دسته گل عروس – دسته گل نامزدی – بهترین دسته گلهای عروسی

29th سپتامبر 2019
دسته گل عروس - دسته گل نامزدی - بهترین دسته گلهای عروسی

دسته گل عروس – دسته گل نامزدی – بهترین دسته گلهای عروسی

دسته گل عروس – دسته گل نامزدی – بهترین دسته گلهای عروسی – اینبار تالارنامه برای شما ۱۸ دسته گل عروسی برتر  از نظر مردم را آورده تا با این دسته گلهای زیبا آشنا شوید. اگر شما در مراحل برنامه ریزی برای عروسیتان هستید و بدنبال انتخاب دسته گلی زیبا برای خودتان هستید، با دیدن این ۱۸ مدل برتر سال می توانید از آنها ایده بگیرید. مشاوران سایت تالارنامه امیدوار هستند که این مقاله بتواند الهام بخش شما در انتخاب دسته گل زیبایی برای عروسیتان باشد.

تیم مشاوره تالارنامه، برنامه ریزی به صورت آنلاین برای شما در نظر دارند که در زیر می توانید به راحتی مراسم عروسی خود را برنامه ریزی کنید.

دسته گل عروس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یكی از نكاتی كه بیشتر مهمان‌ها به آن توجه می‌كنند، دسته‌گل عروس‌خانم است. ما یک راهنمایی خوب برای سفارش یک دسته‌گل ایده‌آل برای جشن ازدواج‌تان تدارک دیده‌ایم.

به هماهنگی‌اش با لباس عروس فکر کنید:

قبل از اینکه دسته‌گل‌تان را سفارش دهید به سبک لباس عروس‌تان توجه کنید. قرار است شما در آن شب رویایی چه لباسی بپوشید، یک لباس کلاسیک و پرنسسی؟یک لباس ساده سفید؟یا یک لباس مسحورکننده مدرن؟ سبک لباس شما در انتخاب دسته‌گل شما بسیار مهم است. اگر لباسی با دنباله بلند دارید، می‌توانید دسته‌گل‌های آبشاری را انتخاب كنید و اگر می‌خواهید لباس پرنسسی بپوشید، دسته‌گل‌های گرد بیشتر با لباس شما جور در‌می‌آیند. در اصل تناسب دسته‌گل با لباس‌تان خیلی در زیبایی و خیره‌كنندگی شما نقش دارد.

به رنگ فصل هم فکر کنید

اگر شما ترکیب رنگ دسته‌گل‌تان را هماهنگ با فصل سال انتخاب کنید، در آن معرکه می‌شوید. دسته‌گل‌های کهربایی، نارنجی و قرمز با فصل پاییز هماهنگی دارند ولی دسته‌گل‌های نقره‌ای، سفید و طلایی برای فصل زمستان مناسب‌اند. اگر قرار‌است برای فصل بهار جشن ازدواج‌تان را برگزار كنید، سراغ دسته‌گل‌های صورتی، آبی و سبز بروید. دسته‌گل‌هایی به رنگ مرکبات هم برای عروسی تابستانی شما عالی خواهند بود. فراموش نکنید دسته‌گل‌هایی با رنگ قرمز و نارنجی و زرد برای پاییز عالی هستند ولی در فصل بهار شما انتخاب‌های بسیاری برای گل‌های دسته‌گل ازدواج‌تان خواهید داشت. البته اغلب عروس‌خانم‌ها دسته‌گل‌های سفید و سبز را برای ست كردن با لباس عروس‌شان ترجیح می‌دهند.

یکی دیگر از نکات مهم برای انتخاب دسته گل، هماهنگی آن با گل آرایی و دیزاین ماشین عروس می باشد:

بسیاری از عروس خانم ها تمایل به همرنگ بودن دسته گل و گل ماشین دارند اما بعضی از عروس خانم ها کاملا مخالف این موضوع اعتقاد دارند:یعنی رنگ دسته گل و گل ماشین از رنگ های مخالف هم انتخاب شوند!نظری که کاملا خاص میباشد.

برنامه ریزی مراسم عروسی

این دسته گلها برای عروس و دامادهایی واقعی در سراسر دنیا بوده اند که این ایده شان را با دیگران به اشتراک گذاشته اند. ما نیز در تالارنامه بسیار هیجان زده ایم که می توانیم این دسته گلهای زیبای عروس و دامادهای سراسر دنیا را با شما به اشتراک بگذاریم. اگر شما تازه عروس و داماد عزیز نیز ایده ای جدید دراین باره دارید می توانید آن را باما به اشتراک بگذارید تا همه بتوانیم از آن استفاده کنیم.

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

 

۱- دسته گل عروس اروپایی

این دسته گل زیبا با این آرایش گل چشم نواز که عکاس آن بسیار هنرمندانه آن را به تصویر کشیده با گلهایی همچون کوکب و طوسک و یوپاتریوم محلی با مخلوطی از گلهای شقایق پیچ و  برگهای توت و زخال اخته و  گلهای رز زیبا…

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

 

۲- دسته گل عروس گل رز و زنبق گرمسیری

این عروس و داماد خلاق دسته گل عروسیشان را طبق حال و هوای منطقه ای که در آن مراسم عروسیشان را برگزار کرده اند تهیه کرده اند. عروسی آنها در هاوایی که منطقه ای گرمسیری است، برگزار شده و گلهای آن انگار با طرح شکوفه هایی از یک پالت رنگ گرمسیری کنار هم چیده و نقاشی شده اند و با روبانی از رنگ اقیانوس آنجا گره خورده اند... گلهایی همچون گل رز و زنبق و آلاله  و …

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

۳- دسته گل عروس نرگس

این دسته گل جذاب طوری طراحی شده که با دیدنش حس می کنیم که  آن را یکجا از دل طبیعت آورده اند و ترکیب گلهای آن کار خود طبیعت زیباست. البته همه با این موافقیم که طبیعت دست نخورده به بهترین شکل و سلیقه ممکن خود بخود کنارهم چیده شده و بهترین طراح های دنیا همواره ایده های خود در هر زمینه ای را از دل طبیعت بکر آورده اند.

گل های موجود در این دسته گل طبیعی زیبا که با ترکیبی از گلهای نرگس و رز و برگها و گیاهان سبز و پرهای پرندگان طراحی شده است.

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

۴- دسته گل عروس نرگس با برگ گردو

این دسته گل ساده و زیبا سلیقه کلاسیک عروس و داماد خوش سلیقه ای در واشنگتن را نشان می دهد که معتقد بودند عروسی یک رویداد مد رو به جلو است. دسته گل ساده و کلاسیک آنها ترکیبی از گلهای نرگس زرد و سفید است که با برگهای سرخس و درخت گردو دو چندان زینت داده شده اند.

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

 

۵- دسته گل عروس رز قرمز

آیا رمانتیک تر از یک دسته گل قرمز پر جنب و جوش وجود دارد؟ این دسته گل زیبا ترکیبی از گلهای رز قرمز، گل رز وحشی ، انواع برگ درخت توت های قرمز و برگ اکالیپتوس و… است که در نهایت با روبان ابریشمی سفیدی گره خورده است.

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

 

۶- دسته گل عروس با گل های آلاله

این عروس با استعداد و خلاق در کالیفرنیا خودش دسته گل عروسیش را ساخته است. هیچ چیز برای او زیباتر از این نیست که با عشق این دسته گل را برای بودن کنار همسرش درست کرده تا در بهترین روز زندگیشان عشق را باتمام وجود به یکدیگر هدیه دهند.

این دسته گل پر عشق ترکیبی از گلهای رز باغچه و گل آلاله و پر از شاخ و برگهایی سبز و زیباست.

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

 

۷- دسته گل عروس رمانتیک با گلهای اکالیپتوس

طراح این دسته گل رمانتیک ایده خود را از فیلمی عاشقانه آورده و با ترکیب گلهایی همچون گل رزهای باغهای مختلف ، گل به ، هویج وحشی ، گل فلانل یا پشمی ، اکالپتوس و …این دسته گل رمانتیک را ساخته است.

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

۸- دسته گل عروس شقایق دنباله دار

دسته گل عروسی لزوما نباید همیشه جمع و جور و دایره ای شکل باشد. این دسته گل متفاوت با این آرایش حماسی برای جشن عروسی در فضای باز در اوکلاهاما ساخته شده است. گلهایی همچون گل صدتومانی ، گل رز ، طوسک ، شقایق پیچ ، برگ مو و برگهای سبز ظریف این دسته گل آبشاری و چشم نواز را شکل داده اند.

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

 

 

 ۹- دسته گل غیر متعارف با گلهای نیلوفر

عروسی این عروس و داماد در پالم اسپرینگز بسیار منحصر بفرد و خیره کننده بود. دسته گل عروسیشان هم ازاین قائده مستثنی نبود.

دسته گلی غیرمتعارف و منحصر بفرد با یک انتخاب گل بافت که با لباس عروس کاملا هماهنگ بود. گلهایی همچون نیلوفرهای پروتی ، گل یاس ، علفهای هرز صحرا ، گلهای بالشتکی و…

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

 

 

۱۰- دسته گل عروس گل سرخ

این دسته گل ظریف و تابستانی برای عروس و دامادی عاشق در کلرادو با جزییاتی ظریف ساخته شده است. جزییاتی همچون گل سرخ ، آلاله ، انواع برگ های توت ها ، گیاهان سبز و … با رنگی ملیح و خنثی.

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

 

۱۱- دسته گل عروس حلقه ای آویزان و مدرن

طراح این دسته گل به جای دسته گل سنتی، حلقه گلی زیبا و آویز با گلهای رز قرمز و سفید و برگهای سبز درخشان ، برای این عروس و ساقدوشهایش طراحی کرده است. طرحی عاشقانه و مدرن

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

 

 

۱۲- دسته گل عروس با رز سفید

این دسته گل کاملا کلاسیک برای عروسی در پرتقال بود. ترکیبی سنتی از گل سفید و رنگ سبز، گلهایی از جمله  گل صد تومانی، ، کولهخاس ایتالیایی، گل رز سفید، کوکب ، دلفینیوم ، زنبق سفید و…

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

 

 

۱۳- دسته گل عروس ارکیده و زنبق وحشی

این دسته گل زیبا و براق با رنگهای خنثی کاملا متناسب با عروسی ای شیک در کالیفرنیا طراحی شده است. استفاده از گلهای زنبق وحشی، گل سرنگون، کلاغک، ارکیده ، زنبق سفید، و دسته گل سرخس هنر سازنده این دسته گل را بخوبی نشان می دهد.

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

۱۴- دسته گل الهام گرفته از باغ

با الهام گرفتن از باغ برای ساخت دسته گل عروسی، تنها می توان یک دسته گل پر از گل مانند این را ساخت. در این جاست که ایجاد این ترتیب با شکوه از شاه بلوط ، شقایق پیچ، گل رز، استیلب ، آلاله و شاخ و برگ اقاقیا مانند باغی پرگل شکل می گیرد.

 

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

 

 

 

۱۵- دسته گل عروس با گل شقایق

یک برنامه ریزی عروسی مختصر برای جشن روستایی در نشویل ، و دسته گلی روستایی متناسب با آن…

اما با جزییاتی کامل و دسته گلی بدون نقص. ساخته شده از گل رز، آلاله، شقایق، و شاخ و برگ های همه فن حریف

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

۱۶- دسته گل عروس گل کوکب دنباله دار

لباس عروسی زیبا خواستار دسته گلی به همان اندازه مجلل است. برای این عروس، گلی ساخته شده از گل رز ، صد تومانی، و کوکب به علاوه یک آبشار از سبزی چشم نواز … .

 

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

 

 

۱۷- دسته گل عروس بافته شده

گلفروش در این عروسی در کالیفرنیا دسته گلی پاپ متناسب با حال و هوای این عروس و داماد ساخته است. دسته گلی از گلبرگ و با استفاده از ترکیبی از گل رز، چمن دشت و… که انگار در کنار هم بافته شده اند.

 

دسته گل عروس - بهترین دسته گلهای عروسی

 

۱۸- دسته گل عروس ارکیده

وقتی این عروس و داماد عروسی خود را در یک گلخانه می گیرند به دسته گلی نیاز دارند که در آن برای استفاده از همه نوع گل عدالت رعایت شده باشد. نتیجه آن دسته گلی مخلوط می شود با گلهایی همچون زنبق، آلاله ، گل عروس ، گل سرخ ، ارکیده ،  آسترانتیا و…

 

دسته گل عروس - دسته گل نامزدی

 

همچنین تیم پشتیبانی تالارنامه، دفترچه ای را برای شما طراحی کرده اند که کارهای لازم برای یک مراسم عروسی را برای شما به خوبی آماده کرده است. می توانید در زیر آن را دانلود کنید و سپس پرینت کرده و استفاده نمائید.

دانلود دفترچه راهنمای عروسی

دسته بندی مطالب: تشریفات عروسی , مجله عروس

مطالب مرتبط :

  1. رز گفت:

    شماره هجده واقعا زيباست

فرستادن دیدگاه