ازدواج مریم کاویانی با سفیر ایران در لهستان

30th آوریل 2019
ازدواج مریم کاویانی با رامین مهمان پرست

ازدواج مریم کاویانی با سفیر ایران در لهستان

بیوگرافی مریم کاویانی

مریم کاویانی بازیگر زن معروف ایرانی در یک خانواده ایرانی در سال ۱۳۴۹ در اهواز به دنیا آمده است. او فرزند سوم یک خانواده ۴ نفری است. پدر و مادر او متولد بابل هستند. مریم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته پرستاری است.

شغل مریم کاویانی

جالب است بدانید که مریم تا قبل از اینکه به طور حرفه ای به بازیگری بپردازد یک پرستار بوده و از سال ۱۳۸۱ به بعد وارد دنیای بازیگری شده است.

فیلم های سینمایی مریم کاویانی

اولین فیلم سینمایی مریم، “رویای جوانی” به کارگردانی نادر مقدس بوده. از دیگر فیلم های سینمایی که او در آن ها نقش داشته می توان به “تردست” به کارگردانی محمد علی سجادی در سال ۱۳۸۳، “اسپاگتی در هشت ثانیه” به کارگردانی رامبد جوان در سال ۱۳۸۳، “هوو” به کارگردانی علیرضا داوود نژاد در سال ۱۳۸۴، فیلم “ستایش” به کارگردانی محمدرضا رحمانی در سال ۱۳۸۵، “پایان راه” به کارگردانی افسانه منادی در سال ۱۳۸۵، “مخمصه” به کارگردانی محمد علی سجادی در سال ۱۳۸۶، “شیرین” به کارگردانی عباس کیارستمی در سال ۱۳۸۷، “مانا” به کارگردانی علیرضا رزازی در سال ۱۳۸۷، “پوسته” به کارگردانی مصطفی آل احمد در سال ۱۳۸۷، “بیداری” به کارگردانی فرزاد مئتمن در سال ۱۳۸۷، “زمهریر” به کارگردانی علی روئین تن در سال ۱۳۸۸، “پایان نامه” به کارگردانی حامد کلاهداری در سال ۱۳۸۹، “اخراجی ها ۳” به کارگردانی مسعود ده نمکی در سال ۱۳۸۹، “یکی برای همه” به کارگردانی محمد آهنگرانی در سال ۱۳۹۰، “رسوایی” به کارگردانی مسعود ده نمکی در سال ۱۳۹۱، “دلتنگی های عاشقانه” به کارگردانی رضا اعظمیان در سال ۱۳۹۱، “معراجی ها” به کارگردانی مسعود ده نمکی در سال ۱۳۹۲، “شاید یک معجزه” در سال ۱۳۹۳، “یک کیلو و بیست گرم” به کارگردانی رحیم طوفان در سال ۱۳۹۵، “قرارمون پارک شهر” به کارگردانی فلورا سام در سال ۱۳۹۵ و “شهر اردیبهشت” به کارگردانی فرهاد فلاحتگر در سال ۱۳۹۶ اشاره کرد.

سریال های مریم کاویانی

از سریال های تلویزیونی که او در آن ها نقش داشته می توان به “او یک فرشته بود” در سال ۱۳۸۲، “راه شب” در سال ۱۳۸۳، “روز رفتن” در سال ۱۳۸۴، “زیر زمین” در سال ۱۳۸۵، “به دنیا بگویید بایستد” در سال ۱۳۸۵، “شکرانه” در سال ۱۳۸۶، “خط شکن” در سال ۱۳۸۶، “روزگار قریب” در سال ۱۳۸۷، پنجمین خورشید” در سال ۱۳۸۸، “دارا و ندار” در سال ۱۳۸۹، “فاصله ها” در سال ۱۳۹۱، “ویلای من” در سال ۱۳۹۱، “مدینه” در سال ۱۳۹۳، “معراجی ها” در سال ۱۳۹۳ و “زمستان گرم” در سال ۱۳۹۳ اشاره کرد. مریم در سال های اخیر دیگر در هیچ سریال ایرانی نقشی بازی نکرده است. همچنین مریم در سریال های مختلفی ایفای نقش کرده که سریال او یک فرشته بود که در سال ۱۳۸۴ در ماه رمضان در تلویزیون پخش گردید باعث شهرت وی شد. ا

ازدواج های مریم کاویانی

مریم تا به امروز دو بار ازدواج کرده و از ازدواج اول خود یک پسر ۲۲ ساله دارد. ازدواج دوم او در سال ۱۳۹۷ با رامین مهمان پرست، سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه و سفیر ایران در لهستان بوده که از حواشی زیادی برخوردار بوده است.

دسته بندی مطالب: ازدواج هنرپیشگان

مطالب مرتبط :

فرستادن دیدگاه