۵۰ مدل ژست عکاسی روز عروسی و ۵۰ مدل عکس عروسی زیبا سال ۲۰۱۹

24th آوریل 2019
50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019

 ۵۰ مدل ژست عکاسی روز عروسی و ۵۰ مدل عکس عروسی زیبا سال ۲۰۱۹

۹- ایده عکس عروس و داماد ، از فاصله دور تا آغوش یار

مشابه این مورد را در سری اول ایده های عکس عروس و داماد ارائه داده ایم. در این روش می توانید چندین عکس از هر نمایی که دوست دارید بگیرید و سرانجام عکسها را کنار همدیگر شماره گذاری کرده و قاب نمایید. عروس و داماد از یک فاصله نسبتا دور روبری هم قرار بگیرند. آنها می توانند در دست خود تعدادی بادکنک خوش رنگ و یا رنگارنگ داشته باشند. این بادکنک ها می توانند با یک ربان زیبا به هم متصل باشند. عروس و داماد از فاصله دور کم کم به هم نزدیک می شوند و وقتی به فاصله یکی دومتری یکدیگیر رسیدند، بادکنک ها را رها کنند. سرانجام نزدیک هم می شوند و هم را به آغوش می کشند. عکاس باید از تمام صحنه ها مو به مو عکس بگیرد و بهترین عکسها را انتخاب و کنار هم قرار دهد.

ژست عروس و داماد

۱۰- عکس عروس و داماد در آغوش والدین

می توانید در قاب عکس های خود برای پدر و مادر خودتان هم جایی باز کنید. هم به صورت جدا و هم تکی. عروس و داماد با والدین خود در یک قاب جمع شوند و عکس یادگاری زیبایی را بگیرند. برای مثال عروس خانم در وسط بایستد و پد و مادر او از دو طرف او را بغل کنند یا او را ببوسند. در این هنگام عکاس از چند نما از آنها عکس بگیرد. همین کار را به صورت مشابه این بار برای داماد و پدر و مادر او انجام دهید و از آن ها هم عکس بگیرید. همانطور که عرض کردم در این ایده می توانید از عروس و داماد و خانواده هایشان با هم یک جا عکس بگیرید.

ژست عروس و داماد

۱۱- عکس عروس و داماد به همراه قاب عکس عروسی والدینشان

در این ایده ناب هم قصد داریم پدر و مادر عروس و داماد را در قاب دوربین جای دهیم. با این تفاوت که این بار از عکس جوانی آن ها در روز عروسشان استفاده می کنیم. عروس و داماد در یک قاب قرار می گیرند و هر کدام به صورت جدا و همزمان یک قاب عکس که حاوی عکس روز ازدواج والدینشان است را در دست نگه می دارند و با هم عکس می گیرند. در این عکس ما سه عروس و سه داماد خوشبخت را به طرز زیبا و خاطره انگیزی کنار هم جمع کرده ایم. بعلاوه یاد و خاطره روز پیوند والدینتان را نیز زنده کرده اید.

ژست عروس و داماد

۱۲- عکس عروس و داماد، ماجرای عروس و داماد و آینه

در این عکس سوژه ویژه ما آینه ای است که روبروی عروس و داماد قرار گرفته است. ابتدا به صورت جدا، هم از عروس و هم از داماد عکس می اندازیم. زمانی که قصد داریم از عروس عکس بگیریم او باید مقابل آینه بایستد. آینه باید ارتفاع مناسبی داشته باشد و به اصطلاح قدی باشد. آینه می تواند به دیوار تکیه داده شود. اما در این حالت عکس خیلی بی روح می افتد. پیشنهاد من این است که ساقدوشهای عروس آینه را به حالت مناسبی نگه دارند که هم عروس در آینه نمایان باشد هم ساقدوشها در قاب دوربین جای داده شوند.

ژست عروس و داماد

۱۳- عکس عروس و داماد در حلقه ازدواج

اختصاصا این عکس فقط مخصوص عروس و داماد است. داماد دورتر از عروس و نزدیک به دوربین قرار می گیرد. داماد حقله ازدواج عروس خانم را در دست می گیرد. عکاس روی حلقه عروس خانم فوکوس می کند تا تصویر در ناحیه حلقه شفاف شود و بقیه مناطق دچار بلور شود. دراین حالت عکاس این عکس را می گیرد. با دیدن تصویر زیر متوجه منظور من خواهید شد.

ژست عروس و داماد

۱۴- عکس عروس و داماد با دودهای رنگی

این ابتکار جالب چند سالی می شود که در دنیا با عنوان های مختلف و در مراسم های متعدد اجرا می شود. استفاده از این دودها نمای خاصی به مراسم شما می دهد و همچنین می توانید تصاویر شما را پر زرق و برق و رنگارنگ نشان دهد. چنانچه در حال خواندن این مقاله از سایت تشریفات تالارنامه هستید می توانید این ایده جذاب و جدید را در عکس های خود پیاده کنید. هم به صورت جدا و هم با مهمان ها و به صورت اختصاصی تر با ساقدوش هایتان از این مدل عکس ها بگیرید.

ژست عروس و داماد

۱۵- عکس عروس و داماد با تم سفید

این مدل عکس گرفتن البته بسیار شایع است و در مراسمات عروسی که در کشورمان برگزار می شود از این مدل عکس گرفتن بسیار استفاده می شود. از عروس و داماد در دل طبیعت و از یک نمای مناسب عکس گرفته می شود. چیزی که باید بسیار به آن توجه کرد ترکیب رنگ های لباس عروس و داماد، دسته گل و طبیعت است. باید به شکل مناسب و البته زیبایی این ترکیب رنگ در کنار هم قرار بگیرد تا در نهایت عکس جالب و خاطره انگیز و اصولی گرفته شود.

ژست عروس و داماد

۱۶- عکس عروس و داماد ، یک قلب برای همه

قصد دارم یک ایده جدید به شما نشان دهم. با چنین ایده ای قادر خواهید بود با تمام مهمان عکس یادگاری بگیرید. همه را در یک قاب جمع کنید و سپس از آن ها بخواهید طوری کنار هم قرار بگیرند که در نهایت از کنار هم ایستادنشان شکلی شبیه به قلب ایجاد شود. عروس و داماد می توانند در رأس قلب ایجاد شده قرار بگیرند و یا حتی در وسط باشند. سپس عکاس از این حالت عکس بگیرد .شما آزاد هستید که از سلیقه خود کمک بگیرید و به کمک مهمان ها اشکال جالب تری درست کنید و از خودتان عکس بگیرید. ترجیحا در مکان و منظره طبیعی این عکس را بگیرید تا به زیبایی و زنده بودن عکس و منظره بیفزایید.

ژست عروس و داماد

شما در هر صورت از مراسم عروسی خود عکس های زیادی می گیرید. فراموش نکنید هر عکسی خاطره ساز نمی شود. از خلاقیت خود استفاده کنید. کمی ذوق به خرج دهید و سعی کنید جدیدترین و مناسب ترین ایده ها را برای عکس گرفتن از مراسم خود انتخاب کنید.

 

50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019 50 مدل ژست عکاسی روز عروسی و 50 مدل عکس عروسی زیبا سال 2019

عکس عروسی، چگونه عکس برداری عروسی زیبایی داشته باشیم؟

 همیشه این سوال برای عروس و خانم و آقا داماد مطرح بوده است که چه کارهایی باید انجام دهند که چهره ی آنها در عکس های روز عروسی، زیباتر و جذابتر دیده شود. تیم تخصصی تالارنامه تصمیم گرفته است تا ترفندهایی بسیار ظریف را در این مقاله به شما آموزش دهد که در روز عروسی، به شما کمک بسیار زیادی می کند تا بهتر و جذابتر در عکس هایتان، نمایان شوید.

۱- بهترین حالت های عکس خود را بشناسید.

یک نکته که در تحقیقات تیم تالارنامه بسیار دقیق بررسی شده است این است که، بسیاری از مردم نمی دانند که در کدام حالتها، بهترین عکس از چهره های آنها می افتد. مثلا یک نفر نیمرخ زیبایی دارد. دیگری دورنما و … پس ما توصیه می کنیم که تا بررسی عکس هایی که قبلا گرفته اید، ببینید کدام حالت های شما در عکس، زیباتر است.

۲- عکس عروسی با لبخند

همیشه یادتان باشد که لبخند، جز اصلی عکس شماست. حتی دوربین هم از شما می خواهد بخندید. پس لبخند را فراموش نکنید. لبخند از لحاظ فیزیولوژیکی باعث ترش آنزیم هایی در بدن شما می شود که چهره را دگرگون میکند.

عکس عروسی با لبخند

۳- بدانید با چه کسانی باید عکس یادگاری بگیرید.

این یکی از مشکلات خاص برای عروس و داماد است که نمی دانند باید با چه کسانی عکس بگیرند. در روز عروسی سردرگم میشوند و حتی ممکن است کسی را جا انداخته که بعدا باعث ناراحتی آنها بشود. پس کاندیداهای عکس گرفتن با خوتان را حتما مشخص کنید. ما در دفترچه ی راهنمایی که برایتان تهیه کرده ایم تمامی مراحل آماده سازی عروسی را برای شما توضیح داده است و این مشکل را حل کرده ایم. این دفترچه را می توانید اینجا دانلود کنید.

۴- عکس عروسی متناسب با فصل خود بگیرید

اگر مراسم عروسی شما در فصلی از سال بود که باد و باران و برف و شکوفه و آفتاب و … را دارا می باشند، سعی کنید با همین زیبایی ها عکس بگیرید. از صحنه سازی دوری کنید چون این عکس ها یادگاری های شما هستند که قرار است همیشه در ذهن شما و آیندگانتان بماند. پس با صحنه سازی آن را خراب نکنید. اما در این حالت نیز باید پیشبینی های لازم را برای هر نوع حالت طبیعت، در نظر گرفته باشید تا غافلگیر نشوید.

۵- عکس عروسی پر جمعیت

اکثر عروس و دامادها عکس عروسی خود را به تنهایی می گیرند و از جمعیت دوری می کنند. تیم تالارنامه متوجه شده است که عکس هایی که به صورت دسته جمعی گرفته می شوند، بیشتر در ذهن دیگران باقی مانده است و حتی به غیر از عروس و داماد، دیگران نیز در این عکس، خاطره هستند. پس سعی کنید با تمام خانواده و دوستان خودتان، عکسی با لباس عروس و داماد خود داشته باشید.

عکس عروسی پر جمعیت

۶- عکس عروسی با برنامه ریزی منظم

حتما حالتها و عکس هایی که می خواهید بگیرید را از قبل با عکاس خود هماهنگ کنید تا بتواند برنامه ریزی مناسبی برای شما داشته باشد. در دفترچه ای که در اختیارتان قرار داده ایم، لیستی از تمامی عکس های مورد نیازتان را برایتان آورده ایم که بسیار می تواند به شما کمک شایانی بکند. این دفترچه را می توانید اینجا دانلود کنید.

۷- عکس عروسی مصنوعی ممنوع

بیشتر عکس های عروس و داماد، به صورت مصنوعی برنامه ریزی شده و گرفته می شود. در صورتیکه عکس هایی که به صورت طبیعی گرفته شده اند، بسیار جذابتر و قشنگ تر هستند. از عکاس هنرمند خود بخواهید که بیشتر از حالت های طبیعی و به صورت تصادفی از شما عکس برداری کند تا از حالت مصنوعی خارج شوید. باور داشته باشید که این عکس ها برای شما خاطره های بیشتری را به همراه خواهد داشت.

 عکس عروسی مصنوعی ممنوع

۸- عکس عروسی راوی مراسمتان، تهیه کنید

با عکاس خود هماهنگ کنید که عکس هایی به صورت داستانی از شما تهیه کند. سپس این عکس ها را به نحوی که مراسم شما را به خوبی روایت کند، برایتان تهیه کند تا شما بتوانید آنرا برای دوستان و آشنایانتان ارسال کنید. این مدل عکس ها، مراسم عروسی شما را به صورت فیلم نمایش می دهند که از فیلم عروسیتان هم حتی زیباتر می شوند.

۹- عکس طبیعی در لحظه های خاص

با عکاس خود هماهنگ کنید که درلحظاتی ناب که مشغول تعامل با دیگران هستید و گفتگو می کنید، عکسهایی کاملا طبیعی از شما بگیرد. این عکس ها را می تواند از حالت نیمرخ یا تمام رخ از شما تهیه کند.

۱۰- عکاسی از رویدادهای اصلی عروسی را حتما انجام دهید

یکسری از قسمتها در مراسم شما وجود دارد که از حساسیت خاصی برخوردار هستند. مانند قسمتی که همسرتان، حلقه شما را به دستتان می کند. این قسمتها را از قبل به خوبی شناسایی کنید و با عکاس خود به خوبی هماهنگ باشید تا این لحظات را از دست ندهید.

عکاسی از رویدادهای اصلی عروسی را حتما انجام دهید

۱۱- ژست های مناسب عکس عروسی را یاد بگیرید

ژستهای زیبا را یاد بگیرید و چندین بار تمرین نمائید تا بتوانید در مقابل دوربین به خوبی انجام دهید. سعی کنید این ژستها را به صورت طبیعی انجام دهید تا در عکس عروسی خود، قشنگتر به نظر برسد.

ژست عروس و داماد

چگونه در عروسی ها بدرخشیم؟

چگونه در عروسی تک باشیم؟

دو سوال مهم هر عروس خانمی همیشه می پرسد. چگونه در عروسی ها بدرخشیم؟ چگونه در عروسی تک باشیم؟ در زیر چند نکته ی ریز برای این مورد بیان کرده ایم.

۱- آرایش زیبایی را برای خود انجام دهید که در میان همگی میهمانان تک باشید.

۲- اگر مشکلی بر روی صورت شما وجود دارد، تا قبل از مراسمتان، آن را بر طرف کنید.

۳- آرایش جدید را بر روی خود به هیچ عنوان تست نکنید. حتما مدلی را که می خواهید برای شب عروسی خود استفاده کنید، از قبل چندین بار تست کرده باشید تا مطمئن باشید که به شما می آید.

۴- رنگ مویی که انتخاب میکنید، حتما با رنگ پوست و چهره ی شما هماهنگ باشد.

۵- از آرایشهای غیر متعارف و زیاد دوری کنید.

۶- از لوازم آرایشی ارزان و نامطمئن و تاریخ گذشته دوری کنید.

۷- لباس عروس خود را قبلا چندین بار حتما پوشیده باشید و با آن راه رفته باشید تا به آن به خوبی عادت کرده باشید.

۸- تا جایی که امکان دارد، از پوشیدن طلا و جواهرات بزرگ در این شب جلوگیری کنید، زیرا اگر میزان طلا و زیور آلات شما زیاد باشد، تحرک زیاد را از شما می گیرد.

چگونه در عروسی ها بدرخشیم؟

 

لیست عکس هایی که در مراسم عروسی حتما باید بگیرید

 مراسم عروسی، با شور و حالی وصف ناپذیر در حال انجام شدن است. ولی این موضوع، فقط یک بار در عمر یک انسان اتفاق می افتد و بعد از آن فقط خاطره ها باقی می ماند. در بین این خاطره ها، عکس و فیلم جزو بهترین و ماندگارترین خاطره ها می باشند. گرفتن عکس با تمامی دوستان . آشنایان، شاید لذت بخش ترین قسمت یک مراسم باشد که همیشه در دل و ذهن شما می ماند و با مراجعه به آنها، دوباره روحیه ای مضاعف می گیرید.

برای آنکه مطمئن باشید که عکاس عروسیتان، مهمترین لحظات مراسم را ثبت خواهد کرد، لیستی از وقایع مهم و مهمترین میهمان را به او بدهید. سپس از یکی از نزدیکترین دوستان یا اقوام خود بخواهید که لیست را پیاده کرده و به عکاس معرفی کند. ولی قبل از آن باید بدانید که با چه کسانی باید عکس بگیرید. در زیر لیستی در اختیار شما قرار میگیرد که در گرفتن عکس برای شما بسیار مناسب است.

به منظور برنامه ریزی دقیق برای مراسمتان، باید حتما میزان بودجه خود را مشخص کنید. برای این منظور، مقاله ای با عنوان راهنمای مشخص کردن بودجه ی مراسم عروسی و برای برنامه ریزی دقیق مراسم عروسی خود مقاله ای با عنوان برنامه ریزی برای جشن عروسی از ۶ ماه قبل را حتما مطالعه نمائید.

عکس های خصوصی

۱- عروس

۲- داماد

۳- عروس و داماد

۴- عروس با جزئیات پشت لباس عروس

۵- عروس با پدرش

۶- داماد با پدرش

۷- عروس با مادرش

۸- داماد با مادرش

۹- عروس با پدر و مادرش

۱۰- داماد با پدر و مادرش

۱۱- عروس و داماد با پدر و مادر عروس

۱۲- عروس و داماد با پدر و مادر داماد

۱۳- عروس و داماد با پدر و مادرهای هردوشان

۱۴- عروس و داماد با پدربزرگ و مادر بزرگ عروس

۱۵- عروس و داماد با پدربزرگ و مادر بزرگ داماد

۱۶- عروس و داماد با خانواده عروس

۱۷- عروس و داماد با خانواده داماد

۱۸-عروس با خواهرش

۱۹- عروس با برادرش

۲۰- داماد با خواهرش

۲۱-  داماد با برادرش

قبل از شروع مراسم عروسی

۱- عروس در حال آماده شدن

۲- داماد در حال آماده شدن

۳- خروج عروس از آرایشگاه

۴- خروج داماد از آرایشگاه

۵- تحویل گرفتن ماشین عروس توسط داماد

۶- عروس و داماد در حال رفتن به تالار پذیرایی یا باغ تالار عروسی

۷- مراحل چیدن سفره عقد

۸- مراحل تزئین تالار عروسی

۹- دسته گل عروس

عکس های مراسم عقد

۱- سفره عقد

۲- والدین عروس و داماد پای سفره عقد

۳- ورود عروس و داماد

۴- مراسم استقبال از عروس و داماد

۵- عاقد در حال خواندن خطبه عقد

۶- قند ساییدن بر سر عروس و داماد

۷- عروس در حال خواندن قرآن پای سفره عقد

۸- امضا کردن سند ازدواج

۹- عروس و داماد در آینه

۱۰- حلقه انداختن به دست عروس و داماد

۱۱- هدیه دادن سرویس طلا به عروس

۱۲- عسل خوردن عروس و داماد

۱۳- هدیه دادن والدین عروس و داماد

۱۴- عروس و داماد با افراد خانواده پای سفره عقد

۱۵- نشان دادن حلقه در دستان عروس و داماد

برگزاری مراسم عروسی - لیست عکس های عروسی

عکس های مراسم عروسی

۱- چیدن میز شام

۲- میز شام آماده

۳- تالار قبل از ورود میهمانان

۴- کیک عروسی

۵- عروس و داماد در حال خوش آمد گویی به میهمانان

۶- عکس دسته جمعی میهمانان بر سر هر میز

۷- اولین اجرای دو نفره عروس و داماد

۸- برش کیک توسط عروس و داماد

۹- خوردن کیک توسط عروس و داماد

۱۰- میز شام عروس و داماد

۱۱- عروس و داماد در حال شام خوردن

۱۲- خداحافظی عروس و داماد با والدینشان

۱۲- خروج عروس و داماد

دسته بندی مطالب: تشریفات عروسی , مجله عروس

مطالب مرتبط :

فرستادن دیدگاه