انتخاب کت و شلوار دامادی مناسب

۲۶ام تیر ۱۳۹۶

انتخاب کت و شلوار دامادی مناسب – امروز میخوایم در مورد کت و شلوار آقا داماد عزیز یه چندتا نکته براتون بگیم. در مقاله قبلی که در مورد انتخاب لباس عروس مناسب بود، گفتم که عروس خانم ها روی انتخاب این لباس بسیار حساس هستند ولی جالب اینجاست که چقدر انتخاب لباس دامادی برای شما اهمیت داره؟ اکثرا گفتند که در مرحله آخر مراسم عروسیشون قرار داره و متوجه شدیم که با کمترین ها راضی هستند. ولی ما در اینجا میگم که نباید کمتر از انتخاب لباس عروس برای شما اهمیت داشته باشه.

پیدا کردن کت شلوار مناسب و برازنده شما برای آن شب، کار بسیار مشکلیه ولی بدانید که این انتخاب می تواند برای شما در آن شب خاص، جذابیت بسیار زیادی به همراه داشته باشه.

خب، حالا یکسری نکته را که شما باید برای انتخاب کت و شلوار دامادیتون در نظر بگیرید را براتون میگیم.

۱- راحت بودن کت و شلوار

آقا داماد عزیز، یادتون باشه که شما نقش اول شب عروسیتون هستید و بیشترین تکاپو و تلاش را شما دارید. پس لباسی را انتخاب کنید که راحتترین لباس برای شما باشه.

۲- متفاوت باشید

سعی کنید کت شلوار شما مد روز باشد و یا حداقل با بقیه متفاوت باشد تا شما برای آن شب بیشتر دیده شوید.

۳-هم رنگ عروس خانم باشید

سعی کنید در مواردی شبیه عروس خانم باشید. مثلا گل توی جیب شما، هم رنگ عروس باشد. و یا دکمه سر دست و سنجاقک کروات شکل و شمایل شبیه به لباس عروس داشته باشد.

 ۴- رنگ لباس متناسب با اندام شما

اگر چاق هستید سعی کنید که که از رنگ های تیره مانند مشکی، سورمه ای تیره، قهوه ای سوخته استفاده کنید. از کت و شلوار براق استفاده نکنید. از پیراهن تنگ اصلا استفاده نکنید.

اگر باریک و بلند هستید اکثر مدل ها به شما می آید ولی سعی کنید از کت هابی دولبه و ۶ دکمه استفاده کنید. سعی کنید که کتتان اپل های پهن تری داشته باشد تا چهارشانه تر دیده شوید.

اگر که تنومند هستید از کت های با یقه آرشال استفاده کنید. سعی کنید که قد کت برای شما مناسب باشد.

ده قانون اساسی برای انتخاب ملزومات کت و شلوار دامادی وجود داره که توی این مقاله میتونید اونها را یاد بگیرید

دسته بندی مطالب: سبک زندگی , مجله عروس

مطالب مرتبط :

  1. بی نام گفت:

    من برخی از مشکلاتم رو با خوندن مجلاتتون حل کردم
    مثلا برطرف کردن جوش صورتم

فرستادن دیدگاه