۱۶۷ ایده جذاب برای خرید کادو سالگرد ازدواج – کادوی سالگرد عروسی – کادوی سالگرد ازدواج – کادوی سالگرد عقد

26th اکتبر 2022
ایده جذاب برای خرید کادو سالگرد ازدواج - کادوی سالگرد عروسی - کادوی سالگرد ازدواج - کادوی سالگرد عقد

۱۶۷ ایده جذاب برای خرید کادو سالگرد ازدواج – خرید کادوی سالگرد عروسی –

خرید کادوی سالگرد ازدواج – خریدکادوی سالگرد عقد – خرید هدیه

کادوی سالگرد ازدواج – ازدواج یک حادثه است، حادثه ای که دو قلب را به یکدیگر پیوند می دهد. از اولین لحظه ای که این رویداد به وقوع می پیوندد، زندگی از این رو به آن رو می شود. بدون شک و اغراق یکی از بزرگترین اتفاق های مهم زندگی بشر ازدواج است.
ما فقط به فکر برگزاری مراسم و تشریفات عروسی نیستیم و مراسم عروسی تازه شروع زندگی معناداری است که تا پایان عمر عاشقانه ادامه می دهیم. عشق و زندگی مشترک مراقبت و توجه می خواهد.

فقط یک کادو و خرید هدیه!

گاهی اوقات به همسر خود یک شاخه گل رز قرمز می دهید و بدون هیچ حرفی او می فهمید که شما چقدر عاشق او هستید. گاهی اوقات برایش یک نامه می نویسید و احساسات خود را عمیقا به او پیشکش می کنید.
سالگرد ازدواج از جمله اتفاق هایی است که روز پیوند مبارک و عاشقانه شما را بازسازی می کند و گرامی داشتن آن یکی از راه هایی است که شما با آن از عشق خود مراقبت می کنید.

هرچند که هر روز با عمل و با سخن، تعهد و عشق خود را به همسر خود نشان می دهید، ولی سالگرد ازدواج اتفاق مهمتری است که زوج ها را به صورت اختصاصی کنار هم می نشاند و پیام ها و مفهوم هایی در بر دارد که فقط خودشان قادر به درکشان هستند.
ما در این مقاله چندین ایده به شما معرفی می کنیم تا از آنها الهام بگیرید و برای همسر خود کادویی مناسب تهیه کنید و در نهایت کادوی تهیه شده را در روز سالگرد پیوند زناشویی خود به همسرتان تقدیم کنید. با ما تا پایان همراه باشید.

ایده های ناب کادو برای سالگرد ازدواج – خرید هدیه

۱- آباژور با عکس دو نفره – آباژور با عکس خودتون

یکی از ایده های جذاب دیگر، می توان به چراغ خوابی اشاره کرد که عکس زیبا از شما در آن وجود داشته باشد. این عکس بهتر است قشنگترین عکس شما باشد. این مدل آباژورها یا چراغ های خواب، بنا به سلیقه شما و در دو ارتفاع ۲۵ سانت و ۳۵ سانت موجود می باشد. نکته این چراغ ها این است که شما هر عکسی که بخواهید را می توانید برای همیشه در اتاق خواب خودتان داشته باشید.

نورپردازی که در این مدل چراغ ها کار می شود می تواند هر رنگی داشته باشد ولی رنگ آبی بسیار جذابتر است. این کادو، برای انواع تولدها و کادوهای سالگرد و حتی هدیه به عنوان روز پدر و روز مادر هم می تواند باشد. حتی برای کودکان نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

 

 

 

این مدل چراغ ها دارای کنترل هم هستند که تمامی رنگ های آفتابی و مهتابی را می توانند داشته باشند.

قیمت آباژور

مدلهایی از طرح های با سفارش زیاد در زیر نمایش داده شده است.

 

آباژور با عکس دو نفره

آباژور با عکس دو نفره

آباژور با عکس دو نفره

آباژور با عکس دو نفره

آباژور با عکس دو نفره

آباژور با عکس دو نفره

آباژور با عکس دو نفره

آباژور با عکس دو نفرهآباژور چهره دو نفره

 

آباژور چهره دو نفره

 

 

برای دیدن تمامی مدل های آباژور و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.


۲-آباژور چهره به همراه رز جاودان

این آباژور دارای پایه ای بسیار زیبا با متن دلخواه می باشد که به صورت متنی زیبا حک می شود و همچنین به همراه گل رز جاودان می باشد که دارای عمری بسیار بالا می باشند.

قیمت آباژور با گل رز جاویدان

 

آباژور چهره به همراه رز جاودان - بالبینگ با رز جاودان

برای دیدن تمامی مدل های آباژور و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.


۳- تابلو بافته شده با نخ بر اساس عکس یا تصویر دلخواه شما

این تابلوهای زیبا که با یک رشته نخ پیوسته به طول تقریبی ۳ کیلومتر بافته میشه، میتونه هدیه جذاب و با ارزشی باشه برای خانواده، دوستان یا حتی خودتون. در ضمن این تابلوها تماما دست ساز هستند که ارزششون رو چند برابر میکنه.

جنس این تابلوها بتن مخصوص هست که اون هم دست سازه و بسیار زیبا.

قیمت تابلو نخی

 

تابلو نخی

تابلو نخیتابلو نخی رنگیتابلو بافته شده با نخ

تابلو بافته شده با نخ

 

برای دیدن تمامی مدل های تابلو نخی و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.


۴- تابلوی عشق

اگر فصد دارین که یه کادوی دو نفره ی عاشقانه داشته باشین بتون تابلوی عشق رو پیشنهاد میکنیم. این تابلو رو میتونین برای اتاق یا خونتون انتخاب کنید و به دیوارش بزنید. همچنین اگه میخواین برای یک زوج جوان کادو بگیرید این کادو میتونه سورپرایز خوبی باشه.

قیمت: ۱۳۷٫۰۰۰ تومان

 

تابلو کوچهه عشق

تابلو کوچهه عشق

تابلو کلبه عشق

تابلو کلبه عشق

تابلو کلبه عشق

تابلوی عشق

تابلوی عشق

تابلوی عشق

تابلوی عشق

 


۵- پازل جذاب

یکی دیگر از ایده های قشنگ، پازل با عکس شما می باشد که می توانید آن را بسازید و به همسرتان هدیه بدهید. پازل ها یکی از جدابترین کادوهایی هست که شما می توانید با چاپ هر مدل عکسی بر روی آن بسیار خاصتر باشید. ابعاد ابن پازلها متفاوت است.

قیمت پازل

 

پازل جذاب

 

پازل جذاب

 

پازل جذاب

 

برای دیدن تمامی مدل های پازل و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.


۶- تابلو عشق با عکس های قلبی

یکی از بهترین کادوهایی که به نظرم تمام خاطره هایی که به صورت عکس دارید را می توانید به شکل قلب با ظاهری بسیار زیبا نمایش دهید. این تابلو با بک گراند شب با ماه و ستاره تزئین شده اند و در روی آن هم ۳۴ عدد عکس زیبا را به شکل قلب نمایش می دهیم. در پایین هم یک تقویم بسیار زیبا با متنی عاشقانه بنویسید و به عشق خود هدیه دهید.

برای اینکه جلوه ی بسیار بیشتری هم داشته باشد می توانید یک قاب زیبا هم رنگ یا با یک رنگ متضاد تهیه کنید و جذابتی بسیار زیاد به سورپرایز خود بدهید. بعد آن را درون یک جعیه کادوی بسیار زیبا قرار دهید و برای هر مناسبتی با یک دسته گل زیبا هدیه دهید.

تابلو عشق با عکس های قلبی

تابلو عکس قلبی


۷- چاپ عکس بر روی سنگ

خیلی از کادوهایی که ما برای یکدیگر تهیه میکنیم اصولا عمر مفیدی در حدود ۲ سال را دارند که بسته به نوع و مدلشان بسیار متفاوت هستند. خیلی از دوستان به ما پیام می دهند که به دنبال محصولی هستند که عمری بیشتر از ۱۰ سال بتوانند برای خودشان به عنوان یادگاری نگهداری کنند و از بین نرود. ما در اینجا محصولی را به شما معرفی می کنیم که شاید اگر آسیب فیزیکی به آن نزنید یادگاری برای تمام عمر محصوب می شود. شما می توانید عکس خودتان و یا کسی که می خواهید این هدیه را به او بدهید را بر روی سنگ چاپ کرده و به او بدهید. این سنگ ها طبیعی بوده و از بین نمی روند. همچنین کیفیت عکس به گونه ای است که آن هم از بین نمی رود. پس همین الان برای داشتن این محصول ویژه با ما تماس بگیرید.

قیمت: ۳۴۰٫۰۰۰ تومان

چاپ عکس بر روی سنگچاپ عکس بر روی سنگچاپ عکس بر روی سنگچاپ عکس بر روی سنگ

برای دیدن تمامی مدل های سنگ و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.


۸- شکلات با طرح دلخواه

يكي از سوالاتي كه هميشه پرسيده مي شه اينه كه چجوري ميتونيم يك خوراكي را هديه دهيم كه هم جذاب باشه و هم خاص. بايد بتون بگم ما اين شكلات هاي با طرح دلخواه را براتون اورديم كه ميتونيد در تعداد مختلف سفارش بديد. روي هر كدام از اين شكلات ها مي تونيد يك عكس دلخواه چاپ كنيد. اينجوري هم طرف مقابل رو سورپرايز كرديد و هم در كنار هم شكلات هاي خوشمزه اي نوش جان خواهيد كرد

قیمت سکلات

 

شكلات طرح خاص

شكلات طرح خاص

شكلات طرح خاص

 


۹- تابلو عکس سه بعدی

نابلو سه بعدی یک تابلو خاص و زیبا است که می تواند سه عکس را در خود جای بدهد. شما می تونید سه تا از بهترین عکس هاتون رو روی این تابلو قرار بدید. ویژگی این تابلو اینه که اگر از سه جهت چپ، راست و وسط به این تابلو نگاه شود، در هر جهت یک عکس مختلف نشان داده می شود. در حقیقت هر کسی از هر جهتی که به این تابلو نگاه کند یکی از سه عکس شما را می تواند ببیند. از طریق دکمه زیر به صفحه محصول یروید و فیلم های این تابلو خاص را مشاهده کنید

قیمتتابلو سه بعدی

 

 

 

برای دیدن تمامی مدل های تابلو سه بعدی و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.


۱۰- تندیس رویال (آباژور افقی)

یکی از محصولاتی که در ابتدای این مقاله به شما معرفی کردیم آباژور چهره بود. اون آباژورها فقط شما می توانستید که چهره و عکس مورد نظر خودتون را بر روی او حک کنید. اما یه محصول جدید براتون داریم به نام تندیس رویال. این تندیس هم زمان هم چهره و هم ساعت و هم تقویم روز مورد نظرتون را یکجا براتون داره که میتونه خیلی براتون جذاب باشه. حتی میتونید تصاویری که به صورت دسته جمعی هست را هم روی اون حک کنید.

قبیمت تندیس رویال

 

تندیس رویال (آباژور افقی)

تندیس رویال (آباژور افقی)

برای دیدن تمامی مدل های آباژور افقی و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.


۱۱-ساعت چرمی با عکس دلخواه

چاپ عکس بر روی ساعت چرمی – هدیه ای ناب برای خاص پسندان – ما درکنار خاطراتتان هستیم تا بهترین عاشقانه ها را بسازید.  فقط کافیه عكس ،متن یا اسم رو برامون بفرستین و عشقتون را سورپرایز کنید. طراحی خاص این ساعت حتما سوپرايزتون ميكنه.

قیمت ساعت تکی: ۳۳۰٫۰۰۰ تومان

قیمت ساعت ست: ۵۲۰٫۰۰۰ تومان

6-ساعت چرمی با عکس دلخواه6-ساعت چرمی با عکس دلخواه6-ساعت چرمی با عکس دلخواه6-ساعت چرمی با عکس دلخواه


۱۲- ساعت دیواری ۴ قلب

این ساعت های زیبا از ۴ قلب تشکیل شده و شما می توانید روی هر قلب آن یک عکس دلخواه چاپ کنید و مطمون باشید می تونه بسیار جذاب و خاطره انگیز باشه

قیمت: ۴۶۰٫۰۰۰ تومان

 

ساعت دیواری 4 قلب

ساعت دیواری 4 قلب


۱۳- چاپ بر روي روتختی با طرح دلخواه شما

يكي از پرفروش ترين محصولات ما كه همه مشتريانمون تا به امروز نيز از آن راضي بوده اند همين روتختي هاي اختصاصي است. اين روتختي ها با پارچه كيفيت خيلي خوب توليد شده و سپس عكس دلخواه شما با كيفيت عالي بر روي آن چاپ مي شود و مي توانيد به عنوان هديه سالگرد ازدواجتون يه عكس دو نفره روي اون چاپ كنيد

قیمت روتختی

 

 

چاپ بر روي روتختی

چاپ بر روي روتختی

چاپ بر روي روتختی

چاپ بر روي روتختی

روتختي با طرح دلخواه

برای دیدن تمامی مدل های روتختی و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.


۱۴- ساعت جیبی گردنبند دار با عکس دلخواه

اندازه قطر ساعت ۳ سانتی متر بوده و جنس آن از استیل می باشد. یک محصول بسیار جذاب برای کادو دادن می باشد و می تونید یک عکس دو نفره یا چند نفره روی آن چاپ کنید.

قیمت: ۳۵۰٫۰۰۰ تومان

گردنبند ساعت دار

 

ساعت جیبی گرنبنددار

گردنبند ساعت دار

برای دیدن تمامی مدل های ساعت جیبی و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 


۱۵ – تابلو فرش طرح چهره

یه کادوی ویژه دیگه که به هیچ عنوان نه از بین نمیره و به قول قدیمی ها عتیقه میشه. این کادوی ویژه اینقدر قشنگه که شما به هیچ عنوان نمونه ی اون را پیدا نمیکنید. برای هر کسی که میخواید اون را سفارش بدید فقط کافیه که عکسش را ارسال کنید و ما اون را براتون روی فرش چاپ میکنیم و شما اون را به دیوار آویزون میکنید و به هیچ چیز دیگه ای احتیاج ندارید. و نکته ی مهم اینه که برای هر شخصی چه زن و چه مرد و با هر سنی شما میتونید این کادو را براش بزنید. هم میتونید روی زمین  پهن کنید و هم به دیوار بزنید. هم میتونید با قاب اون را سفارش بدید و هم میتونید بدون قابش را سفارش بدید.

توجه: جنس این فرش ها ماشینی بافته شده از نخ پلی استر (ابریشم مصنوعی) ۱۵۰۰ شانه با تراکم ۴۰۰۰ می باشد.

 

قیمت فرش

 

تابلو فرش طرح چهره

 

تابلو فرش طرح چهره

 

تابلو فرش طرح چهره

برای دیدن تمامی مدل های تابلو فرش و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 


۱۶- مکعب کریستال سه وجهی

یکی از مشکلاتی که اکثرمون با اون روبرو هستم اینه که عکسای زیادی داریم ولی نمیدونم چجوری میشه اونارو جلوی چشم قرارداد. بتون پیشنهاد میکنم که برید توی سایت کادوساز و خواهید دید که کلی محصول دارند که میتونید عکسای قشنگتون رو توی اون قرار بدید. یکی از این محصولات مکعب کریستال سه وجهی هست که سه تا عکس توی اون قرار میگیره و بسیار هدیه شیک و خاصی به حساب میاد.

 • جنس: ساخته شده از کریستال با کیفیت بسیار بالا درجه  +A
 • چاپ: چاپ کامل تصویر واضح و بادوام ، بدون محدودیت در چاپ طرح و رنگ
 • ابعاد: ۸ در ۸ در ۸ سانتی متر
 • نحوه قرارگیری: رومیزی
 • وزن: ۱٫۳ کیلوگرم
 • سایر ویژگی ها: کاملا ضد آب و قابل شستشو – بسته بندی شیک – دارای لبه صاف بدون آسیب به دست – هدیه ای بسیار مناسب با کاربردهای گوناگون – حالت گردان

قیمت: ۵۱۹/۰۰۰ تومان

مکعب کریستال سه وجهی

مکعب کریستال سه وجهی


۱۷- مکعب روبیک مربعی

یکی از کادوهایی که جنبه بازی و سرگرمی دارد، مکعب روبیک با عکس دلخواه شما هست که برای هر سن و هر جنسیتی جذابیت خیلی زیادی را دارا می باشد. پس این هدیه را هم فراموش نکنید.

قیمت: ۱۶۹/۰۰۰ تومان


۱۸-چراغ خواب نئونی یونیکورن تک شاخ

یکی از چراغ خواب های زیبا و بسیار پر طرفدا و خاص امروزه،چراغ خواب های نئون هستند که بسیار پر طرفدار هستند. شما می توانید از این مدل چراغ خواب ها به عنوان هدیه استفاده کنید.

قیمت: ۵۹۰/۰۰۰ تومان

 

چراغ خواب نئونی یونیکورن تک شاخ


۱۹-کتیبه عشق چوبی

یکی از ایده‌های جذاب برای کادو دادن میتونه لوح عشق باشه چون که : حرف دل خودتون رو میتونید بگین
– همیشه جلوی چشمه روی میز یا دکور
– قیمت مناسبی داره
– جنس چوبی داره و خراب نمیشه

قیمت: ۳۲۰/۰۰۰ تومان

 

کتیبه عشق چوبی

کتیبه عشق چوبی


۲۰- تابلو دو بعدی

قبلا در مورد تابلو سه بعدی که تولید کرده بودیم براتون گفته بودیم ولی قصد داریم امروز محصول جدیدمون به اسم تابلو دو بعدی رو بتون معرفی کنیم. همونطور که از اسمش پیدا است این تابلو می تواند دو عکس در خودش جای دهد و از دو سمت متفاوت، دو تصویر رو نمایش دهد. برای همین به این تابلو، تابلوی دو بعدی گفته می شود.

شک نکنید که اگر قصد دارید به عزیزانتون هدیه ای بدهید، این تابلو با عکس آن ها می تواند خاص ترین و ماندگارترین کادو براشون باشد.

قیمت: ۷۸۵/۰۰۰ تومان

 

تابلو دوبعدی

تابلو دوبعدی


۲۱- تابلو عکس اعداد

اگر برای هر سالگردی می خواهید زمان را به نمایش بگذارید، پیشنهاد ما تابلو اعداد هست که می توانید تعداد زیادی عکس را در قالب اعداد به نمایش بگذارید.

قیمت: ۲۵۵/۰۰۰ تومان

تابلو عکس اعداد

تابلو عکس اعداد


۲۲- قاب تصویر و صدا

قطعا تا به حال مثل این محصول رو جایی ندید. چرا؟ چون میشه توی این محصول هم تصویر مورد علاقتون و صدایی که دوست دارید رو قرار بدید. این محصول به قاب تصویر و صدا معروف هست. چرا که میشه هر دو رو روی این تابلو قرار داد. به این شکل که شما صدای مورد نظرتون رو به ما میدید و ما اون رو رو یتابلو قرار میدیم و شما میتونید به هر کسی که دوسش دارید این محصول رو هدیه بدید. اینجوری با یه تیر دو نشون زدید. هم صدا و هم صوتتون رو هدیه دادید.

قیمت: ۳۸۰/۰۰۰ تومان

قاب تصویر و صدا

قاب تصویر و صدا


۲۳- نامه چرمی با متن دلخواه

بیان کلمات زیبا و عاشقانه یکی از روش های متداول برای این است که بتوانیم حال عزیزانمون رو عالی کنیم. در گذشته و حتی امروزه برای اینکه این کار جنبه جذابتری داشته باشه، با استفاده از نامه انجام میشه. البته کم نیستن افرادی که سعی می کنند با استفاده از ابزار الکترونیکی مثل پیام رسان ها، این کار رو انجام بدن ولی جایگزین نامه نوشتن نمیشه. حالا فرض کنید می خواهید برای یکی از عزیزانتون نامه ای عاشقانه بنویسید. اگر به جای کاغذ از چرم استفاده کنید چطور میشه؟ حتما بسیار جذابتر خواهد بود.

ما برای شما نامه چرمی عاشقانه را تولید کردیم که می توانید هر متن زیبا و دلخواهی رو روی اون حک کنید و با یک بسته بندی زیبا به دستتون برسونیم.

قیمت: ۲۸۰/۰۰۰ تومان

 

نامه چرمی عاشقانه


۲۴- باکس لادیا

باکس لادیا، مجموعه ای از محصولات دست ساز است که برای سلامت جسمی و روحی شما ساخته شده و شامل محصولات زیر است:

صابون، قلب نمکی، سپندار، دم نوش، گیاه بو، کف آفرین، نمک پا، مشک و عشق نامه می باشد

قیمت: ۸۵۵/۰۰۰ تومان

باکس لادیا

باکس لادیا


۲۵- قاب چهره چوبی – حک چهره بر روی چوب

یکی از زیباترین کادوهایی که من به شخصه خودم خیلی اون را می پسندم و نمونش را میتونم بهتون بگم که هیچ جایی ندیدم، قاب چهره چوبی هست. این قاب ها این قابلیت را دارند که شما هر مدل عکسی که می خواهید را روی اونها چاپ کنید و سال های سال و بدون هیچگونه آسیب و یا تغییر یاز اونها توی خونتون استفاده کنید. مطنئن هستم که به هیچ عنوان نمی تونید نمونه ی اون را هیچ جایی پیدا کنید. این قاب ها در اندازه های متنوع موجود هستند.

قیمت قاب چهره چوبی

قاب چوبی

پ قاب چوبی

حک چهره بر روی چوب

حک چهره بر روی چوب

 

برای دیدن تمامی مدل های تابلو جک چوبی و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 


۲۶- ماگ آینه ای جادویی

امروز قصد دارم بتون یک ماگ استثنایی معرفی کنم. این ماگ قابلیت اینو داره که عکسی که روی ظرف زیرش قرار دارد را در خودش نشان دهد. مطابق عکس و فیلم که در زیر قرار داده شده است، یک عکس روی ظرف زیر ماگ گذاشته می شود و وقتی که ماگ روی آن ظرف قرار می گیرد اون عکس روی ماگ نیز به نمایش در می آید. این ماگ استثنایی می تواند یک هدیه زیبا و خاص باشد که تا بحال ندیده اید.

قیمت: ۷۰۱٫۰۰۰ تومان

 


۲۷- آباژور تراريوم

شايد تا به حال آباژور هاي مختلفي را ديده باشيد اما تا به حال نديده ايد كه پايه آباژور يك مجموعه از گياهان زيبا و ماندگار باشد. بله درست متوجه شديد. همانطور كه در عكس هاي زير نيز قابل مشاهده است، آباژور تراريوم يك آباژور زيبا است كه پايه آن يك شيشه محكم با اكوسيستمي از گل هاي زيبا و ماندگار است كه سال ها مي تواند در دماي ملايم خانه و با نور كم دوام بياورد. اين آباژور يكي از خاص ترين كادوها مي تواند باشد.

قيمت: ۷۹۹٫۰۰۰ تومان

 

قيمت تراريوم

قيمت تراريوم


۲۸- جعبه های کادویی سورپرایزی

وقتی کسی به ما یه هدیه میده، لذت باز کردن هدیه از خود هدیه بیشتره. ما بتون پیشنهاد می کنیم که هدایای خودتون رو با استفاده از این جعبه های هدیه، جذاب کنید و هدیه گیرنده رو سورپرایز کنین. به خصوص اگر هدیه گیرنده خانم هست، بدونید که خانم ها به بسته بندی هدیه خیلی بها میدن و براشون مهمه که چقدر سلیقه برای اون هدیه صرف شده. پس اگر قصد سورپرایز کردن دارید میتونید از این جعبه ها استفاده کنید. این جعبه ها در رنگ های متفاوتی موجود هست.

نکته مهم اینه که وقتی درِ این جعبه را باز کنید مطابق عکس ۲ و ۳ و ۴ مثل گل از قسمت های کناری مختلفی تشکیل شده. شما میتونید در قسمت های کناری، عکس طرف مقابل یا یه عکس دو نفره و یا یه دلنوشته عاشقانه قرار بدید.

جعبه های کادویی سورپرایزی

 

جعبه های کادویی سورپرایزی

جعبه های کادویی سورپرایزی

 

 

جعبه های کادویی سورپرایزی

برای دیدن تمامی مدل های جعبه سورپرایزی و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.


۲۹- چاپ عکس بر روی کریستال

این کادویی که امروز میخوام بهتون معرفی کنم را خودم خیلی دوست دارم آخه دقیقا مثل کاپ های ورزشی میمونه که من همیشه دوست داشتم توی مسابقات ورزشی بگیرم. تفاوتش توی اینه که روی اینها عکس های خودم و عزیزانم را چاپ میکنیم و به عتوان کادوی سالگرد ازدواج و یا هر مناسبت دیگه ای بهشون میدیم. از خصوصیات این کریستال ها میشه به مدل های مختلف و کیفیت بالای چاپ اشاره کرد که حتی قابلیت شستشو هم داره و یه کادوی بسیار خاطره انگیز برای هر جنسیت و هر سنی میتونه باشه.

 

قیمت چاپ روی کریستال

 

 

چاپ روی کریستال 8 ضلعی

چاپ روی کریستال مورب

چاپ روی کریستال شکسته

برای دیدن تمامی مدل های کریستال و خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.


۳۰- لواشک با حرف لاتین

اگر فردی که می خواهدی به او هدیه بدهید به لواشک علاقمند است این محصول می تواند بهترین کادو برای او باشد. این لواشک ها بسیار تازه و جذاب می باشد و می تواندی با خرس یا بدون خرس و به همراه سس مخصوص لواشک امتحان کنید.

قیمت : ۳۰۰٫۰۰۰تومان

قیمت لواشک

قیمت لواشک

قیمت لواشک


۳۱- تابلو پیکسل در پیکسل

این تابلو زیبا از چندین عکس تشکیل شده و می تواند هدیه بسیار جذاب و خاصی باشد. شما می توانید هر عکسی که خواستید را بر روی این تابلو چاپ کنید.

تابلو پیکسل در پیکسل

 

تابلو پیکسل در پیکسل

 


۳۲- تابلو عكس خاطره ها

از اونجايي كه ما ايراني ها خيلي خونگرم هستيم، بسيار به خانواده و دوستانمان اهميت مي ديم و دلمون مي خواد در دوره همي هامون حتما عكس هايي بگيريم كه به يك خاطره بيادماندني تبديل بشه. اما مشكلي امروزه وجود داره اينه كه همه ي عكس ها در گوشي يا دوربين هست و هر دفعه كه مي خوايم اين خاطره ها رو مرور كنيم مجبوريم به گوشي يا دوربين مراجعه كنيم. ما امروز قصد داريم تابلو عكس خاطره ها رو به شما معرفي كنيم كه ميتونيد هر تعداد عكس خاطره انگيزي رو روي اون چاپ كنيد و در جلوي چشم خودتون قرار بديد. همينطور اين تابلو يك هديه خيلي جذاب و بيادماندني براي دوست يا عزيزي است كه با او عكس هاي زيادي داريد.

قيمت: ۳۰۰٫۰۰۰ تومان

 

تابلو عكس خاطره ها

تابلو عكس خاطره ها


۳۳- تابلو حک روی چوب عشق

یکی از محصصولات جذابمون همین تابلوهای حک شده عشق هست که می تونید برای مناسبت های مختلف مثلا تولد، سالگرد ازدواج و … استفاده کنید و روی اون اسم خودتون و اون فرد رو حک کنید و باعث سورپرایز شدن اون فرد بشید. این تابلوها کاملا از چوب ساخته شده و حس خیلی زیبایی به افراد می دهد.

قیمت : ۲۱۰٫۰۰۰ تومان

 

تابلو حک روی چوب عشق

تابلو حک روی چوب عشق


۳۴- تابلو بک لایت رومیزی

این تابلوها به گونه ای طراحی و ساخته شده که شما می توانید عکسی دلخواه را روی آن چاپ کنید. ویژگی این محصول این است که نورپردازی زیبایی دارد و می تواند به عکس شما جلوه ی زیبایی دهد.

قیمت: ۴۵۰٫۰۰۰ تومان

 

تابلو بک لایت

تابلو بک لایت

تابلو بک لایت


۳۵- عروسک طرح چهره

یکی از زیباترین کادوهایی که میتونید به عزیزانتون هدیه بدید یک اثر هنری زیبا و خاص است که چهره آن ها را به تصویر بکشد و برای همیشه ماندگار شود. این عروسک های طرج چهره یکی از این محصولاتی است که می توانید به عزیزانتون هدیه بدید. این عروسک ها در سایزهای ۳۰سانتی، ۴۰ سانتی و ۵۰ سانتی می باشد و از جنس پارچه است و این امکان را دارد که مطابق با تصویر چهره در بیاید. این عروسک ها به صورت ایستاده هستند و شباهت کامللی با چهره افراد دارد. اگر قصد دارید یک هدیه خاص بدهید این عروسک بسیار مناسب است.

قیمت عروسک چهره

عروسک طرح چهره

عروسک طرح چهره

عروسک طرح چهره

عروسک طرح چهره


۳۶- جاعودی آبشاری

عود یکی از مواردی است که خیلی ها معتقد هستند هم آرامش دهنده است و هم بوی مطبوعی داره و میتونه فضای خونه رو دلنشین کنه. اگه شما هم طرفدار عود هستید یا کسی رو دارید که از محصول خوشش میاد، پیشنهاد میکنیم این محصول زیبا رو امتحان کنید. این محصول بسیار زیبا است و به دکوراسیون منزل شما زیبایی دو چندانی میده

قیمت: ۲۹۰٫۰۰۰ تومان

جاعودی آبشاری


۳۷- طراحی چهره سیاه قلم

این طراحی چهره سیاه قلم توسط اساتید برجسته نقاشی کشیده می شود و می تواند یک هدیه جذاب و منحصر به فرد باشد. شما خودتون رو جای فردی که قرار هست به او هدیه دهین بگذارید. به نظرتون وقتی یک نفر چنین هدیه ای که عکس شما یا عکس دو یا چند نفرتون هست را بتون هدیه میده چه حسی پیدا می کنید!! یقینا بسیار خوش حال خواهید شد. پس در انتخابتون شک نکنین. این طراحی در سایز A3 ارائه می گردد. این قیمت ها برای طراحی تک نفره می باشد و برای طراحی دو نفره قیمت ها را می توانید از طریق لینک زیر در سایت ببینید.

قیمت طراحی چهره

قیمت ها برای کارهای پرتره (تک چهره) می باشد. برای کارهای نیم تنه و تمام تنه و چند نفره قیمت ها تغییر می کند.

 

طراحی چهره سیاه قلم
طراحی چهره سیاه قلم
طراحی چهره سیاه قلم

۳۸- ساعت های طرح دار

اگر دنبال این هستید که طرف مقابلتون رو سورپرایز کنین بتون این ساعت های طرح دارِ خاص رو پیشنهاد می کنم. شما می تونید هر نوع طرحی که دوست دارید رو برای ما بفرستید تا روی این ساعت ها حکاکی بشه. مطمون باشید این ساعت رو به هرکس که هدیه بدید خیلی سورپرایز میشه و تا آخر عمر اون رو جلوی دیدِ خودش میبینه.

زوج های جوونی هم که قصد خرید این کادوهای خاص رو دارند میتونند یه عکس دو نفره ی زیبا از خودشون رو روی این ساعت ها حکاکی کنند.

ساعت طرح چهره

 

ساعت های طرح دار

ساعت رومیزی


۳۹- چاپ تصویر بر روی چراغ خواب سنگ نمک

یک کادو جذاب دیگر براتون آوردیم. شما می تونید هر تصویری را روی این سنگ نمک چاپ کنید این سنگ نمک قابلیت نور پردازی دارند و یک هدیه مناسب برای هر سلیقه ای به شمار می آیند.

قیمت: ۲۵۹٫۰۰۰ تومان

چاپ تصویر بر روی چراغ خواب سنگ نمک

 

 


۴۰- جعبه کادو چوبی با عکس و درب مخفی

همیشه برای کادو دادن باید به بسته بندی و نحوه کادو دادن هم توجه کرد. توجه به این موضوع غیر از اینکه سلیقه شما رو نشون میده، باعث میشه که گیرنده کادو به وجد بیاد و یک تجربه بیاد ماندنی براش ثبت بشه. به همین دلیل ما این چعبه کادو زیبا رو براتون آماده کردیم. این جعبه به این شکل است که ۶ عکس شما روی اون قرار میگیره و دارای یک درب مخفی است

 

 

 

جعبه کادو جادویی

جعبه کادو جادویی


۴۱- ساعت دیواری تایپوگرافی طرح چهره

خب دوباره امدیم که یه کادوی خوشکل دیگه که میدونم جایی دیگه ندیدید را بهتون معرفی کنیم تا بتونید یه انتخاب دیگه برای خودتون داشته باشید. یه ساعت جدید داریم که میتونید عکس تکی عشقتون و یا یه عکس دو نفره از خودتون را روی اون قرار بدید و به هرجایی از دیوار منزلتون که خواستید وصل کنید و از داشتنش لذت ببرید. بهتون قول میدم هر کسی که اونو ببینه بهتون حسودی میکنه. عکسش را هم پایین براتون گذاشتم که میتونید سفارش بدید.

 

قیمت: ۴۸۰٫۰۰۰ تومان

ساعت دوازده قلب


۴۲- تابلو فرش رومیزی

از قدیم فرش برای ایرانیان ارزشمند بوده و همیشه اگر قصد داشتیم برای عزیزانمون کادوی خاص و لاکچری بخریم از فرش استفاده می کردیم. امروز قصد داریم بتون تابلو فرش رومیزی رو معرفی کنیم. این تابلو فرش در دو طرف آن دو عکس دلخواه چاپ می شود و می توان آن را هم روی میز قرار داد و هم به دیوار زد. شک نکنید که این کادو میتواند به یاد ماندنی و خاص باشد.

قیمت: ۵۴۰٫۰۰۰

 

تابلو فرش رومیزی

تابلو فرش رومیزی


۴۳- گل رز جاویدان

اگر دوستان شما جزو کسانی هستند که علاقه زیادی به گل دارند بهترین هدیه برای اونا گل راز جاویدان هست. چرا که این گل ها واقعی هستند و عمر طولانی دارند و چندین سال به عنوان یک هدیه ماندگار و خاص برای اون ها بع یادگار خواهد ماند.

قیمت: ۴۷۰/۰۰۰ تومان

 

قیمت گل رز جاویدان


۴۴ – ماگ سخنگو

یه کادو زمانی جذاب میشه که علاوه بر خاص بودن بتونه همیشه یادآور شما باشه. به همین خاطر ما براتون این ماگ های سخنگو رو تولید کردیم. این ماگ ها دارای یه QR کد هستن که صدای شما روی اون قرار میگیره و فرد گیرنده کادو میتونه هر وقت که خواست از طریق اون، صدای شما رو بشنوه. به علاوه شما میتونید عکس دلخواه خودتون رو هم روی اون چاپ کنید

قیمت: ۱۷۰/۰۰۰ تومان

ماگ سخنگو


۴۵ – کوسن طرح چهره

یکی از ایده های بسیار زیبایی که من خیلی خودم برای خرید هدیه می پسندم، این کوسن هایی هستند که هر چیزی را میتونید روی اون چاپ کنید و همیشه جلوی چشم خودتون و همسرتون باشه. این کوسن ها را میتونید با هر طرح و نقشی که خواستید سفارش بدید.
کوسن هدیه ای فوق العاده زیبا وسورپرایزی متفاوت برای کسی است که دوسش دارید. میتونید متن مورد نظرتون و تاریخی که می خواهید رو روی این کوسن ها سفارش بدید.

قیمت ابعاد ۳۰*۳۰ با جنس مخمل ۱۵۰٫۰۰۰ تومان

 

کوسن طرح چهره

 

کوسن طرح چهره

 

 


۴۶- خانه لی لی پوتی چمدانی

این خانه های لی لی پوتی، خانه های کوچکی هستند که برگرفته از عکس یا منظره ای هستند که شما دوست دارید. یعنی اینکه شما یکی از عکس های خاطره انگیزتون رو به ما میدید و ما اون رو به این شکل برای شما درست میکنیم. این خانه ها درون چمدان هستند و میتونید در هرجای خونه یا محل کارتون قرار بدید.

 • مواد استفاده شده: چمدان، خمیر، چوب، پلاستیک (همه موارد کاملا بهداشتی و درجه ۱ هستند)
 • موارد قابل اجرا: تقریبا تمامی موارد قابل اجرا می باشد. برای این منظور از اتاق یا مکانی که می خواهید اجرا شود، عکس گرفته و جز به جز ارسال کنید

قیمت: ۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان

برای مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید

خانه های لی لی پوتی

خانه های لی لی پوتی

 

 


۴۷- ماگ با عکس دونفره

باز هم ایده جذاب دیگر. ماگ هایی در بازار وجود دارد که شما می توانید هر عکسی را که بخواهید بر روی آن به چاپ برسانید. یکی از بهترین عکس هایی که همسرتان به آن علاقه دارد را به صورت دیجیتالی آماده کنید و بر روی ماگ چاپ کنید.

قیمت ماگ

ماگ دسته قلبیماگ دوقلوماگ حرارتی

 

چاپ روی لیوان

 

 

 

 

چاپ روی لیوان


۴۸- جاشمعی جادویی

یکی از زیباترین و رمانتیک ترین زمان ها موقعی است که خانواده ها در کنار هم جمع شده اند و برای اینکه فضای جذاب و رمانتیکی برای همدیگر ایجاد کنند از شمع استفاده می کنند. برای اینکه فضای جذابتری ایجاد کنید می توانید از این جاشمعی های جادویی استاده کنید. ویژگی این  جاشمعی های جادویی این است که می توانید عکس کسی که دوستش دارید را روی اون چاپ کنید. این محصول باعث می شود که در مراسم ها یا قرار ملاقات ها فصای جذابت و سورپرایز کننده ای برای طرف مقابل ایجاد کنید.

قیمت: ۵۲۱٫۰۰۰ تومان

 

جاشمعی جادویی

جاشمعی جادویی


۴۹- نقاشی چهره بر روی تنه درخت

از نظر شما خاص بودن کادو چجور نمایان میشه؟ به نظر خیلی از آدم ها زمانی کادو خاص محسوب میشه که هم سورپرایز کننده باشه و هم سال ها اون هدیه کنار اون فرد باشه. از همین جهت ما محصول نقاشی چهره روی تنه درخت رو تولید کردیم. این محصول هم از این جهت که چهره اون فرد روی اون نقاشی شده خاص هست و هم از این جهت که این نقاشی چهره روی تنه درخت هست. شک نکنید که این محصول یک هدیه خاص و جذاب خواهد بود

قیمت: ۴۵۰٫۰۰۰ تومان

نقاشی چهره بر روی تنه درخت

نقاشی چهره بر روی تنه درخت


۵۰- ساعت شماره قلبی

همه ی ما در طول زندگی اونقدر عکسای خاص و دیدنی میگیریم که بعضی اوقات فراموششون می کنیم. از طرف دیگه چاپ روی شاسی هم قدیمی شده. پیشنهاد ما اینه که از این ساعت شماره قلبی استفاده کنید. شما می تونید ۱۲ تا عکس زیبا روی این ساعت چاپ کنید. یعنی ۱۲ عکس روی ۱۲ قلب. در این صورت هر وقت به ساعت نگاه میکنید این عکس های زیبا هم به چشم شما میاد. این ساعت همچنین یک هدیه بسیار زیبا برای عزیزانتون هم هست و میتونه اونارو سورپرایز کنه.

قیمت: ۳۱۰٫۰۰۰ تومان

ساعت 12 قلب

 


۵۱- محصول ست اداری گوشی با گل تراریوم

همه ی ما در محل کارمون با این مشکل روبرو بوده ایم که وسایلمون پراکنده می شن و هر زمان که به اونا نیاز داریم باید وقتمون رو صرف پیدا کردنشون کنیم. اما این محصول این امکان رو فراهم کرده تا شما گوشی، خودکار و کاغذ رو در یک محصول و همزمان در کنار هم داشته باشید. علاوه بر اینها این محصول دارای یک تقویم پازلی است که می تونید یک تاریخ رو روی اون نمایش دهید. ویژگی خاص این محصول داشتن گل تراریوم است که جذابیت زیبایی به میز کار شما می دهد. مطمون باشید که این محصول می تواند هدیه مناسبی برای دوستان و عزیزان شما باشد.

قیمت ست اداری تراریوم

 

 ست اداری با گل تراریوم

 ست اداری با گل تراریوم

 ست اداری با گل تراریوم


۵۲- ساعت دیواری ۷ رنگ

تا بحال  ساعت های زیادی رو دیدید ولی قطعا این مدل ساعتی که میخوایم بهتون معرفی کنیم رو یا ندیدید و یا کمتر دیدید.

ساعت دیواری هفت رنگ یکی از جذاب ترین ساعت های دیواری است که از ۷ رنگ مختلف تشکیل شده و اونو به یک ساعت جذاب تبدیل کرده. این ساعت ها با قطر ۶۰ سانت دارای ۷ رنگ ثابت و یا متحرک هستند که با کنترل از راه دور هم می توان نور آن را کم یا زیاد کرد. یک ساعت جذاب و یک هدیه خاص برای عزیزانتون هست. از طریق لینک زیر میتونید فیلم ها و تصاویری بیشتری در مورد این ساعت ببینید.

 

قیمت: ۱/۱۰۰/۰۰۰ تومان

 

ساعت 7 رنگ


۵۳- جاعودی آبشاری

عود یکی از ابزار ایجاد آرامش هست و خیلی از ما عادت داریم که عود رو در فضای خانه روشن کنیم. ما بتون پیشنهاد میکنیم اگر علاقمند به عود هستید از این جاعودی جذاب استفاده کنید که بسیار زیبا و خاص هست. همچنین یک هدیه زیبا و ماندگار برای عزیزانتون میتونه باشه

قیمت: ۵۵۵٫۰۰۰ تومان

 

جاعودی آبشاری

 


۵۴- چراغ رومیزی فیلامنتی

چراغ رومیزی رشته ای حکاکی شده با نام و متن یکی از محصولات بی نظیری است که در نگاه اول ذهن خلاق و هنرمندانه را به خود جذب می کند. طراحی زیبا و در عین حال ساده و مینیمال این محصول آن را تبدیل به دکوراسیونی شیک و البته تاثیرگذار برای عاشقان خاص کرده است. امروزه نور نقش مهمی در دکوراسیون و چیدمان مدرن دارد و یکی از عوامل تاثیرگذار در ایجاد فضایی خاص است. این چراغ رومیزی شیک با طراحی مدرن به لطف لامپ زیبای آدیسون (لامپ رشته ای) خود می تواند نور تزئینی لازم را با بهترین ترکیب ایجاد کند.

 

قیمت: ۶۰۰/۰۰۰ تومان

 

چراغ رومیزی فیلامنتی


۵۵- پازل دایره چوبی

شما می تونید عکس خودتون را به همکاران ما بدهید و یک پازل زیبای چوبی دایره ای دریافت کنید.

پازل دایره ای چوبی

پازل دایره ای چوبی


۵۶- قاب موبایل چوبی

امروزه تلفن همراه جزیی جدا نشدنی از زندگی ما انسان ها شده و کمتر کسی رو میشه پیدا کرد که از تلفن همراه هوشمند استفاده نکنه. یکی از وسایلی که در کنار گوشی همیشه مورد استفاده قرار میگیره، قاب گوشی هست که زیبایی تلفن همراه رو دوچندان میکنه

از همین جهت ما محصولی رو به شما معرفی میکنیم که علاوه زیبایی، از جنس خوبی برخورداره و اون قاب موبایل چوبی هست که میتونید متن و یا عکس دلخواهتون رو هم روی اون حک کنید

قیمت: ۳۲۰/۰۰۰ تومان

قاب موبایل چوبی


۵۷-باکس گل قلبی شکل

شما می توانید به همراه کادوهای دیگری که برای هدیه سالگرد ازدواج خریداری می کنید، این باگس گل ۸ عددی را هم تهیه کرده و به عشق خودتان هدیه بدهید. اینکار سورپرایز خاصی را برای او به همراه خواهد داشت.

قیمت: ۳۲۰/۰۰۰ تومان

باکس گل قلبی شکل


۵۸- گردنبند کریستال به همراه عکس

همه ی ما به دنبال این هستیم که در مناسبت های مختلف عزیزانمون رو سورپرایز کنیم. چه بهتر که این سورپرایز به همراه یک هدیه خاص و دوست داشتنی باشه. هدیه ای که برای همیسه به یادگار بمونه و اون فرد همیشه همراه خودش داشته باشه. این گردنبندهای کریستال این قابلیت رو دارند که هر عکس زیبایی رو روی اون چاپ کنید. شما میتونید یک عکس خاص از عزیزانتون رو روی اون چاپ کنید و بهشون کادو بدید. این کادو همیشه همراه آن ها است و هر وقت اونو میبینند به یاد شما می افتند.

 

قیمت گردنبند کریستال

قیمت گردنبند کریستال


۵۹- باکس گل رز جاودان با متن دلخواه

گل دادن همیشه جزو بهترین هدایایی هست که میشه به کسی داد. چه بهتر که وقتی شما گلی رو به کسی میدید بتونید دلنوشته ای رو هم به اون اضافه کنید. ما برای شما باکس گلی رو آماده کردیم که نه تنها یک گل رز جاویدان داره، بلکه می تونید در کنار اون یک نوشته زیبا و خاطره انگیز قرار بدید و برای همیشه اون هدیه رو ماندگار کنید.

قیمت: ۴۷۰/۰۰۰ تومان

 

باکس گل رز جاودان با متن دلخواه

باکس گل رز جاودان با متن دلخواه


۶۰- گردنبند مهره ای زنانه

یکی از کادوهایی که مورد توجه خانم ها هست و براشون بسیار ارزشمنده گردنبند است. امروز قصد داریم بتون گردنبند مهره ای زنانه رو معرفی کنیم که دارای ۴ پلاک با شعرهای یک جان چه بود صد جان منی، تو مرا جان و جهانی، تو تمنای من و جان من و یار منی و می دهم جان مرو از من می باشد. این گردنبند ها دارای جنس های مختلفی می باشد. مطمون باشید این ارزشمند ترین هدیه برای یک خانم به حساب میاد و برایش همیشه ماندگار خواهد بود.

قیمت: ۸۰۸٫۰۰۰ تومان

 

گردنبند مهره ای زنانه

گردنبند مهره ای زنانه

گردنبند مهره ای زنانه


۶۱- ساعت دیواری سه بعدی

امروز قصد داریم یکی از محصولات جذابمون رو بتون معرفی کنیم. سا عت دیواری سه بعدی این قابلیت رو داره که وقتتی به اون نگاه میکنید با یک صحنه زیبا و سه بعدی روبرو شوید. این ساعت هدیه بسیار زیبا و جذابی است و می تونه به دکوراسیون منزل زیبایی چند برابری بده.

قیمت: ۳۵۰٫۰۰۰ تومان

ساعت دیواری سه بعدی


۶۲- روبیک پازلی با عکس دلخواه

شاید شما با محصول روبیک آشنا باشید ولی قطعا تا به حال روبیک پازلی رو ندیدید. شما میتونید ۶ تصویر دلخواه رو بدید و یک روبیک پازلی دریافت کنید و به سلیقه خودتان اون رو بچینید. حتما داخل سایت کادوساز فیلم محصول رو ببینید

 • شامل ۶ عدد عکس می باشد
 • دارای شش وجه پوستری می باشد
 • دارای یک پایه برای قرار دادن روبیک بر روی آن می باشد

قیمت: ۱۹۵٫۰۰۰ تومان

 

روبیک پازلی


۶۳- ساعت طرح عشق (ساعت Love)

اگر شما هم به این فکر میکنید که چجوری با عکس های زیبا و خاطره انگیزتون میتونید یه هدیه جذاب و خاص رو به عزیزانتون کادو بدید بهتره این محصول رو ببینید. ساعت طرح عشق یا love یک ساعت زیبا و جذاب هست که می تونید چند عکس زیبا رو روی اون چاپ کنید. این محصول دو مزیت داره. یکی اینکه ساعت هست و میتونید با اون زمان رو بینید و دوم اینکه هر وقت بهش نگاه میکنن شما در ذهن اون عزیزان به یاد خواهید آمد. این محصول حتی به عنوان یک ساعت زیبا برای منزل خودتان نیز بسیار جذاب و زیبا خواهد بود.

 

قیمت: ۲۹۴/۰۰۰ تومان

 

ساعت طرح عشق

ساعت طرح عشق


۶۴- ساعت دیواری هگزاگونال

یکی دیگه از ساعتای زیبا و جذاب ما ساعت دیواری هگزاگونال هست. این محصول غیر از کاربرد ساعت، میتواند محلی برای عکسای زیبا و خاطره انگیز شما باشد. جنس این محصول از سه لایه MDF بوده و با کیفیت چاپ بسیار بالایی روی آن عکس چاپ می شود. شما می تونید این محصول رو هم به شکل ساعت و هم به شکل ساده سفارش بدید.

 

قیمت: ۳۲۰/۰۰۰ تومان

 

 ساعت دیواری هگزاگونال


۶۵- تقویم چوبی دایره ای با گل طبیعی

یکی از مواردی که موقع هدیه دادن باید به اون توجه کنیم اینه که اون فرد به چه چیزی علاقمند هست. اگه جزو کسانی هست که طبیعت دوسته، یکی از بهترین کادوها همین تقویم چوبی هست. این محصول علاوه بر اینکه تقویم هست، از گیاهان طبیعی در اون استفاده شده تا جذابیت بیشتری ایجاد کند و وقتی به اون نگاه می کنید احساس خوشایندی بتون منتقل بشه

قیمت: ۴۵۰/۰۰۰ تومان

 

تقویم چوبی دایره ای با گل طبیعی


۶۶- باکس گل قلبی شکل

قطعا میدونید که هدیه دادن گل جزو رایج ترین هدیه ها است و همیشه آدم ها با دیدن گل خوشحال می شوند. ما براتون باکس های گل را آماده کردیم که علاوه بر گل، یک باکس زیبا دارد که روی اون می تونید جملات عاشقانه و دلنوشته های به یاد ماندنی به سلیقه خودتون حک کنید و داخل اون گل هایی به رنگ مورد نظرتون پر میشه.

قیمت: ۳۲۰/۰۰۰ تومان

 

باکس گل قلبی

باکس گل قلبی


۶۷- آبنما از جنس بامبو

برای اون دسته از کسانیکه طبیعت دوست هستند، خیلی مهمه که بتونن توی فصای خونه یا محل کارشون هم اون فضای طبیعت رو احساس کنند و اگرچه بعصی اوقات نمی تونن به دل طبیعت بروند، ولی با این محصول می تونند حال خوب رو همواره درکنار خودشون داشته باشند.

قیمت: ۵۲۰/۰۰۰ تومان

 

آبنما از جنس بامبو

 


۶۸- چراغ خواب نئون پروانه ای

اگر شما هم به زیبایی دکوراسیون منزل خودتون و عزیزانتون توجه زیادی دارید، پیشنهاد میکنیم از این چراغ خواب ها غافل نشید. این چراغ خواب ها به شکل پروانه هستند و با استفاده از کنترل می شود نور آن ها را مدیریت کرد. بدون شک در اتاق های شما این چراغ خواب ها جلوه دیدنی خواهند داشت. شک نکنید که به عنوان یه هدیه خاص و جذاب نیست قابل استفاده است. این چراغ خواب ها دارای رنگ های قرمز، صورتی، آبی، آبی یخی، سبز و بنفش می باشد و به صورت دیواری و رومیزی قابل استفاده است.

قیمت: ۴۹۰/۰۰۰ تومان

 

چراغ خواب نئون

چراغ خواب نئون


۶۹- گردنبند با عکس دلخواه

یکی از بهترین هدیه ها اونیه که عکس خود فرد رو هم روی اون محصول داشته باشه تا همیشه به یک کادوی خاطره انگیز و ماندگار تبدیل بشه. از همین جهت براتون این گردنبند رو آماده کردیم تا بتونید یک خاطره جذاب ایجاد کنید.

قیمت: ۲۵۰/۰۰۰ تومان

 

گردنبند با عکس دلخواه

گردنبند با عکس دلخواه


۷۰- ساعت دیواری پرسپولیس

برای علاقمندان به تیم های ورزشی مثل پرسپولیس، محصولی رو آماده کردیم تا هم کاربردی بوده و هم بتواند سلیقه اون فرد رو پوشش دهد. این ساعت بسیار زیبا و جذاب است و می تواند یک هدیه ماندگار و خاص باشد.

قیمت: ۱۹۹/۰۰۰ تومان

 

ساعت دیواری پرسپولیس


۷۱- تابلو خانواده با گیاهان طبیعی

قصد داریم محصولی رو بتون معرفی کنیم که هر آدم طبیعت دوستی رو عاشق خودش میکنه. این محصول در عین زیبا بودن و طبیعی بودن، طرحی فانتزی داره و میتونه حس شما رو به زیبایی منتقل کنه.

قیمت: ۵۶۵/۰۰۰ تومان

 

تابلو خانواده با گیاهان طبیعی


۷۲- قاب با طرح منبت با عکس دلخواه

اگه شما هم جزو کسانی هستید که مدام عکس میگیرند و دوست دارند جلوی چشم خودشون و عزیزانشون اون عکس ها رو ببینند، پیشنهاد میکنیم دیگه از قاب های ساده استفاده نکنید و با یه هزینه پایین یه قاب عکس زیبا و ماندگار خواهید داشت و میتونید اون رو به عزیزانتون هم هدیه بدید

قیمت: ۱۵۹/۰۰۰ تومان

 

قاب با طرح منبت

قاب با طرح منبت 2


۷۳- چاپ عکس بر روی بشقاب

همه ی ما امروزه عکس های زیادی داریم که نمیدونیم باشون چیکار باید بکنیم. پیشنهاد ما اینه  که از محصول چاپ عکس بر روی بشقاب استفاده کنید. این کادو میتونه بسیار سورپرایز کننده باشه و یک خاطره زیبا و بیادماندنی براتون رقم بزنه.

 

قیمت: ۱۵۰/۰۰۰ تومان

 

بشقاب

 


۷۴- پلاک طلا شبیه به پاکت نامه

از اونجاییکه خانم ها تقریبا با هیچ چیزی غیر از طلا، به اون شکلی که باید خوشحال یا سورپرایز نمیشن، پس تا اونجا که میشه باید چیزی رو براشون تهیه کرد که از طلا باشه و هم بیاد ماندنی. از همین جهت هست که ما این پلاک طلا رو تولید کردیم که میتونه یه هدیه جذاب و به یادماندنی باشه. ابن پلاک طلا شبیه به پاکت نامه هست که می تونید یک عکس کوچک زیبا درون اون قرار بدید و طبیعتا هرجایی که باشن، همیشه اون عکس و گردنبند رو به همراه خواهند داشت

توجه: قیمت این محصول با توجه به قیمت روز طلا محاسبه می گردد.

قیمت: ۸/۵۰۰/۰۰۰ تومان

پلاک طلا شبیه به پاکت نامه


۷۵- کره ماه معلق

اگر شما هم جزو افرادی هستید که دوست دارند کادویی خاص و بیادماندنی به عزیزانشون بدهند، پیشنهاد ما این محصول جذاب هست.

این ماه جذاب به شکل معلق در هوا می ماند و در شب با نورافشانی زیبایی که دارد، منظره ای جذاب ایجاد می کند

قیمت: ۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان

 

کره ماه معلق

کره ماه معلق 2

 


۷۶- انگشتر طرح اسم

کمتر پیدا میشه خانمی که از جواهرات و بدلیجات خوشش نیاید و همیشه گفته میشه که اگه قصد خوشحال کردن خانمی رو دارین در ابتدا براشون اکسسوری و جواهرات بخرید. یکی از محصولات جذاب که ما براتون آماده کردیم انگشتر طرح اسم هست که میتونید اسم عزیزانتون رو بگید و متناسب با اون اسم، یک انگشتر زیبا تحویل بگیرید. مطمون باشید که این هدیه زیباترین کادو براشون خواهد بود.

قیمت: ۴۵۹/۰۰۰ تومان

 

انگشتر طرح اسم

انگشتر طرح اسم

انگشتر طرح اسم


۷۷- گل تراریوم قلبی شکل

اگر شما هم جزو اون دسته از آدمایی هستید که به گل و گیاه علاقمندید، میخوایم بتون این محصول جذاب و خاص رو معرفی کنیم. گل تراریوم قلبی شکل، یک گل طبیعی، زیبا و در مهمتر اینکه بسیار ماندگار هست و در سال با چندبار آبیاری، از خراب شدن محفوظ می ماند و نیاز به نور زیادب هم نیست.

این گل بسیار هدیه مناسبی برای عزیزانتون هست که به گل و گیاه علافه زیادی دارند.

قیمت: ۶۹۹/۰۰۰ تومان

گل تراریوم قلبی شکل


۷۸- مکعب ۶ وجهی چوبی

یک محصول جذاب و زیبا برای اینکه بتوانید ۶ عکس رو همزمان در یک محصول داشته باشید. مطمون باشید بسیار کادوی سورپرایز کننده ای خواهد بود

قیمت: ۳۸۰٫۰۰۰ تومان

مکعب 6 وجهی

مکعب 6 وجهی


۷۹- جا حلقه ای چوبی

خیلی از زن و شوهرها هستند که براشون مهمه که حلقه هاشون که نماد عشق و محبت و تعهدشون نسبت به هم هست رو در جای محفوظی نگهداری کنند. یا ممکنه در زمان برگذرای مراسم عقد، نیاز داشته باشید که حلقه هاتون رو در جای زیبایی نگهداری کنید. به همین جهت ما براتون محصول جا حلقه ای رو تولید کردیم گه بسیار زیبا و ماندگار خواهد بود و در کنار حلقه هاتون میتونید نوشته های خاطره انگیزی هم بنویسید

قیمت: ۲۵۰٫۰۰۰ تومان

 

جا حلقه ای چوبی


۸۰- قاب عکس چوبی مدل کتابی

قاب عکس چوبی مدل کتاب، خاطرات و لحظات گرانبهایی را از زندگی شما نگه می دارد. با استفاده از این مدل از قاب عکس جذاب کادوساز می توانید با خیال راحت عکس های فراموش نشدنی خود را ذخیره کرده و در اختیار عزیزان خود قرار دهید. هر فردی با توجه به محیطی که در آن قرار دارد، به زیبایی و دکوراسیون محل زندگی یا محل کار خود اهمیت می دهد. قاب عکس یکی از عناصر تزئینی است که همه جا زیبا و جذاب به نظر می رسد. امروزه انواع قاب عکس در اندازه ها، شکل ها و مدل های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. برخی از افراد از قاب عکس های کوچک برای قرار دادن روی میز منزل خود استفاده می کنند و برخی نیز می خواهند قاب عکس های خود را به دیوار بچسبانند تا زیباتر به نظر برسند.

خرید قاب عکس چوبی در سایزها و اندازه های مختلف علاقه مندان به دکوراسیون ساده را بیش از سایر مدل ها به خود جذب می کند. قاب چوبی کتاب نیز برای دکوراسیون منزل و حتی محل کار شما انتخابی عالی است. این قاب از چوب مرغوب روسیه ساخته شده و دارای پایه نگهدارنده پلکسی است. البته پایه پلکسی این محصول قابل جدا شدن است و می توانید از فریم بدون پایه استفاده کنید. این محصول قابلیت شخصی سازی را نیز دارد و می توانید برای خود یا عزیزانتان هدایایی با عکس، متن و هر اسمی تهیه کنید.

قیمت: ۴۱۰٫۰۰۰ تومان

قاب عکس چوبی مدل کتابی

 


۸۱- تابلو عکس حرف

اگه شما هم جزو اون دسته از افرادی هستید که عکسای زیادی دارند و دلتون میخاد که این عکس ها رو جلوی چشمتون ببینید و لذت ببرید، پیشنهاد ما به شما این تابلوی عکس حرف هست که میتونید اول اسم انگلیسی خودتون یا عزیزانتون رو داخلش عکسای خاطره انگیزتون رو داشته باشید. به علاوه اینکه متونه یه کادوی ماندگار برای عزیزانتون باشه.

از طرف دیگه امکان نوشتن متن و همینطور قرار دادان یک آهنگ یا صدا رو به صورت qr کد دارید که می تونه کادوتون رو چندین برابر جذاب کنه

قیمت: ۲۵۵٫۰۰۰ تومان

 

تابلو عکس حرف


۸۲- ساعت دیواری مثلثی شکل

همیشه ساعت هدیه دادن یکی از پر تکرارترین هدیه ها است. چه بهتر که شما بتونید یک ساعت متفاوت به عزیزانتون هدیه بدید. از همین جهت ساعت دیواری مثلثی شکل، یک ساعت زیبا و متفاوت است که از جنس چوب کاج روسی هست و دارای ابعاد ۳۰x30x30 سانت می باشد و می تواند یک کادو خاص و متفاوت باشد.

قیمت: ۵۵۰٫۰۰۰ تومان

ساعت دیواری مثلثی شکل


۸۳- حک چهره بر روی تنه قلیان

یکی از خاص ترین محصولات ما، حک چهره بر روی تنه قلیان است. این هدیه میتونه برای عزیزانتون منحصر به فرد باشه و حتی حیرت و تعجب آن ها رو هم برانگیزه. از همین جهت اگر فردی که قصد دارید برای اون هدیه ای تهیه کنید به قلیان عالقه مند هست، پیشنهاد میکنیم از این محصول غافل نشید.

جنس این محصول از چوب تنه گردو هست، طلا کوب شده و دارای سایز ۴۰ در ۷ می باشد. همچنین امکان چاپ ۴ عکس یا عکس و نوشته در ۴ جهت می باشد.

قیمت: ۴۹۰٫۰۰۰ تومان

 

حک چهره بر روی تنه قلیان


۸۴- چاپ ساعت رومیزی دیجیتال

یکی دیگه از محصولات خاص و منحصر به فرد ما همین ساعت رومیزی دیجیتال هست و که امکان چاپ عکس روی ابعاد مختلف اون وجود داره. علاوه بر آن این محصول دارای ویژگی های فوق العاده ای مانند دماسنج، تقویم، ساعت بیداری (زنگ دار) و چراغ خواب می باشد.

قیمت: ۲۹۵٫۰۰۰ تومان

 

چاپ ساعت رومیزی دیجیتال


۸۵- باکس گل لاو

این باکس جذاب همونطور که از عکس هم پیدا هست به شکل love و عاشقانه تهیه شده و وقتی در اون رو باز کنید داخل اون هم به همین شکل می باشد تا بتونید با سلیقه خودتون گل آرایی کنید. یک هدیه جذاب و متفاوت برای کسایی که عاشق گل هستند و قصد دارید گل را به تنهایی به اونا هدیه ندید.

قیمت: ۳۰۰٫۰۰۰ تومان

 

باکس گل لاو (Love)


۸۶- مجسمه سه بعدی ایستاده

بهترین کادوی خاصی که میشه به یک نفر داد، کادویی هست که تصویری از اون فرد روی اون باشه. حالا ما برای شما محصولی رو آماده کردیم که از این فراتر هست و یه مجسمه واقعی و کاملا مشابه تصویر اون فرد درست میکنیم. چند لحظه تصور کنید که وقتی عزیزانتون این هدیه شما رو ببینن چقدر سورپرایز می شوند.

قیمت: ۱٫۶۹۰٫۰۰۰ تومان

مجسمه سه بعدی ایستاده

مجسمه سه بعدی ایستاده


۸۷- باکس گل رز اسم

قصد داریم به شما این باکس های گل رز را معرفی کنیم که می تونید برای هر حرف انگلیسی، هر رنگی از گل رز را که دوست داشتید سفارش بدید

قیمت: ۳۰۰٫۰۰۰ تومان

 

باکس گل رز

باکس گل رز

باکس گل رز


۸۸- گردنبند مادر با مروارید

مادر برای همه ایرانیان بسیار ارزشمند هست و همه فرزندان سعی میکنن که به طریقی مادر خودشون رو خوشحال کنند. از همین جهت ما براتون گردنبندهای زیبایی با کلمه مادر درست کردیم که بسیار زیبا و جذاب است.

 

قیمت: ۶۳۳٫۰۰۰ تومان

گردنبند مادر با مروارید


۸۹- تندیس و استند عدد

یکی از جذابترین محصولات ما این تندیس های عدد هستند که عکس های شما روی آن چاپ می شود. ممکن است بپرسید چه جذابیتی دارند؟ یکی از جاهایی که از این تندیس ها استفاده میشه مراسماتی است مثل اولین سالگرد ازدواج، اولین جشن دوستی، اولین تولد کودک و … و نه تنها اولین بلکه اعداد مختلفی متناسب با مراسم شما قابل استفاده است ولی مهمترین ویژگی این تندیس ها چاپ عکس های زیبا و خاطره انگیز شما است که اونا جذاب و خاطره انگیز میکنه و سالیان سال میتونید در گوشه ای از منزل آن را به یادگار داشته باشید.

 

تندیس عکس عدد

تندیس عکس عدد


۹۰- تابلو با طرح برگ

چقدر زیبا است که شما تابلوهایی که برای دکوراسیون خان انتخاب میکنید ساده نباشه و دارای ظواهری زیبا و جذاب باشد. ما برای شما تابلوهای مختلفی رو با طرح های جذاب آماده کردیم تا شما بتونید عکس های جذابتان رو در داخل آن ها قرار داده و ظاهر دکوراسیون منزل یا محل کار خودتون یا عزیزانتون رو جذابتر و زیباتر نشون بدید.

قیمت: ۲۵۵٫۰۰۰ تومان

 

تابلو با طرح برگ


۹۱- چاپ عکس بر روی ساعت مستطیلی

اگر شما هم قصد دارید با یک تیر دو نشان بزنید، بهترین کار خرید یک ساعت زیبا است که میتونید عکس دلخواهتون رو روی اون چاپ کنید. در این صورت، هم یک ساعت کاربردی دارید و هم اینکه هر وقت به ساعت نگاه می کنید تصویر زیبای مورد علاقتون رو میبینید. از همین جهت این ساعت میتونه یک هدیه زیبا و خاص با عکس اون فردی باشه که کادو رو بهش میدید.

قیمت: ۲۳۵٫۰۰۰ تومان

 

چاپ عکس بر روی ساعت مستطیلی


۹۲- ماگ فانتزی فیمو

اگر کسی که قصد دارید به او هدیه بدهید علاقه زیادی به نوشیدن چای یا قهوه دارد، بتون این ماگ فانتزی فمو را پیشنهاد می دیم. شما می تونید روی این ماگ طرح و جزییات مدنظرتون رو اعلام کنید و ما برای روی ماگ ایجاد کنیم. این محصول از اون جهت خاص به حسای میاد چونکه کاملا دست ساز است و دقیقا برای هرکسی با فرد دیگری متفاوت است. شک نکنید که یک هدیه جذاب و خاص خواهد بود و طرف مقابل شما را سورپرایز می کند.

 

ماگ فانتزی فیمو 2

ماگ فانتزی فیمو 1


۹۳- چتر نوری

یک چتر زیبا و عاشقانه که مناسب هدیه دادن به آدم های خاص می باشد

قیمت: ۴۱۰٫۰۰۰ تومان

 

چتر نوری عاشقانه

چتر نوری عاشقانه


۹۴- قاب آینه ای

آینه یکی از وسایل پرکاربرد زندگی امروزی به حساب میاد و میشه گفت کسی پیدا نمیشه که یکبار در روز خودشا در آینه نبینه. حالا در نظر بگیرید شما یک آینه دارید که در کنار کار ذاتی خودش، یک عکس دلخواه که شما داخلش گذاشتید رو نمایش میده. دقیقا کار این محصول اینه که میتونه هم به صورت آینه عمل کنه و هم به صورت یک قاب

قیمت: ۴۹۹٫۰۰۰ تومان

قاب آینه ای


۹۵- کیف بافتنی مکرومه

کیف بافتنی مکرومه جزو زیباترین کیف های بافتنی می باشد که مطابق تصویر در رنگ ها و نوع های مختلف موجود می باشد. کیف بافتنی مکرومه مناسب هدیه، مهمانی و مراسمات می باشد.

قیمت: ۵۲۰٫۰۰۰ تومان

کیف بافتنی مکرومه

 

کیف بافتنی مکرومه

 

کیف بافتنی مکرومه


۹۶- مگنت یخچال عکس چهره

مگنت یک محصول جذاب برای سورپرایز کردن به جساب میاد. شما میتونید عکس دلخواه عزیزانتون رو روی این مگنت ها چاپ کنید و روی هر سطح فلزی مثل یخچال بچسبانید. این محصول میتونه یک سورپرایز جذاب باشه برای عزیزانتون

 

قیمت: هر عدد ۳۰۰۰۰ هزار تومن

 

مگنت

مگنت


۹۷- نامه چوبی با متن دلخواه شما

نامه نوشتن یکی از زیباترین کارهایی است که آدم ها برای بیان احساسات از اون استفاده می کنند. حالا در نظر بگیرید که قصد دارید یک دلنوشته زیبا رو به کسی تقدیم کنید و به جای کاغذ، از چوب استفاده بشه. ما براتون این محصول جذاب رو آماده کردیم و میتونید هر نوشته ای رو بمون بدید و ما براتون روی چوب حک و ارسال میکنیم. شک نکنید یکی از زیباترین و به یاد ماندتی ترین خاطره ها برای اون فرد میشه.

قیمت: ۲۴۰/۰۰۰ هزار تومان

نامه چوبی با متن دلخواه شما


۹۸- دستبند با شعر

یکی از بهترین کادوهایی که می توان به یک خانم هدیه داد، اکسسوری هایی است که جذابیت خاصی دارند و یا به عبارت دیگر خاص هستند. یکی از دستبند هایی که خاص است، دستبند با شعر هست. این دستبند با شعر ای پادشه خوبان داد از غم تنهایی  دل بی تو به جان آمد وقت است که بازآیی، می باشد و همانطور که از عکس نیز پیدا است بسیار خاص و جذاب است. مطمون باشیدکه این محصول می تواند بسیار سورپرایز کننده باشد

قیمت: ۸۱۹/۰۰۰ تومان

 

دستبند ای پادشه خوبان


۹۹- مجسمه و سردیس چهره

مگه لذت بخش تر از این هم داریم که مجسمه ای از چهره یک نفر ساخته شود و به او هدیه داده شود. این سردیس ها قابل استفاده برای خانم ها، آقایان و حتی جوانان و کودکان است و می تواند هدیه بسیار سورپرایز کننده به حساب بیاید.

قیمت: ۲/۱۰۰/۰۰۰ تومان

 

مجسمه و سردیس چهره

مجسمه و سردیس چهره


۱۰۰- دستبند چرم با متن و عکس دلخواه

برای اینکه یه هدیه ماندگار و خاص داشته باشید یکی از الزاماتش اینه که بدونید اون فرد از چه چیزی سورپرایز میشه؟ طبیعتا همه آدم ها از اینکه هدیه ای بگیرند که عکس خودشون یا عزیزانشون روی اون باشه خیلی خوشحال میشن. برای همین دستبند چرم با متن و عکس دلخواه که یه هدیه ساده ولی خاص هست رو بتون معرفی میکنیم که برای هر سنی هم مناسبه

قیمت: ۱۷۰/۰۰۰ تومان

 

دستبند با عکس

دستبند با عکس یا اسم


۱۰۱- تابلو لوکیشن

همه ما کسی رو توی زندگیمون داریم که برامون بسیار ارزشمنده و خاطرات خاص و جذابی باهاش داریم. حتی بعضی از ما مکانی که تونستیم به اون فرد برسیم رو هیگاه فراموش نمیکنیم. ما براتون تابلو لوکیشن رو تولید کردیم که مخصوص مکان های خاصی است که دوست دارید همیشه به خاطر داشته باشید و جلوی چشمتون باشه

قیمت: ۲۵۵/۰۰۰ تومان

تابلو لوکیشن


۱۰۲- ساعت مچی چوبی

اگر کسی که میخواهید به او هدیه بدید به ساعت علاقه مند است، ساعت مچی چوبی بسیار جذاب و خاص خواهد بود. چرا که این ساعت خاص بوده و کمتر جایی میشه نمونه اونو پیدا کرد. این ساعت ها در دو مدل تقویم دار و بدون تقویم موجود است و بسیار مناسب افراد اسپرت پوش است.

قیمت: ۹۶۰/۰۰۰ تومان

 

ساعت مچی چوبی


۱۰۳- کره زمین معلق

فکر نکنم کسی باشه که به دکوراسیون توجه نکنه و همه سعی می کنند حالشون رو با یک دکوراسیون زیبا و جذاب خوب کنند. ما امروز بتون کره زمین معلق رو پیشنهاد میکنیم که یک محصول خاص و جذاب هست و میتونه به تنهایی زیبایی خیلی خاصی به دکوراسیون شما بده.

قیمت: ۲/۹۰۰/۰۰۰ تومان

 

کره زمین معلق


۱۰۴- ساعت مچی پرسپولیس

اگر کسی که قصد دارید براش هدیه بخرید عاشق تیم پرسپولیس هست بدونید که این ساعت میتونه بهترین سورپرایز براش باشه. این ساعت ها از جنس فلز و چرم مصنوعی هستن و برای اسپرت پوش ها بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

قیمت: ۱۵۹/۰۰۰ تومان

 

ساعت مچی پرسپولیس

ساعت مچی پرسپولیس


۱۰۵- پرده آسمان ماه ستاره نامنظم

همه ی ما دوست داریم که به دکوراسیون منزلمون جلوه های ویژه بدیم و از هر ابزار و وسیله ای برای این کار استفاده می کنیم. یکی از این ابزارها ریسه ها هستند که میشه استفاده کرد. به ویژه برای اتاق کودکان و اتاق های اختصاصی

قیمت: ۳۵۰/۰۰۰ تومان

پرده آسمان ماه ستاره نامنظم


۱۰۶- آينه با متن اختصاصي روي آن

چقدر زيبا است كه شما كادويي كه به كسي بدهيد كه هميشه بتواند زيبايي هايش را در /ان ببيند و غير از آن نيز متني را روي آن ببيند كه شما با عشق بر روي آن يادداشت كرده ايد. اين آينه با متن دلخواه شما بسيار هديه جذابي براي ديگران خواهد بود و ماندگار خواهد شد. اين آينه داراي طرح ها و سايزهاي مختلفي مي باشد كه مي توانيد در سايت زير مشاهده كنيد

 

 

آينه با متن اختصاصي روي آن

آينه با متن اختصاصي روي آن

آينه با متن اختصاصي روي آن


۱۰۷-شطرنج خاتم کاری شده و تخته نرد

این محصول هنر دست صنعتگران اصفهانی است و دارای نقش و نگارهای بسیار جذابی است. همین عوامل باعث شده است که در حین بازی با این محصول غیر شادی که  ایجاد می شود، لذت بردن از هنر دست ایرانیان نیز به آن افزوده می شود.

 

شطرنج خاتم کاری شده و تخته نرد

شطرنج خاتم کاری شده و تخته نرد


۱۰۸- بشقاب دیوارکوب با عکس شما

یکی از محصولات جذابی که برای شما امروز میخوایم معرفی کنیم بشقاب های دیوارکوب هستند که متناسب با عکس شما طراحی می شوند. سبک این طراحی ها رئال بوده، جنس بشقاب سفالی است و دارای قطر ۲۰ سانتی می باشد. شما میتونید این محصول را به عنوان کادو هم به دوستانتون هدیه بدید و آن ها را سورپرایز کنید.

قیمت: ۳۲۰٫۰۰۰ تومان

بشقاب های دیوارکوب

بشقاب های دیوارکوب

بشقاب های دیوارکوب


۱۰۹- جعبه جادویی کلبه عشق

هر زوج جوانی دوست دارد که بهترین لحظات زندگیشو را ثبت کند. البته ثبت این لحظه ها بسیار مهم است که چگونه باشد به خصوص از نظر خانم ها. ما براتون محصول جعبه جادیی کلبه عشق را در نظر گرفته ایم که می تونید بهترین لحظات زندگیتون رو به این شکل ترسیم کنید. این جعبه کاملا مطابق سلیقه شما طراحی میشود. انتخاب بک گراند، حال و هوای داخل جعبه و … همگی طبق سلیقه شما طراحی می شود. تابلو مورد علاقه شما، خوراکی مورد علاقه شما و حتی وسایل یادگاری یا وسایلی که حالت نوستالژی داره را می تونید داخل این جعبه داشته باشید.

قیمت: ۶۲۰٫۰۰۰ تومان

 

 جعبه جادویی کلبه عشق

 جعبه جادویی کلبه عشق

 جعبه جادویی کلبه عشق


۱۱۰- چاپ عکس رنگی بر روی چوب

یکی از زیباترین محصولات ما این تابلوهای چوبی است که ما عکس شما را به صورت رنگی و با کیفیت عالی بر روی چوب طبیعی چاپ می کنیم. داشتن این تابلو باعث میشه که حس خوبی داشته باشید چرا که زیباترین عکس های شما بر وری چوب طبیعی چاپ شده و بوی چوب لذت قشنگی به شما خواهد داد.

 

چاپ بر روی چوب

چاپ بر روی چوب


۱۱۱- جعبه هدیه چوبی

اکثر وقت ها شما برای دادن یک هدیه خوب که تهیه کرده اید، به دنبال یک جعبه خاص می گردید. جعبه هایی که در بازار هستند، اکثرا مقوایی هستند و اگر بخواهید اونها را به جایی دیگر ارسال کنید اصلا نمی توانید. حتی اگر بخواهید بر روی آنها یک عکس زیبا را چاپ کنید باز هم نمی توانید. اما این جعبه ها هم قابلیت این را دارند که بر روی اونها عکس عشق خودتون را چاپ کنید و هم از لحاظ مقاومت به نحوی هستند که در ارسال هم اصلا آسیب نمی بینند. این جعبه ها در سه سایز ۳۵*۹ ، ۲۰*۲۰، ۲۰*۳۰ هست.

این جعبه ها از چوب طبیعی تهیه شده اند و رگه های آنها در هر مدل با مدل دیگر متفاوت است و این خود باعث شده تا جذابیت آنها بسیار بالاتر برود.

 

 

 

 

جعبه هدیه چوبی

جعبه هدیه چوبی

جعبه هدیه چوبی


۱۱۲- استند چهره حک روی چوب

یکی از کادوهایی که ماندگاری بالایی دارد، استندها هستند. اکثر استندها جنس پلاستیک یا شیشه ای دارند. اما امروز می خواهیم یک استند با جنس چوب را بهتون معرفی کنیم. عکس و مشخصاتش را براتون میزاریم تا ببینید.

 

استند چوبی


۱۱۳- تیشرت ویژه محرم

این تیشرت برای کسانیکه که علاقمند به پوشیدن لباس با علایم محرم هستند پیشنهاد می شود و دارای جنس خوب به همراه چاپ باکیفیت می باشد.

 

تیشرت محرم

تیشرت محرم


۱۱۴- جاکلیدی تقویم دار

همراه با هر کادو دیگری که برای همسر خود تهیه کرده اید نیز می توانید یک جا کلیدی منحصر به فرد هدیه بدهید. روی این جا کلیدی می توانید تاریخ سالگرد ازدواجتان را حک کنید. با اینکار شما تاریخ ازدواجتان همیشه جلوی چشمان همسرتان قرار دارد.

 

جاکلیدی تقویم دار جا کلیدی تقویم دار


۱۱۵- چراغ خواب دیواری چوبی

یکی دیگر از کادوهای ویژه که هم برای زوج های جوان می تواند یک کادوی خاص و ویژه و جدید باشد و هم برای اتاق خواب بچه ها می تواند مورد استفاده بگیرد که باز هم می گویم نمونه این کار را در جایی ندیده ام، چراغ خواب دیواری چوبی است که با شکل های متنوع و خاص ساخته می شود و بسیار مورد پسند هست. که در پایین دو مدل از این نوع محصول را برای شما گذاشته ام.

 

چراغ خواب دیواری چوبی

 

چراغ خواب دیواری چوبی


۱۱۶- چراغ خواب چوبی هاشوردار

یکی از مدل های بسیار پر طرفدار در بحث دکوراسیون خانه، چراغ خواب های دست ساز چوبی هست. این محصولات به خاطر اینکه خاص هستند و برای شما تولید می شوند دارای جذابیت هستند. یکی از دلایل دیگر پر طرفدار بودن این مدل آباژور، خود چوب هست که جلوه ای طبیعی و با نشاط به محیط داخلی خانه می دهد. مطمون باشید این چراغ خواب میتونه به عنوان یک هدیه جذاب در نظر گرفته بشه و کسی که این محصول رو کادو میگیره قطعا خاطره ای بیادماندنی براش میمونه.

 

چراغ خواب هاشوردار


۱۱۷- گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند

هدیه ای که شما قصد دارین به اون فرد عزیزتون بدید می تونه هدیه سالگرد ازدواج، سالگرد عقد یا سالگرد عروسی باشه. حتی میتونه عید نوروز باشه، هدیه ای برای حجاج و یا یک کادوی تولد خاص برای یک نفر باشه. می تونه یک کادوی ولنتاین باشه. در کل هر جور که بهش نگاه کنین برای همه مناسبت ها یه کادوی جذاب، خاص و عالیه.، گلدان هوشمند می تونه یه کادوی هوشمند خوب و غافلگیر کننده باشه. این کادوی شما می‌تونه خاص، جدید، طبیعی، هوشمند و عاشقانه باشه! گلدان هوشمند یه کادوی بی‌نظیر برای نشون دادن عشق شما به همسرتونه. شاید واسه خودتونم جالب باشه، یه جورایی هدیه‌ی دو نفره‌ای محسوب می‌شه که شدیدا واسه سالگرد ازدواج یا هر وقت که خواستید به همسرتون بگید متعهدانه دوستش دارید، مناسبه.

 بهتون بگم این گلدون هوشمند چی هست؟ چون همونطور که گفتم کادوی متفاوتیه.

گلدان هوشمند، یه مخزن آب داخلش داره که گل و گیاها رو از خشک شدن یا آسیب دیدن نجات میده، اینجوری هربار مخزنش رو پر از آب کنید به گلتون کمک می‌کنید که شاداب بمونه و آبیاریش دقیق و سروقت انجام بشه، حتی اگه شما و همسرتون خونه نباشید، حواستون نباشه، یادتون بره، در زمینه‌ی گل و گیاها اطلاعات کافی نداشته باشید یا اینکه مسافرت باشین. تازه تموم شرایط لازم واسه‌ی رشد گیاه رو هم اندازه می‌گیره و از طریق یه اپلیکیشن موبایل رطوبت خاک، دما و شدت نور محیط رو بهتون نشون میده.

گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند

گلدان هوشمند، شب ها مثل یه آباژور خوشگل و باکلاس عمل می کنه که البته کسی شبیهش رو ندیده، توی خونه‌ی شما می‌درخشه. هر گلی که داخلش بکارید با بقیه‌ی گلها فرق می‌کنه چون اولا شما و همسرتون اونو کاشتین و نشونه‌ی رشد عشق شماست، دوما خونه‌ی این گل از زمین تا آسمون با بقیه‌ی گلدان‌ها فرق داره، خانه‌ی هوشمندی داره که به کمک شما ازش حفاظت می‌کنه و هر وقت بخواین می‌تونین همه چیزش رو کنترل کنید تا از سلامت و حال خوب گلتون مطمئن باشید.

گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند

وقتی گلدان هوشمند رو به عنوان هدیه‌ی سالگرد ازدواجتون انتخاب می‌کنین یعنی شما و همسرتون طبیعت رو دوست دارین و متفاوت بودن واستون مهمه. پس یه توصیه‌ی خوشگل دارم برای شما که آدم خوش سلیقه و به‌روزی هستین: یه گیاه زیبا که نماد عشقتون بشه انتخاب کنین و گلدان را با گلی که کاشتید به همسرتون هدیه بدین.

گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند گلدان هوشمند یک کادوی عاشقانه ی هوشمند

این هدیه چیزی داره که نمی‌تونین ازش چشم بپوشین! یه جمله‌ یا شعر عاشقانه که مهمترین پیام هدیه شماست یا یه تصویر خاطره انگیزه رو انتخاب کنین و به ما بگین تا براتون روی گلدون حک کنیم. حالا هروقت، هرکسی کادوی شما رو ببینه از حس خوب دوست داشتن شماها سرشار میشه.

چطوری یه گلدان هوشمند بخریم؟

از وقتی گلدان رو سفارش بدین حداکثر تا ۲۰ روز بعدش گلدان به دست شما می‌رسه. زودی فکراتونو بکنین، شماره تماس ما اینجا هست، زنگ بزنین بگین می‌خواین چی روی هدیتون حک بشه و سفارشتون رو تایید کنین. اگه خواستین توی انتخاب گلی که قراره بکارید هم می‌تونیم کمکتون کنیم. خلاصه که ما هستیم.

 


۱۱۸- عروسکهای جذاب (فرشته های sis_dolls )

نوبتی هم باشه نوبت کادوهای شیک و هدیه های زیبا به عزیزترین فرد زندگیمونه… اینجا می خوایم بانوی هنرمندیو بهتون معرفی کنیم که با ابتکار و خلاقیتی که به کار بردند عروسک های زیبایی رو برای مناسبت ها و قشرهای مختلف ساختند. در این مقاله از ابتدای شروع به کارشون گفتیم و عکس های نمونه کار ایشونو برای انتخاب بهتر شما دوستان قرار دادیم.

این فرشته های عروسکی لب و دهان ندارند، دلیل این امر هم این است که این عروسکها دارای احساسی مشابه با احساس فرد بشوند.

چون اينطوري با هر حسي كه داري بهشون نگاه كني همون حس رو در صورتشون مي بيني.

و اما فرشته هاي مناسبتي كه با مناسبت يلدا شروع شدن

اولين فرشته هاي مناسبتي اون هم با مناسبت هاي ايراني بودند.

نماد يلدا كه انار و هندوانه باشه توی دو دستشون بود.

و براي يلدايي عروس داماد خيلي مورد توجه قرار گرفت.

بعد از اون فرشته هاي مشاغل رو طراحي كردم. مهندس، مدير، دكتر، پرستار، آشپز، وكيل، خلبان، مهماندار، پستچي و …

مسلماً هر كسي با شغل خودش ارتباط برقرار كرد.

فرشته فارغ التحصيلي هم خيلي مورد استقبال قرار گرفت.

و بعد از اون فرشته هاي آقا خيلي مورد توجه قرار گرفتند، چون قبلاً فرشته ها هميشه خانم بودن و مردهاشون خيلي جذاب شدن مخصوصاً براي زوج هاي جوان…

در مورد قاب اسم هم قابهاي اسمي رو طراحي كردم كه روي لباس هر فرشته يكي از حروف اسم كودك بود. هم دخترونه هم پسرونه و اين هم چون نو و تازه بود خيلي مورد استقبال قرار گرفت.

 

 

فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls فرشته های sis_dolls


۱۱۹- کادوی سالگرد ازدواج یه شکل گنج سالانه

برای اینکه روز یا شب سالگرد ازدواجتان سراسیمه به دنبال کادو نگردید ایده نابی برایتان سراغ داریم:
لزومی ندارد حتی چند روز قبل از مراسم سالگرد ازدواج خود به فکر تهیه کادو مناسب باشید. می توانید تعدادی کادوی خوب و مناسب برای همسر خود تهیه کنید. به مناسبت های مختلف بسته به احساسات و ذوق خود و هر وقت تمایل داشتید یک هدیه ساده و شیک با قیمت مناسب برای همسرتان تهیه کنید.
همه هدایا را به شکل ساده ای کادو کنید و روز مراسمتان همه کادو ها را درون یک جعبه بزرگتر قرار دهید. روی هر کدام تاریخ تهیه هدیه را بنویسید. همچنین روی آن ها بنویسید که در چه حالی و برای چه مناسبتی آن ها را خریده یا تهیه کرده اید.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج

بیشتر بخوانید:  تالارهای عروسی در تهران


۱۲۰- کادوی سالگرد عقد نامه های عاشقانه

اگر قصد دارید کادویی که برای همسر خود در نظر گرفته اید را چند روز قبل از سالگرد ازدواجتان به صورت اختصاصی خریداری کنید، هیچ ایرادی ندارد. ولی برای اینکه کادوی شما عاشقانه تر باشد ما یک پیشنهاد دیگر برای شما داریم:
دقیقا به مانند ایده اول سعی کنید در طول سال و در لحظه های مختلف برای همسر خود نامه بنویسید و احساسات خود را به صورت نامه ای عاشقانه برای همسر خود بنویسید. این نامه ها را در کنار کادویی که تهیه کرده اید قرار دهید و روز سالگرد خود به عشق زندگیتان تقدیم کنید.

 

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج


۱۲۱- کادوی عروسی به شکل جعبه یادگاری

بالاخره هر چیزی که برای همسر خود تهیه می کنید یا خریده اید را باید در جعبه ای قرار بدهید و آن را به بهترین شکل ممکن کادو کنید.
داخل جعبه ای که برای کادو در نظر گرفته اید یک متن عاشقانه بنویسید. با این کار نه تنها اصل کادو را به عشقتان می دهید بلکه جعبه کادو هم به عنوان یادگاری به گنجینه هدایا و یادگاری های همسرتان اضافه می شود.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج


۱۲۲- چرا عاشقتم؟

این یکی از عاشقانه ترین ایده های ممکن است. می خواهید به عشق خود نشان دهید که چرا و به چه دلیل عاشق او هستید ؟
خودم به شخصه قصد آماده کردن این ایده را برای همسرم دارم و آن را با شما همراهان عزیز تالارنامه نیز به اشتراک می گذارم. یک کتابچه کوچک و زیبا درست کنید. می توانید هر چقدر برگه که لازم است را به آن اضافه کنید. روی جلد کتابچه برای مثال بنویسید:” ۵۰ دلیل عشق به همسرم “. روی هر برگه یک دلیل بنویسید و ترجیحا با خط خودتان اینکار را بکنید. با اینکار عشق و شور بینظیری به عشق زندگی خود می دهید.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج

 


۱۲۳- تاریخ نگاری

یک قاب عکس زیبا تهیه کنید. روی یک برگه چند مورد از تاریخ هایی که در زندگی مشترکتان با هم تجربه کرده اید را بنویسید. برای مثال اولین روز آشناییتان ؛روز عقدتان و یا روز مراسم عروسیتان را می توانید بنویسید. این قاب را در روز مراسم سالگرد ازدواجتان به همسر خود کادو دهید .

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج

 


۱۲۴- کادوی ازدواج جعبه قاب عکس

این ایده کمی شما را به دردسر می اندازد. ولی در صورتی که موفق شوید این جعبه منحصر به فرد را درست کنید و یا اینکه آن را سفارش دهید؛ همسر خود را بینهایت خوشحال خواهید کرد. خصوصا اگر این اثر به دست خودتان ساخته شود.
روی هر وجه جعبه کادو یک عکس از شیرین ترین لحظات زندگی خود را قرار دهید. این کادو به کلکسیون خاطرات و هدایای به یادماندنی زندگی مشترک شما خواهد پیوست. در صورتی که زمان و حوصله کافی برای ساخت این جعبه از چوب را ندارید می توانید از مقوای ضخیم استفاده کنید که البته بستگی به سلیقه خود شما دارد.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج


۱۲۵- کادوی عروسی دستبند

هدیه ای که مد نظر دارید لزوما نباید هزینه بالایی روی دست شما بگذارد. شما می توانید یک جفت دستبند هم نوع و ست تهیه کنید. می توانید تاریخ سالگرد ازدواج خود را روی آن ها حک کنید یا اینکه روی دستبند همسرتان نام خودتان و روی دستبند خودتان نام همسرتان را بنویسید. شما می توانید در مراسم های مختلف آن ها را با هم دست کنید.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج


۱۲۶- کادوی روی دیوار

شما همچنین می توانید کمی خلاق تر باشید. هدیه ها همیشه نباید از لحاظ سایز کوچک باشند و در دست همسرتان جای بگیرند. دیوار اتاق های خانه شما می تواند مکانی برای عرضه هدیه سالگرد ازدواج شما باشد. می توانید به هر شکلی قسمتی از دیوار خانه را برای روز سالگرد ازدواجتان در نظر بگیرید و هدیه خود را پشت یک پرده زیبا پنهان کنید.
چشمهای همسرتان را ببندید و او را به سمت کادویتان راهنمایی کنید. سپس از او بخواهید چشمهایش را باز کند و پرده یا پارچه را کنار بزند. همسرتان بینهایت شگفت زده خواهد شد و من این را به شما قول می دهم.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج


۱۲۷- کادوی عروسی دعوت نامه

شک ندارم که این ایده یکی از ناب ترین ایده های ممکن است که لنگه آن و حتی مشابه آن را در هیچ سایت ایرانی پیدا نخواهید کرد. من بطور اختصاصی این ایده را از طرف سایت تشریفات تالارنانه به شما عزیزان تقدیم میکنم.
توصیه می کنم که همسر خود را با این کار سورپرایز کنید. او را به رستوران یا محل دیگری بصورت اختصاصی دعوت کنید. کارت دعوت خود را به این شکل درست کنید:
یک قاب عکس تهیه کنید؛ روی یک برگه نقشه مکانی که شما از قبل در آنجا میزی رزرو کرده اید را نشان دهید. در انتهای کاغذ تاریخ سالگرد ازدوجتان را حتما قید بفرمایید.

سالگرد عروسی - خرید کادو سالگرد ازدواج

 

 


۱۲۸- وسایل قدیمی و عتیقه

من عاشق این نوع کادو هستم. چونکه هم تعدادش زیاده و هم قیمتش مناسبه و هم تقریبا همه زن ها این اشیا را برای تزئین خونشون استفاده می کنند. این وسایل میتونه از جنس های مختلفی مثل برنج، مس، آهنی، میناکاری، چوبی و … باشه. مثلا اتوی زغالی قدیمی، سماور برنجی، سماور مسی، قوری برنجی، قوری مسی، پارچ برنجی، پارچ مسی، سینی برنجی، سینی مسی، قاشق برنجی، قاشق مسی، لیوان برنجی، لیوان مسی، آفتابه برنجی، آفتابه مسی و هزارتا وسیله ی دیگه که خیلی راحت توی اینترنت پیدا میشه.

زن ها حتی می تونند به عنوان وسایل خونه از این وسایل هم استفاده کنند که هم خاصیت داره و بسیار جلب توجه می کنه.

البته این روش تا اینجا برای کادوی همسر مناسب بود.

برای آقایون باید فکر کنیم ببینیم چی به دردشون می خوره یا آیا اونها هم عاشق اجناس قیمتی هستند؟

کادوی عتیقه


۱۲۹- از دوستان و آشنایان بپرسید

یکی از راه هایی که برای خرید کادو برای همسر به نظر من خیلی جواب میده اینه که از دوستان یا آشنایان همسرتون کمک بگیرید. می پرسید چطوری؟ کاری نداره که؟

مثلا من وقتی می خوام برای همسرم کادو بخرم، به خواهرهاش زنگ میزنم که توی صحبت های روزانه ای که دارند، ببینند به چه چیزی احتیاج داره یا چه چیزی چشمش گرفته. اینطوری هم سورپرایز میشه و هم چیزی که می خواد را براش میگیرم که ناراحت نشه.

برای آقایون هم میتونید همین کار را بکنید. از یکی از دوستاش یا برادر یا خواهرش کمک بگیرید. اونوقت ببینید چطوری سورپرایز میشه.


۱۳۰- انواع زیور آلات

شما می تونید به همسرتون انواع زیور آلات را به عنوان هدیه بدهید. زیورآلات دخترانه، زیورآلات دخترانه فانتزی، زیورآلات طلا، زیورآلات نقره، زیورآلات چوبی،زیورآلات استیل و …همیشه جذابیت خودشو داشته و دارد و خواهد داشت. امروز می بینیم آقایون هم از زیورآلات مردانه استفاده می کنند و در جهت تکمیل شیک بودن خود از این پوشش تزیینی استقبال کرده اند. با داغ شدن بازار زیورآلات، در خواست ها برای آموزش ساخت زیورآلات سنگی و یا ابزار ساخت این نوع تزیینات هم بالا رفته است. شما در مقاله ی زیر می توانید ۷ مدل از زیور آلات بسیار زیبا را به همراه عکس هاشون ببینید و از اون ها برای کادوی خودتون ایده بگیرید. منتظر نظرهاتون هستیم.

بیشتر بخوانید: زیبا شوید – ۷ مدل انواع زیورآلات دخترانه جذاب که باعث زیباتر شدن شما می شود


۱۳۱- کیک و شکلات و یا یه خوردنی خوشمزه

تا حالا شاید به این موضوع فکر نکردید که کادو می تونه خوردنی باشه. خب ولنتاین که می دونید چیه؟ شکلات یکی از اعضا اصلی در کادوی روز ولنتاین هست. پس حالا فهمیدید که کادو میتونه خوردنی باشه.

حالا وقت اونه که بفهمید همسرتون چه خوردنی را دوست داره که چند وقتی هست ازش خبری نبوده و دوست داره بخوره. این خوردنی میتونه شکلا خاص، شیرینی، آجیل، ترشی و حتی یک غذای اروپایی و یا چینی خاص باشه که میتونه حسابی غافلگیر کننده باشه.


۱۳۲- ظرف کاپ کیک

یکی از وسایل تزئینی دیگری که خانم ها علاقه بسیار زیادی به آن دارند، ظروف شیرینی هست که ما در اینجا ظرف کاپ کیک که بسیار مورد علاقه آنها هست را بیان کرده ایم. این ظرف در شکل ها و رنگ های بسیار زیادی وجود دارد که بهترین آن برای روز سالگرد عقد یا عروسی همین است که در تصویر زیر نمایش داده شده است.

19 ایده جذاب برای خرید کادو سالگرد ازدواج - کادوی سالگرد عروسی - کادوی سالگرد ازدواج - کادوی سالگرد عقد


۱۳۳-حوض های رنگی تزئینی

شاید تعجب کنید ولی حوض توی سالن جدیدا بسیار مورد توجه خانم ها و آقایان قرار گرفته است. این حوض ها با تزئین های متفاوت و رنگ های مختلف و در سایزهای کوچک تا بزرگ و طبقه های متفاوت وجود دارد. در کنار این حوض می توان از گلدان های گل طبیعی استفاده کرد و همچنین می توان ماهی هم درون آنها انداخت. مطمئنا همسر شما این ایده را می پسندد.

19 ایده جذاب برای خرید کادو سالگرد ازدواج - کادوی سالگرد عروسی - کادوی سالگرد ازدواج - کادوی سالگرد عقد

 


۱۳۴- باکس گل

باکس های گل که نمونه های اون رو در تصاویر زیر میبینید می تواند به عنوان هدیه عاشقانه، تولد، سالگرد ازدواج، ولنتاین و … استفاده شود. عموما افرادی که همسرشان علاقه زیادی به گل داره می تونن از این باکس ها استفاده کنن ولی اگر برای یک خانم به دنبال هدیه هستید، این باکس های گل بسیار زیبا و جذاب هستند چرا که هیچ خانمی پیدا نمیشه که از گل خوشش نیاد اونم با این کیفیت و زیبایی. توجه کنید که اقایون هم از این باکس های جذاب خوششون میاد و شک نکنید که این باکس های گل برای هدیه به آقایون هم مناسبه.

گل هایی که در این باکس ها قرار میگیرند می تونند متناسب با فصل و سلیقه همسرتان متفاوت باشند. گل رز که اکثر خانم ها عاشق اون هستن، گلهای زمستانی فریزیا، گل رز هلندی قرمز و … از جمله گل هایی هستند که می تونید انتخاب کنید. شک نکنید که با هدیه دادن این باکس ها لبخند بر روی لب های همسرتون میشینه.

24 ایده جذاب برای خرید کادو سالگرد ازدواج - خرید کادوی سالگرد عروسی -

24 ایده جذاب برای خرید کادو سالگرد ازدواج - خرید کادوی سالگرد عروسی -

24 ایده جذاب برای خرید کادو سالگرد ازدواج - خرید کادوی سالگرد عروسی -


۱۳۵- نامه عاشقانه

می خواهم یک کادوی جذاب برای سالگرد ازدواج به شما معرفی کنم که حتما آن را در کنار هر هدیه ای که تهیه کرده اید قرار دهید. آن هم نامه عاشقانه هست. یک قلم و خودکار بردارید و هر چیزی در مورد عشق خود و همسرتان دوست دارید یادداشت کنید و به او بگویید. از تمام از خودگذشتگی هایی که برای شما کرده است. از خوبی هایی که در دوران زندگی مشترک برای شما و خانواده شما کرده است. همه را برای او بنویسید و قدردانی ویژه ای از او بکنید. مطمئن باشید که او این نامه را چندین بار می خواند و اشک در چشمانش جاری می شود. پس همین الان شروع به این کار بکنید و چیزی را از قلم نیندازید. سعی کنید مقداری هم خلاقیت به خرج دهید و نامه را با رنگ ها و تصاویر مختلف تزوین کنید تا جذابیت بیشتری داشته باشد.

کادوی سالگرد ازدواج


۱۳۶- جوراب های رنگی

بله می دونم با دیدن این ایده حتما خندتون میگیره. ما هم برای همین این ایده را دادیم که در کنار ایده های جذابی که بیان کردیم، یدونه جوراب هم بزارید که هم خودتون خندتون بگیره و هم همسرتون را غرق در خنده کنید. جوراب یکی از ساده ترین کادوهای سالگرد ازدواج هست که اصولا کارایی بسیار زیادی هم داره و خانم ها بیشتر برای آقایون سفارش می دهند. پس اصلا از دادن این هدیه خجالت نکشید و در کنار همسرتون لذت ببرید. جوراب ها انواع مختلفی دارند. سعی کنید اگر می خواهید جوراب هم خریداری کتید کاملا متفاوت باشد. مثلا جوراب های رنگی که توی خونه میشه فقط پوشید یا برای شب یلدا یا کریسمس میشه استفاده کرد.

 


۱۳۷- دستبند چرمی

برای یک اکسسوری طبیعی و معمولی ، یک دستبند از چرم بافته شده تهیه کنید. یک ژورنال خالی با روکش چرمی هدیه ای عالی برای هرکسی که دوست دارد بنویسد. می توانید دستبندهای چرمی که اسم های شما به صورت اختصاصی حک شده را تهیه کنید. چزم ها هم انوع مختلفی دارند چرم طبیعی بسیار گرانتر و ارزشمندتر هست ولی چرم های مصنوعی هم امروزه بسیار زیبا هستند و قابلیت شخصی سازی با هر فرمی را دارند. می توانید قسمتی از طلا هم بر روی اون درست کنید.

دستنبند چرمی


۱۳۸- دسته گل میوه

یه ایده خیلی زیبا که جدیدا هم بسیار زیاد مورد توجه قرار گرفته، دسته گل میوه هست. یعنی میوه های مختلف را تهیه کنید. آنها را با استفاده از چوب مخصوص به حالت سیخ مانند در بیاورید و در کنار هم قرار دهید. و بعد با استفاده از یک روبان زیبا آن را ببندید و به شکل گل تزئین کنید. سعی کنید از همه میوه های فصل برای تزئین استفاده کنید. این ایده بسیار زیباست و در کنار دیگر هدیه های شما می تواند جذابیت خاصی رابرای سورپرایز عشق شما داشته باشد.

دسته گل میوه


۱۳۹- مبلمان منزل

رسیدیم به یک کادویی که حتما حتما و صددرصد یکی از گزینه هایی هست که خانم ها دوست دارند که هر سال کادو بگیرند تا دیزاین خونشون را عوض کنند. البته ما خودمون هم میدونیم که این وسیله یکی از گرونترین وسیله های بازار هست که هر کسی به راحتی توانایی خرید و تعویض مبلمان منطل را نداره ولی ما صرفا فقط یه ایده داریم می دهیم تا شما بتوانید انتخاب های بیشتری داشته باشید.

مبلمان ها انواع مختلفی دارند که شما با توجه به نیاز منزل و سلیقه همسرتون می توانید آنها را تهیه کنید.


۱۴۰- بازی جنگا

بله برای شما خیلی جالب هست که ما به شما بازی پیشنهاد می دهیم. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توانید ارتباط و احساسات خودتان با همسرتان را افزایش دهید. بله شما باید برای در کنار او بودن زمان بگذارید. با خرید این کادو شما بیشتر در کنار همسرتان خواهید بود و این به شما کمک می کند تا بتوانید از احساسات یکدیگر لذت ببرید.

بازی جانگا یک بازی هیجان انگیز هست که در آن با هر تعدادی که هستید می توانید بازی کنید. بازی ساخته شده با چوب که بسیار لذت بخش است. در طی بازی، بازیکنان به نوبت یک بلوک از برج را بیرون می‌کشند و آن را در بالای برج قرار می‌دهند. به این ترتیب یک ساختار بلندتر و به‌طور فزاینده‌ای ناپایدارتر ایجاد می‌کنند.

بازی جنگا


۱۴۱- استند شارژ چند کاره

اگر که همسر شما دارای لوازم برقی که نیاز به شارز دارد را همیشه به همراه دارد، یکی از بهترین گزینه هایی که می تواند به او کمک کند تا شب ها به راحتی تمامی وسایل خود را به شارژ وصل کند این استند ها هستند. گوشی موبایل، ساعت دیجیتال و هنزفری ها را به راحتی شارژ کرده و استفاده نمایید. از این وسیله به هیچ عنوان غافل نشید زیرا در دنیای دیجیتال امروز تمامی این وسیله ها ابزار دست هسنتد و باید از اونها نهایت استفاده را ببرید.

استند شارژ سه کاره


۱۴۲- ژاکت پشمی

برای هز رن و شوهری که در مناطق سردسیر زندگی میکنند، واجب هست که برای همدیگر از مدل های مختلف ژاکت پشمی هدیه بگیرند. اینکار باعث می شود که در سرمای زیاد، گرمای کادوی شما او را در هر مکانی غافلگیر کند. مدل های بسیار زیادی از این مدل ژاکت ها وجود دارد که می توانید تهیه کنید. آستین بلند یا آستین کوتا. یقه گرد یا یقه باز. اگر مدل یقه باز تهیه می کنید باید یک پیراهن هم در کنا آن تهیه کتید تا در زیر ژاکت جلوه ای خاص را به شما بدهد.

مدل های زنانه و مردانه خاص را به ذهن خود بسپارید و در زمانی مناسب به او بدهید


۱۴۳- ظروف سنگی

میدونم الان میگید عجب ایده جالبی، چرا به ذهن خودمون نرسید. بله به نظر ما هم یک ایده بسیار جالب و خاص و قدیمی هست. امروزه به دلیل اینکه ظروف گرانیتی راه به خانه یافته اند، طروف سنگی کم رنگ تر شده اند. اما بسیاری از خانم ها هنوز هم به آن علاقه زیادی دارند. پس اگر همسر شما هم علاقه زیادی به آن دارد، یکی از بهترین گزینه ها هست. در شهر مشهد شهری وجود که در آن ظروف سنگی بسیار زیبایی است و جزو صنایع دستی زیادی وجود دارد و سوغات بسیار زیبا و قیمتی حساب می شود.

این ظروف علاوه بر ریبایی دارای خواص بسیار زیادی می باشد و همچنین به غذا طعم خاص و به یاد ماندنی می دهد. امروزه مدل های مدرن و زیبا با طرح ها و نقاشی های بسیار زیبایی وجود دارد که می توانید برای هر سلیقه ای خرید کنید.

ظروف سنگی


۱۴۴- ریسه ال ای دی خاطرات به همراه گیره

کی از بهترین یادگاری هایی که از گذر زمان و عمر برای ما باقی می ماند تصاویری است که با دوربین های عکاسی و یا دوربین موبایل خود در مقاطع مختلف می گیریم و بعد از چندین سال با نگاه به آنها کلی خاطره و لحظات شیرین و یا تلخ جلوی چشمانمان می اید و می توانیم ساعت ها با مخاطب های همان خاطرات به بحث و گفتگو راجب آن زمان ها بپردازیم. یکی از مریت های این ریسه ها این است که می توانید تمامی عکس ها را در یک مکان در جلوی چشم بگذارید.

ریسه ال ای دی


۱۴۵- کباب پز گازی یا باربیکیو

کباب پز یا همان باربیکیو یکی از ملزومات پخت کباب است که فرایند تهیه و پخت این غذای خوشمزه را بسیار آسان می‌کند. یکی از کاربردی ترین وسایلی که امروره شما می توانید برای همسر خود در خانه خریداری کنید، کباب پزهای گازی یا برقی هست که یکی از وسایل مورد نیاز در منزل می باشد و برای درست کردن یک غذای کامل می توان از آن استفاده کرد.

حتما شما هم با خرید این وسیله آشنایی ندارید ولی ما به شما پیشنهاد می کنیم که مدل هایی که دارای فن هستند و فرایند باد زدن را به صورت خودکار انجام می دهند را انتخاب کنید.


۱۴۶- ظرف ناهار ویژه محل کار

بسیاری از آقایان و یا خانم هایی که در بیرون از خانه مشغول فعالیت هستند، اکثرا در محل کار خود غذا را میل می کنند. انها نیاز دارند که یک ظرف آلومینیومی بسیار مناسب برای این مواقع داشته باشند تا بتوانند به راحتی غذای خود را گرم کرده و در کنار همکاران خود استفاده کنند. سعی کنید ابتدا بفهمید که غذای خود را در کجا گرم می کنند. چون ظرف مخصوص مایکروویو با اجاق گاز متفاوت است.


۱۴۷- دوچرخه

دوچرخه ها یکی از وسایل ورزشی و تفریحی می باشد که طرفدار بسیار زیادی هم دارند. نکته مهم تر اینکه امروزه خانم ها هم به این وسیله ورزشی علاقه زیادی پیدا کرده و با برداشته شدن ممنوعیت های دوچرخه سواری بانوان، یه یکی از ورزشهای پر طرفدار تبدیل شده است. برای همین یه کادو سالگرد ازدواج خاص میتونه باشه.

دوچرخه های بسیار زیادی با مدل ها و قیمت های بسیار زیادی هست که ما پیشنهاد می کنیم از نوع زنانه یا مردانه جدا تهیه کنید و یا اینکه دو عدد برای اینکه با هم بتوانید همراهی کنید داشته باشید.


۱۴۸- شلوار برای آقایان و خانم ها

مدل های بسیار زیادی شلوار می توانید برای آقایان انتخاب کنید. شلوارهایی با جنس پارچه ای، کتان، جین، لی یا هر جنس دیگر با رنگ های بسیار زیبا و شیک که وجود دارد. سعی کنید بر اساس اندام مرد خود برای او شلوار تهیه کنید. یعنی برای آقایان چاق، شلوار تنگ انتخاب نکنید و بر عکس

برای خانم ها هم شلوارهای بسیار زیادی وجود دارد. شلوار جین، شلوار مجلسی، شلوار راستا، شلوار اسکینی، شلوار اورال و مدل های بسیار زیاد دیگر که به راحتی می توانید تهیه کنید


۱۴۹- چکمه یا بوت زمستانه

در فصل زمستان، یکی از دغدغه های اصلی برای هر مرد و زنی، داشتن یک کفش مناسب برای جلوگیری از خیس شدن و سرد شدن پاها می باشد. اما علاوه بر دلیلی که الان برای شما بیان کردیم، زیباتر دیده شدن هم امروزه به این مدل کفش ها اضافه شده است. یعنی داشتن یک استایل زمستانه به همراه یک کفش یا بوت ساق بلند زیبا، می تواند جلواه ای خاص و زیبا به هر کسی بدهد.

پس حالا که دلیل اهمیت این موضوع را فهمیدید، باید بدونید که خانم ها به این موضوع بسیار اهمیت می دهند و از داشتن انواع مدل های بوت و چکمه زمستانه لذت بسیار زیادی می برند.


۱۵۰- لباس مجلسی زنانه

خانم ها به لباس مجلسی علاقه بسیار زیادی دارند. شاید هیچ زنی وجود نداشته باشد که یک لباس مجلسی را برای دو مناسبت پوشیده باشد. خانم ها بیشتر به دلیل حس زنانه و حسادتی که در وجودشان قرار دارد، به زیبایی ظاهری خود بسیار اهمیت می دهند. البته زن های زیادی هم وجود دارند که لباس های خود را در هر مکان و شرایطی چندین بار بپوشند ولی این حس در انواع وسایل آرایشی و لباس های پوشیدنی خودنمایی می کند. پس یکی از بهترین گزینه ها برای آنها لباس های مجلسی شیک هست که بتوانند برای یکبار هم در یک مجلس جشن و شادی به تن کنند.


۱۵۱- گلدان های کریستالی

اگر تلاش می کنید که برای همسر خود یک کادوی سالگرد ازدواج تهیه کنید بدانید که خانم ها اصولا به وسیله های پر زرق و برق که به محیط خانه ی آنها جلوه ی خاصی بده خیلی علاقه دارند. من مطمئن هستم که تا حالا فکر نمیکردید که گلدان های کریستالی هم وجود داره و شما می تونید اونها را تهیه کرده و یک گل زیبا هم درون آنها بکارید و به همسر خود هدیه بدهید. این گلدان ها در رنگ های مختلفی وجود داره که ما پیشنهاد می کنیم گلی که می خواهید تهیه کنید هم با رنگ گلدان ست باشد.

گلدان کریستالی


۱۵۲- چای یا قهوه

بازم یه کادوی خیلی خنده دار می خوام بهتون معرفی کنم. چای و قهوه خیلی کادوی ساده ای هست ولی برای کسایی که به این موارد علاقه دارند میتونه یه کادوی بسیار عالی باشه. یه چای یا قهوه با مارک بسیار معروف میتونه یک نوشیدنی بسیار عالی برای شروع یک روز خوب باشه.

برای اینکه جذابیت آن بیشتر بشه می تونید یک نامه عاشقانه زیبا هم در کنارش قرار بدید و یا یک فنجان زیبا هم به اون هدیه بدهید. از این کادوی سالگرد ازدواج، به سادگی عبور نکنید چون صمیمیت را افزایش میده

 


۱۵۳- عروس هلندی

پرنده ها یکی از زیباترین هدیه هایی هستند که شما به هرکسی میتونید بدهید. عروس هلندی یکی از جذابترین پرنده هایی هستند که به خاطر شیطنت هایی که انجام می دهند و حرف زدنشون، خیلی جذابیت دارند. پس برای کادوی سالگرد ازدواج گزینه خوبی می تونه باشه. عروس هلندی ها دارای رنگ های بسیار زیادی هستند که همه سلیقه ای را در بر می گیرند.


۱۵۴- چاپ عکس بر روی سررسید

اگر همسر شما با کارهایی سروکار دارد که باید آنها را بر روی سررسی یادداشت کند، یکی از بهترین گزینه ها، چاپ عکس شما بر روی سررسی هست که باعث می شود همیشه شما در ذهن و خاطر او قرار بگیرید. یک هدیه سالگرد ازدواج بسیار ساده ولی تاثیرگذار مخصوصا برای آقایان


۱۵۵- مانیتور

اگر که همسر شما در منزل مشغول به کارهای رایانه ای هست و نیاز به یک مانیتور زیبا دارد، می توانید از این هدیه برای او استفاده کنید. شاید این وسیله در ابتدا ناکارامد به نظر برسد ولی ما باید به همه سلیقه ها توجه کنیم.


۱۵۶- جا نماز با پارچه ابریشمی

اگر همسر شما به نماز و آداب اسلامی و مذهبی اعتقاد دارد، می توانید یکی از این جا نماز ها یا سجاده ها را تهیه کرده و به همراه یک عطر خوش بوی بسیار جذاب به همسرتان هدیه بدهید. این هم می توانید یک هدیه در خور توجه باشد.


۱۵۷- مخلوط کن یا همزن برقی

اگر می خواهید برای همسر خود خرید کنید و می دانید که همسر شما به پختن شیرینی علاقه بسیار زیادی دارد، می توانید به او یک هم زن برقی با کیفیت هدیه بدهید که در اینکار به او کمک بسیار زیبادی بکند. معمولا خانم هایی که به زندگی خود علاقه بسیار زیادی نشان می دهند از پخت و پز لذت خاصی می برند. سعی کنید اندازه مخلوط کن مناسب آشپزخانه شما باشد. نه کوچک و نه بزرگ


۱۵۸- کتابخانه

اگر همسر شما اهل کتاب و کتابخوانی می باشد و تعداد کتابهای او بسیار زیاد هست، یکی از بهترین گزینه ها، کتابخانه هایی هست که در رنگ و شکل ها بسیار زیبایی وجود دارند و به راحتی در هر مکانی از منزل قرار میگیرند. شما به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید.


۱۵۹- درخت بونسای

بن سای این نماد زیبای طبیعت اکنون در بسیاری از منازل ما وجودارد. این درخت امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و به خاطر طراحی و شکل خاصی که دارد اکثر مردم جهان به ان علاقه مند شده اند. پس اگر برای همسر شما هم این مدل درخچه جذابیت دارد، می توانید از آن سفارش بدهید.


۱۶۰- ظروف چوبی

اگر به دنبال یک هدیه مناسب برای همسرتان هستید، حتما به ظروف چوبی مانند بشقاب، قاشق و لیوان فکر کنید. خانم ها بسبار عاشق این وسایل فانتزی هستند. البته به نظرم مدلی را خریداری کنید که بتوانید از آن استفاده کنید.

این وسایل هم برای دکور منزل استفاده می شود و هم قابلیت استفاده و لذت بردن از یک غذای خوشمزه را چند براربر می کند.


۱۶۱- میوه خشک با تزئینات خاص

میوه‌های خشک سرشار از ویتامین‌ها و پروتئین‌ها هستند و تقویت‌کننده‌ی کامل ایمنی هستند. و راه بهتری برای خوردن آنها وجود دارد. با هدیه دادن این شیرینی های میوه خشک بدون شکر انجیر که طعم و کیفیت بالایی دارند، یکی از عزیزانتان را غافلگیر کنید، یک گزینه هدیه سالم و عالی برای لذت بردن از خود.


۱۶۲- شکلات نوتلا

این شکلات ها را نمیشه به عنوان کادو به کسی داد ولی نکته این هست که به دلیل اینکه بسیار پر طرفدار هست، میشه همراه با کادوی اصلی یکی از این شکلات ها را به کسی که دوستش دارید بدید. حتما ازش لذت میبره


۱۶۳- ماگ هیتردار

این ماگ ها که از جنس سرامیک هستند با قرار گرفتن بر روی یک پایه سرامیک هیتردار، دمای مایع درون ماگ را تا ۵۵ درجه سانتیگراد ثابت نگه می دارد که اینکار بسیار مفید است.


۱۶۴- دفتر چرم

این دفترچه ها بیشتر برای کسانی که می خوره که میخواهند برای شعر و نوشتن مطالب عاشقانه استفاده کنند. پس یکی از این دفترچه ها تهیه کنید و متن های عاشقانه زیبا تهیه کنید و با یک کادوی بسیار زیبای دیگه به هرکسی که می خواهید هدیه بدهید.


۱۶۵- تلفن بیسیم

یکی از مواردی که همه افراد علاقه مند هستند که در محیط کار یا منزل داشته باشند، تلفن های بیسیم می باشد که توانایی صحبت کردن در هر شرایطی را برای همه فراهم می کند. این کادو برای خانم ها بسیار جذاب است


۱۶۶- قلیان زیبا

یکی از مواردی که می تواند هم جنبه دکوری داشته باشید و هم استفاده کنید، قلیان هست که امروزه بسیار مورد توجه همه قرار دارد


۱۶۷- بازی ۵ کاره

یکی از زیباترین کادوهای سرگرم کننده برای اینکه همسر خودتون را همیشه سرگرم کنید ، همین بازی هایی هست که همگی در کنار هم در یک مجموعه جمع شده اند

چند ایده ساده و خودمونی برای خرید کادو

۱- به نظر من همه چیز بستگی به علاقه همسرتون داره
ما پیشنهاد میکنم که ابتدا بفهمید همسرتون به چه چیزهایی علاقه بیشتری داره و بعد بر اساس اون سورپرایزش کنید.
اما من چند چیز رو هم به شما معرفی میکنم
یک شاخه گل رز همراه با ساعت، ادکلن خوشبو، کفش، خودنویس مهندسی و …

۲- یک نظر دیگه اینه که هدیه چیزی باشه که واسه دو نفرتون یادآور اون تاریخ باشه. مثلا یکی از عکسای عروسیتونو که همسرتون دوست داره رو به صورت تقویم یا ساعت درست کنید و بهش بدید.

۳- یک پیشنهاد عالی داریم

اول ببینید که همسرتون از چه چیزی بیشتر خوشش میاد، پس اونو برید بخرید. در مرحله بعد، ببینید که چه رنگی را دوست داره پس یه کاغذ کادوی اون رنگی تهیه کنید. مرحله ی سوم اینه که یک شعر عاشقانه آماده کنید و توی کادو بزارید. بعدش نوبت گله، یک شاخه گل یا یک دسته گل که مورد علاقه همسرتون هست را بهش بدید. بهترین لباست را بپوش، بهترین عطرت را بزن. و میتونی پایانش با یک شام خوشمزه ی خانوادگی تموم بشه. غذایی که مطمئن هستید همسرتون دوستش داره.

ولی نکته ی مهم اینه که باید همسرتون سورپرایز بشه. این از همه مهمتره

۴- نظرتون در مورد یک بلیط شگفت انگیز چیه؟

این بلیط میتونه بلیط سینما، تئاتر، کنسرت، شهربازی، یک مسابقه ی ورزشی و حتی یک رویداد و جشنواره باشه

۵- نظرتون در مورد ی۴ک نقاشی که از چهره ی همسرتون کشیده شده چیه. مثل سیاه قلم یا نقاشی رنگی که م یتونید قابش کنید.

۶- نظرتون در مورد یک کتاب چیه؟ تگر همسرتون رمان عاشقانه دوست داره حتما براش تهیه کنید. این کتاب میتونه هرچیزی باشه

هدیه دادن آسان است یا پیچیده؟

گرفتن هدیه، یکی از پیچیده ترین بحث هاییست که برای هرکدام از ما پیش آمده است و همیشه ما را سردرگم کرده. مخصوصا اگر بخواهیم برای خانمها هدیه بگیریم، کار از این هم سختتر و پیچیده تر می شود. خرید هدیه برای یک زن می تواند کاری پیچیده و دشوار باشد. اگر ظرافت به خرج ندهید پیامتان درست فهمیده نمی شود و شاید نتیجه عکس هم بدهد.اما را ه حل هایی نیز برای این امر وجود دارد.

بهترین هدیه برای هر کسی فرق می‌کند

از همین ابتدای کار یک نکته‌ی اساسی را به خاطر داشته باشید؛ بهترین هدیه تعریف ثابتی ندارد و ممکن است معنی آن از یک زن تا زن دیگر فرق کند. برای همین لازم است اول از همه نسبت به طرف مقابتان شناخت کافی داشته باشید و روی جزئیات رفتار او تمرکز کنید. همسر یا نامزدتان چه جور زنی است؟ از آن‌هایی که با یک شاخه گل ذوق می‌کنند یا آن‌هایی که از مرد زندگی‌شان توقع دارند علاقه‌اش را با هدیه‌های نفیس نشان بدهد؟ روحیه‌اش هنری است یا اصولا به سادگی علاقه دارد؟ به جزئیات توجه می‌کند یا نه؟ جوابی که به هر کدام از این سوال‌ها می‌دهید اولین قدم برای خرید بهترین هدیه را مشخص می‌کند.

به نیازهایش توجه کنید

وقتی می‌خواهید علاقه‌تان را با خرید هدیه نشان بدهید قبل از هیجان زده شدن از خودتان بپرسید اخیرا نکته‌ای بین حرف‌های طرف مقابلتان شنیده‌اید که نا‌خود‌آگاه باخبرتان کرده باشد او به چیزی نیاز دارد یا نه. اگر جواب مثبت بود خرید وسیله‌ی مورد نیاز او را در اولویت قرار دهید و اگر منفی بود توجه‌تان را به ادامه‌ی مطلب جمع می‌کنیم!

گل و شکلات فراموش نشود

هر هدیه‌ای که می‌خرید یادتان باشد موقعیت‌های رسمی، آداب و تشریفات خاص خودشان را دارند. به هیچ وجه قید جعبه کادوی شکیل، گل و شکلات را نزنید. جلوه‌ای که این جزئیات به هدیه‌ی شما می‌دهند دست کمی از ارزش هدیه‌ی اصلی ندارد. یادتان باشد هیچ وقت هدیه‌ی زن زندگی‌تان را بدون کادو یا بسته بندی زیبا به او ندهید. اگر چنین کاری کنید شک نکنید که او تنها یک پیام دریافت می‌کند: «حتی آنقدر ارزش نداشته‌ای که برایت وقت بگذارم و ظاهر هدیه را زیبا کنم.» احتمالش زیاد است که این حرکت در دنیای مردانه معنای بدی نداشته باشد اما برای زنان بستن شمشیر از رو است.

قانون طلایی برای وقتی که جدی هستید

وقتی نیت دارید برای یک موقعیت خاص هدیه بدهید به بهترین‌ها فکر کنید. اولین پیشنهادی که می‌تواند اغلب زنان را خوشحال کند زیورآلات با ارزش و ترجیحا از جنس طلا است. این مسئله هیچ ربطی به باورهای عامیانه‌ای ندارد که معتقدند اگر زنی از گرفتن هدیه‌های گران قیمت خوشحال شد موجود پول دوستی است. مسئله این است که زنان دوست دارند مرد زندگی‌شان برایشان سنگ تمام بگذارد و شاید هیج چیز به اندازه‌ی زیورآلات با ارزش نتواند نشان دهد که مردشان واقعا به آن‌ها توجه دارد. سراغ مدل‌های جدیدی بروید که طراحی مدرن دارند. برای مثال دستبندهای چرمی با یک قطعه طلا می‌توانند هدیه‌ای باشند که زنان امروزی می‌پسندند و در عین حال می‌توانند همه جا به همراه داشته باشند و شما را به خاطر بیاورند.

قانون عطر خاطره انگیز

یکی دیگر از هدیه‌هایی که می‌تواند برای همسر یا نامزدتان شیرین باشد و با هر بار استفاده، شما را یاد او بیاورد عطر است. سعی کنید سلیقه‌ی او در مورد انتخاب عطرها را پیدا کنید. ببینید بیشتر عطر گل‌ها را دوست دارد یا عطر خوراکی‌ها را می‌پسندد. بوی شیرین را ترجیح می‌دهد یا تلخ؟ عطر گرم می‌زند یا عطر سرد؟ جواب این سه سوال شما را به یک دیدگاه کلی می‌رساند که می‌تواند به خرید یک عطر شیک زنانه به عنوان بهترین هدیه منجر شود. پیشنهاد می‌کنیم خرید اینترنتی را در این مورد به خرید حضوری ترجیح بدهید، چون اغلب جزئیات کاملی درباره‌ی بوی عطر و نت‌های آن نوشته‌اند و ضمانت تعویض هم دارند، اتفاقی که در فروشگاه‌های حضوری نمی‌افتد.

فقط یک کادو و خرید هدیه!

گاهی اوقات به همسر خود یک شاخه گل رز قرمز می دهید و بدون هیچ حرفی او می فهمید که شما چقدر عاشق او هستید. گاهی اوقات برایش یک نامه می نویسید و احساسات خود را عمیقا به او پیشکش می کنید.
سالگرد ازدواج از جمله اتفاق هایی است که روز پیوند مبارک و عاشقانه شما را بازسازی می کند و گرامی داشتن آن یکی از راه هایی است که شما با آن از عشق خود مراقبت می کنید.

هرچند که هر روز با عمل و با سخن، تعهد و عشق خود را به همسر خود نشان می دهید، ولی سالگرد ازدواج اتفاق مهمتری است که زوج ها را به صورت اختصاصی کنار هم می نشاند و پیام ها و مفهوم هایی در بر دارد که فقط خودشان قادر به درکشان هستند.
ما در این مقاله چندین ایده به شما معرفی می کنیم تا از آنها الهام بگیرید و برای همسر خود کادویی مناسب تهیه کنید و در نهایت کادوی تهیه شده را در روز سالگرد پیوند زناشویی خود به همسرتان تقدیم کنید. با ما تا پایان همراه باشید.

ده نکته که در هنگام خرید هدیه برای یک زن باید رعایت گردد:

۱- جادوی بسته بندی:
زنان هدیه ای را که بسته بندی زیبا داشته باشد بسیار دوست می دارند. هر چه کاغذ کادو ، روبان ، پاپیون و زرق و برق بسته بندی بیشتر باشد بهتر است. البته افراط هیچ گاه پسندیده نیست. دچار اشتباه رایج نشوید. فایده ای ندارد به گیرنده هدیه بگوئید چشمهایش را ببندد و بعد یک بسته معمولی یا زشت به دستش بدهید. هیچ چیز جای بسته بندی را نمی گیرد.
۲- از بر کنید:
اگر به زندگی خود علاقه دارید ، روز تولد ، روز مادر ، سالروز ازدواج و تاریخهای مهم را از حفظ داشته باشید.

 ۳- زبان زنان را بیاموزید :
زبان زنان را بیاموزید. اگر خانم بگوید ((نمی خواهد چیزی برایم بخری)) منظورش این است که بهتر است یک چیز خوب برایم بگیری وگرنه بقیه عمر از زنده بودن پشیمان می شوی.

۴- لزومی نیست که حتما پول زیادی خرج کنید:
لازم نیست که حتما طلا و هدایای بسیار گران قیمت بخرید در واقع بر خلاف آنچه که این روزها مد شده ، یک شاخه یا یک دسته گل و عطر خوب ، هر دوی هدایا مناسبی هستند و بیشتر زن ها عاشق این چیزها هستند.

۵- فاجعه برچسب:
یادتان نرود پیش از دادن هدیه ، حتما برچسب قیمت آن را بکنید. باورکنید خانم ها دوست دارند خودشان قیمت را حدس بزنند و شاید دوست دارند قیمت را در ذهن خود بسیار بالاتر تصور کنند.

۶- لاف موقوف:
هرگز به یک زن نگوئید که این هدیه را ارزان خریده اید ، حتی اگر آن را مفت خریده باشید. مطمئن باشید زنان در این یک مورد ، صرفه جوئی را نخواهد پسندید.

۷- بدتر از ناسزا:
خرید میز اتو ، ظرف آشپزخانه ، پیش بند و از این قبیل چیزها اکیدا ممنوع. اینها را بگذارید برای خریدهای دو نفری.و فراموش نکنید در این مورد حق با همسرتان است.

۸- وقت شناس باشید:
به خاطر داشته باشید هدیه کوچکی که به موقع داده شود ، هزار برابر بیشتر از هدیه گران قیمتی که با یک هفته تاخیر داده شود ، می ارزد.

۹- رسید را نگه دارید:
به هنگام خرید حتما به فروشنده یاد آور شوید که ممکن است فردا برای تعویض مراجعه کنید و همیشه رسید هر چیزی را که می خرید نگه دارید تا اگر لازم شد خانم بتواند آن را عوض کند.

۱۰- و اگر می توانید طلا بخرید:
باور کنید که خیلی چیزها هم چشم مردان را خیره می کند و واقع بینانه باید قبول کنیم که هیچ چیز مثل طلا چشم خانمها را خیره نمی کنند.

بهترین کادو سالگرد ازدواج چه ویژگی هایی دارد؟

سالگرد ازدواج یک روز بسیار مهم در تقویم زندگی هر زوجی است و نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود، گاهی خرید یک شاخه گل یا نوشتن نامه می تواند بیانگر احساسات و علاقه شما به همسرتان باشد. هنگام خرید یک کادو مناسب سالگرد ازدواج، بهتر است بیشتر از هر موضوع دیگری به سلیقه همسرتان توجه کنید، زیرا زوج ها همیشه کنار هم هستند، به راحتی می توانند سلیقه خود را درک کنند و بدانند طرف مقابل کدام هدیه را راضی کند.

انتخاب هدیه سالگرد ازدواج برای یک زن:

برای خرید کادو سالگرد ازدواج برای خانم ها باید سلیقه زیادی داشته باشید، برای اینکه به خوبی از سلیقه همسرتان آگاه باشید، این برگه برنده شما برای خرید موفق کادو سالگرد ازدواج خانم هاست. قیمت هدیه به هیچ وجه نشان دهنده ارزش آن نیست، اما خرید هدایای گران قیمت زمانی است که تمکن مالی کافی داشته باشید. در زیر ایده های جذاب خرید را به شما معرفی می کنیم.

• یک ایده گران قیمت برای هدیه سالگرد ازدواج

اگر مشکل مالی ندارید و می خواهید آنها را با یک هدیه مجلل و گران قیمت به عنوان هدیه سالگرد ازدواج برای خانم ها غافلگیر کنید، با ما همراه باشید، ما در زیر بهترین کادوهای لوکس و گران قیمت سالگرد ازدواج را برای شما گردآوری کرده ایم. انجام شده:

۱- خرید ست جواهرات:

طلا و جواهرات همیشه یک هدیه محبوب هستند. می توانید در سالگرد ازدواج به همسرتان طلا هدیه دهید، برای جذابیت بیشتر بهتر است طلا سفارش دهید.

۲- کیف مجلسی زنانه:

خرید یک محصول چرمی مرغوب می تواند اولین انتخاب مردان برای همسرانشان باشد. کیف های شب جزو نیازهای اولیه هر خانمی است. فروشگاه اینترنتی رادین چرم تولید کننده و عرضه کننده مستقیم محصولات چرمی این امکان را به شما می دهد که زیباترین و با کیفیت ترین کیف های چرم زنانه را به آسان ترین شکل ممکن خریداری کنید.

۳- تابلوهای ابریشمی دست ساز از چهره همسرتان:

خرید تابلوی ابریشمی بافته شده با عکس همسرتان یا یک عکس جذاب از شما دو نفر ایده فوق العاده بدیع و جذابی است.

۴- خرید ست ساعت:

ساعت یکی از هدایای متداول در بین زوج هاست و هر بار که به ساعت خود نگاه می کنید، آن روز خاص را به شما یادآوری می کند.

۵- خرید تلفن همراه و سایر محصولات دیجیتال:

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، خرید کالاهای دیجیتال می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. داشتن یک تلفن همراه هوشمند، ساعت هوشمند یا دوربین حرفه ای برای ثبت لحظات عاشقانه می تواند شریک زندگی شما را بسیار خوشحال کند.

۶- کیف آرایش چرمی:

کیف لوازم آرایشی ابزاری است که خانم ها برای سازماندهی و مراقبت بهتر از محصولات آرایشی خود به آن نیاز دارند. برای خرید این محصول زیبا و کاربردی می توانید به وبسایت رادین چرم مراجعه کنید.

۷- کیف کمری چرمی:

کیف کمری به شما کمک می کند تا زمانی که از خانه بیرون می روید و می خواهید چندین وسیله حمل کنید از آن استفاده کنید. این کیف ها امروزه بسیار پرطرفدار هستند و یک ایده کادو جالب برای همسر شما هستند. برای خرید این محصول زیبا می توانید به سایت چرم رادین مراجعه کنید.

۸- کیف دستی با مدارک:

زمانی که می خواهید به دفتر مراجعه کنید، لازم است مدارک را به همراه داشته باشید. نگه داشتن مدارک در دست استایل شما را به هم می زند، در این مواقع داشتن کیف دستی یا کیف سند چرمی می تواند علاوه بر سهولت در حمل مدارک، نقش ویژه ای در ظاهر شما داشته باشد. خرید این محصول زیبا از سایت چرم رادین امکان پذیر است.

• یک ایده ارزان برای هدیه سالگرد ازدواج

هدایای ارزان قیمت می تواند شما را به یاد خاطراتتان بیاندازد، این هدایا معمولا بسیار پرمعنی هستند و رابطه خاص شما را نشان می دهند. در زیر چند نمونه از هدایای خاص و ارزان قیمت را برای شما قرار داده ایم.

۱- تهیه کتاب (یادداشت) با عکس های خاص دو نفر شما:

شما می توانید کتاب عاشقانه خود را داشته باشید که خاطرات و داستان های عاشقانه شما را بیان می کند. هر صفحه از این کتاب با عکس و متن شما قابل طراحی است و می توانید با ورق زدن آن خاطرات خود را مرور کنید.

 

دسته بندی مطالب: تشریفات عروسی , سبک زندگی

مطالب مرتبط :

 1. رز گفت:

  خیلی مطالب خوبی بود. اصلا فکر نمیکردم این همه ایده برای خرید کادوی تولد بود. کلا همه را نوشتم تا برای زمان های مورد نیاز ازشون استفاده کنم.

 2. سهراب گفت:

  من چراغ خواب را از این سایت دیدم و عکس خانمم را براشون فرستادم و اون ها برام ساختند و خیلی قشنگ شده بود. خانمم که خیلی ذوق زده شده بود. ممنونم بابت ایده های جالبتون

 3. هوتن گفت:

  من ازشون گلدون هوشمند خریدم. یه گلدون خیلی جالبی هست که امکاناتش خیلی خوبه. خیلی هم خوشگل بود. برای هدیه به مادرم خریدم که خیلی خوشش امده بود.

 4. خرید اينترنتی گفت:

  ایده های جذاب و دوست داشتنی بودند و باتوجه به سبک و سیاق و علاقه ای که وجود دارد می توان آن را به بهترین حالت ممکن ایجاد نمود

 5. shaho گفت:

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم امروز سفارش بدیم چند روز دیگه میرسه دستمون؟
  واسه سنندج

  • admin گفت:

   اصولا سه روزه هست. ولی با این شماره ۰۹۳۰۸۵۱۶۱۲۱ تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

 6. apadanakitch.com گفت:

  خسته نباشید ممنون به خاطر این وبسایت کاربردی

 7. janatan گفت:

  خیلی ایده هاتون خوب بود. توروخدا بازم بزارین

 8. zahra گفت:

  سلام خسته نباشید.
  خیلی ایده هاتون جالب و کاربردی ان.من از طراحی چهره سیاه قلم خیلی خوشم اومده اگه بخوام سفارش بدم چقد طول میکشه اماده بشه و ب دستم برسه؟

 9. جوادی گفت:

  واقعا عالی بود من از این ایده هاتون برای خرید کادوی سالگرد ازدواج برای خانمم استفاده کردم و امتیاز ۵ بهتون میدم

 10. هستی گفت:

  مقالتون خیلی خیلی خوب بود. من استفاده کردم. به منکه خیلی کمک کرد و گفتم نظرم را بگم

 11. سمانه خانم گفت:

  کادوهایی که دارید برای کادوی سالگرد ازدواج معرفی می کنید را برای مناسب تهای دیگه هم می شود استفاده کرد؟ مثلا همین آباژورها یا بقیه را برای همسرم یا پدرم هم بخرم. خیلی قشنگ هستند.

  • admin گفت:

   بله شما می تونید از این کادوها برای هر مناسبتی که دوست دارید استفاده کنید و هم برای زن و بچه و مرد قابل استفاده هست

 12. فائزه گفت:

  ممنون از ایده های قشنگتون👌

 13. هاشمی گفت:

  چقدر عالی. این همه هدیه از کجا اوردید. هرچی میری پایین تموم نمیشه. معلومه خیلی زحمت کشیدید. تشکر

 14. نجمه معصوم زاده گفت:

  نسبت به قیمتش و نسبت به قیمت‌های بالای همین مدل آباژور در مغازه بسیار قیمت مناسبی داره و بسیار خوشگله… خونه رو خیلی خوشگل کرده… طلایی خیلی قشنگه… توصیه میکنم بخرید…

 15. سمیرا سردشتی گفت:

  سلام دیروز فرش به دستم رسید کاملا شبیه عکسش بود، من برای جلو در سایز یک در یک و نیم رو گرفتم و راضی هستم

 16. لیلا رضایی گفت:

  دقیقا همون رنگهایی که سفارش داده بودم بدستم رسید با بسته بندی عالی ممنونم

 17. مهدیس صالحی پیمان گفت:

  خیلی خوشگل بودن من چیزی که انتظار داشتم همون بود فقط یه مشکل کوچیک داشت اونم لبه یکی از تابلو ها رفته بودمن سایر ۲۰×۳۰سفارش دادم فوق‌العاده بود سایزش نه کوچیک بود نه بزرگ

 18. تینا سجودی گفت:

  سایتتون خوب بود آباژور خیلی زیباس و اندازه اش برای گوشه سالن یا در میز کنار مبل خیلی مناسب است برای مادرم خریدم خیلی خوشش اومد

 19. لیلا شبانیان گفت:

  هم خوشگلل هم عالی وزیبا

فرستادن دیدگاه