آموزش عشوه و ناز برای همسر به همراه فیلم

5th مارس 2019
عشوه و ناز برای همسر

آموزش عشوه و ناز برای همسر

ضرورت عشوه گری برای هر خانم متاهلی

اگر خانم ها بدانند چقدر عشوه و ناز برای مردان دوست داشتنی و لذت بخش است به جای وقت صرف کردن برای آشپزی و بساب و بشورعشوه ریختن را یاد می گیرند و انجام میدهند و اگر به خوبی و به جا و به اندازه باشد جای همه چیز را می گیرد.

و محبت و وابستگی عجیبی برای شوهر به وجود می آورد.

به شما بگویم عشوه گری حتی از زیبایی صورت و اندام و خوش تیپی هم مهمتر است چون محرکتر است.

فرق زن با مرد در چیست؟!؟!؟!؟!؟!؟ زنی که حرکات و عشوه های خاص زنانه نداشته باشد و رفتار و حرف زدنش مردانه باشد به چه درد شوهر می خورد.

خب آن مرد اگر می خواست با یک زنِ مرد ازدواج کند اصلا چرا ازدواج کند خب دوستان هم جنس خودش بودند که ، برایش بس بود دیگر.

دختر خانم هایی که تازه ازدواج کردن تمایل دارند شیوه های عشوه گری برای شوهر رو یاد بگیرن . مخصوصا دخترانی که تا زمان ازدواج ، خودشون رو پاک نگه داشتند و اصطلاحا آفتاب مهتاب ندیده هستند.

 در این آموزش قصد داریم به ساده ترین شکل ممکن به شما خانم ها یاد بدیم که چطور به صورت حرفه ای برای شوهرتون عشوه گری کنید.
برای شروع باید بدونید که نیازی به خرید هیچ وسیله ای نیست .

خدا قبلا به صورت مادرزادی همه ی لوازم رو بهتون داده . یه سری لباس لازم دارید که به طور قطع با همین لباس هایی که دارید کارتون راه می افته.
قبلش باید عرض کنم که نمی خوایم موشک هوا کنیم . پس برای یاد گرفتن ناز و عشوه ، نیازی به هوش بالا نیست.

در زیر یک فیلم قراردادیم که چند دقیقه ای دکتر دهنوی راه های بهتر عشوه کردن برای همسر را براتون بیان کرده که حتما ببینید و مطمئنم که خیلی به دردتون میخوره.

 

۱ – شکل ایستادن

شما هر حالتی به غیر از حالت خبر دار ( نظامی ) بایستید جنبه ی ناز و عشوه پیدا می کنه !

اگه لباس تحریک کننده پوشیده باشید درجه ی عشوه گری بالا میره .

اگه از دست ها کمک بگیرید به نقطه ی جوش نزدیک میشید . مثلا روی پای راست تکیه کنید .

دست راست رو هم روی کمر ( محل کمربند ) بذارید . گردن رو کمی کج کنید . با گوشه ی چشم اون فلک زده ( شوهر ) رو نگاه کنید .

با دست دیگه با لب ها یا موها یا لباستون بازی کنید.

۲ – نوع و روش حرف زدن

با شوهرتون رسمی و اداری صحبت نکنید . همیشه وقتی قصد عشوه گری دارید ، نوع حرف زدن تون باید کش دار باشه . حرف های عاشقانه ، درخواست ها ، خواهش ها و غیره رو باید کش دار بگید.
مثلا :
علـی ! منو نیگـاه!
حالت بدن هم مهمه ! همیشه سر به سمت چپ یا راست باید خم باشه . اگه قصد تحریک جنسی ندارید ، ما موهاتون بازی کنید . اگه رابطه می خواید که در شماره یک عرض شد با دست چپ چه کار کنید.

۳ – شیوه ی لباس پوشیدن

این سبک معمولا زمانی استفاده میشه که هدف از ناز و عشوه تحریک جنسی و آمیزش باشه . این اتفاق معمولا باید ۲ بار در هفته رخ بده .
لباس تحریک کننده بپوشید . بعد برید جلوی شوهرتون . سعی کنید با موج دادن به بدن ، اون قسمت هایی از بدنتون که شوهرتون بیشتر با اونا تحریک میشه رو نمایش بدید .
بهتر اینه یه دفعه لخت نشید . بلکه باید چند دقیقه باید طول بکشه . در واقع باید عذابش بدید . چطوری ؟
فرض کنید شوهرتون مثلا از بالاتنه ی ! شما بیشتر تحریک میشه . میرید جلوش ، اول کمی نمایشش بدید . بعد نشون بدید که اون قسمت رو می خواید لخت کنید . کمی لباس رو پایین بکشید . به چشماش نگاه کنید . با اشاره بهش بگید که به بالاتنه ی ! شما نگاه کنه . حرکات موجی دورانی بدن باید ادامه داشته باشه . حالا کمی بیشتر پوشش اون قسمت رو پایین بکشید . دوباره اشاره و دوران رو ادامه بدید . این روند باید تا زمانی ادامه پیدا کنه که حدود ۸۰ درصد بالاتنه ی شما لخت شده باشه.
حالا موقع حال گیریه !!! پوشش رو کامل بکشید بالا !!!
دوباره شروع کنید . البته با دو برابر سرعت بیشتر . بازم تا حدود ۸۰ درصد پیش برید . کمی مکث کنید و بعد آروم آروم پوشش رو به طور کامل کنار بزنید . بذارید چند لحظه اون قسمت رو ببینه . دوباره غلافش کنید!
برید سراغ اندام بعدی …

۴ – عشوه با موهای سر !

اگه موهای بلندی دارید می تونید در حالت ۱ با قسمتی از اونا بازی کنید . اگه قصد آمیزش دارید می تونید بعد از برهنه کردن بالاتنه ، با موهاتون اون قسمت ها رو بپوشونید و حرکاتی شبیه حالت ۳ رو انجام بدید.

۵ – راه رفتن زنانه

این نوع راه رفتن روشی هستش که در اون خانم ها سعی می کنن قدم ها رو روی یک خط بردارند.
این طوری – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
نه این طوری _–_–_–_–_–_–
خانم هایی که شوهرشون از طریق باسن تحریک میشن اگه زنانه راه برن ، فوق العاده برای شوهرشون تحریک کننده تر خواهد بود . اگه می خواید آتیش رو تند تر کنید وقتی قدم راست رو بر میدارید طبیعتا باسن به سمت راست متمایل میشه و بلعکس . حالا شمایی که می خواید تحریک کننده تر باشید موقع برداشتن هر قدم ، باسن رو به مقدار بیشتر به همون سمت ببرید.
نکته ۱ : موقعی که باسن رو به سمت چپ رو راست می برید اگه کمی مکث کنید ، مثلا کمتر از ۱۱ ثانیه ، این فرصت رو به شوهرتون می دید که بهتر ببینه ! و بیشتر تحریک بشه.
نکته ۲ : خانم هایی که باسن بزرگ دارند می تونن در هر قدم با باسن ضربه ای به چپ و راست بزنن تا با تکون خوردن باسن شوهرشون رو بیشتر تحریک کنن.

۶ – خوابیدن و نشستن

فرض کنید می خواید چند تا عکس تحریک کننده در حالت نشسته یا خوابیده از خودتون بگیرید و برای شوهرتون بفرستید . چه کارهایی می کنید ؟!
همون کارها رو موقعی که اون هست انجام بدید . فرض کنید شوهرتون نشسته و این دفعه می خواید در حالت نشسته و خوابیده براش عشوه گری کنید.
می تونید به همون سبک شماره ۳ عمل کنید.

روش های ناز و عشوه گری زیاد هستند . می توانید خودتان روش هایی رو ابداع کنید . چند توصیه ی کلی که در هر نوع عشوه گری کاربرد دارد :
۱ – چشمک زدن با دهان نیمه باز
۲ – حالت دادن به بدن
۳ – کج کردن سر
۴ – خمار کردن چشم ها
۵ – لبخند ملیح
۶ – دهان هرگز نباید بسته بمونه ( نیمه باز )
۷ – گاز گرفتن گوشه لب پایینی
۸ – تمامی حرکات باید آهسته باشه ( مثل صحنه های آهسته ورزشی )
۹ – آرایش کردن
۱۰ – ارسال بوسه از راه دور

در آخر به دو نکته ی زیر توجه کنید :

۱ – همه ی آقایان مثل هم نیستند . شما با آزمایش و خطا یا پرسیدن از خود شوهر می توانید بفهمید که از چه کاری خوشش میاد و از چه کاری رو نباید انجام بدید.
۲ – با این آموزش و کمی تمرین ، شما در عشوه گری استاد میشید تا حدی که ممکنه شوهرتون به شما شک بکنه! اگه این اتفاق رو پیش بینی می کنید قبل از شروع بگید که یه آموزش عشوه گری پیدا کردم و دارم تمرین می کنم.

منبع:worldi.ir

 

چگونه می توان دل همسر را قاپید؟

در میان بیماران روانشناسان، یکی از بیشترین مراجعه کنندگان، خانم هایی هستند که به خیال خودشان، همسرشان دیگر به آنها علاقه ندارد. آنها می گویند که همسرم دیگر به من رغبت نشان نمی دهد. آنها حتی میگویند که احساس میکنند که همسرشان از رابطه جنسی با آنها لذت نمی برد.

آیا آنها درست فکر میکنند؟ به نظر روانشناسان، خانم ها برای اینکه بتوانند مانند سال های ابتدای ازدواج، از اهمیت زیادی برای همسر خود برخوردار باشند، باید همان کارهایی را انجام دهند که در ابتدای ازدواج انجام می دادند. چون خود این خانم ها هم بسیاری از وظایف زنانگی خود را از یاد برده اند ولی از طرف مقابل می خواهند شوهرشان مثل روزهای ابتدایی باشد. یادتان باشد که همسر شما، پدر فرزندان شما می باشد و نوع رفتار شما، می تواند در فرزندان شما بسیار موثر باشد.

چند نکته ی بسیار ریز وجود دارد که علاقه مندیم با شما در میان بگذاریم تا از آنها در ایجاد یک زندگی پایدار استفاده کنید.

۷- همیشه دلفریبی کنید

شما باید بدانید که چگونه می توانید همسرتان را به طرف خود بکشانید. مثلا همیشه بدن خود را در مقابل همسرتان به نمایش نگذارید. در نوع روابط خود، ابتکاراتی به خرج دهید که همیشه برای او جالب و جدید باشد و او نتواند تشخیص دهد. با روشهای متنوع شور و اشتیاق در همسر خود ایجاد کنید. اگر همیشه رفتاری یکنواخت داشته باشید، خب معلوم است که برای او یکنواخت می شوید. شما باید یاد بگیرید که چگونه همسر خود را عاشق کنید.

۸- سعی کنید از نظر ظاهری، جذاب باشید 

برای مردان، دیدن بسیار اهمیت دارد. همه چیز در مردان با دیدن جذب یا دفع می شود. و درست برعکس خانمها. عشوه و ناز، برای همسر شما می توند بسیار جذاب باشد. این نوع رفتار، می تواند ساعتهایی پر از نشاط برای شما و همسرتان فراهم آورد که او را از فراری شدن از شما، دور نگه دارد.

اگر بتوانید جذابیت های ظاهری خاصی را برای همسر خود فراهم کنید، می توانید بر دل او تسلط داشته باشید. شما باید از لحاظ تناسب اندام عالی باشید. باید از لحاظ زیبایی بالا باشید. باید پوست و موی زیبا و جذابی داشته باشید. از نظر روحی بسیار قوی و لطیف باشید.

۹- در اجتماع به سلیقه همسر خود باشید

سعی کنید که در جامعه با توجه به اینکه وقار و خوش تیپی خود را حفظ می کنید، ولی ایده های همسر خود را لحاظ کنید و در نظر بگیرید. شما با اینکار، به همسر خود اقتدار داده اید که آنها را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد.

۱۰- در رابطه خود دقت کنید

سعی کنید به گونه ای با دیگران رفتار کنید که باعث تحریک شدن همسر شما نشود. اگر مجبور هستید که با مردان غریبه تعامل کنید، حتما در نوع لباس پوشیدن و صحبت کردن خود دقت کنید. در مهمانی ها و رفت و آمدهای خانوادگی بسیار به نوع تعامل خود با دیگر مردان دقت کنید. آقایان بسیار حساس هستند و اینکار می تواند رابطه شما را بسیار تحت تاثیر قرار دهد.

۱۱- همسر خود را بشناسید

آیا شما کاملا علایق همسر خود را می شناسید. یعنی میدانید او چه رنگی را دوست دارد یا چه فیلم یا کتابی را مطالعه می کند. شما باید به نحوی همسر خود را بشناسید که اگر می خواهید کاری برای او انجام دهید، هیچ شک و شبهه ای پیش نیاید. اگر شما در خرید هدیه ای اشتباه کنید، مقصر می شوید. پس سعی کنید کاملا علایق همسر خود را بشناسید.

۱۲- در خانه برای همسر خود وقت بگذارید

اکثر خانمها شاکی هستند که هنگامی که شوهر آنها به خانه باز می گردد، برای آنها وقت نمی گذارند. این در حالیست که خانم ها هم در بیشتر مواقع، در خانه و در برخورد با همسرشان، وقت نمی گذارند. شما باید کاملا خود را آماده کنید تا وقتی همسرتان به خانه باز می گردد، همه چیز آماده باشد و او غافلگیر شود.

۱۳- احترام به همسر را فراموش نکنید

 خانم ها اکثرا فکر میکنند که رابطه جنسی، مهمترین رابطه با همسرشان می باشد. اما مهمترین رابطه، حفظ اقتدار و احترام همسر می باشد. مردان همیشه دوست دارند مقتدر باشند. این را به خاطر داشته باشید. با او به گونه ای صحبت و رفتار کنید که شوهرتان متوجه شود که چقدر به اقتدار او اهمیت می دهید.

۱۴- تشویق را فراموش نکنید

اکثر آقایان، مسائل کاری خود را از همسرشان پنهان می کنند. دلیل آنها هم این است که، زنشان همیشه موج منفی میدهد و سعی میکند که آنها را منصرف کند. اگر شما بتوانید همیشه همسر خود را در مسائل کاری و موفقیت در کار، تشویق کنید، در چشم همسر خود بسیار پر انرژی و مثبت می شوید و او همیشه سعی میکند که شما را در جریان مسائل مختلف قرار دهد تا انرژی بگیرد.

 

چگونه همسر خود را عاشق کنیم؟

آقایان بدانید که با روش های مختلف و آسانی می توانند توجه همسرشان را به خود جلب کنند و با این روش احساسات و عواطف مختلفی به زندگی خود بدهند. ولی جالب اینجاست که خیلی از آقایان این روش ها را نمی دانند.

زنها متاسفانه یا خوشبختانه دوست دارند که محبت همسرشان را ببینند. یکی دوتا محبت برای زنها زیاد قابل باور نیست . ولی اگر آقایان بدانند با کارهای کوچک و ارزان و تکرار زیاد آنها چه اتفاقی در وجود خانم ها می افتد.

اگر زنها مورد محبت زیادی قرار بگیرند خیلی سریع همان را جبران می کنند و حتی محبت بیشتری نسبت به همسر خود می کنند. آنوقت با تکرار این محبت ها ، زن و شوهر، احساس عاطفه و محبت بیشتری نسبت به یکدیگر می کنند.

اکنون مردها چه کارهایی باید انجام دهند؟

۱- به محض رسیدن به خانه سریعا پیش همسر خود بروید و در مورد اینکه در طول روز چه کارهایی انجام داده از او بپرسید.

۲- در مناسبتهای ویژه حتی با یک شاخه گل به خانه برگردید و به همسر خود محبت کنید.

۳-همیشه حواستان به شکل و ظاهر همسرتان، نوع پوشش و لباس های او، و نوع آرایش آنها باشد. زنها خیلی به این مورد حساس هستند.

۴- برای همسرتان وقت بگذارید و در خانه بیشتر از اینکه به تلویزیون و یا تلفن همراهتان فکر کنید، به همسرتان توجه کنید.

۵- در بیشتر مواقع که به خانه بر می گردید ، اگر همسرتان ناراحت است، سعی کنید او را با گفتن جملات زیبا خوشحال کنید.

۶- جمله دوستت دارم را فراموش نکنید.

۷- جلوی بقیه همیشه از همسرتان تعریف کنید.

۸ نظرخواهی از همسرتان را در هرکاری ارجحیت بدهید.

 این کارها برای شما هزینه زیادی ندارد ولی می تواند در روابط همسری شما بسیار موثر باشد.

برای مطالعه بیشتر می توانید از سایت زیر نیز استفاده کنید.

http://besooiekamal.com

دسته بندی مطالب: روانشناسی , سبک زندگی

مطالب مرتبط :

 1. دنیا گفت:

  ممنونم از مطالب جذاب و دقیقتون😘

 2. زن روز گفت:

  ممنون مطلب خوبی بود

 3. دلارا گفت:

  عالی تر از عالی کامل بود

 4. Sars گفت:

  برا مجردا بزارید متاهلا می خوان چی کار اخه

فرستادن دیدگاه