۱۰ مدل کیک عروسی – کیک عقد – کیک نامزدی

20th دسامبر 2017
10 مدل کیک عروسی - کیک عقد - کیک نامزدی

۱۰ مدل کیک عروسی – کیک عقد – کیک نامزدی

۱۰ مدل کیک عروسی – کیک عقد – کیک نامزدی – سایت تالارنامه در مقاله‌ای که چندی پیش منتشر شد به صورت مفصل به معرفی تشریفات عروسی پرداخت. ما در این مقاله یک تعریف کوتاه از تشریفات ارائه دادیم که به این صورت بود:
“به تمام کارهایی که از ابتدا تا انتهای مراسم عروسی صورت می‌پذیرد تشریفات عروسی می گویند”
در مقاله پیش روی به یکی از شیرین ترین مراحل مراسم عروسی یعنی تهیه کیک مجلس عروسی خواهیم پرداخت. وقتی حرف از شیرینی به میان می آیند منظور ما فقط طعم و مزه نیست. اگر مهمان مقالات سایت تالارنامه بوده اید حتما در جریان هستید که ما ناب ترین و ایده های برتر سال را به شکلی ویژه تقدیم نگاه گرمتان کرده ایم و این روند را تا آخر نیز ادامه خواهیم داد. در این مقاله به معرفی چندین ایده برتر در رابطه با مدل کیک عروسی می پردازیم.

تیم پشتیبانی تالارنامه، دفترچه ای را برای شما طراحی کرده اند که کارهای لازم برای یک مراسم عروسی را برای شما به خوبی آماده کرده است. می توانید در زیر آن را دانلود کنید و سپس پرینت کرده و استفاده نمائید.

دانلود دفترچه راهنمای عروسی

کیک نامزدی فانتزی

وقتی صحبت از برتر بودن مدل کیک عروسی می کنیم منظورمان این است که به خاطر استایل خاص کیک عروسی به صورت گسترده از آن در مراسم های عروسی استفاده شده است.
مدل های کیک عروسی که ارائه خواهیم داد به کرات در سال ۲۰۱۷ در مراسمات عروسی مورد استفاده قراگرفته است و ما هم آنها را جمع آوری کرده تا شما عزیزان و همراهان همیشگی تالارنامه از آنها الهام بگیرید.
قبل از اینکه بخواهید کیک عروسی خود را سفارش دهید، با شیرینی فروشی خود صحبت کنید و از او بپرسید که محبوب ترین مدل کیک عروسی هایی که خودشان تدارک می بینند کدامها هستند و آیا از مدل های روز دنیا با خبر است یا خیر؟
میتوانید از مدل هایی که برای شما لیست می‌کنیم هم استفاده کنید و به کیک پزتان نشان دهید تا سلیقه و مدل مد نظر شما را ببیند.

کیک عروسی - کیک عقد - کیک نامزدی - کیک چند طبقه - کیک ویژه

مدل کیک عروسی شیک

به نکته‌ای اشاره می کنم و آن نکته هم به این صورت است که:
در حال حاضر یکی از شیک ترین نوع کیک های عروسی کیک های برهنه با یک لایه نازک طرح و رنگ سرامیکی یا کیک خوش رنگ با قطعات سرامیکی خوراکی است. امروزه زوج‌های جوان یا بهتر بگویم عروس و دامادهای عزیز امروزی به شکل عجیبی از انواع مختلف رسم و رسومات سنتی دور می شوند.
این بزرگواران خصوصاً تمایل دارند که برای تزئین مدل کیک مراسم عروسی خود از طرح های مدرن روز استفاده کنند و بدشان نمی آید که مزه خاص و منحصر به فردی به شیرین ترین اتفاق عروسیشان بدهند.

مدل کیک عقد و عروسی جدید

۱- کیک عروسی – کیک عقد مدل برهنه

کیک های برهنه از سال ۲۰۱۶ سر زبان ها افتاده و خیلی سریع تبدیل به محبوب ترین انواع کیک ها شدند و در سال جاری یعنی ۲۰۱۷ هم در صدر برترین ها جا خوش کرده اند.
برای اینکه گیج نشوید قضیه را برای تان روشن می‌کنم. کیک برهنه فقط یک اصطلاح است و منظور ما از کیک برهنه کیکی است که هیچ لایه روپوشی ندارد و به راحتی می توان دید که مواد و رنگ‌های استفاده شده در کیک به چه شکلی در کنار هم قرار گرفته اند. در ادامه هم عکسی از این نوع کیک عروسی برای شما قرار داده‌ایم.

کیک عروسی - کیک عقد - کیک نامزدی - کیک چند طبقه - کیک ویژه

۲- کیک عروسی – کیک عقد فانتزی

تفاوت این کیک با مورد اولی که خدمتتان معرفی شد فقط و فقط در یک لایه روپوش نازک است. این لایه روپوش به رنگ کرم شبیه به یک حالت یخ زدگی است.

این نوع در واقع چیزی بین کیک های برهنه و کیک هایی است که با لایه ضخیم پوشانده شده اند.

محبوبیت این نوع کیک دست کمی از کیک های برهنه ندارد. تصویر مربوط به این نوع کیک را برای درک بهتر در زیر مشاهده خواهید کرد.

کیک عروسی - کیک عقد - کیک نامزدی - کیک چند طبقه - کیک ویژه

۳- کیک نامزدی – کیک عروسی سایه

به این کیک عروسی اصطلاحا “آمبره” هم گفته می شود از سه طبقه تشکیل شده است و نوع رنگ آمیزی آن هم به طرح مدرن آمبره شهرت دارد. رنگ های مورد استفاده در این کیک عموما به صورت تیره و روشن مشاهده می‌شود. آمبره در چند سال گذشته حوزه مو و زیبایی را تحت سیطره خود داشت و اکنون پا را فراتر گذاشته و روی کیک های عروسی پیاده می‌شود.

 

توضیح کوتاهی در مورد رنگ آمبره:

“طرح و رنگ آمبره یک نوع تکنیک رنگ آمیزی مدرن است که بیشتر برای رنگ آمیزی موها مورد استفاده قرار می گیرد و به این صورت است که قسمت پایین موها روشن تر از قسمت بالای موها است”
ولی در مورد مدل کیک مورد نظر ما، رنگ روشن تر آمبره در قسمت بالای کیک است و از بالا به پایین بر تیرگی آن افزوده می‌شود.

 

کیک عروسی - کیک عقد - کیک نامزدی - کیک چند طبقه - کیک ویژه

۴- کیک عروسی با طعم های سرگرم کننده

این کیک یک زیر دسته مستقیم کیک های برهنه است و به راحتی لایه‌های آن قابل مشاهده است. لایه‌های شیری و کاکائویی یک کیک خوش طعم و خوش رنگ را به وجود آورده است. این فقط ظاهر کیک نیست که باید زیبا به نظر برسد مهمان ها دنبال مزه کردن یک تکه کیک خوشمزه اند.
ما فقط ظاهر را به نمایش می‌گذاریم اینکه چه موادی استفاده میکنید به عهده خودتان و کیک پزتان است پس بهترین طعم ممکن را تقدیم خود و مهمانان خود کنید.

کیک عروسی - کیک عقد - کیک نامزدی - کیک چند طبقه - کیک ویژه

۵- کیک عروسی – کیک نامزدی با طعم های طبیعی

این که کیک عروسی، از مزه و طعم با کیفیت و طبیعی برخوردار باشد و خوشایند عروس و داماد خواهد بود. در حالی که شاید بیشتر مردم ممکن است طرفدار کیک های funfetti باشند روند برای زوجهای جوان به گونه ای دیگر است.
خانم آندریا فریمن طراح مشهور عروسی در این مورد اظهارنظر جالبی دارد و می گویند:
“روند تولید محصولات طبیعی و ارگانیک رو به رشد است و این قضیه در تولید کیک عروسی نیز صادق است”
طبیعی و ارگانیک بودن مواد به کار رفته در کیک عروسی شما هم از اهمیت بالایی برخوردار است. سعی کنید برای کیک عروسی خود از میوه های تازه و مواد اولیه درجه یک استفاده کنید. با این که ما فقط به ظاهر قضیه می‌پردازیم ولی بد ندیدیم که کمی هم از کیفیت کیک عروسی صحبت کنیم.

کیک عروسی - کیک عقد - کیک نامزدی - کیک چند طبقه - کیک ویژه

۶- کیک عقد – کیک عروسی متالیک

استفاده  از یک روکش طلایی ظاهر زیبایی به این کیک داده است، البته طبقات آن می تواند خیلی بیشتر از سه طبقه باشد.
دنیای مد شدیدا و با روند جالبی در حال تغییر است. امسال کیک متالیک تبدیل به یک مد خوشمزه شده است به خصوص اگر قسمتی از کیک عروسی با رنگ لباس عروس خانوم ست شده باشد. ست شدن این دو رنگ جالب به نظر می رسد این گونه نیست؟
بعضی از عروس خانم ها برای مثال یک الگوی مشابهی در لباس خود دارند که می‌توان دقیقاً از این الگو برای تزیین کیک استفاده کرد.

کیک عروسی - کیک عقد - کیک نامزدی - کیک چند طبقه - کیک ویژه

۷- مدل کیک عروسی ماربل یا سنگ مرمر

استفاده از طرح و رنگ سنگ مرمر در کیک عروسی از سال ۲۰۱۶ شروع شد. امسال بسیاری از زوج ها کیک عروسی خود را با رنگهای سنگ مرمر سفارش داده اند. این شاهکار نزدیک به یک حالت یخ زدگی زیبا است.

کیک عروسی - کیک عقد - کیک نامزدی - کیک چند طبقه - کیک ویژه

۸-کیک عروسی – کیک نامزدی قطره ای

یک مدل جالب و شاهکار و به شخصه، علاقه زیادی به این نوع کیک ها دارم. روکشی با رنگ های زیبا و چنین به نظر می‌رسد که از قصد، مواد تزئینی خوشمزه را از بالا روی کیک ریخته باشند.
شما را نمی دانم ولی بسیاری از مراسم های عروسی که امسال برگزار شد و ما به آنها دعوت شدیم از مدل‌های مشابه این عروسی استفاده کردند.

کیک عروسی - کیک عقد - کیک نامزدی - کیک چند طبقه - کیک ویژه

۹- کیک عروسی مونوکروماتیک

در این کیک سه نوع تزیین متفاوت خودنمایی می‌کنند و کیک عروسی ما را می سازند. سیاه و سفید یک طرح رنگی بی نظیر در دنیای مد است و اگر خاطرتان باشد گفتیم که، دنیای کیک های عروسی نیز هم جهت با دنیای مد در آمده است. علاوه بر رنگ سیاه و سفید خالص، می توان از گل و یک رنگ هم در کیک عروسی استفاده کرد.

کیک عروسی - کیک عقد - کیک نامزدی - کیک چند طبقه - کیک ویژه

۱۰- کیک عقد – کیک نامزدی کلاسیک چند لایه

یک کیک عروسی ساده با رنگ سفید هیچگاه از مد نخواهد افتاد. کیکهایی به رنگ سفید هنوز انواع ترجیحی کیک ها برای عروسی هستند. حتی با وجود طرح ها و رنگ های متفاوت باز هم استفاده از یک استایل سفید ساده خیلی شیک به نظر می رسد.

کیک عروسی - کیک عقد - کیک نامزدی - کیک چند طبقه - کیک ویژه

 

یم مشاوره تالارنامه، برنامه ریزی به صورت آنلاین برای شما در نظر دارند که در زیر می توانید به راحتی مراسم عروسی خود را برنامه ریزی کنید.

برنامه ریزی مراسم عروسی

دسته بندی مطالب: تشریفات عروسی , مجله عروس

مطالب مرتبط :

  1. حیدر گفت:

    چقدر جالب. کیک برهنه تا حالا نشنیده بود. ولی یکی شاید ظاهرش جالب نباشه. من نپسندیدم ولی فکر کنم خوشمزه باشه حسابی

فرستادن دیدگاه