۳۰ ویژگی یک تالار عروسی مناسب در تهران و بقیه شهرها، برای مراسم عروسی چیست؟

27th فوریه 2019
25 ویژگی یک تالار مناسب عروسی در تهران و بقیه شهرها، برای مراسم عروسی چیست؟

۳۰ ویژگی یک تالار عروسی مناسب در تهران و بقیه شهرها، برای مراسم عروسی چیست؟

چگونه تالار عروسی مناسب برای عروسی پیدا کنیم؟  وقتی که صحبت از عروسی می شود، همه ی شنوندگان بسیار خوشحال می گردند ولی برای عروس و داماد شروع یکسری مشکلات اساسی می باشد که باید با آن دست و پنجه نرم کنند. یکی از مهمترین این مشکلات، انتخاب سالن عروسی مناسب برای مراسم عروسیشان می باشد.

یکی از مشاوران سایت تالارنامه خاطره ای درخور توجه را برایمان تعریف می کند. چند روز پیش، برای یه برنامه کاری، با یکی از تالارهای شهر اصفهان، قرار ملاقات داشتم.

حدودا یه چند دقیقه ای از صحبتهای ما می گذشت که، یه خانم حدود ۴۵ ساله، با دختر خانمی آمدند داخل اتاق مدیر تالار. به مسئول تالار گفتند که، میتونیم تالارتون را ببینیم.

مسئول تالار گفت بله بفرمائید ببینید.

اونها رفتند توی تالار و بعد از چند دقیقه برگشتند و امدند سراغ مسئول تالار و شروع به یکسری سوال کردند.

سوال اول آنها این بود که قیمت ورودی تالار شما چقدر هست؟

وقتی که مسئول تالار قیمت را گفت، یه برقی از سر این عروس خانم و مادرش پرید.

فهمیدم که قیمتش براشون بالا بوده. بعد اون خانم، یه لیست از توی کیفش در آورد که توی اون چندتا تاریخ مشخص شده بود.

شروع کرد از مسئول تالار سوال کنه که این زمان ها آیا خالی هستند یا نه؟

از چند تاریخی که در نظر داشتند، سه تاریخ پر و دو تاریخ دیگر خالی بود.

گفت که میریم یه بررسی میکنیم و خدمتتون میرسیم. آقای حسین کریمی مشاور تالارنامه از اینکه این مادر و دختر نتونسته بودند تالار عروسی مناسبی را پیدا کنند، بسیار ناراحت شده بود.

ایشون در ادامه گفت: اون روز گذشت. من چند روز بعد، رفته بودم توی یک تالار دیگه که با اون هم صحبت کنم، دیدم که همون عروس خانم با مادرش امدند اونجا و همون اتفاقات قبلی دوباره تکرار شد.

وقتی صحبتشون تموم شد، رفتم دنبالشون و باهاشون صحبت کردم که قضیه چیه؟ گفتند که یک هفته هست که تمام تالارهای شهر را دارند میگردند تا یک تالار پذیرایی با قیمت مناسبی که زمان مورد نظر انها را خالی داشته باشه پیدا کنند. اون عروس خانم میگفت که این یک هفته آنقدر استرس پیدا کرده که همش فکر میکنه نتونه یک مراسم خوب را برگزار کنند.

میگفت اگر می شد روشی پیدا بشه که  اونها از این سردرگمی نجات پیدا کنند خیلی خوب بود.

 

مشکلات انتخاب تالار عروسی (به روز رسانی شده)

هنگامیکه شما می خواهید یک مراسم عروسی را برگزار کنید، در ابتدا فکر می کنید که باید از کجا شروع کنید. شاید سر در گم شوید. ولی ما به شما می گوئیم که اولین انتخاب شما باید، انتخاب تالار پذیرایی باشد. این درست. ولی در اینجا سوال مطرح می شود که تالار خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد و در کجا می توان یک تالار خوب را پیدا کرد. در این مقاله می خواهیم ویژگی های یک تالار عروسی مناسب را برای شما بیان کنیم.

تیم پشتیبانی تالارنامه، دفترچه ای را برای شما طراحی کرده اند که کارهای لازم برای یک مراسم عروسی را برای شما به خوبی آماده کرده است. می توانید در زیر آن را دانلود کنید و سپس پرینت کرده و استفاده نمائید.

دانلود دفترچه راهنمای عروسی

ویژگی های یک تالار عروسی مناسب چیست؟

۱- آیا مکان تالار عروسی مهم است؟

مکان تالاری که می خواهید انتخاب کنید بسیار اهمیت دارد. شما باید ابتدا در شهر به مکان هایی بروید که تالارها دارای پراکندگی مناسب باشند. این تالار باید برای تمامی مهمان های شما در دسترس باشد تا مهمان های شما به راحتی بتوانند به آن تشریف بیاورند.

نکته ی دیگر برای در دسترس بودن تالار، این است که باید با دیگر اتفاقات روز عروسی شما مناسب باشد. به عنوان مثال باید از باغی که می خواهید برای عکاسی انتخاب کنید، یا آرایشگاه عروس، فاصله ی مناسبی داشته باشد تا در روز عروسی دچار ترافیک و شلوغی و فاصله ی زیاد نشوید.

۲- ظرفیت تالار چه اندازه باید باشد

موضوع دومی که اهمیت پیدا می کند، ظرفیت تالار می باشد. وسعت و بزرگی تالار بسیار با اهمیت است. شما باید بدانید برای چند نفر مهمان می خواهید تالار رزرو کنید تا بر اساس آن بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید. اگر مهمان هایتان کم است یک تالار کوچک کافیست و اگر مهمان هایتان زیاد هستند باید دنبال یک تالار بزرگ باشید. حتما متناسب با تعداد مهمان های خود تالار انتخاب کنبد.

۳- آیا ارتفاع تالار پذیرایی مهم است؟

سعی کنید تالاری انتخاب کنید که ارتفاع سقف آن بلند باشد. زیرا سقف کوتاه باعث خستگی و گرفتگی فضا می شود و مهمان ها به سرعت خسته می شوند. حتی برای فیلم برداری هم ممکن است دچار مشکل شوید.

۴- دنبال تالار با پارکینگ باشیم یا بدون پارکینگ؟

مسئله ی پارکینگ دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. شما فکر کنید که تمامی مهمان های شما با لباس های بسیار تمیز، باید زمان طولانی را به دنبال یک مکان مناسب برای پارک خودروی خود کنند و این باعث اذیت و آزار آنها می شود. تازه اگر مکانی را برای پارک پیدا کنند، دائما نگران سلامتی اتومبیل خود هستند. بهترین تالار اگر پارکینگ نداشته باشد، اصلا به درد نمی خورد. 

۵- جنس میز و صندلی و روکش تالار چی هست؟

یکی دیگر از چیزهایی که باید به آن توجه ویژه بکنید، نوع و جنس صندلی های سالن عروسی می باشد. یادتان باشد که مهمان های شما می خواهند ساعت های طولانی بر روی آن بنشینند و از مراسم شما لذت ببرند. پس اگر صندلی ها جنس مناسبی نداشته باشند، کار بسیار سختی برای آنها درست کرده اید. همچنین از مدل روکش صندلی های سالن پذیرایی، بسیار لذت ببرید چون اگر آنها را دوست نداشته باشید، مطمئنا تا آخر مراسم از خودتان ناراحت می شوید.

۶- میز شام عروس و داماد چه شکلی هست؟

اکثر تالارها برای شام عروس و داماد، یک میز اختصاصی آمده کرده اند که با تزئیناتی خاص، برای عروس و داماد آماده شده است. هزینه ی آن شاید برای شما اهمیت داشته باشد چون جزو خدماتی هست که هزینه ی جدایی دارد.

۷- سرویس بهداشتی تالار باید چگونه باشد؟

اصلا فکر نکنید که این یک گزینه ی پیش پا افتاده می باشد و اگر از مسئول تالار بخواهید که سرویس های بهداشتی را ببینید، باعث کسر شان شما می شود. حتما مطمئن شوید که تعداد مناسبی سرویس بهداشتی با تهویه مناسب در تالار وجود دارد. اگر در فصل سرد مراسم دارید، مطمئن شوید که آب گرم در سرویس ها جاری باشد. مایع دستشویی و دستمال های خشک کن وجود داشته باشد. فاصله سالن ها تا سرویس بهداشتی را نیز چک کنید.

۸- آیا میشه غذای تالار را تست کرد؟

اگر یک تالار عروسی را پسندیدید، حتما چند باری در مراسم های آن شرکت کنید تا از نوع خدمات و غذایی که به مهمان ها ارائه می دهد، کاملا آگاه شوید. نحوه ی پوشش پرسنل تالار، نوع برخورد کارمندان، نوع سرویس دهی، مهارت کارکنان، کیفیت ظروف پذیرایی، کیفیت شام و نوع چینش میزهای پذیرایی و میزهای شام و … را حتما چک کنید.

 

تیم مشاوره تالارنامه، برنامه ریزی به صورت آنلاین برای شما در نظر دارند که در زیر می توانید به راحتی مراسم عروسی خود را برنامه ریزی کنید.

برنامه ریزی مراسم عروسی

۹- زمان های خالی در تالار را از کجا می توان پیدا کرد؟

سعی کنید زمان عروسی خود را از قبل انتخاب کرده باشید. این به انتخاب تالار شما کمک می کند. چونکه ممکن است تالاری تمامی مواردی که در بالا بیان کردیم را داشته باشد ولی زمان مورد نظر شما را نداشته باشد. البته من عروس و دامادهایی را دیده ام که بر اساس تالار مناسبی که می پسندند و زمان های خالی که تالار دارد، زمان مراسم عروسی خود را انتخاب می کنند. پس در ابتدا که وارد تالار می شوید، از مسئول در مورد زمان مناسب خودتان سوال کنید و اگر خالی بود، دیگر شرایط را بررسی کنید.

۱۰- آیا می توان یک تالار را از قبل رزرو کرد؟

یکی از توصیه های اساسی که ما به همه ی زوج های جوان داریم، این است که یک تالار دومی را از نظر امکانات و خدمات در نظر داشته باشند. این کار به این خاطر است که اگر بنابر هر دلیلی در زمان مورد نظر اتفاقی چه از جانب شما و چه از جانب تالار اتفاق افتاد، دچار مشکل نشوید.

۱۱- هزینه های یک تالار مناسب به چه صورت است؟

نکته ی آخری که در پایان این مقاله لازم است که در نظر داشته باشید، هزینه های تالار می باشد.

اصولا هزینه های تالار یه قرار زیر است:

هزینه ی ورودی تالار: مبلغی ثابت است که تالار به عنوان اجاره سالن خود برای یک شب از شما می گیرد.

هزینه غذا و پذیرایی: اگر که تمایل داشته باشید که تمامی تشریفات شما را تالار انجام دهد، باید از تمامی هزینه های آن با خبر باشید. برای اینکار در ابتدا تمامی تشریفاتی که خودتان می خواهید انجام دهید را به تالار گفته و بعدا از تالار بخواهید که مابقی را انجام دهد.

هزینه ی خدمات: اصولا تالارها ، میزانی هزینه به عنوان هزینه خدمات از شما دریافت می کنند.

هزینه مالیات و عوارض و ارزش افزوده

هزینه ی تزئیناتی مانند شمع آرایی، بادکنک آرایی، گل آرایی و … که معمولا به صورت انتخابی از طرف شما می باشد.

هزینه ی برنامه های تفریحی مانند اسب سواری، گل ریزان ورودی عروس و داماد و قایق سواری و … که باز هم انتخابی می باشد.

 

۱۲ – آیا تعداد مهمانان، در انتخاب تالار اثر دارد؟

تالار های عروسی دارای ظرفیت بسیار کمی برای برگذاری مراسم شما هستند، پس قبل از انجام هرکاری،ظرفیت آنها را باید در نظر بگیرید اقای حسین کریمی، از رویدادهای تجربه شده، توسط تالارنامه می گوید. تقریبا برای هر مراسم تعداد حداقلی مهمانان قابل شمارش وجود دارد: “اطمینان حاصل کنید که کمترین تعداد افراد برای دعوت به تالار خود را تعیین می کنید مثلا ۴۰۰ نفر . ”  اگر تعداد حضور نهایی شما کمتر از پیش بینی شما بود نیازی نیست تالار عروسی با ظرفیت بالا داشته باشید” می توانید اطلاعات بیشتری را برای انتخاب بهترین تالار خود به دست بیاورید.

۱۳- تالار پذیرایی با ظرفیت کم هم وجود دارد؟

آقای حسین کریمی، بر اساس تجربه مشاوره تالارنامه، به این نکته اشاره داشته است که امروزه، بیش از ۹۰ درصد از عروس و دامادها، مراسم خود را بسیار کوچک و با مهمان های کمتر برگزار می کنند. اینکار به این دلیل است که آنها متوجه این موضوع هستند که از تعداد مهمانان خاص و کم خود، لهتر می توانند پذیرایی خالصانه تری داشته باشند. پس برای انجام این مراسم، باید برای مراسم عروسی، از تالارهای عروسی با ظرفیت کم استفاده کنید.

 

۱۴- آیا باید در مورد قیمت تالار عروسی با نامزد خود هم مشورت کنم ؟

اغلب، زوج ها بعد از اینکه محل برگزاری نامزدی و عروسی خود را از طریق سامانه تالارنامه انتخاب کردند بسیار هیجان زده می شوند و می خواهند تاریخ و مکان تالار را سریع رزرو کنند اما در مورد تمام هزینه های دیگر فکر نمی کنند. سامانه آنلاین تالارنامه میتواند به شما امکان را دهد تا محل برگزاری را به صورت آنلاین بر اساس زمان مورد نظر شما، مکان، قیمت و نوع محل برگزاری، و دیگر معیارهای شما جستجو کنید. تعیین اینکه چقدر شما می توانید هزینه کنید، به شما کمک می کند تا از مکان هایی که  از محدوده ی قیمتی شما دور هستند، جلوگیری کنید – قطعا شما نمی خواهید بیش از ۵۰٪ کل بودجه عروسی خود را در محل تالار خود صرف کنید.

انتخاب تالار عروسی با هماهنگی همسرتان

 

۱۵- برای دیدن عکس های واقعی تالار و سالن عروسی مورد علاقه ام از کجا اقدام کنم؟

از آنجایی که پیدا کردن کمی مشکل است و تصاویر تالارهای پذیرایی و عروسی برای داشتن انتخاب بهتر در اینترنت مرتب نشده اند، میتوانید از طریق ارتباط با بخش تماس با ما از سامانه رزرو آنلاین تالار های عروسی درخواست کنید تا تصاویر با کیفیت از سالن های پذیرایی و عروسی را در اختیار شما بگذاریم. همچنین ابتدا مطالعه ای کوتاه برای انتخاب خود داشته باشید.

۱۶- چه ارتباطی بین قیمت تالارهای عروسی با تاریخ عروسی وجود دارد؟

تاریخ عروسی به دلایل مختلف قابل توجه است؛ برخی از زوج ها در روز ملاقات خودشان با یکدیگر، تاریخ تولد خودشان ازدواج می کنند. آقای حسین کریمی از رویدادهای ثبت شده در تالارنامه، می گوید که هر کسی بر اساس زمان خاصی از سال و فصل یا زمان خاص خودش، زمان را رزرو میکند.

اگر شما می توانید با تاریخ ازدواج خود انعطاف پذیر باشید و ماه غیر فصلی را انتخاب کنید، شما اغلب می توانید محل برگزاری مورد علاقه خودتان را با نرخ پایین تر حفظ کنید. به عنوان مثال، به احتمال زیاد شما برای یک عروسی جمعه در مهر کمتر از روز شنبه در ماه تیر خواهید پرداخت. زمان سال، روز هفته ارتباط با قیمت های تالار ها در تمام ایران دارد. از آنجا که مکان های محبوب می توانند به سرعت  رزرو شوند، برای اطمینان از دسترسی به تاریخ، بهتر است قبل از رزرو محل پذیرش، ابتدا با تیم هماهنگ کننده خود مشورت کنید. مشاورین تالارنامه آماده مشاوره به شما هستند.

 

 ارتباط قیمت تالارهای عروسی با تاریخ عروسی شما

 

۱۷- آیا محل تالار، میتونه در مراسم عروسی اثر داشته باشه؟

بنابراین مهم است که دیدگاهی از آنچه که می خواهید برای روز بزرگ خود ترسیم کنید. محل تالار عروسی شما شخصیت سوم در داستان عروسی شماست. بهترین مشاوره ای که می توانیم به شما بدهیم این است که یک مکان را انتخاب کنید که دوست دارید مانند خانه خودتان در آن راحت باشید.

 

۱۸- پس از انتخاب تالار، تزئین با کی هست؟

اغلب عروسهایی که به ما مراجعه میکنند برای رزرو تالار و سالن عروسی به ما می گویند که رنگ آنها بنفش و نقره ای است و محل برگزاری آنها دیوار عاجی و صندلی های طلا را انتخاب کرده اند. در مورد چگونگی استفاده از رنگ ها و تم ها، فضای محل برگزاری خود را برای یک نگاه یکپارچه، توصیه می کنیم با آقای حسین کریمی در سامانه رزرو آنلاین تالار های عروسی مشورت کنید.

پس از انتخاب محل برگزاری، رنگ یا تم خود را انتخاب کنید

 

۱۹- اولین تالاری را که می بینیم را باید رزرو کنیم؟

ممکن است بخواهید این کار را انجام دهید، اما به من اعتماد کنید. حداقل سه مکان را انتخاب کنید که ممکن است مناسب بودجه و سبک شما باشد، سپس ضوابط شرایط هر یک را بنویسید. من قول می دهم که روند را آسان تر و سرگرم کننده تر کند، علاوه بر این، گرفتن نقل قول از چندین مکان، اطمینان حاصل خواهد کرد که انتخاب تالار برای عروسی شما ارزش خوبی خواهد داشت.

 

۲۰- آیا تالار اجازه میده که تزئیناتش را عوض کنیم؟

زوج ها معمولا محل برگزاری را به همان شکل که در طرح دیده اند برگزار می کنند که به همین ترتیب به نظر می رسد، بیشتر سالن ها و تالار های عروسی این امتیاز را به شما می دهد تا با سلیقه خود فضای تالار عروسی و پذیرایی خود را تغییر دهید.

پس از انتخاب محل برگزاری، رنگ یا تم خود را انتخاب کنید

۲۱- نورپردازی چقدر اهمیت دارد؟

اگر یک مکان در مراسم عروسی و نامزدی شما بیش از حد تاریک باشد، می تواند برای عکاسی با نامزدتان شما را جذاب کند. همچنین باید تعیین کنید که آیا محل برگزاری شما برای داشتن چنین فضایی در حال بررسی است یا خیر، ارائه خدمات نورپردازی اضافی مانند روشنایی، روشنایی هوشمند یا گوبو را میتوانید با هماهنگی مسئول مراسم در تالار عروسی خود اجرا کنید.

 

۲۲- آیا مهمانها به راحتی می توانند به تالار بیایند؟

حسین کریمی مشاور تالارنامه می گوید: حمل و نقل و پارکینگ بسته به اینکه آیا شما در شهر یا خارج از شهر ازدواج کرده اید متفاوت است، چه مراحلی و چه پذیرایی در همان محل برگزار می شود و آیا مهمانان، محلی هستند یا خیر؟ محل برگذاری شما باید برای مهمانان شما آنها به اندازه کافی در دسترس باشد.آیا پارکینگ به راحتی در دسترس است؟ گزینه هایی وجود دارد که می توانید برای مهمان های محلی ارائه دهید. بعضی از محل ها هزینه های اضافی برای این گزینه های ارائه می دهند.

بهترین روش راحتی رفت و آمد مهمانان شما از منزل به محل مراسم عروسی

۲۳- آیا داشتن یک طرح احتمالی در صورت تغییر شرایط آب و هوایی ضروری است؟

قبل از رزرو، بپرسید که آیا تالار یا سالن عروسی طرحی برای مثلا بارانی شدن ناگهانی هوا دارد؟ اطمینان حاصل کنید که طرح فضای پشتیبان را در صورت وقوع ناخوشایند هوا دوست دارید؛ اگر این کار را نکنید، ممکن است بخواهید یک محل دیگر یا یک برنامه ریز را استخدام کنید تا در طول راه شما را همراهی کند.

 

۲۴- اهمیت فرم قراداد تالار عروسی

حتما فرم قرارداد تالار عروسی را تنظیم نمائید که در آن کلیه امکانات و تشریفاتی که برای مراسم خود، انتخاب کرده اید را به صورت دقیق بیان کرده باشد. این به این خاطر است که ابتدا، به خوبی آنرا مطالعه کنید که بعدا دچار اشتباه در میزان امکانات و هزینه های خود نشوید.

 

۲۵- تالارهای طرح ازدواج آسان چقدر در برگزاری مراسم عروسی با کیفیت موثر است؟

اگر می خواهید برای مراسم عروسی خود، هزینه ی کمتری داشته باشید، باید تالار عروسی شما، از مکان خاصی انتخاب شود. مشاوران سایت تالارنامه، بر این باور هستند که با انتخاب تالارهای طرح ازدواج آسان، این امکان وجود دارد که شما بتوانید، مراسم خود را با صرف هزینه ی کمتری برگزار کنید.

 

۲۶- میشه تالار عروسی را به صورت اینترنتی رزرو کرد؟

رزرو کردن، اصطلاحیست که شاید عمری در حدود ۵۰ سال در دنیا داشته باشد.

کلمه ای که در ابتدا برای پیش خرید کشتی های مسافربری مورد استفاده قرار گرفت. و بعد از آن در تمامی صنایع گردشگری به اوج خود رسید به نحوی که اکنون بدون این فرایند، گردشگری بی معنا خواهد بود.

هتل ها، مراکز توریستی و تفریحی، مراکز حمل و نقل، همگی بر این فرایند در حال توسعه هستند.

با رشد این فرایند، بسیاری از صنایع و مشاغل دیگر نیز به آن روی خوشی نشان دادند.

مانند رستوران ها و مراکز غذایی و مراکز پزشکی و حتی حمل و نقل عمومی

این فرایند برای مشتری و صاحب صنعت به نحوی اهمیت یافت که شاید با برداشتن این فرایند، این صنایع به رکود بروند.

یکی از راه های تبلیغی جدید برای خدمات دهی، پیش رزرو کردن می باشد.

یعنی مشتری مطمئن باشد که کلیه خدمات را در زمان مشخصی دارا می باشد.

اکنون با دانستن اهمیت این موضوع، هتل داران و صنایع با این ویژگی روبرو شده اند که ارزش بیشتری برای این فرایند قائل باشند و پشتیبانی بیشتری از این فرایند خرید بکنند.

اکنون که تمامی مشاغل به سمت اینترنتی شدن در حال حرکت هستند، تیم تالارنامه رزرو تالارهای عروسی را به صورت اینترنتی در دستور کار خود قرار داده است و مردم می توانند با استفاده از این سامانه، با استرس و دغدغه ای کمتر، رزرو تالار پذیرایی خود را انجام دهند.

 

۲۷- تالارهای عروسی، چگونه در سایت تالارنامه رزرو می شوند؟

مشاوران تالارنامه توصیه ای که دارند این است که، حتما از ۶ ماه قبل از اینکه مراسم خود را بخواهید برگزار کنید، تالار عروسی خود را مشخص کنید و با مسئول تالار به خوبی صحبت کرده و قرار داد نهایی را ببندید.

آیا این امکان می تواند فراهم شود که روزی یک عروس و داماد یا یک شخصی که می خواهد به حج برود یا برای گرفتن یک مراسم تولد یا سالگرد ازدواج یا یک مراسم مذهبی و یا … فقط از طریق یک سیستم یا موبایل متصل به اینترنت بتواند رزرو تالارخود را بدون صرف وقت و انرژی و هزینه ی زیاد، رزرو کند?

تا حدود ۱۰ سال قبل، هنگامی که کسی برای منظوری به دنبال تالار بود، منزل خود یا همسایگان و یا آشنایان اولین انتخاب آنها بود. اما امروزه با افزایش تجمل گرایی و دوری عاطفی مردم از یکدیگر و آپارتمانی شدن منازل، این امکان تقریبا به ۵ درصد کاهش یافته است و بیشتر مردم به استفاده از تالار روی آورده اند.

اینترنت و گسترش این محصول در دنیای تکنولوژی امروز، بسیار با اهمیت است. به طوری که از کودکان ۷ ساله که امروزه مخاطب این فضا هستند تا مردان و زنان مسنی که با این محصول آشنا هستند، همگی اذعان می کنند که با فراگیر شدن این تکنولوژی، تمامی فعالیت های اضافه ای که روزی در بیرون انجام می شده است، اکنون در منزل یا محل کار انجام می شود.

اکنون در این فضا، یکی از مشکلات مردمی که به نحوی برای برگزاری مراسم خود به استفاده از تالار ملزم هستند، فرایند یافتن و رزرو یک تالار مناسب از لحاظ قیمت، فضا و زمان است. به نحوی که یک فرد برای یافتن یک تالار مناسب بین ۲ تا ۱۰ روز زمان می گذارد تا به نتیجه مطلوب برسد.

سایت تالارنامه نیز با در نظر گرفتن قشر کوچکی از جامعه که همان عروس و دامادها می باشد، نیاز آنها را در رزرو آنلاین تالارهای عروسی و پذیرایی کشور در نظر گرفته است و به آنها این امکان را می دهد که در کوتاهترین زمان، به تمامی تالارهای منطقه و شهر خود دسترسی داشته و بتوانند بهترین تالار ،مناسب با شرایط خود را به راحتی و بدون هیچگونه هزینه ای براورده سازند.

سایت تالارنامه، برای اولین بار در کشور، تلاش می کند تا با راه اندازی سامانه رزرو آنلاین تالارهای پذیرایی کشور، این مشکل را برای مردم و شهروندان عزیز حل نماید. برای این منظور، مردم می توانند به راحتی به سایت تالارنامه مراجعه کرده و مشخصات کامل به همراه عکس و فیلم و تمامی اطلاعات تالار را مشاهده کرده و با پرداخت بیعانه ای مختصر به تالار، زمان و روز تالار مورد نظر خود را به راحتی رزرو کرده و بعدا با آسودگی خاطر به تالار مراجعه کرده و قرارداد نهایی خود را با تالار ببندد.

تالارنامه www.Talarnameh.com

تالارهای عروسی، چگونه در سایت تالارنامه رزرو می شوند؟

۲۸- چگونه تالارهای عروسی را می توان به خوبی بررسی کرد؟

در این میان، سایت تالارنامه با بررسی میدانی دقیق، تصمیم به راه اندازی رزرو آنلاین تالارهای پذیرایی کشور کرده است. در این طرح، خریداران که همان کاربران سایت تالارنامه می باشند، می توانند با استفاده از سیستم متصل به اینترنت، تمامی اطلاعات اختصاصی از تالارها را مشاهده کرده و با قیمت های استثنایی، امکان رزو آنلاین برای آنها به راحتی فراهم گردد. البته باید معیارهایی برای انتخاب تالار خود داشته باشید.

مسئول بازاریابی سایت تالارنامه، بیان می کند که در سایت تالارنامه این امکان فراهم شده است که کاربر بر اساس شهر خود ابتدا تمامی تالارهای عروسی موجود در شهر خود را مشاهده کند. سپس بر اساس منطقه ای که می خواهد مراسم خود را برگزار کند، تالارهای مختلف را بر اساس عکس، فیلم، اطلاعات تکمیلی تالار، مکان و شماره تلفن های تالار به خوبی مشاهده نماید. در ادامه می تواند بر اساس تقویمی که برای هر سالن مشخص شده است، زمان مورد نظر خود را به راحتی رزرو کند. همچنین می توانید درون سایت ویکی پدیا، یکسری اطلاعات کلی برای تالار عروسی مناسب پیدا کنید.

۲۹- تالار عروسی شیک و ارزان در کجا هست؟

مشاور سایت تالارنامه، بیان می کند که اکثر کسانی که با این مرکز برای انتخاب مناسب تالار خود صحبت می کنند، همگی به دنبال تالار عروسی شیک که با بودجه مالی آنها همخوانی داشته باشد، می گردند. این متخصص بیان می کند که در سامانه تالارنامه، شما می توانید با دیدن مبالغ ورودی تالارها، مناسبترین تالار را برای خود مشخص کرده و سپس به اخذ قرارداد بپردازید.

 

تالار عروسی شیک و ارزان

 

۳۰- قیمت تالار عروسی چقدر هست؟

یکی از مهمترین مشکلات عروس و داماد، این است که قیمت تالارهای عروسی در شهر و محل زندگی آنها چقدر است؟ آنها برای حل این مشکل، مجبور هستند که تمامی تالارهای پذیرایی شهر خود را به صورت تک تک بروند تا بتوانند در ابتدا فقط قیمت ها را به دست بیاورند. بعد از این مرحله، آنها باید زمان مورد نظر خود را با تالار یکسان کنند که خود آن باز هم زمان بر است.

مشاوران سامانه تالارنامه، تا حدودی این مشکل را برای زوج های جوان حل کرده اند، به این صورت که بر اساس بودجه ی شما، بهترین مبلغ را به شما پیشنهاد می دهند و شما را یاری میکنند.

لیست هزینه های عروسی

تیم تالارنامه، با بررسی اینکه اکثر زوج های جوان با این مشکل روبرو هستند که نمی دانند برای مراسم خود چه گزینه هایی دارند، به درستی هم نمی توانند هزینه ی مراسم خود را برنامه ریزی کنند. پس تیم تالارنامه فایلی را به صورت pdf آماده کرده اند که می توانید هر چیزی را که برای مراسم خود نیاز دارید، را بدانید. این فایل را می توانید در زیر دانلود کنید.

دفترچه راهنمایی قبل از مراسم عروسی را اینجا دانلود کنید.

 

دسته بندی مطالب: تشریفات عروسی , رزرو آنلاین تالار

مطالب مرتبط :

فرستادن دیدگاه