0

0

5c1148d51a50d1532c6ec5a1تشریفات ساقدوش اصفهان

آدرس تشریفات ساقدوش اصفهان

: اصفهان / خیابان بزرگمهر / ابتدای خیابان هشت بهشت شرقی / نبش کوچه 3 / مجتمع طلا / واحد 6


دیدن نقشه ظرفیت
 500 تا 1000 نفر

0

(0 نظر)
تخفیف ویژه

تخفیف ویژه اعضای سایت تالارنامه

با استفاده از این فرم می توانید از تخفیفات ( تشریفات ساقدوش اصفهان) بهره مند شوید.

رایگان

 رزرو خدمات


می توانید با انتخاب تاریخ مورد نطر خود، این خدمات را رزرو کنید
تخفیف ویژه تابستان
اعتبار از25 تیر 1397تا26 شهریور 1397


تخفیف ویژه زمستان
اعتبار از25 مهر 1397تا26 بهمن 1397تخفیف ویژه

تخفیف ویژه اعضای سایت تالارنامه

با استفاده از این فرم می توانید از تخفیفات ( تشریفات ساقدوش اصفهان) بهره مند شوید.


درباره تشریفات ساقدوش اصفهان


تشــریفات ساقدوش در سال 1388 به مدیـریت سید حمید رضا حجازی در شهر اصفــهان تاسـیس گردید و بــه عنـوان اولین مجری طـرح ازدواج آسـان نوین در شهر اصفهان شروع به فعالیت کرده است.
تشریفات ساقدوش در ابتدا به عنوان موسسه ساقدوش مهر جوان در سال 1388 به ثبت رسید و سپس طی سپری کردن مراحل قانونی به عضویت اتحادیه تالار ها و رستوران های شهرستان اصفهان درآمد. تشریفات ساقدوش با ارائه طرح نوینی با عنوان ازدواج آسان و با کیفیت ترین خدمات و همکاری با منخصصین امر ازدواج سعی در تسهیل ازدواج برای زوج های جوان را دارد.

تشریفات ساقدوش با دریافت هزینه شام مراسمات (عروسی،عقد،ولیمه،میهمانی،مجالس سوگواری،سمینار و ...) تمامی امکانات لازم برای اجرای مراسم را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

روند کـار در تشـریفـات ساقدوش بدیـن صـورت اسـت کـه پـس از بـازدیـد از خدمـات و تست غـذا و بازدیـد از یک مراسم اقدام به عقد قرارداد می کنید.

شام مراسـم یکی از مهمترین و حسـاس ترین مراحـل می باشد که تشریفات ساقدوش با اشـراف کامـل بر این موضوع و با همکاری با یکی از بهترین تهیه غذاهای اصفهان توانسته تمامی صاحبان عزیز مراسمات را راضی نگه دارد. تشریفـات سـاقدوش با قیمتـی متعارف برای هزینـه شـام و کیفیتی عالی سعی در جلب رضایت شما عزیزان را دارد.

تهیـه غـذای ایرانـیان با سـابقه ای درخشـان و با همکـاری با سپاه پاسداران ، علوم پزشکی اصفهان ، دانشگاه اصفهان و تالار های لوکس شهر یکی از بهترین های شهر اصفهان در زمینه طبخ و توزیع غذا می باشد.  • خدمات و امکانات تشریفات ساقدوش اصفهان


  •  توضیحات
  • لیست توضیحات
    •   پکیج اول
    •   پکیج دوم


نوشتن دیدگاه جدید
متن دیدگاه


قیمت تشریفات ساقدوش اصفهان