تالارهای عروسی گرانترین و زیباترین تالارهای عروسی دنیا

8th اکتبر 2017
تالار پذیرایی اوبریا یودیولس - اودایپور- هند

 تالارهای عروسی گرانترین و زیباترین تالارهای عروسی دنیا

تالارهای عروسی گرانترین و زیباترین تالارهای عروسی دنیا- آیا تا به حال به این فکر کرده اید که گرانترین و تجملی ترین تالارهای پذیرایی دنیا به چه نام هایی هستند و در کجا قرار دارند؟ آیا اخیرا به یک عروسی دعوت شده اید که با اصلا در رویا هم ندیده اید؟ آیا شما نیز دوست دارید که عروسیتان اینگونه برگزار شود؟ در تمام دنیا، هنگامیکه بحث برگزاری مراسم عروسی به میان می آید، مهمترین بحث، بحث محل برگزاری عروسی و میزان تجملات آن می باشد. 

در کشورهایی که مسیحی هستند، بیشتر مردم، مراسم خود را در کلیسا برگزار می کنند و یا مراسم خود را در دشتهای وسیع و زیبا و یا ارتفاع کوه ها برگزار می کنند. کسانیکه وضعیت مالی بهتری دارند، معمولا وضعیتشان با این افراد متفاوت است و با بودجه ی خود، مراسم های بسیار متفاوت و پر هزینه ای را برگزار می کنند که در تاریخ ثبت می شود. آیا شما نیز به یک عروسی رویایی فکر می کنید؟

در این مقاله سعی کرده ایم که گرانترین تالارهای تاریخ دنیا را به شما معرفی کنیم.

تالارهای عروسی گرانترین و زیباترین تالارهای عروسی دنیا

۱٫تالار عروسی اوبریا یودیولس – اودایپور- هند

یک الماس واقعی در شرق دنیا. این تالار زیبا، با بیشترین امتیاز از نظر امکانات و زیبایی، در صدر بهترین تالارهای هند و آسیا می باشد.

این تالار ۵ ستاره زیبا با بهترین خدمه و غذا ها، میزبان عروس و داماد های بسیار زیادی بوده است.

در این تالار ۴۵۰ ستون با طلای سفید و طلای زرد طراحی شده است.

این تالار عروسی، دارای اتاق های پذیرایی بسیار زیاد، سالن های غذا خوری ویژه، استخرهای منحصر به فردی می باشد همچنین خدمتکاران این تالار، ۲۴ ساعته در حال پذیرایی از مهمانان می باشند.

هزینه برگزاری هر شب مراسم در این تالار پذیرایی، برابر با ۳۰ میلیون تومان می باشد.

 

تالار پذیرایی اوبریا یودیولس - اودایپور- هند

۲٫تالار عروسی در جزیره کوچک در غرب فلوریدا

آیا همیشه آرزوی داشتن یک جزیره خصوصی برای خودتان را داشته اید؟ اکنون می توانید عروسی خودتان را در این جزیره خصوصی زیبا برگزار کنید.

این جزیره در کنار یک دریای زیبا و دارای آب و هوایی بسیار عالی می باشد.

ظرفیت این تالار عروسی ۶۰ نفر می باشد و آقای جانی دیپ، بازیگر معروف سینمای آمریکا در اینجا ازدواج کرده است.

هزینه هر شب در این تالار ۵۰ میلیون تومان می باشد.

تالار پذیرایی در جزیره کوچک در غرب فلوریدا

۳٫تالار عروسی بلموند در راولو – ایتالیا

این تالار عروسی در زیباترین و قدیمی ترین مکان ایتالیا قرار دارد که دارای سرویس دهی بسیار خاص، برای بهترین شب زندگی هر عروس و دامادی می باشد. اتاق های مجهز و سرویس های ۲۴ ساعته، استخرهای خصوصی، سالن های غذاخوری، جزو گوشه ای از سرویس های این تالار می باشد.

قیمت برگزاری مراسم برای هر شب در این هتل تالار برای ۵۰ نفر ۱٫۳ میلیون تومان می باشد.

 

هتل تالار پذیرایی بلموند در راولو- ایتالیا

۴٫تالار عروسی تربیکا شهر منهتن- نیورک

یک تالار عروسی بسیار زیبا و مجهز می باشد، که دارای ۱۲ طبقه برای پذیرایی می باشد.

یکی از ویژگی های این تالار، برگزاری مراسم خاصی برای عروس و داماد بر روی پشت بام زیبای این تالار می باشد، که از روی پشت بام می توانید مناظر زیبای شهر را ببینید و همینطور این هتل از دارای بالاترین کیفیت ممکن می باشد و قیمت این تالار کاملا توافقی است.

 

هتل تالار تربیکا شهر منهتن- نیورک

۵٫تالار عروسی ماشا کای – جزیره باهاما

یک جزیزه ی ۱۵۰ هکتاری که قابلیت برگزاری یک عروسی رویایی برای هرکسی را دارد. این تالار عروسی متعلق به شعبده باز بزرگ آمریکایی دیوید کاپرفیلد می باشد که در این جزیزه زیبا یک تالار بسیار زیبا و مجهز و خارق العاده ساخته است، ولی یک نکته ی قابل توجه وجود دارد و آن این است که شما فقط حق دعوت کردن ۲۴ نفر را دارید و تمامی سرویس ها نیز بسیار عالی و ۲۴ ساعته برای مهمانتان تدارک داده شده است.

هزینه برگزاری هر شب مراسم در این تالار پذیرایی، برابر با ۸۰۰ میلیون تومان می باشد.

تالار عروسی ماشا کای - جزیره باهاما

۶٫تالار عروسی بیلدمور استیت– شمال کارولینا

این تالار عروسی زیبا در سال ۱۸۸۹ ساخته شده است و می توان گفت که قدیمی ترین تالار پذیرایی دنیا محسوب می شود. این تالار با مساحت ۸ هزار هکتار و ۲۵۰ اتاق مجهز به بهترین سرویس های پذیرایی برای مهمان ها می باشد.

این تالار آنقدر بزرگ است که ممکن است در آن گم شوید، اتاق های مخصوص عروس و داماد ، استخر خصوصی و بارهای مجلل، از جمله سرویس های این تالار بزرگ می باشد.

هزینه برگزاری هر شب مراسم در این تالار پذیرایی، برابر با ۲۰۰ میلیون تومان می باشد.

تالار عروسی بیلدمور استیت– شمال کارولینا

۷٫تالار عروسی بوسهاوس در منهتن نیورک

این تالار با عمر ۱۵۰ ساله ، جزو قدیمی ترین و رمانتیک ترین محل های برگزاری عروسی می باشد. این تالار با داشتن فضای عاشقانه و زیبا برای عروس و داماد، یک شب رویایی را به ارمغان می آورد.

این تالار عروسی در قلب شهر زیبای نیورک قرار دارد و با قرار دادن عروس و داماد ها در قایق، یک فضای شاعرانه برای آنها درست می کنند.

هزینه برگزاری هر شب مراسم در این تالار پذیرایی، برابر با ۲۴۰ میلیون تومان می باشد.

تالار بوسهاوس در منهتن نیورک

۸٫تالار عروسی دره پلیکن در جزیره نیوپورت – کالیفورنیا

این تالار عروسی،  در دره ایی زیبا و خوش آب و هوا با منظره های زیبا در کالیفرنیا قرار دارد. این تالار در کنار یک ساحل زیبا قرار گرفته که صدای زیبای موج های دریا زمانی که عروس و داماد در کنار این دریای زیبا قدم می زنند، یک فضای عاشقانه را برای عروس و داماد درست می کند . این تالار ۵ ستاره با داشتن امکانات عالی برای عروس و داماد و مهمانانشان یک شب زیبا و عاشقانه و فراموش نشدنی محیا می سازد.

هزینه برگزاری هر شب مراسم در این تالار پذیرایی، برابر با ۴۰۰ میلیون تومان می باشد.

تالار عروسی دره پلیکن در جزیره نیوپورت – کالیفورنیا

۹٫تالار عروسی جزیره لاوکالا – فیجی

این جزیره زیبا در اقیانوس آرام واقع شده است که با داشتن ۲۵ ویلا مجلل و سرویس های متعدد و ۲۴ ساعته، یک شب زیبا و دل انگیز را برای عروس و داماد و مهمانانشون درست می کند.

یکی از سرویس های جالب این تالار ، قایق سواری و جت اسکی و تمامی بازی های دریایی می باشد.(تالارهای عروسی – گرانترین و زیباترین تالارهای عروسی دنیا)

این تالار ظرفیت ۸۰ نفر را دارد و هزینه برگزاری هر شب مراسم در این تالار پذیرایی، برابر با ۶۰۰ میلیون تومان می باشد.

تالار عروسی جزیره تالار لاوکالا – فیجی

۱۰٫ تالار پذیرایی جزیره ریتی راه در مالدیو

و در آخر می خواهیم زیباترین تالار دنیا را به شما معرفی کنیم. این تالار، نسبت به تمامی تالار های قبلی دارای فضایی بسیار خاص و عاشقانه است.

سرویس های خاص و ویژه ای که فقط در این تالار پذیرایی می توانید مشاهده کنید. از جمله سرویس های جالب این تالار، حمام های ساحلی ، استخرهای ساحلی ، بارهای ساحلی، جکوزی ساحلی و استخرهای خصوصی ساحلی بسیار زیبا می باشد. این تالار با داشتن ۱۲۸ ویلا خاص و زیبا یک شب زیبا را برای یک مراسم محیا می سازد.

این تالار دارای ساحلی به مساحت ۶ کیلومتر می باشد که دارای مناطقی برای شنا مخصوص کودکان و زوج های جوان می باشد. (تالارهای عروسی – گرانترین و زیباترین تالارهای عروسی دنیا)

هزینه این تالار پذیرایی بدون امکاناتی که اشاره شد، شبی ۴۰  میلیون تومان می باشد.

تالارهای عروسی گرانترین و زیباترین تالارهای عروسی دنیا

منبع: http://www.thethings.com

دسته بندی مطالب: رزرو آنلاین تالار , مجله عروس

مطالب مرتبط :

  1. Fati گفت:

    😐برا عهد بوقه این مطلب ک عروسی مجلل ۳۰ملیون خرج داشته😂الان عروسی معمولی تو ایران ۵۰۰ملیونه

فرستادن دیدگاه