۱۱ مدل تاج عروس مدل ۲۰۱۸

9th اکتبر 2018
مدل های تاج عروس

۱۱ مدل تاج عروس مدل ۲۰۱۸ – یکی از تشریفات و کارهای عروسی انتخاب مدل موی عروس و تزیین آن با تاج عروسی دلخواهتان است. و حتی می توان گفت که این کار جزو جذابترین کارهای عروسی به حساب می آید. مانند انتخاب لباس عروس و یا لوازم عروس برای روز عروسیتان. برای این قسمت که همان انتخابتاج عروس است، گزینه های زیادی وجود دارد، شما ممکن است ابتدا احساس سردرگمی کنید و میان این همه انتخاب غرق شوید! انتخاب تاج عروس، یکی از سختترین کارهای عروسی می باشد. زیرا هم باید با مدل موی آرایشی شما ست باشد و هم با لباس عروس شما هماهنگ شود.

مشاوران سایت تالارنامه در این مقاله با شما هستند تا بدون سردرگم شدن در کمترین زمان ممکن بتوانید دقیقا چیزی را که بدنبالش هستید پیدا کنید. تا بتوانیم حس زیبای یک شاهزاده را به شما تلقین کنیم.

مدل های تاج عروس

تالارنامه این بار برای شما ۱۰ مدل تاج عروس را آماده کرده تا انتخابی راحت تر و مناسب خودتان داشته باشید:

۱-تاج مدل کلیپس:

این یک گزینه عالی است. اگر شما در حال برنامه ریزی برای زیباتر کردن موهای خود در روز عروسیتان هستید این یک انتخاب ساده و چشم نواز برای شماست. شما می توانید  قسمتی از موهای خود و یا همه ی موهایتان را بکلی پشت سرتان بشکل حلقه هایی کنار هم جمع کنید.به طوری که هیچ قسمتی از موهایتان، صورتتان را نپوشاند.

این یک شینیون ساده و زیباست که البته  یک کلیپس عروس فوق العاده و شاید هم درخشان جلوه موهایتان را دوچندان خواهد کرد.

مدل های تاج عروس

۲- تاج عروس مدل شانه ای:

استفاده ازاین مورد بهترین کار برای سرعت بخشیدن به آرایش موهایتان در روز عروسی شماست. یک شانه زیبا و بسیار ساده که از قسمتی از موهایتان تا قسمتی دیگر را می پوشاند. انگار یک پرنده زیبا و درخشان بر روی موهای شما در حال پرواز کردن است.

شما می توانید شانه ی عروسی را پیدا کنید که با تزیینات لباس عروستان کاملا مطابقت داشته باشد و همینکار باعث می شود این شانه کوچک بیشتر بر روی موهایتان خودنمایی کند.

مدل های تاج عروس

۳- تاج عروس مدل شاهزاده :

انتخاب یک تاج سر زیبا با سنگهای درخشان این روزها بسیار رایج است. بیشتر عروس خانم ها این گزینه را بیش از دیگر گزینه ها می پسندند. البته ماهم به آن ها حق می دهیم زیرا همه عروس ها دوست دارند در مهمترین روز زندگیشان برای شاهزاده رویاهایشان همچون یک پرنسس با تاجی زیبا ظاهر شوند.

پس اگر این گزینه مورد علاقه شماست، می توانید تاج دلخواهتان را به تنهایی  استفاده کنید و یا تور عروسی زیبایی را انتخاب و آن را در زیر تاجتان وصل کنید که به سمت پایین آویزان می شود. شاهزاده بودن برازنده شماست.

مدل های تاج عروس

۴- تاج سر فانتزی عروس :

این گزینه یک فانتزی متفاوت است که یک احساس شگفت را با لباس عروسی شما ترکیب می کند و می تواند تقریبا هر مدل مو را بپوشاند. بسیاری از عروسها تصمیم می گیرند یک گیره ی پفدار توری یا گیره ای که با پرسفید درست شده را برای تکمیل زیبایی شان به موهای خود وصل کنند. شاید شما نیز از این ایده فانتزی ما خوشتان بیاید.

مدل های تاج عروس

۵- تاج عروس با گل طبیعی یا مصنوعی :

بنظر من هیچ چیز زیباتر و چشم نوازتر و لطیف تر از گل طبیعتی نیست. پس بهتر است که علاوه بر گل ارایی های قسمت های دیگر مراسم عروسیتان، از گلهای طبیعی یا مصنوعی زیبا بعنوان تاج سر موی عروسی خود استفاده کنید.

اگر در لباس عروس شما طرحی از گل وجود داشته باشد نیز تاج سر گل یک انتخاب مناسب برای موهای شماست. البته این را فراموش نکنید که بهتر است از همان گلی که در تاج سرتان استفاده کرده اید، در دسته گل عروسیتان نیز استفاده کنید. این باعث می شود زیبایی و یکپارچه بودن شگفت انگیز شما بیشتر به چشم بیاید.

مدل های تاج عروس

۶- گل سر عروس مدل سنجاق ظریف:

برای زیبایی فوق العاده موهایتان، استفاده از گل سر عروس مدل سنجاق ظریف، یک مدل درخشان و زیبا می باشد. اگر ترجیح می دهید از چیزی ساده و ظریف برای زیبایی و نگه داشتن موهای خود استفاده کنید این گزینه مناسب شما خواهد بود.

مدل های تاج عروس

۷- ربان موی عروس:

روبان ها عملا برای عروس خانم هایی که می خواهند مدل مو بافته شده را تزیین کنند استفاده می شوند. عروس خانم هایی که دارای موهای بلندی هستند، بیشتر علاقه دارند که موی خود را ببافند. این گزینه مناسب عروسهایی است که  تمایل کمی به مراسم ازدواج رسمی دارند و با یک مراسم عروسی در فضای باز بیشتر موافقند.

مدل های تاج عروس

۸- تاج سر عروس درخشان همچون سربند:

این یکی از تاج های سر عروس همه کاره است. زیرا هم برای موهای بلند و هم موهای کوتاه قابل استفاده است. این یک انتخاب زیبا برای عروسهایی با موهای کوتاه است که ممکن است قادر به استفاده از مدلهای دیگر نباشند.

شما می توانید با یک نوع از این تاج کوچک موهایتان را فوق العاده تر جلوه دهید. این مدل هم برای موهای باز و هم موهای بسته قابل استفاده است. همچنین می توانید موهای خود را بر روی صورتتان بریزید یا آنها را کاملا زیر این مدل تاج بپوشانید.

مدل های تاج عروس

۹- تاج سر عروس مدل کلاه:

کلاه کمی بیشتر از دیگر گزینه ها، موها را می پوشاند و به چشم می آید اما مناسب عروسهایی است که این استایل کلاسیک را می پسندند. کلاه همچنین یک پوشش مناسب مو و جایگزین حجاب برای مراسم های مذهبی بوده و هست (البته بیشتر در خارج از ایران).

علاوه بر این، کلاه های شگفت انگیز برای مراسم عروسی در کنار ساحل و کلا در فضای باز، بسیار زیبا هستند.

مخصوصا اگر عکاسی روز عروسی برای شما مهم است با این استایل کلاسیک در فضای باز می توانید عکسهایی خیره کننده از خودتان در نور خورشید بگیرید.

مدل های تاج عروس

۱۰– تور روی موهای عروس :

استفاده از این پوشش رسمی و سنتی و البته زیبا، برای بسیاری از عروس ها بسیار ساده است. این مدل شبیه به پوشیدن چادر می باشد که بیشتر عروس خانمها برای مراسم عقد خودشان استفاده می کنند. البته از تور برای پوشش قبل از ورود به تالار نیز استفاده می شود. به جای تور می توانید از چادر سفید نیز استفاده کنید.

مدل های تاج عروس

۱۱- تاج سر عروس مدل ریز با برجستگی های گل سرخ

این تاج گل، را می توان به شکل های مختلف ساخت. مدلی برای عروس خانم های رمانتیک که به شکلی بسیار مدرن طراحی شده است. حتی می توان از برجستگی های آن، سنگ های ماه های تولد را گنجاند.

تاج گل عروس

تاج گل عروس

 

تاج گل عروس

دسته بندی مطالب: تشریفات عروسی , مجله عروس

مطالب مرتبط :

فرستادن دیدگاه