تالارنامه جزو ۵ طرح برتر در چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

29th دسامبر 2018
تالارنامه

تالارنامه جزو ۵ طرح برتر در چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

در دو روز زمستانی ۶ و ۷ دی ماه واقع در اصفهان، جشنواره ی فن آفرینی به همت افرادی دلسوز برای رشد و توسعه هرچه بیشتر کشور، خدمت به مردم و در نهایت برای کسب درآمد برگزار شد. گستردگی شرکت کنندگان بسیار قابل توجه بود، از کردستان و همدان گرفته تا یزد و کرمان و خراسان جنوبی. ازمیان ۷۶۸ نفر افراد داوطلب برای ارایه ی ایده های خود، ۱۹۲ نفر و به عبارتی ۷۳ نوع طرح واجد شرایط شناخته شدند. که در ۴ بخش کشاورزی، صنعتی، حوزه فناوری و اطلاعات و مدیریت شهری گروه ها دسته بندی و هرکدام آماده ی ارایه برای حاضران در جمع و سرمایه گذاران شدند.

تالارنامه
هر تیم تنها ۳ دقیقه فرصت ارائه طرح خود به سرمایه گذاران را داشتند، و داوران که به طور تخصصی برای هر بخش جدا انتخاب شده بودند. لیست سرمایه گذاران شرکت کننده در این دوره، برکت، شناسا، همراه اول، فولاد مبارکه اصفهان، همراه اول، شهرداری و بسیاری از شرکت های معروف دیگر بود. تنها ۵ دقیقه زمان داشتند تا سوالات لازم را از تیم طراح جویا شوند. شرکت کنندگان اکثرا افراد نخبه و یا مخترع، از بهترین دانشگاه های ایران، با معدلی بالا بودند. که به طور یقین متوجه ارزش کاری که انجام می دهند، هستند. زیرا که روی وقت، انرژی و هوش خود سرمایه گذاری کردند.
به طور کلی ایده هایی که توسط شتاب دهنده ها حمایت شده بودند، بسیار جامع تر، کامل تر و حتی آماده تر از بقیه ایده ها خود را نشان می داد. زیرا که چند سال بر روی آن طرح از نظر علمی، توسط کادر آموزشی مجرب کار شده، پخته شده و در حال حاضر وقت گسترش آن، توسط سرمایه گذران است.
تیم تالارنامه یا همان تیم برنامه ریزی آنلاین عروسی که توسط شتاب دهنده اکسل به مدت ۲ سال بر روی پختگی طرح خود تلاش های شبانه روزی انجام داده بود، سرانجام در بخش فناوری و اطلاعات، این ایده را توسط یکی از بهترین و با تجربه ترین کادر مشاوره خود، بیان نمود. و بسیار مورد توجه داوران قرار گرفت. و سرانجام جز ۵ طرح برگزیده ی جشنواره انتخاب شد.
تالارنامه تنها با چند کلیک ساده، متناسب با میزان بودجه ای که زوج ها در نظر دارند، تمامی خدمات لازم برای برگزاری مراسم ها مانند تالارها، آتلیه ها، آرایشگاه ها، مزون های لباس عروس ، تشریفات عروسی و …. را به آن ها پیشنهاد می کند. همچنین تالارنامه فرصتی مناسب برای خدمات خواهد بود، زیرا که با صرفه جویی در وقت، انرژی و تسهیل ارتباط بین زوجین و خدمات، منجر به کسب درآمد بیشتر خدمات خواهد شد.

دسته بندی مطالب: مجله عروس

مطالب مرتبط :

فرستادن دیدگاه