مشخصات خدمات مجالس خوب، قسمت اول

۲۵ام تیر ۱۳۹۶
مشخصات خدمات مجالس خوب

مشخصات خدمات مجالس خوب، قسمت اول – سلام به شما عروس و داماد عزیز . خیلی از دوستان با در تماس هستند و میخواند یک خدمات مجالس خوب توی شهرشون را بهشون پیشنهاد بدیم. اما برای پاسخ به این سوال، چندتا نکته را شما باید در نظر بگیرید.

اول اینکه تشریفات چیه و شما از اون چی میخواید؟

دوم که در هر شهری رسم و رسومات اون شهر با بقیه شهرها فرق میکنه ( تشریفات در سراسر دنیا هم با هم فرق داره )

و سوم که مهمتر از بقیست اینه که شما سلیقه ی متفاوتی با بقیه دارید. پس ما در اینجا چندتا نکته میگیم که شاید برای شما توی انتخاب یک خدمات مجالس دلچسب موثر باشه.

قبل از هرچیزی برید و خدمات تالار و تشریفات را یکبار توی یکی از مجالسشون تست کنید. بعد با تست چندتاشون میتونید یکیشون را انتخاب کنید. سعی کنید مثل یک مهمون برید سر میز و کلیه خدمات را تست کنید.

مهمترین چیزهایی که باید برید و خودتون به صورت واقعی تست کنید شامل:

۱- رزرو باغ و تالار : یکی از مهمترین بخش های خدمات مجالس تالار هست. باید نمونه های باغ و تالار ها را که تشریفات شما به شما پیشنهاد میده برید و ببینید و باز هم توی یک شب از مهمونی های اون باغ و تالار شرکت کنید.

۲- شام عروسی: مهمانان شما، انتظار دارند که شما در بهترین و بزرگترین شب زندگیتان سنگ تمام بگذارید. پس یکی از مهمترین قسمت های عروسی، شام آن است. باز هم برید توی یکی از مراسم هاشون و شام را تست کنید.

فعلا این چندتا را داشته باشید تا بقیه را توی مقاله بعدی بهتون بگم. میتونید اینجا هم کلیک کنید و به یک مقاله که کلیه خدمات تشریفاتی ها را برای شما بیان کرده را هم یه نگاهی بندازید.

حتی یک مقاله توی سایت فارس هم هست که لینکش را براتون میزارم میتونه بهتون خیلی کمک کنه.

http://tashrifatfarsi.com

دسته بندی مطالب:مجله عروس

مطالب مرتبط :

  1. سوسن گفت:

    ای کاش اپلیکیشنتون رو دوباره راه مینداختید ادم خیلی راحتر بود باهاش