چگونه می توان کودک زیبا داشت؟

۲۷ام تیر ۱۳۹۶

چگونه می توان کودک زیبا داشت؟ – زوج های جوان، هنگامی که در مورد بچه دار شدن صحبت می کنند، همیشه کودکی بسیار زیبا با موهای بور و صورتی سفید ، تپل با چشمانی زیبا به ذهنشان می آید. می توان گفت که همه ی مردم، دوست دارند فرزندی زیبا داشته باشند.

این آرزو تا حدود زیادی به ژنتیک پدر و مادر وابسته است. یعنی شما نمی توانید خودتان سیاه باشید و انتظار فرزندی سفید را داشته باشید. البته این مسائل به عنوان مسائل وراثتی می باشد و ممکن است یک فرزند شبیه نسل های بسیار گذشته خود بشود. اما در علم پزشکی، راهکارهایی قبل از بارداری و در حین بارداری برای پدر و مادر بیان کرده است که هم می توانند جنسیت فرزند خود را تایین کنند و هم تا حدودی در شکل ظاهری فرزند خود تغییراتی صورت دهند.

نکته ای که باید حتما به آن توجه داشته باشید این است که، زیبایی فرزند به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و حتما توجه داشته باشید که دچار سود جویانی که با وعده های دروغین، شما را در دام خود می اندازند، گرفتار نشوید.

ما در این مقاله در مورد مواد غذایی ویژه ای که نقشی در زیبایی نوزاد دارد، بیان می کنیم. لازم به ذکر است که این مواد غذایی درست است که در زیبایی نوزاد نقش دارد، ولی باز هم قوانین و قواعد بسیار زیادی در زیبایی نقش دارد.

این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که مواد غذایی طبیعی از جمله میوه ها، در سلامتی کودک نقش زیادی دارند و مواد غذایی مصنوعی و صنعتی می تواند آسیب رسان باشد.

۱- رب انار: رب انار تاثیر بسیار زیادی در زیبایی فرزند شما دارد.

۲-آناناس: آناناس باعث شفافیت پوست نوزاد می گردد.

۳- سیب درختی: سیب یکی از میوه های بهشتی است که بسیار برای زنان باردار توصیه شده است.

۴- گلابی: توصیه می شود که پدر قبل از نزدیکی جنسی، گلابی زیادی مصرف کند. همچنین زنان باردار نیز گلابی زیاد مصرف کنند.

۵- کندر: زنان باردار اگر بتوانند کندر مصرف کنند، دارای فرزندان باهوشی خواهند شد.

۶- روغن زیتون: این ماده بهشتی که در قران نیز به مصرف آن بسیار توصیه شده است، بسیار در شفافیت و زیبایی نوزاد نقش دارد.

۷- خربزه: مصرف خربزه نیز در زیبایی فرزند بسیار نقش دارد.

۸- مواد غذایی حاوی امگا ۳: این مواد غذایی در ایجاد سلول های عصبی نقش بسیار زیادی دارد. ماهی ، گردو لوبیا چند مورد از بهترین مواد غذایی می باشد.

۹- سبزیجات: سبزیجات سرشار از آنتی اکسیدان حتما مصرف کنید. گوجه، اسفناج، شلغم

۱۰- آهن: مولد غذایی آهن دار مانند گوشت و لوبیا بسیار مفید است.

دسته بندی مطالب: سبک زندگی , سلامت

مطالب مرتبط :

  1. زهرا says:

    از مطالبتون استفاده کردم ، ممنون

فرستادن دیدگاه