گل ماشین عروس – ۱۰ مدل تزئین ماشین عروس

۲۰ام آذر ۱۳۹۶
ماشین عروس با گل های کم

گل ماشین عروس – ۱۰ مدل تزئین ماشین عروس

گل ماشین عروس – ۱۰ مدل تزئین ماشین عروس- همه ما میدانیم هر اتفاقی که در مراسم عروسی و تشریفات آن بیوفتد سرشار از خوشحالی و صد البته عشق است.عروس ، داماد ،خانواده و دوستان از هفته ها و گاهی از ماه ها قبل برنامه ریزی های فشرده ای انجام میدهند تا تشریفات و مراسم آنها به بهترین شکل ممکن انجام شود و در روز مراسم تنها چیزی که بر فضای عروسی حکمفرما باشد شادی باشد و شادی.

در روز مراسم مهمان ها چه از طرف داماد و چه از طرف عروس خانم لباس های شیک و زیبا همراه با جواهرات درخشنده استفاده میکنند.اما فقط مهمان ها نیستند که باید زیبا جلوه کنند.

تیم مشاوره تالارنامه، برنامه ریزی به صورت آنلاین برای شما در نظر دارند که در زیر می توانید به راحتی مراسم عروسی خود را برنامه ریزی کنید.

برنامه ریزی مراسم عروسی

عکس ماشین عروس جدید

ماشین عروس هم  از لزومات  تشریفات و مراسم های عروسی است،طبق معمول من بدنبال معرفی خلاقانه ترین ایده ها در مورد هر چیزی که به مراسم عروسی مرتبط باشد هستم.با من همراه باشید تا هدیه دیگری از طرف سایت تالارنامه خدمت شما به یادگار بنویسم.

تیم مشاوره تالارنامه، در این مقاله، ۱۰  ایده خلاقانه برای تزئیین ماشین عروس خدمت شما معرفی خواهم کرد که قطعا از چند مورد خوشتان خواهد آمد و شاید برای تزئین ماشیین عروس خودتان از آنها الهام نیز بگیرید.

۱- ماشین عروس با تصاویر چسبان

برای آن دسته از زوج هایی که اهل تجملات نیستند و ساده ترین اما شیک ترین تزئین را برای ماشین خود میپسندند ایده ای بسیار شیک در نظر گرفتیم که تصویر آن را نیز میتوانید چند خط پایین تر ببینید.

این تصاویر که از جنس وینیل ضد آب هستند به راحتی به شیشه ماشین عروس میچسپد.برای تهیه  این تصاویر هم به احتمال زیاد دردسر زیادی وجود ندارد و در لوازم تحریرها میتوانید بدنبال چنین تصاویری بگردید و صد البته این تصاویر را هم میتوانید به دلخواه خود سفارش دهید تا آنگونه که میپسندید ساخته شوند.

ماشین عروس با تصاویر چسپان

۲- ماشین عروس به سبک ماشین پرنده

اگر به دنبال این هستید که ماشین عروس شما بیشتر به چشم بیاید و تحسین مهمان ها و حتی ماشین هایی که در خیابان از کنار شما رد میشوند را به همراه داشته باشید این یک ایده بسیار کارآمد است.

استفاده از تعدادی بادکنک زیبا.شما میتوانید در سایزهای مختلفی چندین بادکنک را انتخاب کنید حتی میتوانید رنگ های این بادکنک ها را با هم ست کنید و با یک نخ آن ها را ببندید.

اگر سلیقه داشته باشید که حتما اینچنین است میتوانید نخ ها را هم به صورت رنگی انتخاب کنید و در نهایت چیزی شبیه به عکس زیر خلق خواهید کرد.

ماشین عروس به سبک ماشین پرنده

۳- ماشین عروس با کلاه و تور نمادین

یکی از شیک ترین روش ها برای تزئین ماشین عروس است.این یک خلاقیت جالب است،شما با انجام این کار زیبایی خاصی به ماشین عروس میدهید.البته به خاطر ظاهرزیبای این مدل تزئین شما میتوانید از نماهای مختلف با ماشین عکس  هم بگیرید.

انتخاب رنگ و سایز گل ها بستگی به سلیقه شما دارد.به صورت مورب از یک گوشه کاپوت شروع میشود و تا لبه آن ادامه دارد . در نهایت از همان گلی که استفاده کرده اید برای تزئین کلاه و توری نمادین استفاده کنید.

ماشین عروس با کلاه و تور نمادین

۴- ماشین عروس با گل های کم

اگر جزء آن دسته از عزیزانی هستید که تمایل دارید ماشین عروس خود را با شیوه ای زیبا طوری که کمتر از گل و کیاه استفاده کنید،این روش روش جالی خواهد بود.شما با صرف قیمت کمتر و سلیقه  بیشتر میتوانید چنین تزئین زیبایی خلق کنید.میتوانید در این روش از سیم روکش دار و قابل انعطاف استفاده کنید تا به راحتی بتوانید هر طور که مایل هستید طرح خود را بسازید.

ماشین عروس با گل های کم ماشین عروس با گل های کم

۵- ماشین عروس با گلهای یکدست

قرار نیست همه ماشین عروس ها پر زرق و برق باشد و یا آنقدر رنگا رنگ باشد که از چشم بیوفتد.آدمهای خوش سلیقه قادرند از ساده ترین مواد دیدنی ترین چیزها را خلق کنند.با دیدن تصویر پایین متوجه حرفهای بنده خواهید شد.با گل های سفید یک دست نمای زیبایی خلق شده که به دل هر انسان خوش ذوق و سلیقه ای مینشیند.

ماشین عروس با گلهای یکدست

۶- ماشین عروس با قلب های کاغذی

ما علاوه برا استفاده از گل و گیاه میتوانیم از چیزهای دیگری هم استفاده کنیم و تمام اینها بستگی به سلیقه خودتان دارد.این مورد یکی از ساده ترین مواردی است که زیبایی خاصی به ماشین عروس شما میدهد.

با استفاده از کاغذهای رنگی تعداد زیادی قلب کاغذی برش داده و با استفاده از ربان یا ریسمان های کوچک به صورت زنجیروار به هم متصل کنید.این قلب ها را به عقب ماشین عروس خود آویزان کنید.

ماشین عروس با قلب های کاغذی

 

 

میتوانید قلب ها را نیز به شیوه ای مناسب بسازید ،من در اینجا یک روش برای ساخت قلب کاغذی به شما ارائه میدهم.

ماشین عروس با قلب های کاغذی

 

 

۷- ماشین عروس با گل روی در ماشین

علاوه بر تزئین کاپوت ماشین میتوان در های ماشین را تزئین کرد.استفاده از گل با ساقه بلند میتواند یک ایده جالب باشد.میتوان با استفاده از ربان یا هر روش دیگری گل ها را کنار هم قرار داد و جلوه خاصی به آن ها بخشید.در تصویر زیر یک نمونه از این نوع تزئین را برای شما آماده کرده ایم.

ماشین عروس با گل روی در ماشین

۸- ماشین عروس با ربان های بلند

شما هچنین میتوانید ربان های رنگی متناسب با تزئین سایر قسمت های ماشین را تهیه کنید.البته اگر قرار است در مراسم عروسیتان از مسیر های پر تردد استفاده کنید این روش به هیچ وجه توصیه نمیشود.تنها در صورتی که از یک مسیر کم تردد قصد راندن ماشین را دارید از این روش استفاده کنید.

به نظر شخص بنده اگر در یک منطقه زیبا که پر از درخت و گل و گیاه است زندگی میکنید این روش میتواند خیلی جالب باشد.

ماشین عروس با ربان های بلند

۹- ماشین عروس با نماد حلقه

بکار بردن حلقه های نمادین ازدواج در سایز بزرگ هم یک ایده خلاقانه و جدید است.در کنار چینش زیبای گل ها این حلقه ها هم ظاهر ماشین را بهتر و زیباتر نشان میدهد.

ماشین عروس با نماد حلقه

۱۰-قایق عروس

شاید هم همیشه لازم نباشد که از ماشین عروس استفاده کنیم.این سنت ها هستند که ما را محدود میکنند و به اجبار از آنها پیروی میکنیم.نگاهی به محل زندگی خود بیندازید،اگر در مناطق کوهستانی هستید و یا مراسم و تشریفات عروسی خود را در این مناطق برگزار میکنید لزومی ندارد صرفا از ماشین عروس استفاده کنید.برای این کار راه های متفاوتی وجود دارد .اگر در نواحی ساحلی قصد برگزاری مراسم خود را دارید میتوانید به جای ماشین عروس از قایق عروس استفاده کنید و یا اصلا از کالسکه استفاده کنید یا همین روش ها را که ذکر کردیم برای تزئین کالکسه تالار عروسی خود به کار ببرید.در ادمه چند تصویر برای شما آماده کرده ایم که تقدیم حضور گرمتان در سایت تالارنامه میکنیم.

قایق عروس

۱۱- ماشین عروس با گل های تکی و پخش

با گل های تکی و به صورت پخش در سرتاسر ماشین عروس نیز می توان نقش های زیبایی را بر روی ماشین ایجاد کرد که خاطره انگیز باشد. این یکی از کارهایی است که با گل های با مدل ها و تنوع های مختلف می توانید استفاده کنید. با رنگ ها و مدل های مختلف ماشین کاملا تطابق دارد و بسیار زیباست.

 ماشین عروس با گل های تکی و پخش

۱۲-ماشین عروس با گل قلبی

این یکی از مدل های مورد علاقه منه. چونکه خیلی مینیمال و زیباست. مخصوصا برای ماشین های با رنگ سفید. در این مدل، گل های قرمز رز، را به حالت قلب تزئین می کنند. قلب روی کاپوت بسیار جلب توجه میکنه. پس توصیه می کنم که اگر ماشینی با رنگ سفید برای عروسی در نظر دارید، حتما از این مدل استفاده کنید.

ماشین عروس با گل قلبی

 

ماشین عروس شیک

همه ی عروس و داماد ها، دوست دارند درون ماشین عروسی بنشینند که بسیار شیک تزئین شده باشد. به همین خاطر اکثرا به دنبال مدلهای بسیار زیبا و خاص برای تزئین ماشین خود هستند. مدل هایی که در بالا به آنها اشاره شده، همگی جزو بهترین مدل های سال ۲۰۱۷ هستند که بسیار طرفدار دارند.

 

تیم پشتیبانی تالارنامه، دفترچه ای را برای شما طراحی کرده اند که کارهای لازم برای یک مراسم عروسی را برای شما به خوبی آماده کرده است. می توانید در زیر آن را دانلود کنید و سپس پرینت کرده و استفاده نمائید.

دانلود دفترچه راهنمای عروسی

 

دسته بندی مطالب: مجله عروس

مطالب مرتبط :

 1. سوالات آزمون آیین نامه گفت:

  ممنون عالی بود

 2. هانیه گفت:

  مجلتون بسیار زیباست. تقریبا در مورد مراسم عروسی، هر چیزی که لازم داشته باشم را بهم نشون داد. خیلی ممنونم

 3. سوالات آزمون آیین نامه گفت:

  ممنون اطلاعت مفید و خوبی بود

 4. سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی گفت:

  لطفا توضیحات کامل تری قرار دهید

 5. سوالات آزمون آیین نامه گفت:

  ممنون خیلی کمک کرد.

فرستادن دیدگاه