0

0

5c5d372f6886b44e9f6e8bb7آتلیه فریما تهران

آدرس آتلیه فریما تهران

: تهران، دفتر مرکزی، پاسداران، خیابان پایدار فرد ، پلاک هفتم، واحد هفتم


دیدن نقشه

0

(0 نظر)
تخفیف ویژه

تخفیف ویژه اعضای سایت تالارنامه

با استفاده از این فرم می توانید از تخفیفات ( آتلیه فریما تهران) بهره مند شوید.

رایگان

 رزرو خدمات


می توانید با انتخاب تاریخ مورد نطر خود، این خدمات را رزرو کنید
تخفیف ویژه تابستان
اعتبار از25 تیر 1397تا26 شهریور 1397


تخفیف ویژه زمستان
اعتبار از25 مهر 1397تا26 بهمن 1397تخفیف ویژه

تخفیف ویژه اعضای سایت تالارنامه

با استفاده از این فرم می توانید از تخفیفات ( آتلیه فریما تهران) بهره مند شوید.


درباره آتلیه فریما تهران


آتلیه عروس فریما تهران، آتلیه فریما تهران، 

گروه فیلم وعکس فریما با بهترین تیم حرفه ای خانم و آقا - مجوز اتحادیه عکاسان به شماره 266- بابیش از 40 سال سابقه (پاسداران)


مجموعه فیلم و عکس فریما ، در سال 1356 با مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان به شماره عضویت 266 افتتاح گردید و حدود 10 سال پیش شعبه ی دیگر مجموعه فریما و سپس آتلیه عروس پاسداران را احداث کردیم

 

هدف ما حضور در بهترین لحظات زندگی شما و به تصویر کشیدن آن است و امروز داشتن بهترین آتلیه مجهز به باغ ها و لوکیشن های خاص و زیبا در کنار گروه کاری عالی، بزرگترین افتخار ماست

 

فیلم برداری

تمام تلاش ما آن است تا فیلمی را برای شما تهیه کنیم تا علاوه بر استفاده از روش ها و امکانات روز دنیا ، بتواند جذابیت خود را برای همیشه حفظ نماید. ساخت کلیپ اسپرت ، کلیپ پروژکشن شب عروسی ، فیلمبرداری از باغ آتلیه مراسم ، ساخت کلیپ در تهران ، خارج از تهران و خارج از کشور و خدماتیست که در فریما ارائه میشود.

 

عکاسی

ما تمام تلاشمان را میکنیم تا علاوه بر عکاسی به شما خوش بگذرد و از عکاسیتان لذت ببرید ، رعایت این امر به خصوص در روز عروسی شما نکته بسیار مهمی است.عکاسی آتلیه ، عکاسی باغ ، عکاسی در لوکیشن خاص ، عکاسی داخل و خارج از شهر و با بالاترین امکانات و تکنولژی را به شیوه هنرمندانه از جمله خدمات ماست.

 

کلیپ اسپورت

عکاسی اسپورت در استدیو فریما ، به شیوه کاملا حرفه ای و همگام با تکنیک های روز دنیا صورت میگیرید . استفاده از گریمور حرفه ای ، تجهیزات مخصوص عکاسی مدلینگ ، لنزها و فیلتر های مختلف ، لوکیشن های خاص داخلی و خارجی ، نورپردازی علمی و با تکنیک های روز دنیا ، باعث شده تا نتایج فوق العاده ای در کار مدلینگ را شاهد باشیم.

 

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصولات می باشد ٬ عکاسان استدیو فریما با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود.

www.farimaatelier.com 

  دفتر مرکزی: پاسداران - خیابان پایدار فرد - پلاک هفتم- واحد هفتم  • خدمات و امکانات آتلیه فریما تهران


    •  آتلیه تخصصی عروس وداماد-باغ اختصاصی-عکاس خانم-کلیپ اسپرت-عکاسی تبلیغاتی-فیلمبرداری و عکاسی صنعتی-فیلمبرداری مجالس-آتلیه عروس و داماد-آتلیه کودک-چاپ عکس-فیلمبرداری و عکاسی در باغ-چاپ عکس بر روی لیوان-ساخت کلیپ آشنایی-ترمیم عکس های سیاه و سفید-کلیپ بیابان-ساخت موزیک ویدئو عروس و داماد-عکاسی مدلینگ (اسپرت)-لیست پیشنهادی-آتلیه تخصصی کودک-آتلیه تخصصی بارداری-آتلیه تخصصی خانوادگی-عکس پرسنلی-عکس پاسپورتی-خدمات چاپ بر روی شاسی-مشاوره هنری عروس و داماد-مشاوره ی تبلیغاتی-چاپ عکس بر روی لباس-عکاسی فشن و اسپرت-میکس و مونتاژ فیلم-بازسازی فیلم های قدیمی-دارای امارت اختصاصی-آتلیه تخصصی نوزاد-آتلیه تخصصی عروس وداماد
  •  توضیحات
  • لیست توضیحات
    •   پکیج اول
    •   پکیج دوم


نوشتن دیدگاه جدید
متن دیدگاه


قیمت آتلیه فریما تهران