یک ماه عسل عاشقانه

۲۶ام تیر ۱۳۹۶
یک ماه عسل عاشقانه

یک ماه عسل عاشقانه – اکنون که شما این مقاله را می خوانید، مراسم پر افت و خیز عروسی خود را پشت سر گذاشته اید و از استرس های اولیه شما کمی کاسته شده است. اکنون نوبت آن است که به اولین سفر زندگی مشترک خود که به ان ماه عسل می گویند فکر کنید. اما یادتان باشد که برای این مراسم، باید نکاتی را در نظر داشته باشید چونکه ممکن است به خاطر این سفر، اولین جرقه های اختلاف بین زن و شوهر نیز شکل بگیرد.

۱- مکان سفر را از قبل انتخاب کنید

یکی از سختترین انتخاب های این سفر، مکان سفر است. چند پیشنهاد داریم. ابتدا مکان های مورد نظرتان را بر روی کاغذی یادداشت کنید. این مکان ها قطعا با علایق شما یکسان می باشند. هر کدام دارای آب و هوای خاص و شرایط اقلیمی و توریستی مشخصی می باشند. سپس این مکان ها را با همسرتان با اشتراک بگذارید و ببینید که کدام مکان و شرایط با او یکسان است. در مرحله بعد مکان مورد نظر را از لحاظ بودجه خود بسنجید و اگر تمامی موارد مساعد بود، برای ادامه مراحل برنامه ریزی کنید.

می توانید ببینید رویدادی خاطره انگیز در کجای کشور برگزار می شود که شما را خوشحال میکند. مثلا رویدادی ورزشی و یا هنری و یا جشنواره و فستیوالی خاص و مورد توجه شما

۲- خانه اقوام

بعضی از عروس و داماد ها، مکان ماه عسل خود را با خانه اقوام خود مطابق می کنند. یعنی چون عمو یا خاله آنها در فلان شهر و کشور هست، می خواهند به آنجا بروند. انها با اینکار به اصطلاح می خواهند صرفه جویی کنند. شاید در ابتدا جذاب باشد ولی سعی کنید اینکار را نکنید چونکه اگر خدای نکرده در خانه اقوام، برای همسر شما اتفاق خاص فکری یا جسمی بیفتد، تمام زندگی شما را تحت تاثیر می گذارد.

۳- رویایی نباشید

بعضی از زوج ها، خواب ها و رویاهای زیبایی برای سفر ماه عسل خود می بینند. یادتان باشد که انها فقط رویا هستند. شما باید با واقعیت برای این سفر برنامه ریزی کنید. سفر به جزایر قناری و سواحل اسپانیا بسیار جذاب است، ولی آیا شما این شرایط را دارا می باشد. انتخاب با خود شماست. در کشور ما، مکانهای بسیار زیبایی وجود دارد کهشما با پول بسیار اندکی می توانید بهترین روزهای خود را رویایی کنید.

۴- دسته جمعی سفر نکنید

بعضی از زوج ها، تصمیم میگیرند که به صورت خانوادگی و دسته جمعی ماه عسل بروند. ولی اینکار اشتباه است. در سفر جمعی، اکثر نظرات با یکدیگر مخالف است و هر کس نظری می دهد و نظر شما و همسرتان کم رنگتر می شود و ممکن است هر اتفاقی بیفتد.

۵- شرایط مکان مورد نظر را بسنجید

از یک هفته قبل، مکان مورد نظر خود را بررسی کنید که چه اتفاقاتی ممکن است در آن بیفتد. مثلا سفرهای رسمی مقامات در آن نباشد و یا رویدادی که باعث شلوغی آن مکان می شود، در آن اتفاق نیفتد.

۶- رزرو کنید

از قبل سعی کنید مکانی را برای خودتان رزرو کنید، زیرا ممکن است در طول سفر، مکان مناسبی را پیدا نکنید و یا با قیمت های بالا روبرو شوید.

۷- ماه عسل زمان بندی شده

جالب است بدانید که حتما شما نباید بلافاصله بعد از مراسم خود به سفر ماه عسل بروید. می توانید این سفر را برای زمانی بگذارید که بودجه و زمان کافی برای یک سفر خاطره انگیز را داشته باشد. عجله کردن در این سفر، فقط خراب کننده می تواند با شد تا جذاب

دسته بندی مطالب:سبک زندگی , مجله عروس

مطالب مرتبط :

  1. فرزانه گفت:

    ایول تعداد مطالبتون واقعا زیاده بریکلا