کارت دعوت – ۱۲ مدل کارت دعوت برای دعوت از مهمانان عروسی

۱۸ام آذر ۱۳۹۶
کارت دعوت به سبک اینستاگرام

 کارت دعوت – ۱۲ مدل کارت دعوت برای دعوت از مهمانان عروسی

 کارت دعوت – ۱۲ مدل کارت دعوت برای دعوت از مهمانان عروسی – حضور مهمانان در مراسم عروسی شما امری ضروری است.بنا بر تجربه شخص خودم در خصوص دعوت مهمان برای مراسم عروسی افراد در این مورد خاص احنمالا سه دسته بیشتر نیستند.  دسته اول کسانی هستند که نمیخواهند دچار تنش و استرس شوند و تمام امورات مراسم عروسی خود را  بر دوش افراد دیگر میگذارند یا به عبارتی کسانی را استخدام میکنند که مراسم عروسی خودشان را تمام و کمال انجام دهند و از استرس های زیادی دور بمانند. دسته دوم افرادی هستند که دوست دارند برای برگزاری مراسم عروسی ایده های جالب و سرگرم کننده ای داشته باشند ولی چیزی اتفاق می افتد که در نهایت بیشتر شبیه به یک مراسم سنتی معمولی است. و دسته سوم آن دسته از عزیزانی هستند که ذهنی خلاق دارند و به کمک این خلاقیت مراسم عروسی خود را تبدیل به یک روز خاطره انگیز میکنند.این افراد نه تنها مراسم عروسی خود را خیلی خلاق و شیک برگزار میکنند بلکه خاطره خوبی را در ذهن مهمانان حک میکنند.

 متن دعوت کارت عروسی

ما قصد داریم برای عزیزانی که دوست دارند مراسم عروسیشان خلاقانه برگزار شود و مهمان سایت تالارنامه هستند چندین ایده مناسب به یادگار بنویسیم.

از اولین لحظه ای که ما از طرف این آدم های خلاق دعوتنامه عروسی دریافت میکنیم مطمئن هستیم که مراسم فوق العاده ای را تجربه خواهیم کرد.خلاق بودن چیزی جز پیدا کردن یک ایده ی جذاب و ساده نیست و با توجه به این مهم، قصد به اشتراک گذاشتن چند ایده جذاب را دارم.

یکی از بزرگترین دغدغه ها و گرایشها در چند سال گذشته برای زوج های جوانی که قصد برگزاری مراسم عروسی خود را دارند چگونگی دعوت از دوستان ،آشنایان و اقوام است.هدف اول من برای ارائه چنین ایده هایی این است که علاوه براین که دعوت شما به شیوه ای مناسب صورت بگیرد،مهمان دعوتنامه شما را به یادگار نزد خود نگه دارد.تصور بفرمایید که چند سال بعد از برگزاری مراسم عروسیتان به مهمانی آشنایان خود دعوت میشوید و با مرور خاطرات به یک باره دوست یا آشنای شما دعوت نامه عروسی شما را جلوی چشمتان بیاورد،چه حسی به شما دست میدهد؟مطمئنا ذوق زده خواهید شد.

۱- کارت دعوت دیجیتال

کارت دعوت دیجیتال ودینگ کارت سعی دارد مراسم شما را به شکلی جذاب تر به دوستان و مهمانان شما اطلاع دهد. هدف ما حذف کارت دعوت کاغذی نیست، بلکه می خواهیم در کنار آن جذابیتی به کارت عروسی شما بدهیم که مراسم شما را خاطره انگیزتر و بیادماندنی تر کند.

با کلیک بر روی اینجا، در کارت دعوت دیجیتال ثبت نام کنید.

چرا کارت دعوت دیجیتالی ؟

 •  برنامه ریزی دسته جمعی مراسم از طریق ربات هوشمند تلگرام.
 •  اطلاع رسانی دقیق.
 • صرفه جویی در زمان.

  مزایای کارت دعوت دیجیتال

  ۱- تمامی مهمان ها و دوستانی را که می خواهید دعوت کنید، به هر تعدادی که هستند،به راحتی می توان دعوت کرد.

  ۲- ارسال تعداد زیادی کارت دعوت دعوت با شکل ها و مدل های مختلف بدون هزینه و محدودیت

  ۳- ارسال فیلم دعوت ویژه برای تمامی مهمان ها

  ۴- دریافت دلنوشته ها و خاطره های دوستان و مهمان ها

  ۵- دریافت عکس های خاطره انگیز مهمان ها و دوستان از عروس و داماد

  ۶- دریافت فیلم و کلیپ های خاطره انگیز مهمان ها و دوستان از عروس و داماد

  ۷- ارسال مکان برگزاری مراسم عروسی به صورت بسیار دقیق

  ۸- ارسال پیام های یاداوری برای لحظه لحظه ی برگزاری مراسم

۲- کارت دعوت در بطری

قرار دادن نوشته ای در بطری و رها کردن آن در آب یک سنت قدیمی است که ملوانان برای آخرین راه حل نجات به آب می انداختند،البته که برای عروسی شما به این شکل نخواهد بود ولی در نظر بگیرید که این یک روش عاشقانه و منحصر به فرد برای دعوت از مهمانان به عروسیتان است.وقتی دوستان شما دعوتنامه عروسیتان را درون یک بطری که با ربان خوش رنگی تزئین شده است دریافت میکنند قطعنا ذوق زده خواهند شد اینطور فکر نمیکنید؟

کارت دعوت در بطری

۳- کارت دعوت زنجیر در جعبه

باید به شما هشدار بدهم که اینکار بسیار زمانبر و طولانی خواهد بود ولی شک نکنید در صورتی که برای آن وقت بگذارید و سلیقه به خرج دهید یکی از منحصر به فردترین دعوتنامه های ممکن را خواهید ساخت و مهمانان با دیدن خلاقیت شما با لبخند به مراسم شما پا میگذارند.در این روش  روی کاغذ یا مقوا چندین دایره با شعاع یکسان را برش دهید و به کمک یک ربان آن ها را به هم وصل کرده و درون یک جعبه مقوایی که ساخته دست خودتان است قرار دهید.شما میتوانید با خلاقیت خود روی جعبه را به شیوه ای مناسب تزئین کنید.

کارت دعوت زنجیر در جعبه

۴- کارت دعوت به سبک بلیط کنسرت

من معتقد هستم کنسرت یک مهمانی بزرگ هست که از هر لحاظ مهمان را به وجد میاورد.شما میتوانید کارت دعوت عروسی خود را به شیوه بلیط کنسرت طراحی کرده و با خلاقیت هر چه تمام تر مهمان خود را به مراسمتان دعوت کنید.

کارت دعوت به سبک بلیط کنسرت

۵- کارت دعوت رویداد گره خوردن

برخی از زوج ها برای مدت طولانی در رابطه عاشقانه بوده اند یا مدت زیادی را در دوران نامزدی سپری کرده اند.با این ایده که در تصویر زیر ملاحظه میکنید مهمانان خود را به جشن گره خوردن زندگی مشترکتان با هم دعوت کنید.

کارت دعوت رویداد گره خوردن

۶- کارت دعوت بادکنک باد شده

همانطور که میدانید هر دعوت  ساده و شیکی میتواند منحصر به فرد جلوه دهد.در این روش شما میتوانید یک بادکنک را به مقدار خیلی کمی باد کنید و روی آن تاریخ برگزاری مراسم عروسیتان را بنویسید و به کمک یک نخ  آن را ببندید.

کارت دعوت بادکنک باد شده

۷- کارت دعوت جعبه دعوت

این یک ایده جالب است.شما برای ساخت این دعوتنامه به یک جعبه کوچک نیاز دارید .کارت دعوت عروسیتان را درون جعبه بگذارید و جعبه را با تکه های کاغذ رنگی پر کنید و سپس جعبه را به شکلی زیبا تزئین کنید.سخت ترین قسمت درست کردن این دعوتنامه پیدا کردن جعبه است.ولی با  این ایده جالب دعوتنامه شیکی از آب در می آید.

کارت دعوت جعبه دعوت

۸- کارت  دعوت خراشیدنی

این یکی از ایده های واقعا جالب است و در صورتی که توانایی ساخت چنین کارت دعوتی را دارید پیشنهاد میکنم حتما از این کارت دعوت استفاده کنید.این کار به سبک خراشیدن محل کد شارژ تلفن های همراه است،با خراشیدن محل کد شارژ و نمایان شدن ارقام شارژ میتوان از کد محتوی آن استفاده کرد.مهمان با خراشیدن روی کارت مشخصات مراسم عروسی و دعوت شما را مشاهده میکند.

کارت  دعوت خراشیدنی

۹- کارت دعوت قلب باز

قلب باز نماد شریک شدن مهمانان شما در شادی و عشقی است که قرار است در مراسم شما اتفاق بیوفتد.شما به مهمانان خود میفهمانید که در جشن عروسیتان لحظات خوبی قرار است اتفاق بیوفتد.

کارت دعوت قلب باز

۱۰- کارت دعوت کلید

شما همچنین میتوانید مشخصات مراسم خود را در یک برگه  کوچک و شیک نوشته و با یک روبان یا ریسمان کوچکی به یک کلید متصل کنید.این هم یکی از ایده ههای جذابی است که کمتر کسی آن را انجام داده است.

کارت دعوت کلید

۱۱- کارت دعوت جدول کلمات متقاطع

در این روش شما یک جدول کلمات متقاطع ایجاد میکنید و برای آن چندین سوال مربوط به مراسم عروسی خودتان مشخص کنید.

سپس در جدول کلمات متقاطع پاسخ سوالات را به شوه ای مناسب بنویسید.

کارت دعوت جدول کلمات متقاطع

 

۱۲-کارت دعوت به سبک اینستاگرام

شما در این روش یک کارت دعوت حاوی یک تقویم درست میکنید.علاوه بر درج مشخصات جشن عروسی خود که شامل نام عروس و داماد و مکان عروسی،روز عروسی خود را با زدن یک علامت مثلا گذاشتن قلب مشخص میکنید.به کمک این روش روز مراسمتان در ذهن مهمانتان خواهد ماند.علاوه بر ماندگاری تاریخ مراسم در ذهن مهمانان،یکی از شیکترین و خلاقانه ترین روش ها را برای ساخت کارت دعوت عروسی به کار برده اید.

کارت دعوت به سبک اینستاگرام

دسته بندی مطالب:کارت عروسی دیجیتال , مجله عروس

مطالب مرتبط :

 1. سایت عروس گفت:

  با سلام
  طرح های خیلی قشنگیه .
  بی شک میشه گفت که تالارنامه یکی از بزرگترین و معتبرترین سایت ها در زمینه خدمات عروسی هستش