۵۰ مدل موی عروس سال ۲۰۱۹ همراه با عکس

۱۹ام اسفند ۱۳۹۷
مدل های مهم موی عروس

۵۰ مدل موی عروس سال ۲۰۱۹ همراه با عکس

اصلی ترین دغدغه ی عروس برای مراسم عروسی اش، ظاهر منحصر به فرد و زیبای اوست. انتخاب مدل موی زیبا و متناسب با چهره انتخابی سخت و مهم است. اگر عروس در روز عروسی اش از مدل موهایش راضی نباشد، شیرنی جشن عروسی به کامش زهر خواهد شد و تلخ ترین خاطره برایش رقم خواهد خورد.

در ادامه چند نکته را متذکر می شویم تا تصمیم گیری برای انتخاب مدل مو برایتان آسان تر شود:

اگر موهای شما تا سر شانه است، تنها در صورتی می توانید مدل موی باز را انتخاب کنید که، لباس شما فاقد آستین باشد. توجه داشته باشید که مدل موی باز برای عروس خانم های پر تحرک دردسر ساز خواهد بود؛ زیرا اولا به سرعت به هم می ریزد و ثانیا گرم شان می شود و عرق می کنند. اما باز هم همه چیز بستگی به علاقه ی خود شما دارد.

حواستان به وضع آب و هوا باشد. اگر در روز بارانی و یا برفی عروسی می گیرید حتما از تور و شنل استفاده کنید و چتری سفید هم به همراه داشته باشید. اگر هم در هوای شرجی زندگی می کنید باید بدانید که اگر زیاد در معرض هوا قرار بگیرید موهایتان بد حالت می شوند. اگر قد کوتاه هستید مدل موی باز و صاف قد شما را کوتاه تر نشان می دهد.

عروس خانم هایی که گردنبند دارند و یا یقه ی لباس شان طرحی خاص دارد که می خواهند معلوم شود؛ حتما باید موهایشان را جمع کنند. اگر پشت لباستان باز است موهایتان را جمع کنید تا لباستان بیشتر به چشم بیاید.

سعی کنید اگر موهای فر دارید آن را صاف نکنید. بهتر است همانگونه که هستید باشید و تغییراتی اساسی ایجاد نکنید. خلاق باشید و از مدل های تکراری استفاده نکنید. با آرایشگر خود مشورت کنید و مدل هایی ابتکاری و نو را به کار بگیرید.

اگر لباستان طرحی شلوغ دارد از مدل موی ساده بهره بگیرید و بالعکس.

فورا تصمیم نگیرید و حتما علاوه بر آرایشگر با دوستی صمیمی و یا یکی از اقوام مشورت کنید. نظرات و انتقادات دیگران بسیار کارایی دارد

نیازی نیست حتما تاج بر سر بگذارید. تاج چیزی است که در ادوار مختلف گاهی مد است و گاهی قدیمی. همچنین فرم آن (کوتاهی یا بلندی) باید به فرم صورت شما بیاید. در غیر اینصورت گذاشتن آن ضرورتی ندارد. به علاوه تاج و تور شما باید با جواهرات شما هم خوانی داشته باشد.  

رنگ، دکلره و مش کردن موهایتان را از یک ماه قبل انجام بدهید. شاید جالب باشد که بدانید موهایتان را حداقل باید ۱۲ ساعت قبل از رفتن به آرایشگاه بشویید نه دقیقا قبل از آرایشگاه. زیرا موهای تازه شسته شده به خوبی حالت نمی گیرند و بعد از مدتی فر می خورند. بهتر است روز قبل از عروسی موهایتان را بشویید.  

از یک ماه قبل، از نرم کننده ها و براق کننده های مو استفاده کنید تا، شادابی و لطافت موهایتان حفظ شود. اگر قصد کوتاه کردن موهایتان را دارید حتما از دو هفته قبل اقدام کنید تا، موهایتان برای روز عروسی کاملا جا بیفتد. توجه کنید که اگر موهایتان خیلی بلند است در اندازه ی آن ها تغییرات اساسی ایجاد نکنید زیرا ممکن است به شدت پشیمان شوید

50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس 50 مدل موی عروس سال 2019 همراه با عکس

آرایش موی سر برای صورت های گرد

اگر چهره ای گرد دارید، از عقب زدن موها و بیرون انداختن گوش ها دوری کنید، چون این حالت، چهره را به مراتب گرد تر از آنچه هست نشان می دهد. باید موها را در قسمت بالای سر عقب زد و موهای اطراف صورت را جلو آورد، به طوری که تا حدودی روی گوش ها و قسمتی از گونه را بپوشاند. برای آنکه موها پر پشت و چهره کشیده دیده شود، باید موهای بالای پیشانی را کمی پوش داده و قسمتی از آن را روی سر جمع کرد.

آرایش موی سر برای صورت های گلابی

اگر چهره ای شما گلابی شکل باشد، نباید موها را خیلی کوتاه و بدون پیچ و تاب آرایش بدهید. موهای بلند با فرق راست نیز توصیه نمی شود. باید عرض را با پهنای صورت در ناحیه ی فک مقایسه کرد و موها را بالای سر جمع کرد و آن را پوش داد تا پر پشت تر جلوه کند. در ضمن باید سعی کرد که موها، دارای حالت های مشخص باشد و در پایین صورت موها به شکل دو نیم دایره از پشت گوش ها روی گونه بیاید.

آرایش موی سر برای صورت های مربع

در این فرم، به هیچ عنوان نباید موها را به صورت منظم و مرتب در اطراف ریخت. باید انتهای موها را در دو طرف صورت به طرف بیرون برگرداند(مانند مدل قو). چون در این حالت نباید فرق کج باز کرد؛ یا موها را آنقدر بلند کرد که از خط چانه پایین تر بیاید. بهترین مدل برای صورت های مربعی این است که موها با فرق از چپ و راست به طور طبیعی در اطراف صورت ریخته شود، چون این حالت عرض پیشانی را به طور مخصوصی کم جلوه خواهد داد.

 آرایش موی سر برای صورت های مثلتی (قلبی)

در صورت قلبی شکل، نباید موها را در قسمت بالای سر جمع کرد و آن را پوش داد. برای این فرم صورت باید آرایش موها را بدون فرق و گرد انتخاب کرد. موها را با انحنای آرامی بر روی گونه ها ریخت. این مدل موها، از بزرگ نشان دادن سر و قسمت بالای پیشانی می کاهد.

آرایش موی سر برای صورت های مستطیل

باید از باز کردن فرق به ویژه از وسط خودداری کرد. موهای باز و آویخته در دو طرف صورت نیز، به هیچ وجه توصیه نمی شود. چون بلندی مو، درازی چهره را افزایش می دهد. موهای خیلی کوتاه نیز برازنده چنین چهره ای نیست. بنابراین باید مدل موی متوسطی را انتخاب کرد و در ناحیه ی گوش ها، به موها انحنا و پیچ و تاب دلپذیری داد.  در بعضی صورت های دراز اگر فرق کوتاهی در طرف چپ یا راست پیشانی باز شود، برازنده می باشد و این به ذوق شما بستگی دارد.

آرایش موی سر برای صورت های بیضی

با صورت های بیضی، می توانید خود را به هر شکلی که مایل هستید؛ آرایش کنید.

مدل بلند و کوتاه و بدون جعد مو، پیچ و تاب دار و دیگر مدل ها.چون این فرم زیباترین صورت برای آرایش محسوب می شود.

اگر صورت کوچکی دارید

آرایش مو به اطراف سر و دور از صورت، سبب بزرگ نشان دادن صورت می شود.

برس زدن مو به خارج از صورت و ریختن آن به اطراف و بالای سر، موجب زیبایی چهره ی شما می شود.

آرایش مو در قسمت بالای سر تا بالای گوش ها سبب بزرگ نشان دادن صورت و گردن نیز می شود.

اگر صورت ساده و روشنی دارید می توانید با آرایش سر و صورت آن را رمانتیک سازید.

 اگر گونه برآمده ای دارید

ریزش موهای بلند و لایه لایه با موج های طبیعی تا انتهای مو سبب کاهش نمای گونه ی برآمده می شود.

اگر صورت کوچک و چاقی دارید

اگر صورتی کوچک و چاق دارید، آرایش موها را همیشه تا بالای گوش ها حفظ نموده و قسمتی از موها را به روی گونه ها بریزید.

هرگز در آرایش مو، گوش ها را نمایان نسازید. مگر نوک آن را، ولی اگر گوش های زیبایی دارید اشکال ندارد.

سعی کنید با آرایش و پف موها و ریزش آن گوش های بزرگ را بپوشانید.

اگر چانه ی کوچکی دارید

در این صورت، موها را به بالا کشیده و به طور کامل در بالا و پشت سر بسته و حالت گردی به پشت سر بدهید.

اگر صورت درازی دارید

با آرایش موها در عرض سر و پر کردن موها در بالای سر و همچنین کوتاه کردن پیشانی با چتری پر، از درازی صورت و گردن خود بکاهید.

اگر گردن درازی دارید

با ریزش موهای شینیون شده به اطراف گردن و البته موهایی با قد متوسط، از درازی گردن خود بکاهید.

اگر گردن کوتاهی دارید.

در این فرم صورت، با بالا بردن و آرایش موها در بالای سر و اطراف، هم چنین کشیدن موها به طرف عقب سر، ایجاد فضایی در پشت گوش ها می نمایید که سبب بلندی گردن شما می شود.

اگر صورت بزرگ و درشتی دارید

آرایش پر و ریختن مو به یک طرف صورت و تقسیم دیگر موها بر روی پیشانی و گونه، باعث کوچک نشان دادن صورت می گردد.

 منبع:aroos.co

روش های طبیعی تقویت موی عروس خانم ها

 

امروزه، دنیای ما پر شده است از مواد شیمیایی که تمامی اطراف ما را فرا گرفته است. در مورد هرچیزی که می پرسیم می گویند فلان قرص یا آمپول را مصرف کن. دقیقا هنگامی که برای تقویت موهایم هم از هرکسی می پرسم، همگی مواد شیمیایی را پیشنهاد می دهند که خودشان ممکن است مشکل دیگری را ایجاد نمایند. اگر به گذشته نه چندان دوری برویم، در طب سنتی ما، برای تقویت موهای خود از روشهایی استفاده می کردند که اکنون کشورهای اروپایی، همان روش ها را شیوه ای برای تولید محصولات خود در نظر می گیرند. برای شروع کار شما باید راه حل های رشد بهتر موی سر خودتان را به خوبی بدانید.  همچنین شما باید روش های مراقبت از موی خودتان را نیز به خوبی بدانید. سپس می توانید از مواد زیر استفاده کنید.

عروس خانم هایی که احساس میکنند ریزش مو دارند بخوانند.

۱-  ۸ حبه سیر را پوست بکنید و به خوبی له کنید. سپس مقداری روغن زیتون را در ظرفی گرم کنید و روی سیرهای له شده بریزید و هم بزنید تا یکدست شوند. این مخلوط را در ظرفی ریخته و به مدت سه تا چهار روز نگهداری کنید. این ماده را هفته ای دو بار روی سر خود به خوبی ماساژ دهید و بعد از یکساعت به خوبی بشوئید.

۲-  یک عدد تخم مرغ را با عسل به خوبی مخلوط نمائید و خوب هم بزنید. این ماده را نیز مانند مخلوط سیر هفته ای دو بار بر روی سر خود بزارید و ماساژ دهید و سپس بشوئید.

۳- عروس خانم هایی که دارای موی فر هستند بخوانند.

 دو عدد تخم مرغ را با روغن ذرت به خوبی مخلوط کنید و هم بزنید . این ماده را به روی پوست سر خود بمالید و پس از یکساعت موهای خود را به خوبی بشوئید. آنوقت اگر این کار را چندین بار دیگر انجام دهید، تاثیری جادویی بر روی موهای خود می بینید.

۴- عروس خانم هایی که موهای حساس و شکننده دارند بخوانند.

یک عدد موز را له کنید سپس با عسل و یک عدد تخم مرغ و یک استکان شیر و یک استکان روغن زیتون به خوبی درون مخلوط کن، مخلوط کنید. سپس این مخلوط را چندین بار امتحان کنید. به مدت یکساعت بر روی پوست سر خود بگذارید تا شگفت زده شوید.

۵- عروس خانمی که می خواهد موهای نرم و درخشنده داشته باشد.

یک قاشق چای خوری عسل را با یک قاشق چایخوری ماست و یک قاشق چای خوری سس مایونز مخلوط کنید تا یکدست شوند. سپس این مخلوط را بر روی سر خود قرار دهید و بعد از دو ساعت به خوبی بشوئید.

دیدید که همگی این روش هایی که برای شما بیان کردیم، همگی طبیعی و بدون مواد شیمیایی بود.

دسته بندی مطالب: مجله عروس

مطالب مرتبط :

  1. زهرا گفت:

    مجلتون ای کاش بیشتر در زمینه پوست و زیبایی بود

فرستادن دیدگاه