۱۹ ایده جذاب برای خرید کادو سالگرد ازدواج – کادوی سالگرد عروسی – کادوی سالگرد ازدواج – کادوی سالگرد عقد

۲۱ام اسفند ۱۳۹۷
ایده جذاب برای خرید کادو سالگرد ازدواج - کادوی سالگرد عروسی - کادوی سالگرد ازدواج - کادوی سالگرد عقد

۱۹ ایده جذاب برای خرید کادو سالگرد ازدواج – کادوی سالگرد عروسی – کادوی سالگرد ازدواج – کادوی سالگرد عقد

کادوی سالگرد ازدواج – ازدواج یک حادثه است، حادثه ای که دو قلب را به یکدیگر پیوند می دهد. از اولین لحظه ای که این رویداد به وقوع می پیوندد، زندگی از این رو به آن رو می شود. بدون شک و اغراق یکی از بزرگترین اتفاق های مهم زندگی بشر ازدواج است.
ما فقط به فکر برگزاری مراسم و تشریفات عروسی نیستیم و مراسم عروسی تازه شروع زندگی معناداری است که تا پایان عمر عاشقانه ادامه می دهیم. عشق و زندگی مشترک مراقبت و توجه می خواهد.

فقط یک کادو!

گاهی اوقات به همسر خود یک شاخه گل رز قرمز می دهید و بدون هیچ حرفی او می فهمید که شما چقدر عاشق او هستید. گاهی اوقات برایش یک نامه می نویسید و احساسات خود را عمیقا به او پیشکش می کنید.
سالگرد ازدواج از جمله اتفاق هایی است که روز پیوند مبارک و عاشقانه شما را بازسازی می کند. یکی از راه هایی است که شما با آن از عشق خود مراقبت می کنید.

هرچند که هر روز با عمل و با سخن تعهد و عشق خود را به همسر خود نشان می دهید، ولی سالگرد ازدواج اتفاق مهمتری است که زوج ها را به صورت اختصاصی کنار هم می نشاند و پیام ها و مفهوم هایی در بر دارد که فقط خودشان قادر به درکشان هستند.
ما در این مقاله چندین ایده به شما معرفی می کنیم تا از آنها الهام بگیرید و برای همسر خود کادویی مناسب تهیه کنید و در نهایت کادوی تهیه شده را در روز سالگرد پیوند زناشویی خود به همسرتان تقدیم کنید. با ما تا پایان همراه باشید.

تیم مشاوره تالارنامه

همچنین تیم پشتیبانی تالارنامه، دفترچه ای را برای شما طراحی کرده اند که کارهای لازم برای یک مراسم عروسی را برای شما به خوبی آماده کرده است. می توانید در زیر آن را دانلود کنید و سپس پرینت کرده و استفاده نمائید.

 

دانلود دفترچه راهنمای عروسی

ایده های ناب کادو برای سالگرد ازدواج

۱- گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند

هدیه ای که شما می خواید به اون فرد عزیزتون بدید می تونه هدیه سالگرد ازدواج، سالگرد عقد یا سالگرد عروسی باشه. حتی میتونه عید نوروز باشه، هدیه ای برای حجاج و یا یک کادوی تولد خاص برای یک نفر باشه. می تونه یک کادوی ولنتاین باشه و هر نوع کادویی که باشه، گلدون هوشمند می تونه یه کادوی هوشمند خوب و غافلگیر کننده باشه. این کادوی شما می‌تونه خاص، جدید، طبیعی، هوشمند و عاشقانه باشه! گلدان هوشمند یه کادوی بی‌نظیر برای نشون دادن عشق شما به همسرتونه. شاید واسه خودتونم جالب باشه، یه جورایی هدیه‌ی دو نفره‌ای محسوب می‌شه که شدیدا واسه سالگرد ازدواج یا هروقت خواستید به همسرتون بگید متعهدانه دوستش دارید، مناسبه. بذارید

 بهتون بگم این گلدون هوشمند چی هست؟ چون همونطور که گفتم کادوی متفاوتیه.

گلدان هوشمند، یه مخزن آب داخلش داره که گل و گیاها رو از خشک شدن یا آسیب دیدن نجات میده، اینجوری هربار مخزنش رو پر از آب کنید به گلتون کمک می‌کنید که شاداب بمونه و آبیاریش دقیق و سروقت انجام بشه، حتی اگه شما و همسرتون خونه نباشید، حواستون نباشه، یادتون بره، در زمینه‌ی گل و گیاها اطلاعات کافی نداشته باشید یا اینکه مسافرت باشین. تازه تموم شرایط لازم واسه‌ی رشد گیاه رو هم اندازه می‌گیره و از طریق یه اپلیکیشن موبایل رطوبت خاک، دما و شدت نور محیط رو بهتون نشون میده.

گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند

گلدان هوشمند، شب ها مثل یه آباژور خوشگل و باکلاس، که البته کسی شبیهش رو ندیده، توی خونه‌ی شما می‌درخشه. هر گلی که داخلش بکارید با بقیه‌ی گلها فرق می‌کنه چون اولا شما و همسرتون اونو کاشتین و نشونه‌ی رشد عشق شماست، دوما خونه‌ی این گل از زمین تا آسمون با بقیه‌ی گلدان‌ها فرق داره، خانه‌ی هوشمندی داره که به کمک شما ازش حفاظت می‌کنه و هروقت بخواین می‌تونین همه چیزش رو کنترل کنید تا از سلامت و حال خوب گلتون مطمئن باشید.

گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند

وقتی گلدان هوشمند رو به عنوان هدیه‌ی سالگرد ازدواجتون انتخاب می‌کنین یعنی شما و همسرتون طبیعت رو دوست دارین و متفاوت بودن واستون مهمه. پس یه توصیه‌ی خوشگل دارم برای شما که آدم خوش سلیقه و به‌روزی هستین: یه گیاه زیبا که نماد عشقتون بشه انتخاب کنین و گلدان را با گلی که کاشتید به همسرتون هدیه بدین.

گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند

این هدیه چیزی داره که نمی‌تونین ازش چشم بپوشین! یه جمله‌ یا شعر عاشقانه که مهمترین پیام هدیه شماست یا یه تصویر خاطره انگیزه رو انتخاب کنین و به ما بگین تا براتون روی گلدون حک کنیم. حالا هروقت، هرکسی کادوی شما رو ببینه از حس خوب دوست داشتن شماها سرشار میشه.

قیمت :۷۰۰/۰۰۰ تومان

شمراه تماس جهت تهیه گلدان هوشمند: ۰۹۱۳۳۰۶۳۳۷۰

چطوری یه گلدان هوشمند بخریم؟

از وقتی گلدان رو سفارش بدین حداکثر تا ۲۰ روز بعدش گلدان به دست شما می‌رسه. زودی فکراتونو بکنین، شماره تماس ما اینجا هست، زنگ بزنین بگین می‌خواین چی روی هدیتون حک بشه و سفارشتون رو تایید کنین. اگه خواستین توی انتخاب گلی که قراره بکارید هم می‌تونیم کمکتون کنیم. خلاصه که ما هستیم.

قیمت :۷۰۰/۰۰۰ تومان

شمراه تماس جهت تهیه گلدان هوشمند: ۰۹۱۳۳۰۶۳۳۷۰

 

 


۲- عروسکهای جذاب (فرشته های sis_dolls )

نوبتی هم باشه نوبت کادوهای شیک و هدیه های زیبا به عزیزترین فرد زندگیمونه… اینجا می خوایم بانوی هنرمندیو بهتون معرفی کنید که با ابتکار و خلاقیتی که به کار بردند عروسک های زیبایی رو برای مناسبت ها و قشرهای مختلف ساختند. در این مقاله از ابتدای شروع به کارایشون گفتیم وعکس های نمونه کار ایشونو برای انتخاب بهتر شما دوستان قرار دادیم.

این فرشته های عروسکی لب و دهان ندارند، دلیل این امر هم این است که این عروسکها دارای احساسی مشابه با احساس فرد بشوند.

چون اينطوري با هر حسي كه داري بهشون نگاه كني همون حس رو در صورتشون مي بيني.

و اما فرشته هاي مناسبتي كه با مناسبت يلدا شروع شدن

اولين فرشته هاي مناسبتي اون هم با مناسبت هاي ايراني بودند.

نماد يلدا كه انار و هندوانه باشه دو دستشون بود.

و براي يلدايي عروس داماد خيلي مورد توجه قرار گرفت.

بعد از اون فرشته هاي مشاغل

رو طراحي كردم

مهندس

مدير

دكتر

پرستار

آشپز

وكيل

خلبان

مهماندار

پستچي

….و

مسلماً هر كسي با شغل خودش ارتباط برقرار كرد.

فرشته فارغ التحصيلي هم خيلي مورد استقبال قرار گرفت.

و بعد از اون فرشته هاي آقا خيلي مورد توجه قرار گرفتند، چون قبلاً فرشته ها هميشه خانم بودن و مردهاشون خيلي جذاب شدن مخصوصاً براي زوج هاي جوان…

 

در مورد قاب اسم هم قابهاي اسمي رو طراحي كردم كه روي لباس هر فرشته يكي از حروف اسم كودك بود

هم دخترونه هم پسرونه و اين هم چون نو و تازه بود خيلي مورد استقبال قرار گرفت.)

روند سفارش

زمان ثبت سفارش تا تحويل حدود ٣هفته تا يكماه بنا به حجم سفارشهاي قبلي

هزينه پست به عهده مشتري هست

كه حدود ١٠-١٥هزارتومان مي باشد

و اگه تهران باشن كه با پيك فرستاده مي شه

قيمتها

قابهاي اسم ١٦٠٠٠٠

قابهاي تكي ٦٠٠٠٠

فرشته هاي تك٣٨٠٠٠

جفت عروس داماد ٧٠٠٠٠

گيفتهاي تولد و عروسي١٧٠٠٠(همونايي كه پا ندارن)

 

فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls


۳- کادوی سالگرد ازدواج یه شکل گنج سالانه

برای اینکه روز یا شب سالگرد ازدواجتان سراسیمه به دنبال کادو نگردید ایده نابی برایتان سراغ داریم:
لزومی ندارد حتی چند روز قبل از مراسم سالگرد ازدواج خود به فکر تهیه کادو مناسب باشید. می توانید تعدادی کادوی خوب و مناسب برای همسر خود تهیه کنید. به مناسبت های مختلف بسته به احساسات و ذوق خود و هر وقت تمایل داشتید یک هدیه ساده و شیک با قیمت مناسب برای همسرتان تهیه کنید.
همه هدایا را به شکل ساده ای کادو کنید و روز مراسمتان همه کادو ها را درون یک جعبه بزرگتر قرار دهید. روی هر کدام تاریخ تهیه هدیه را بنویسید. همچنین روی آن ها بنویسید که در چه حالی و برای چه مناسبتی آن ها را خریده یا تهیه کرده اید.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج

{مطالعه بیشتر: تالارهای عروسی در تهران }


۴- کادوی سالگرد عقد نامه های عاشقانه

اگر قصد دارید کادویی که برای همسر خود در نظر گرفته اید را چند روز قبل از سالگرد ازدواجتان به صورت اختصاصی خریداری کنید، هیچ ایرادی ندارد. ولی برای اینکه کادوی شما عاشقانه تر باشد ما یک پیشنهاد دیگر برای شما داریم:
دقیقا به مانند ایده اول سعی کنید در طول سال و در لحظه های مختلف برای همسر خود نامه بنویسید و احساسات خود را به صورت نامه ای عاشقانه برای همسر خود بنویسید. این نامه ها را در کنار کادویی که تهیه کرده اید قرار دهید و روز سالگرد خود به عشق زندگیتان تقدیم کنید.

 

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج

{مطالعه بیشتر: تالارهای عروسی در اصفهان}


۵- کادوی عروسی به شکل جعبه یادگاری

بالاخره هر چیزی که برای همسر خود تهیه می کنید یا خریده اید را باید در جعبه ای قرار بدهید و آن را به بهترین شکل ممکن کادو کنید.
داخل جعبه ای که برای کادو در نظر گرفته اید یک متن عاشقانه بنویسید. با این کار نه تنها اصل کادو را به عشقتان می دهید بلکه جعبه کادو هم به عنوان یادگاری به گنجینه هدایا و یادگاری های همسرتان اضافه می شود.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج

{مطالعه بیشتر: لباس عروس در اصفهان}


۶- چرا عاشقتم؟

این یکی از عاشقانه ترین ایده های ممکن است. می خواهید به عشق خود نشان دهید که چرا و به چه دلیل عاشق او هستند ؟
خودم به شخصه قصد آماده کردن این ایده را برای همسرم دارم و آن را با شما همراهان عزیز تالارنامه نیز به اشتراک می گذارم. یک کتابچه کوچک و زیبا درست کنید. می توانید هر چقدر برگه که لازم است را به آن اضافه کنید. روی جلد کتابچه برای مثال بنویسید:” ۵۰ دلیل عشق به همسرم هستم”. روی هر برگه یک دلیل بنویسید و ترجیحا با خط خودتان اینکار را بکنید. با اینکار عشق و شور بینظیری به عشق زندگی خود می دهید.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج

{مطالعه بیشتر: ازدواج آسان در مشهد}


۷- تاریخ نگاری

یک قاب عکس زیبا تهیه کنید. روی یک برگه چند مورد از تاریخ هایی که در زندگی مشترکتان با هم تجربه کرده اید را بنویسید. برای مثال اولین روز آشناییتان ؛روز عقدتان و یا روز مراسم عروسیتان را می توانید بنویسید. این قاب را در روز مراسم سالگرد ازدواجتان به همسر خود کادو دهید .

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج

{مطالعه بیشتر: آتلیه در اصفهان}


۸- جا کلیدی

همراه با هر کادو دیگری که برای همسر خود تهیه کرده اید نیز می توانید یک جا کلیدی منحصر به فرد هدیه بدهید. روی این جا کلیدی می توانید تاریخ سالگرد ازدواجتان را حک کنید. با اینکار شما تاریخ ازدواجتان همیشه جلوی چشمان همسرتان قرار دارد.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج

{مطالعه بیشتر: آرایشگاه در اصفهان}


۹- کادوی ازدواج جعبه قاب عکس

این ایده کمی شما را به دردسر می اندازد. ولی در صورتی که موفق شوید این جعبه منحصر به فرد را درست کنید و یا اینکه آن را سفارش دهید؛ همسر خود را بینهایت خوشحال خواهید کرد. خصوصا اگر این اثر به دست خودتان ساخته شود.
روی هر وجه جعبه کادو یک عکس از شیرین ترین لحظات زندگی خود را قرار دهید. این کادو به کلکسیون خاطرات و هدایای به یادماندنی زندگی مشترک شما خواهد پیوست. در صورتی که زمان و حوصله کافی برای ساخت این جعبه از چوب را ندارید می توانید از مقوای ضخیم استفاده کنید که البته بستگی به سلیقه خود شما دارد.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج


۱۰- کادوی عروسی دستبند

هدیه ای که مد نظر دارید لزوما نباید هزینه بالایی روی دست شما بگذارد. شما می توانید یک جفت دستبند هم نوع و ست تهیه کنید. می توانید تاریخ سالگرد ازدواج خود را روی آن ها حک کنید یا اینکه روی دستبند همسرتان نام خودتان و روی دستبند خودتان نام همسرتان را بنویسید. شما می توانید. در مراسم های مختلف آن ها را با هم دست کنید.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج


۱۱- کادوی روی دیوار

شما همچنین می توانید کمی خلاق تر باشید. هدیه ها همیشه نباید از لحاظ سایز کوچک باشند و در دست همسرتان جای بگیرند. دیوار اتاق های خانه شما می تواند مکانی برای عرضه هدیه سالگرد ازدواج شما باشد. می توانید به هر شکلی قسمتی از دیوار خانه را برای روز سالگرد ازدواجتان در نظر بگیرید و هدیه خود را پشت یک پرده زیبا پنهان کنید.
چشمهای همسرتان را ببندید و او را به سمت کادویتان راهنمایی کنید. سپس از او بخواهید چشمهایش را باز کند و پرده یا پارچه را کنار بزند. همسرتان بینهایت شگفت زده خواهد شد و من این را به شما قول می دهم.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج


۱۲- کادوی عروسی دعوت نامه

شک ندارم که این ایده یکی از ناب ترین ایده های ممکن است که لنگه آن و حتی مشابه آن را در هیچ سایت ایرانی پیدا نخواهید کرد. من بطور اختصاصی این ایده را از طرف سایت تشریفات تالارنانه به شما عزیزان تقدیم میکنم.
توصیه می کنم که همسر خود را با این کار سورپرایز کنید. او را به رستوران یا محل دیگری بصورت اختصاصی دعوت کنید. کارت دعوت خود را به این شکل درست کنید:
یک قاب عکس تهیه کنید؛ روی یک برگه نقشه مکانی که شما از قبل در آنجا میزی رزرو کرده اید را نشان دهید. در انتهای کاغذ تاریخ سالگرد ازدوجتان را حتما قید بفرمایید.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج


۱۳- چراغ خواب با عکس دو نفره

یکی از ایده های جذاب دیگر، می توان به چراغ خوابی اشاره کرد که عکس زیبا از شما در آن وجود د اشته باشد. این عکس بهتر است قشنگترین عکس شما باشد.

قاب عکس دو نفره


۱۳- ماگ با عکس دونفره

باز هم ایده جذاب دیگر. ماگ هایی در بازار وجود دارد که شما می توانید هر عکسی را که بخواهید بر روی آن به چاپ برسانید. یکی از بهترین عکس هایی که همسرتان به آن علاقه دارد را به صورت دیجیتالی آماده کنید و بر روی ماگ چاپ کنید.

 

کادوی سالگرد عروسی و عقد


کادوی سالگرد عروسی و عقد

۱۵- پازل جذاب

یکی دیگر از ایده های قشنگ، پازل با عکس شما می باشد که می توانید آن را بسازید و به همسرتان هدیه بدهید.

کادوی سالگرد عروسی و عقد


۱۶- وسایل قدیمی و عتیقه

من عاشق این نوع کادو هستم. چونکه هم تعدادش زیاده و هم قیمتش مناسبه و هم تقریبا همه زن ها این اشیا را برای تزئین خونشون استفاده می کنند. این وسایل میتونه از جنس های مختلفی مثل برنج، مس، آهنی، میناکاری، چوبی و … باشه. مثلا اتوی زغالی قدیمی، سماور برنجی، سماور مسی، قوری برنجی، قوری مسی، پارچ برنجی، پارچ مسی، سینی برنجی، سینی مسی، قاشق برنجی، قاشق مسی، لیوان برنجی، لیوان مسی، آفتابه برنجی، آفتابه مسی و هزارتا وسیله ی دیگه که خیلی راحت توی اینترنت پیدا میشه.

زن ها حتی می تونند به عنوان وسایل خونه از این وسایل هم استفاده کنند که هم خاصیت داره و بسیار جلب توجه می کنه.

البته این روش تا اینجا برای کادوی همسر مناسب بود.

برای آقایون باید فکر کنیم ببینیم چی به دردشون می خوره یا آیا اونها هم عاشق اجناس قیمتی هستند؟

کادوی عتیقه


۱۷- از دوستان و آشنایان بپرسید

یکی از راه هایی که برای خرید کادو برای همسر به نظر من خیلی جواب میده اینه که از دوستان یا آشنایان همسرتون کمک بگیرید. می پرسید چطوری؟ کاری نداره که؟

مثلا من وقتی می خوام برای همسرم کادو بخرم، به خواهرهاش زنگ میزنم که توی صحبت های روزانه ای که دارند، ببینند به چه چیزی احتیاج داره یا چه چیزی چشمش را گرفته. اینطوری هم سورپرایز میشه و هم چیزی که می خواد را براش میگیرم که ناراحت نشه.

برای آقایون هم میتونید همین کار را بکنید. از یکی از دوستاش یا برادر یا خواهرش کمک بگیرید. اونوقت ببینید چطوری سورپرایز میشه.


۱۸- انواع زیور آلات

شما می تونید به همسرتون انواع زیور آلات را به عنوان هدیه بدهید. زیورآلات دخترانه، زیورآلات دخترانه فانتزی، زیورآلات طلا، زیورآلات نقره، زیورآلات چوبی،زیورآلات استیل و …همیشه جذابیت خودشو داشته و دارد و خواهد داشت. امروز می بینیم آقایون هم از زیورآلات مردانه استفاده می کنند و در جهت تکمیل شیک بودن خود از این پوشش تزیینی استقبال کرده اند. با داغ شدن بازار زیورآلات، در خواست ها برای آموزش ساخت زیورآلات سنگی و یا ابزار ساخت این نوع تزیینات هم بالا رفته است. شما در مقاله ی زیر می توانید ۷ مدل از زیور آلات بسیار زیبا را به همراه عکس هاشون ببینید و از اون ها برای کادوی خودتون ایده بگیرید. منتظر نظرهاتون هستیم.

{مطالعه بیشتر:زیبا شوید – ۷ مدل انواع زیورآلات دخترانه جذاب که باعث زیباتر شدن شما می شود}


۱۹- کیک و شکلات و یا یه خوردنی خوشمزه

تا حالا شاید به این موضوع فکر نکردید که کادو می تونه خوردنی باشه. خب ولنتاین که می دونید چیه؟ شکلات یکی از اعضا اصلی در کادوی روز ولنتاین هست. پس حالا فهمیدید که کادو میتونه خوردنی باشه.

حالا وقت اونه که بفهمید همسرتون چه خوردنی را دوست داره که چند وقتی هست ازش خبری نبوده و دوست داره بخوره. این خوردنی میتونه شکلا خاص، شیرینی، آجیل، ترشی و حتی یک غذای اروپایی و یا چینی خاص باشه که میتونه حسابی غافلگیر کننده باشه.

چند ایده ساده و خودمونی برای خرید کادو

۱- به نظر من همه چیز بستگی به علاقه همسرتون داره
ما پیشنهاد میکنم که ابتدا بفهمید همسرتون به چه چیزهایی علاقه بیشتری داره و بعد بر اساس اون سورپرایزش کنید.
اما من چند چیز رو هم به شما معرفی میکنم
یک شاخه گل رز همراه با
ساعت
ادکلن خوشبو
کفش
خودنویس مهندسی
اونگ

۲- یک نظر دیگه اینه که هدیه چیزی باشه که واسه دو نفرتون یادآور اون تاریخ باشه. مثلا یکی از عکسای عروسیتونو که همسرتون دوست داره رو به صورت تقویم یا ساعت درست کنید و بهش بدید.

۳- یک پیشنهاد عالی داریم

اول ببینید که همسرتون از چه چیزی بیشتر خوشش میاد، پس اونو برید بخرید. در مرحله بعد، ببینید که چه رنگی را دوست داره پس یه کاغذ کادوی اون رنگی تهیه کنید. مرحله ی سوم اینه که یک شعر عاشقانه آماده کنید و توی کادو بزارید. بعدش نوبت گله، یک شاخه گل یا یک دسته گل که مورد علاقه همسرتون هست را بهش بدید. بهترین لباست را بپوش، بهترین عطرت را بزن. و میتونی پایانش با یک شام خوشمزه ی خانوادگی تموم بشه. غذایی که مطمئن هستید همسرتون دوستش داره.

ولی نکته ی مهم اینه که باید همسرتون سورپرایز بشه. این از همه مهمتره

۴- نظرتون در مورد یک بلیط شگفت انگیز چیه

این بلیط میتونه بلیط سینما، تئاتر، کنسرت، شهربازی، یک مسابقه ی ورزشی و حتی یک رویداد و جشنواره باشه

۵- نظرتون در مورد یک نقاشی که از چهره ی همسرتون کشیده شده چیه. مثل سیاه قلم یا نقاشی رنگی که م یتونید قابش کنید.

۶- نظرتون در مورد یک کتاب چیه؟ تگر همسرتون رمان عاشقانه دوست داره حتما براش تهیه کنید. این کتاب میتونه هرچیزی باشه

 

تیم مشاوره تالارنامه، برنامه ریزی به صورت آنلاین برای شما در نظر دارند که در زیر می توانید به راحتی مراسم عروسی خود را برنامه ریزی کنید.

برنامه ریزی مراسم عروسی

 

هدیه دادن آسان است یا پیچیده؟

گرفتن هدیه، یکی از پیچیده ترین بحث هاییست که برای هرکدام از ما پیش آمده است و همیشه ما را سردرگم کرده. مخصوصا اگر بخواهیم برای خانمها هدیه بگیریم، کار از این هم سختتر و پیچیده تر می شود. خرید هدیه برای یک زن می تواند کاری پیچیده و دشوار باشد. اگر ظرافت به خرج ندهید ، پیامتان درست فهمیده نمی شود و شاید نتیجه عکس هم بدهد.اما را ه حل هایی نیز برای این امر وجود دارد.

بهترین هدیه ، برای هر کسی فرق می‌کند

از همین ابتدای کار یک نکته‌ی اساسی را به خاطر داشته باشید؛ بهترین هدیه تعریف ثابتی ندارد و ممکن است معنی آن از یک زن تا زن دیگر فرق کند. برای همین لازم است اول از همه نسبت به طرف مقابتان شناخت کافی داشته باشید و روی جزئیات رفتار او تمرکز کنید. همسر یا نامزدتان چه جور زنی است؟ از آن‌هایی که با یک شاخه گل ذوق می‌کنند یا آن‌هایی که از مرد زندگی‌شان توقع دارند علاقه‌اش را با هدیه‌های نفیس نشان بدهد؟ روحیه‌اش هنری است یا اصولا به سادگی علاقه دارد؟ به جزئیات توجه می‌کند یا نه؟ جوابی که به هر کدام از این سوال‌ها می‌دهید اولین قدم برای خرید بهترین هدیه را مشخص می‌کند.

به نیازهایش توجه کنید

وقتی می‌خواهید علاقه‌تان را با خرید هدیه نشان بدهید قبل از هیجان زده شدن از خودتان بپرسید اخیرا نکته‌ای بین حرف‌های طرف مقابلتان شنیده‌اید که نا‌خود‌آگاه باخبرتان کرده باشد او به چیزی نیاز دارد یا نه. اگر جواب مثبت بود خرید وسیله‌ی مورد نیاز او را در اولویت قرار دهید و اگر منفی بود توجه‌تان را به ادامه‌ی مطلب جمع می‌کنیم!

گل و شکلات فراموش نشود

هر هدیه‌ای که می‌خرید یادتان باشد موقعیت‌های رسمی، آداب و تشریفات خاص خودشان را دارند. به هیچ وجه قید جعبه کادوی شکیل، گل و شکلات را نزنید. جلوه‌ای که این جزئیات به هدیه‌ی شما می‌دهند دست کمی از ارزش هدیه‌ی اصلی ندارد. یادتان باشد هیچ وقت هدیه‌ی زن زندگی‌تان را بدون کادو یا بسته بندی زیبا به او ندهید. اگر چنین کاری کنید شک نکنید که او تنها یک پیام دریافت می‌کند: «حتی آنقدر ارزش نداشته‌ای که برایت وقت بگذارم و ظاهر هدیه را زیبا کنم.» احتمالش زیاد است که این حرکت در دنیای مردانه معنای بدی نداشته باشد اما برای زنان بستن شمشیر از رو است.

قانون طلایی برای وقتی که جدی هستید

وقتی نیت دارید برای یک موقعیت خاص هدیه بدهید به بهترین‌ها فکر کنید. اولین پیشنهادی که می‌تواند اغلب زنان را خوشحال کند زیورآلات با ارزش و ترجیحا از جنس طلا است. این مسئله هیچ ربطی به باورهای عامیانه‌ای ندارد که معتقدند اگر زنی از گرفتن هدیه‌های گران قیمت خوشحال شد موجود پول دوستی است. مسئله این است که زنان دوست دارند مرد زندگی‌شان برایشان سنگ تمام بگذارد و شاید هیج چیز به اندازه‌ی زیورآلات با ارزش نتواند نشان دهد که مردشان واقعا به آن‌ها توجه دارد. سراغ مدل‌های جدیدی بروید که طراحی مدرن دارند. برای مثال دستبندهای چرمی با یک قطعه طلا می‌توانند هدیه‌ای باشند که زنان امروزی می‌پسندند و در عین حال می‌توانند همه جا به همراه داشته باشند و شما را به خاطر بیاورند.

قانون عطر خاطره انگیز

یکی دیگر از هدیه‌هایی که می‌تواند برای همسر یا نامزدتان شیرین باشد و با هر بار استفاده، شما را یاد او بیاورد عطر است. سعی کنید سلیقه‌ی او در مورد انتخاب عطرها را پیدا کنید. ببینید بیشتر عطر گل‌ها را دوست دارد یا عطر خوراکی‌ها را می‌پسندد. بوی شیرین را ترجیح می‌دهد یا تلخ؟ عطر گرم می‌زند یا عطر سرد؟ جواب این سه سوال شما را به یک دیدگاه کلی می‌رساند که می‌تواند به خرید یک عطر شیک زنانه به عنوان بهترین هدیه منجر شود. پیشنهاد می‌کنیم خرید اینترنتی را در این مورد به خرید حضوری ترجیح بدهید، چون اغلب جزئیات کاملی درباره‌ی بوی عطر و نت‌های آن نوشته‌اند و ضمانت تعویض هم دارند، اتفاقی که در فروشگاه‌های حضوری نمی‌افتد.

ده نکته که در هنگام خرید هدیه برای یک زن باید رعایت گردد:

۱- جادوی بسته بندی:
زنان هدیه ای را که بسته بندی زیبا داشته باشد بسیار دوست می دارند. هر چه کاغذ کادو ، روبان ، پاپیون و زرق و برق بسته بندی بیشتر باشد بهتر است. البته افراط هیچ گاه پسندیده نیست. دچار اشتباه رایج نشوید. فایده ای ندارد به گیرنده هدیه بگوئید چشمهایش را ببندد و بعد یک بسته معمولی یا زشت به دستش بدهید. هیچ چیز جای بسته بندی را نمی گیرد.
۲- از بر کنید:
اگر به زندگی خود علاقه دارید ، روز تولد ، روز مادر ، سالروز ازدواج و تاریخهای مهم را از حفظ داشته باشید.

 ۳- زبان زنان را بیاموزید :
زبان زنان را بیاموزید. اگر خانم بگوید ((نمی خواهد چیزی برایم بخری)) منظورش این است که بهتر است یک چیز خوب برایم بگیری وگرنه بقیه عمر از زنده بودن پشیمان می شوی.

۴- لزومی نیست که حتما پول زیادی خرج کنید:
لازم نیست که حتما طلا و هدایای بسیار گران قیمت بخرید در واقع بر خلاف آنچه که این روزها مد شده ، یک شاخه یا یک دسته گل و عطر خوب ، هر دوی هدایا مناسبی هستند و بیشتر زن ها عاشق این چیزها هستند.

۵- فاجعه برچسب:
یادتان نرود پیش از دادن هدیه ، حتما برچسب قیمت آن را بکنید. باورکنید خانم ها دوست دارند خودشان قیمت را حدس بزنند و شاید دوست دارند قیمت را در ذهن خود بسیار بالاتر تصور کنند.

۶- لاف موقوف:
هرگز به یک زن نگوئید که این هدیه را ارزان خریده اید ، حتی اگر آن را مفت خریده باشید. مطمئن باشید زنان در این یک مورد ، صرفه جوئی را نخواهد پسندید.

۷- بدتر از ناسزا:
خرید میز اتو ، ظرف آشپزخانه ، پیش بند و از این قبیل چیزها اکیدا ممنوع. اینها را بگذارید برای خریدهای دو نفری.و فراموش نکنید در این مورد حق با همسرتان است.

۸- وقت شناس باشید:
به خاطر داشته باشید هدیه کوچکی که به موقع داده شود ، هزار برابر بیشتر از هدیه گران قیمتی که با یک هفته تاخیر داده شود ، می ارزد.

۹- رسید را نگه دارید:
به هنگام خرید حتما به فروشنده یاد آور شوید که ممکن است فردا برای تعویض مراجعه کنید و همیشه رسید هر چیزی را که می خرید نگه دارید تا اگر لازم شد خانم بتواند آن را عوض کند.

۱۰- و اگر می توانید طلا بخرید:
باور کنید که خیلی چیزها هم چشم مردان را خیره می کند و واقع بینانه باید قبول کنیم که هیچ چیز مثل طلا چشم خانمها را خیره نمی کندد.

دسته بندی مطالب: تشریفات عروسی , سبک زندگی

مطالب مرتبط :

فرستادن دیدگاه