ژست عروس و داماد – ۸ ایده شگفت انگیز برای گرفتن عکس از عروس و داماد (قسمت دوم)

۱۱ام اسفند ۱۳۹۶
ژست عروس و داماد

 

ژست عروس و داماد – ۸ ایده شگفت انگیز برای گرفتن عکس از عروس و داماد (قسمت دوم)

ژست عروس و داماد – ۸ ایده شگفت انگیز برای گرفتن عکس از عروس و داماد – در مقاله ای که پیشتر از این خدمت شما عزیزان و دوستداران سایت تالارنامه منتشر کردیم ، به بررسی ۸ ایده در زمینه عکسبرداری از عروس و داماد. پرداختیم. این مقاله ادامه همان مقاله است و قصد داریم که ۸ مورد دیگر را به موارد قبلی اضافه کنیم. اگر مایل به الهام گرفتن از ایده ها را دارید لطف کنید تا پایان این مقاله ما را همراهی بفرمایید و در پایان با دادن نظرات و پیشنهادات ، تیم تشریفات تالارنامه را دلگرم تر کنید تا همچنان برترین ایده ها را در حوزه تشریفات عروسی خدمتتان تقدیم کند.

برای اینکه اطلاعات بیشتری در زمینه فیلم و عکس عروس بتوانید بدست آورید، توصیه می کنیم که مقاله همه چیز از هزینه فیلم و عکس عروسی را نیز مطالعه نمائید.

ژست عروس و داماد

۱- ایده عکس عروس و داماد ، از فاصله دور تا آغوش یار

مشابه این مورد را در سری اول ایده های عکس عروس و داماد ارائه داده ایم. در این روش می توانید چندین عکس از هر نمایی که دوست دارید بگیرید و سرانجام عکسها را کنار همدیگر شماره گذاری کرده و قاب نمایید. عروس و داماد از یک فاصله نسبتا دور روبری هم قرار بگیرند. آنها می توانند در دست خود تعدادی بادکنک خوش رنگ و یا رنگارنگ داشته باشند. این بادکنک ها می توانند با یک ربان زیبا به هم متصل باشند. عروس و داماد از فاصله دور کم کم به هم نزدیک می شوند و وقتی به فاصله یکی دومتری یکدیگیر رسیدند، بادکنک ها را رها کنند. سرانجام نزدیک هم می شوند و هم را به آغوش می کشند. عکاس باید از تمام صحنه ها مو به مو عکس بگیرد و بهترین عکسها را انتخاب و کنار هم قرار دهد.

ژست عروس و داماد

۲- عکس عروس و داماد در آغوش والدین

می توانید در قاب عکس های خود برای پدر و مادر خودتان هم جایی باز کنید. هم به صورت جدا و هم تکی. عروس و داماد با والدین خود در یک قاب جمع شوند و عکس یادگاری زیبایی را بگیرند. برای مثال عروس خانم در وسط بایستد و پد و مادر او از دو طرف او را بغل کنند یا او را ببوسند. در این هنگام عکاس از چند نما از آنها عکس بگیرد. همین کار را به صورت مشابه این بار برای داماد و پدر و مادر او انجام دهید و از آن ها هم عکس بگیرید. همانطور که عرض کردم در این ایده می توانید از عروس و داماد و خانواده هایشان با هم یک جا عکس بگیرید.

ژست عروس و داماد

۳- عکس عروس و داماد به همراه قاب عکس عروسی والدینشان

در این ایده ناب هم قصد داریم پدر و مادر عروس و داماد را در قاب دوربین جای دهیم. با این تفاوت که این بار از عکس جوانی آن ها در روز عروسشان استفاده می کنیم. عروس و داماد در یک قاب قرار می گیرند و هر کدام به صورت جدا و همزمان یک قاب عکس که حاوی عکس روز ازدواج والدینشان است را در دست نگه می دارند و با هم عکس می گیرند. در این عکس ما سه عروس و سه داماد خوشبخت را به طرز زیبا و خاطره انگیزی کنار هم جمع کرده ایم. بعلاوه یاد و خاطره روز پیوند والدینتان را نیز زنده کرده اید.

ژست عروس و داماد

۴- عکس عروس و داماد، ماجرای عروس و داماد و آینه

در این عکس سوژه ویژه ما آینه ای است که روبروی عروس و داماد قرار گرفته است. ابتدا به صورت جدا، هم از عروس و هم از داماد عکس می اندازیم. زمانی که قصد داریم از عروس عکس بگیریم او باید مقابل آینه بایستد. آینه باید ارتفاع مناسبی داشته باشد و به اصطلاح قدی باشد. آینه می تواند به دیوار تکیه داده شود. اما در این حالت عکس خیلی بی روح می افتد. پیشنهاد من این است که ساقدوشهای عروس آینه را به حالت مناسبی نگه دارند که هم عروس در آینه نمایان باشد هم ساقدوشها در قاب دوربین جای داده شوند.

ژست عروس و داماد

۵- عکس عروس و داماد در حلقه ازدواج

اختصاصا این عکس فقط مخصوص عروس و داماد است. داماد دورتر از عروس و نزدیک به دوربین قرار می گیرد. داماد حقله ازدواج عروس خانم را در دست می گیرد. عکاس روی حلقه عروس خانم فوکوس می کند تا تصویر در ناحیه حلقه شفاف شود و بقیه مناطق دچار بلور شود. دراین حالت عکاس این عکس را می گیرد. با دیدن تصویر زیر متوجه منظور من خواهید شد.

ژست عروس و داماد

۶- عکس عروس و داماد با دودهای رنگی

این ابتکار جالب چند سالی می شود که در دنیا با عنوان های مختلف و در مراسم های متعدد اجرا می شود. استفاده از این دودها نمای خاصی به مراسم شما می دهد و همچنین می توانید تصاویر شما را پر زرق و برق و رنگارنگ نشان دهد. چنانچه در حال خواندن این مقاله از سایت تشریفات تالارنامه هستید می توانید این ایده جذاب و جدید را در عکس های خود پیاده کنید. هم به صورت جدا و هم با مهمان ها و به صورت اختصاصی تر با ساقدوش هایتان از این مدل عکس ها بگیرید.

ژست عروس و داماد

۷- عکس عروس و داماد با تم سفید

این مدل عکس گرفتن البته بسیار شایع است و در مراسمات عروسی که در کشورمان برگزار می شود از این مدل عکس گرفتن بسیار استفاده می شود. از عروس و داماد در دل طبیعت و از یک نمای مناسب عکس گرفته می شود. چیزی که باید بسیار به آن توجه کرد ترکیب رنگ های لباس عروس و داماد، دسته گل و طبیعت است. باید به شکل مناسب و البته زیبایی این ترکیب رنگ در کنار هم قرار بگیرد تا در نهایت عکس جالب و خاطره انگیز و اصولی گرفته شود.

ژست عروس و داماد

۸- عکس عروس و داماد ، یک قلب برای همه

قصد دارم یک ایده جدید به شما نشان دهم. با چنین ایده ای قادر خواهید بود با تمام مهمان عکس یادگاری بگیرید. همه را در یک قاب جمع کنید و سپس از آن ها بخواهید طوری کنار هم قرار بگیرند که در نهایت از کنار هم ایستادنشان شکلی شبیه به قلب ایجاد شود. عروس و داماد می توانند در رأس قلب ایجاد شده قرار بگیرند و یا حتی در وسط باشند. سپس عکاس از این حالت عکس بگیرد .شما آزاد هستید که از سلیقه خود کمک بگیرید و به کمک مهمان ها اشکال جالب تری درست کنید و از خودتان عکس بگیرید. ترجیحا در مکان و منظره طبیعی این عکس را بگیرید تا به زیبایی و زنده بودن عکس و منظره بیفزایید.

ژست عروس و داماد

شما در هر صورت از مراسم عروسی خود عکس های زیادی می گیرید. فراموش نکنید هر عکسی خاطره ساز نمی شود. از خلاقیت خود استفاده کنید. کمی ذوق به خرج دهید و سعی کنید جدیدترین و مناسب ترین ایده ها را برای عکس گرفتن از مراسم خود انتخاب کنید.

 

اگر مراسم عروسی در پیش دارید که می خواهید آرایشی مناسب داشته باشید، می توانید بهترین آرایشگاه های شهر خود را با کلیک بر روی عکس زیر مشاهده نمائید.

برنامه ریزی مراسم عروسی

دسته بندی مطالب:تشریفات عروسی , مجله عروس

مطالب مرتبط :