خط لب و زیبایی لب ها

14th آگوست 2017
خط لب و زیبایی لب ها

خط لب و زیبایی لب ها – لب، یکی از اندام های صورت می باشد که در ارتباط برقرار کردن با دیگران بسیار اهمیت دارد. اهمیت ان بعد از چشم ها، نیز به این خاطر است که شما با اولین روبرو شدن با چهره ی طرف مقابلتان، سریعا لب های خود را به نمایش می گذارید.

زیبایی لب های شما، بسیار در زیبایی چهره شما و دندان و … اثر گذار است.

هنگامیکه لب های خود را آرایش می کنید، خط لب می تواند چنان در نوع اندازه و حالت لبهای شما اثر بگذارد که فکرش را نمیکنید. خط لب می تواند لبها را برجسته یا باریک و یا فرم دار نشان دهد.

در این مقاله می خواهیم چند روش از بهترین روش های کشیدن خط لب را به شما آموزش دهیم.

روش اول: استفاده از خط لب همرنگ با پوست شما

اکثرا این سوال را می پرسند که چرا باید خط لب ما همرنگ با پوست ما باشد؟ رنگ رژ لب همرنگ رنگ پوست، باعث می شود که ناهمواری هایی که در پوست شما وجود دارد، پوشیده شود. این یکی از روش های اصولی برای جدا کردن رنگ پوست شما از رنگ لب شماست. و هنگامیکه در مرحله کشیدن رژ لب و برق لب موفق کنید، متوجه این اهمیت در زیبایی خود خواهید شد.

روش دوم: به زوایای لب های خود دقت کنید

یکی از سختترین قسمت های کشیدن خط لب، زوایای گوشه لب و انحنای کمانی لب بالایی می باشد. کشیدن این زوایا یک کار بسیار هنرمندانه است. برای اینکار از مداد لب های همرنگ رژ لبتان استفاده کنید.

همرنگ بودن اینها با یکدیگر، اشتباهات و خطاهای شما را کمتر نشان می دهد و اگر اشکالی بود، می توانید با رژ لبتان آن را اصلاح کنید.

اگر خط لبتان را دقیق بکشید، در طول روز دیگر احتیاجی به کشیدن خط ندارید، اگر احیانا رژ لبتان نیز پاک شد، می توانید سریع رژ لبتان را بکشید.

روش سوم: لبهای پروتز کرده می خواهید؟ خط لب تیره بزنید

خط لب های تیره، امروزه از طرفدارهای کمی برخوردار است. ولی ترکیب خط لب تیره با رژ لب های رنگهای دیگر، می تواند لب های شما را پروتز کرده نمایش دهد. سعی کنید رنگ لبتان کم رنگ تر باشد.

چندین بار ترکیب رنگ ها را با هم امتحان کنید تا به رنگ مورد نظرتان دست پیدا کنید.

روش چهارم: لب بالا مهمتر است

لبهای بالایی در کشیدن خط لب اهمیت بیشتری دارند. زیرا انحنا و زوایای آن سختتر است. برای اینکار ابتدا مداد خود را بتراشید تا اندازه سر آن تیزتر شود.

برای شروع به کشیدن، حتما از گوشه های خارجی لب شروع کنید و به آرامی به سمت مرکز لب ها، گرایش پیدا کنید. متاسفانه بیشتر خانم ها از وسط شروع می کنند که این امر در نامتناسب بودن خط لب بسیار اثر دارد.

استفاده از روش نقطه ای

برای اینکه دقت خود را در کشیدن خط لب، بالا ببرید، بهتر است از روش نقطه ای استفاده کنید. به این صورت که ابتدا، نقاطی را برای کشیدن بر روی لب خود مشخص کنید و سپس این خطوط را به هم وصل کنید.

نکاتی برای کشیدن رژ لب

۱- رژ لب خود را سعی کنید که با یک برس کوچک آرایشی انجام دهید. زوایایی که قبلا با خط لب کشیده اید، با دقت رژ لب بکشید. بعد از کشیدن رژ لب، لبهای خود را با احتیاط بر روی هم بمالید تا به خوبی پخش شود.

۲- بعد از کشیدن رژ لب، وقت کشیدن برق لب می باشد. یک برق لب متناسب با پوست شما، جذابیت زیادی به صورت شما می دهد.

دسته بندی مطالب: آرایش و زیبایی

مطالب مرتبط :

 1. مژگان گفت:

  من امروز داشتم در مورد اینکه چیکار میتونم بکنم که لبهام قشنگتر بشه، جستجو می کردم که به این مقاله رسیدم. یه نکته در مورد نحوه برجسته کردن لبها که با خط لب بود، خیلی برام جالب بود. تشکر میکنم

 2. نازنین گفت:

  در این که رژ لب در زیبایی ما خانوما اثر زیادی داره شک ندارم ولی تا اونجا که من خوندم زیاد استفاده کردنشم سرطان زاس. من خودم تا اونجایی که بشه استفاده نمیکنم

  • پری گفت:

   بات موافقم نازنین جان ولی خب نمیشه استفاده نکرد

   • نازنبن گفت:

    درسته که سخته استفاده نکنیم ولی به اینکه بعدا مریضی های لا علاج بگیریم نمی ارزه. من شنیدم رژ لب گیاهی وجود داره که ضررش خیلی کمه و ضرر نداره. دارم دنبالش میگردم یکی از دوستانم پیدا کرده . اختمال داره از الان از رژلب گیاهی استفاده کنم

    • پری گفت:

     جدی میگه. من تا حالا نشنیده بودم که رژ لب گیاهی هم هست. میشه اگر پیدا کردی ادرسش را اینجا هم بزاری. خیلی ممنونم.منتظرم

 3. فروش یو پی اس گفت:

  ممنون اطلاعات خوبی بود

 4. یو پی اس مکلسان گفت:

  ممنون از مطلب مفیدتون

فرستادن دیدگاه