زنانی با این شخصیت قابل تحمل برای مردان نیستند

8th جولای 2019
زنانی با این شخصیت قابل تحمل برای مردان نیستند

زنانی با این شخصیت قابل تحمل برای مردان نیستند

همه ی ما می دانیم که داشتن یک سری ویژگی ها باعث می شود دیگران را جذب کنیم و یا بعضی ها را جذب نکنیم اما این خصلت ها در میان زن و مرد متفاوت است.شما باید بدانید که چه صفتهایی برای طرف مقابل شما ارزشمند و کدامیک بی ارزش است.

با دانستن و آگاهی اینکه چه نوع صفت هایی خوب و چه نوع صفت هایی بد است می توان رابطه ای لذت بخش به وجود آورد و حتی آن رابطه را تقویت کرد و چه بهتر که تمامی این آگاهی ها قبل از ازدواج رخ دهد.

در این مقاله قصد داریم به توصیف صفت هایی بپردازیم که چندان دل خواه آقایان نخواهد بود و باعث دوری آن ها از شما می شود.

 

بیشتر بخوانید: ۸ نکته برخورد صحیح با خانم ها – برخورد صحیح با همسرتان

۱- زنان همیشه معترض که زبان تند و تیزی دارند.

هیچ چیز بدتر از آن نیست که خانم خانه که باید منبع آرامش و حس خوب خانواده باشد، زبانی تلخ داشته باشد. زندگی بالا و پایین زیادی دارد و هنر زندگی کنترل این تنش هاست نه این که وسیله ای باشد برای بهانه گیری و سخت تر کردن شرایط زندگی.

در هنگام ازدواج، خانم یکسری شروط را پذیرفته است. آقا نیز یکسری شروط را پذیرفته است. اما زندگی همیشه به همان شکلی که ما می خواهیم پیش نمی رود.

در میان خانواده های ایرانی به طور معمول بار اقتصادی خانواده به دوش مرد خانه است و این موضوع فشار روانی و جسمی زیادی را به مرد وارد می کند و انتظاری که آقا از خانم خانه دارد درک این مسئله است. تندی و تلخی راحت ترین و بدترین گزینه است و زندگی با کسی که عادت به حرف های زشت و توهین و تحقیر دارد زندگی دلچسبی نخواهد بود!

 

۲- زنان خودخواه

خودخواهی در زندگی زناشویی، یکی از معضلات بسیار وحشتناک است. اینکه خانمی فکر کند خودش از همه اطرافیانش داناتر است و فقط به نظرات خودش اهمیت بدهد.

زندگی شادی نخواهید داشت اگر با کسی باشید که خود را برتر و بهتر می داند و همیشه فکر می کند تصمیمش درست است. این تیپ زنان باورشان این است که آنها بهترین هستند. چنین خانمی از درک شادی و تفاهم دو جانبه عاجز است و از شدت خودپرستی نمی‌تواند زندگی زناشویی سالم و عاری از مشکل داشته باشد.

 

۳- زنان مادی گرا

خانم ها به خرید کردن علاقه بسیار زیادی دارند. می توان گفت که آنها با خرید کردن آرامش و انرژی می گیرند. اما نکته اینجاست که شما باید به جیب همسرتان توجه کنید و با او همراه شوید. کسانی که فقط برای پول شما را می خواهند نمی توانند شما را خوشبخت کنند! تصور کنید با کسی هستید که شما را فقط بخاطر پول می خواهد و اگر پولی نباشد شما هم برای او ارزشی ندارید. آن ها بیشتر از عشق، محبت و مهربانی به دنبال مادیات هستند. از این رو نمی‌توان به عنوان یک زوج مناسب به آنها تکیه کرد. بنظر شما مردان به چنین زن هایی علاقمند خواهند بود؟! خیر. هرگز چنین زنی برای هیچ مردی جذاب نخواهد بود.

 

۴_ زنانی که به دنبال جلب توجه هستند.

خانم ها، موجوداتی هستند که به شدت به محبت نیاز دارند. در دوران قبل از ازدواج، این محبت از طرف پدر و مادر و خانواده تامین می گردد. اما یکسری از خانم ها به دوستی های قبل از ازدواج رو می آورند و به این نوع رابطه معتاد می شوند و تنوع طلبی زیادی پیدا می کنند. بعد از ازدواج، این مشکل برای آنها ایجاد می گردد که به مقایسه همسر خود با رابطه ها و افراد قبل از ازدواج می پردازند که بسیار خطرناک است.

خانم هایی که به تنها دلبری از همسر خود اکتفا نمی کنند و به دنبال دلبربایی از بقیه هم هستند و به شدت نیاز به توجه دارند، چندان دلچسب آقایان نخواهند بود. آن ها کسایی هستند که متعهد نیستند و گرفتن این توجه از هرکسی برای شان فرقی نمی کند. این موضوع جز نقاط حساس و مهمی برای آقایان است.

 

۵_ دختران لوس

دخترانی که در زندگی خود هیچ وقت نه نشنیده اند و همیشه هرچه که خواستند برای آن ها آماده بوده است، مناسب زندگی نخواهند بود. چنین دخترانی از وظیفه شناسی و مسئولیت پذیری کمتری برخوردار خواهند بود. هر چقدر هم برای رضایت چنین زنانی تلاش کنید باز هم نمی ‌توانید یک همسر ایده‌آل (از نظر آنها) باشید. این را به یاد داشته باشید که ازدواج با زنی که دست به سیاه و سفید نزده و خود را یک شاه دخت می ‌داند که بقیه باید به او خدمت کنند، تبعات منفی بسیاری دارد و مسلما کمتر انتخاب آقایون قرار خواهد گرفت.

 

مقاله مرتبط: زنانی با این شخصیت ها قابل تحمل توسط مردان نیستند

دسته بندی مطالب: روانشناسی , سبک زندگی

مطالب مرتبط :

فرستادن دیدگاه