راز جذابیت در خانم ها

30th جولای 2019
راز جذابیت در خانم ها

راز جذابیت در خانم ها

همیشه یکی از مهمترین سوالاتی که ذهن خانم ها را به خود درگیر می کنه اینه که چطور می تونند جذاب باشند که مردی را عاشق خود کنند و یا در برابر چشمان دیگران به خصوص همسرشان، جذاب به نظر برسند. اکثر خانمها بر این باور هستند که آرایش کردن و شبیه بازیگران سوپر استار شدن، این جذابیت را در آنها افزایش می دهد. اما نکته این نیست. چون هنگامی که از مردی بپرسید که یک خانم جذاب در نظر شما چگونه است، ملاک های متفاوتی از آرایش در نظر او می آید. از نظر آقایان همسر جذاب و خوش حال بودن، بیشتر به قلب و رفتار انسان ها مربوط می شود نهبه ظاهر آن ها.

زنان برای اینکه جذاب به نظر برسند، به هیچ عنوان به استفاده از لباس ها و لوازم گران قیمت نیاز ندارند. لازم است که با تغیراتی کوچک در ظاهر، همسر خود را شیفته ی خود کنند.

۱- بلندی مو:

 در ابتدا همیشه من به خانمها این پیشنهاد را می دم که بفهمند همسرشان از موی بلند خوشش می آید یا کوتاه؟ بعضی از آقایان موهای بلند و آویزان از پشت را دوست دارند و بعضی موهای کوتاه تر. اکثر آقایان، موهای بلند را بیشتر می پسندند و برای آنها جذابیت بسیار زیادی دارد. موهای بلند به نظافت بیشتری هم نیاز دارد . پس شما را مجبور می کند که به نظافت موهای خود دقت بیشتری داشته باشید.

۲- کفش:

 نوع و مدل کفش بسیار می تواند جذاب باشد. بیشتر آقایان، به کفش پاشنه بلند توجه بسیار زیادی می کنند. به نظر آنها زنان با کفش پاشنه بلند بسیار زیبا می شوند. توجه کنید که پوشیدن کفش پاشنه بلند برای خانم ها بسیار سخت است. پس سعی کنید کفشی رو انتخاب کنید که در عین اینکه پاشنه بلندی داره، راحتی هم داشته باشه.

۳- نوع پوشش:

 متاسفانه امروزه اکثر خانم ها فکر می کنند که با پوشیدن لباس های عجیب و غریب و نیمه عریان، جذاب می شوند ولی نمی دانند که مغز مردان نسبت به این نوع پوشش، حساسیت جنسی دارد تا حساسیت جذابیت. یعنی مردان فکر می کنند که خانمی که با این نوع پوشش نمایان می شود، سعی در نمایش و فروختن خود به دیگران دارد. پس لباسی را بر تن کنید که در نظر دیگران، شما را با وقار و کامل نشان دهد.

بیشتر بخوانید: آموزش عشوه و ناز برای همسر

۴- جذابیت در لبخند است: 

در مقاله “مناسبترین ظاهر برای اولین ارتباط“، بیان کردیم که مغز انسان نسبت به لبخند، واکنش بسیار زیادی نشان می دهد و آن را راز جذابیت می نامند. جدی بودن شاید در ابتدای کار جالب باشد ولی داشتن یک لبخند کوچک بر روی لب، بسیار جذابتر است.

۵- مهربانی و محبت:

شاید برای خانمها این موضوع باور کردنی نباشه که مردان بیشتر شیفته ی مهربانی خانم ها می شوند تا زیبایی آنها.

بسیاری از مردان را می شناسم که عاشق زنانی شده اند که اصلا زیبا نیستند بلکه بسیار مهربان و با محبت هستند و این تنها چیزی است که مردان را مجذوب می کند.

۶- اعتماد به نفس داشته باشید:

داشتن اعتماد به نفس، یکی از راه های جذاب بودن است. اعتماد به نفس به معنای غرور و تکبر نیست، بلکه به معنای این است که در کنار همسرتان آرامش داشته باشید و بدونید که همه چیز زیبایی ظاهری نیست.

اما یه نکته مهم. توجه کنید که زیبایی ظاهری نیز مهم است. منظورم از زیبایی ظاهری پوشیدن لباس های عجیب و قریب و یا گرون قیمت نیست. بلکه منظورم اینه که شما می تونید با دانستن رازهای خوشتیپی، به یک خانم بسیار جذاب تبدیل بشید. انتخاب مناسب نوع لباس، کفش، زیورآلات، کیف و … همگی می تواند شما را یک گام جلوتر از دیگران نگه دارد. ما سعی کردیم در زیر یکسری از رازهای خوشتیپی رو براتون بیاریم.

بیشتر بخوانید: زنانی با این شخصیت قابل تحمل برای مردان نیستند

بیشتر بخوانید: در کنار همسرتان خوشبخت باشید

۱-کیف

کیف دستی مناسب و زیبا، می تواند چشم بیننده شما را خیره کند. سعی کنید با یک هزینه بسیار مناسب، کیفی با طراحی کلاسیک چرمی تهیه کنید، سپس آن را با براق کننده چرم درخشان کنید. سعی کنید از این کیف همه جا استفاده نکنید. آن را نگهداری کنید و در مکان های خاص استفاده کنید.

۲- عطر خاص

یک عطر با رایحه ی خاص و به یادماندنی، می تواند دوستان شما را شیفته ی شما کند. یادتان باشد که هر چقدر هم که خوشتیپ باشید، بدون یک بوی خوش، زیبایی شما زیر سوال می رود. سعی کنید عطر را همیشه روی ساعد خود بزنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. از اسپری عطر روی لباس خود، خودداری کنید.

۳- زیور آلات

خانم ها اکثرا عاشق زیور آلات سنگین هستند. سعی کنید در خرید زیور آلات، هوشمندانه عمل کنید یعنی ممکن است که زیور آلات ارزان قیمت خریداری کنید ولی آنقدر جذاب باشد که دیگران متوجه قیمت آن نشوند. حتی جنس زیور آلات را نیز هوشمندانه انتخاب کنید. مثلا از کریستال یا سنگهای پلاستیکی در آن استفاده شده باشد. می توانید از ساعت یا مچ بندی زیبا و با کلاس نیز استفاده کنید.

۴- به جزئیات ریز دقت کنید

یه خانم خوشتیپ، باید به جزئیات ریز نیز اهمیت خاصی بدهد. اگر قسمتی از لباس آسیب دیده باشد و یا لکه ای ریز بر روی آن وجود دارد و دکمه اش شل شده است و یا نخ کش شده است، کاملا به تیپ شما آسیب می رساند.

۵- انتخاب رنگ

سعی کنید رنگی برای لباس های خود انتخاب کنید که کاملا متناسب با پوست شما باشد. همچنین با کیف و کفش شما ست شده باشد. از پوشیدن لباس هایی با رنگ های پریده و خاکی جدا پرهیز کنید. همچنین از رنگ های سرد نیز خودداری کنید.

۶- آرایش ناخن

در نوع آرایش خود، حتما به آرایش ناخن هایتان اهمیت بدهید. شاید در ابتدا فکر کنید که ناخن های شما دیده نشوند ولی در ادامه حتما دیده می شوند و بسیار در جذابیت شما می تواند مناسب باشد. سعی کنید از رنگ لاک های جیغ استفاده نکنید. رنگهای آرام و براق، بسیار جذابیت شما را بالا می برد.

۷- شال و روسری

شال و روسری، اولین چیزی هست که بیننده شما، با آن روبرو می شود و شما را در آن حالت مشاهده می کند. باز هم در این قسمت، هنر ست کردن شال با کیف و کفش یا ست کردن شال با مانتوی شما، می تواند بیننده را مجذوب کند. در هنگام خرید شال و روسری، حتما به فصلی که می خواهید از آن استفاده کنید، توجه کنید.

۸- نوع آرایش صورت

خانم ها توجه داشته باشید که آرایش کردن، از لحاظ روانی، بر روی شما بسیار تاثیرگذار است. اکنون من به شما می گویم که نوع آرایش شما، از لحاظ روانی بر روی بیننده شما هم تاثیر مستقیمی می گذارد. پس ارزش دارد که شما یاد بگیرید که چه نوع آرایشی برای چهره شما مناسب است. نکته ای که باید یادتان باشد این است که آرایش شما نباید بسیار غلیظ باشد. آرایشی ساده که جذابیت چهره ی شما را نشان دهد، بسیار مناسب است. در آرایش چهره ی شما، رژ لب بیشترین تاثیر را بر روی بیننده شما دارد. در نوع رنگ و ضرافت رژ خود بسیار دقت کنید.

پس یادتان باشد که آرایش غلیظ خیلی مناسب نیست و حتی میتونه تاثیر منفی داشته باشه. سعی کنید اون آرایش ساده ای که به چهره شما می آید رو پیدا کنید

بیشتر بخوانید: ۶ علت خیانت زنان به همسرشان

بیشتر بخوانید: راه کارهای حفظ حریم خانواده

بیشتر بخوانید: تاثیر خواب بر زیبایی

دسته بندی مطالب: آرایش و زیبایی , روانشناسی , سبک زندگی

مطالب مرتبط :

  1. سوالات رانندگی گفت:

    عالی بود خسته نباشید

فرستادن دیدگاه