۱۷۵ مدل لباس عروس ۲۰۲۰ به همراه فیلم

29th ژانویه 2020
لباس عروس مدل 2018

۱۷۵ مدل لباس عروس ۲۰۲۰ به همراه فیلم

زماني كه تاريخ عروسيتان دقيقا مشخص شد زمان آن رسيده كه سر فرصت و حوصله دنبال مابقي كارهای قبل عروسی باشيد و اولين آن ميتواند انتخاب لباس هايتان باشد. اين كه تصميم داريد لباس ها را به مزوني سفارش بدهيد تا طبق اندازه و سليقه ي شما دوخته شود يا اينكه ميخواهيد از بين لباس هاي آماده ي موجود در بازار انتخاب و خريد را انجام دهيد يا حتي لباس عروس را اجاره كنيد در زمان بندي شما تاثير زيادي دارد. قطعا دوخت صفر تا صد لباس زمان بيشتري از شما گرفته و حداقل چند بار نياز به پرو دارد. پس به اين نكته توجه كنيد تا زمان كافي را براي داشتن لباس مناسب داشته باشيد. بعد از آن دقت كنيد كه لباس عروس و داماد نياز به اكسسوري و تزئينات اضافه هم دارد. به عنوان مثال تور سر عروس، تاج يا اكسسوري موي عروس، كراوات يا پاپيون داماد و… بنابراين علاوه بر خود لباس ها نياز به اختصاص زماني براي انتخاب اكسسوري نيز وجود دارد.

فیلم مدل های لباس عروس ۲۰۱۹

در اینجا دو تا فیلم بسیار زیبا  از لباس عروس های مدل ۲۰۱۹ براتون گذاشتیم که حتما توصیه می کنم قبل از انتخاب، این مدل ها را ببینید.

برای مراسم عروسی چی بپوشم؟

۱) رنگ لباس

شما باید لباسی را تهیه کنید که رنگ آن با پوست تن شما مطابقت داشته باشد.

برای پوست گرم، رنگ های زرد و قرمز مناسب هستند.

برای پوست های روشن رنگ های بنفش و سبز و پایه آبی مناسب هستند.

۲) فرم لباس

برای این منظور باید فرم اندام خود را به خوبی بشناسید.

اگر فرم بدنتان گلابی است، برای لاغرتر نشان دادن خودتان باید به گردن و یقه توجه ویژه کنید.

لباس های با یقه مربعی و دکلته بسیار مناسب هستند.

اگر فرم بدنتان مثلثی و برعکس گلابی است از دامن پین دار استفاده کنید.

اگر فرم بدنتان مستطیلی است باید لباستان به نحوی باشد که در بدن ایجاد انحنا کند مثل یقه اسکوپ یا یقه دلبری.

اگر فرم بدنتان سیبی شکل است باید طول تنه و عرض باسن خود را افزایش دهید.

برای اینکار از ترکیب رنگها باید استفاده کنید. برای این منظور از دامن های کوتاه و کمر بالاتر استفاده کنید.

نکاتی که باید در انتخاب لباس عروس رعایت کنید

۱- لباستان باید راحت باشد

یادتان باشد که شما باید یک روز تمام را با این لباس به سر ببرید. پس اگر در آن راحت نباشید به مشکل بر می خورید و حتی ممکن است به لباستان آسیبی وارد شود و دیگر آن شب رویایی به کابوسی وحشتناک تبدیل شود.

۲- قد و اندام و چهره خود را در نظر بگیرید

حتما به مزون عروسی که مراجعه می کنید، بگوئید لباسی متناسب با قد و اندام و چهره شما برای شما فراهم کند. خرید لباس عروس هم به ذوق و هم به حوصله بسیار زیاد نیاز دارد. همیشه یادتان باشد که لباسی که بر روی مانکن به ظاهر زیبا می آید، بر روی تن شما ممکن است زیبا نباشد.

۳- بالا تنه لباس عروس بسیار مهم است

در هنگام خرید یا اجاره لباس عروس، به بالا تنه آن بسیار توجه کنید. اگر بالا تنه ی شما خیلی تنگ باشد شما را بزرگ و چاق می کند. لباس عروس به علت رنگ، همیشه مورد توجه همه مهمانان است و بالا تنه ی آن بیشترین توجه را به خود دارد. البته توصیه ما این است که همیشه قبل از مراسم خود، تمرین های ورزشی مناسبی برای داشتن تناسب اندام خوب داشته باشید.

۴- رنگ لباس عروس

اکثر عروس خانم ها دنبال لباس عروس سفید رنگ هستند ولی در این سال های اخیر، رنگ لباس عروس سفید دیگر زیاد مورد توجه و مد نیست. اکنون لباس عروس سفید تا حدودی متمایل به سفید چرک یا کرم بیشتر مورد توجه است.

۵- متناسب با فصل سال، لباس خود را انتخاب کنبد

حتما در انتخاب لباس خود، به فصل برگزاری مراسم توجه نمائید. اگر مراسم شما در فصل سرد سال است، از انتخاب لباس عروس دنباله دار حتما اجتناب کنید چون ممکن است در اثر بارندگی بسیار کثیف شود. همچنین ضخامت لباس هم در فصل های مختلف حتما باید در نظر گرفته شود.

با توجه به این نکاتی که بیان کردیم، بهترین گزینه برای انتخاب لباس عروس، سادگی آن است. همیشه لباس های ساده بهترین گزینه هستند.

۶- سعی کنید انتخاب لباس عروس خود را به روزهای نزدیک مراسمتان نیندازید.

اکثر عروس خانمها، با خیال راحت، تمامی کارهای مراسم خود را به روزهای آخر می اندازند. این کار، باعث می شود که در بعضی از موارد، نتوانید به آنچیزی که دوست دارید برسید. حداقل از یکماه قبل برای تهیه لباس عروس خود اقدام کنید. در مقاله ای، تمامی کارهایی که شما باید قبل از مراسم خود انجام دهید را نوشته ایم. این مقاله به برنامه ریزی مراسم عروسی معروف است.

۷- سعی کنید دنبال لباس عروس درون شبکه های مد نباشید

بعضی از عروس خانم ها، در شبکه های مد و مجله های مد، می چرخند تا یک لباس عروس خاص و تک پیدا کنند. بعد از آن، مدل را برداشته و در مزون های لباس عروس به دنبال مشابه آن می گردند. اینکار را نکنید. بعضی لباس های مدرن خیلی مبهوت کننده هستند و وقتی آن را می پوشید احساس بدی به شما دست می دهد. این چیزی است که هرگز نباید به سراغ آن بروید. کار راحت تر این است که به مراکز لباس عروس مراجعه کنید و مدلی که با اندام شما همخوانی دارد را انتخاب کنید و بپوشید.

لباس عروس

۸- یک دوربین عکاسی به همراه خود به مزون ببرید

اگر که مزون لباس عروس به شما اجازه می دهد، از لباسی که می پوشید، عکس بگیرید. اینکار دو مزیت دارد، هم می توانید آن را چندین بار در بدن خود ببینید و مقایسه کنید و هم برای آینده به فرزندانتان نشان دهید. این عکس ها را می توانید بعدها مشاهده کرده و با یاداوری این روزها لذت ببرید. بعضی بوتیک ها اجازه ی عکاسی نمی دهند در این صورت می توانید با آن ها صحبت کرده و اطمینان دهید که تنها هدف شما تصمیم گیری در انتخاب لباس است نه کپی برداری و یا هر چیز دیگری.

۹- اگر نیاز دارید، لباس های زیادی را تست کنید

به دنبال مدل لباس عروسی باشید که با اندام شما، همخوانی داشته باشد. برای اینکار، باید لباس های زیادی را تست کنید. شما می توانید لباس های مختلفی را تست کنید و سپس یکی از آن ها که متناسب با اندام شما می باشد را انتخاب کنید، اما این کار ممکن است خیلی زمان بر باشد.

توجه داشته باشید تست کردن لباس های زیاد ممکن است باعث گیج شدن شما شده و بر سر دو راهی قرار بگیرید پس در صورت نیاز این کار را انجام دهید. شما در این گام می توانید به بوتیک های مختلفی بروید.

۱۰- افراد هم سلیقه را همراه خود ببرید

عروس خانم ها دوست دارند که دوستان، خویشاوندان نزدیک یا همسایه های خود را برای انتخاب لباس همراه خود برده تا به آنها در انتخاب لباس کمک کنند. این فکر بدی نیست اما باید بدانید شما بهترین انتخاب را زمانی دارید که تنها هستید و با ارامش بیشتری می توانید انتخاب کنید و مجبور نیستید هیچ فشاری را تحمل کنید. اگر می خواهید کسی همراهتان باشد، سعی کنید مادر یا خواهرتان باشد که سلیقه ای نزدیک به شما داشته باشد.

لباس عروس

۱۱- لباس زیر جذاب بپوشید

در روز انتخاب لباس عروس تان شما بیشتر زمان خود را در اتاق پرو می گذرانید و داشتن یک لباس زیر زیبا و جذاب به شما احساس مثبت و خوبی می دهد. اکثر زنان قدرت درک لباس زیر خوب و متناسب را ندارند.

۱۲- از اکسسوری ها استفاده کنید، ولی به حد اندازه

شما باید در انتخاب و خریداری لباس و اکسسوری برای روز جشن جدی باشید. یادتان باشد در استفاده از اکسسوری زیاده روی نکنید. در مقاله ای، ۱۱ مدل تاج عروس و انتخاب تاج عروس را برایتان بیان کرده ایم. همچنین مدل های زیبای دسته گل عروس را نیز برایتان بیان کرده ایم. همچنین مقاله ای برای انتخاب مناسب کفش عروس نیز برایتان تهیه کرده ایم.

لباس عروس

۱۳- هنگام تست لباس تان زیاد سوال بپرسید

شما باید از فروشنده ی بوتیک سوالات زیادی بپرسید. از خودتان هم سوالات زیادی بپرسید و با جواب دادن به آنها، بتوانید احساس خوبی در خود ایجاد کنید. می توانید سوال هایی از این قبیل از خودتان بپرسید.

آیا من احساس زیبایی دارم ؟

آیا من احساس راحتی می کنم ؟

آیا من می توانم با این لباس برقصم ؟

آیا من می توانم راحت بنشینم ؟

۱۴- داشتن آرایش مناسب و شبیه روز عروسی

در بسیاری از موارد، عروس خانم ها با چهره ای عادی به پرو کردن لباس می پردازند. به نظر من، شما برای پرو لباس عروس، باید آرایشی حدودا شبیه به روز عروسی خود داشته باشید تا بتوانید زیبایی خود را در لباستان ببینید و با اینکار در انتخاب مناسب، راحتتر باشید. داشتن یک آرایش ساده می تواند صورت شما را از آن حالت بی روحی و سادگی دربیاورد و چهره شما را به چهره روز جشن تان نزدیک تر کند. با داشتن یک آرایش ساده شما احساس خوبی نسبت به خودتان پیدا می کنید.

۱۵- ظرافت را فراموش نکنید

در انتخاب لباس عروس ظرافت یک اصل مهم به حساب می آید. یک لباس با طرح های بزرگ طرفدار چندانی ندارد.

۱۶- در انتخاب لباس بیشتر به بالا تنه لباس توجه کنید

بیاد داشته باشید که بالا تنه لباس چیزی است که مردم بیشتر به آن توجه می کنند و در عکس های عروسی این قسمت بیشتر نشان داده می شود.

۱۷- لباس خود را بر اساس فرم بدنتان انتخاب کنید

فرم بدن انسان ها با هم فرق دارد به همین دلیل بهتر است لباسی را انتخاب کنید که مطابق فرم بدنتان باشد یا به عبارتی دیگر عیوب اندامی بدنتان را بپوشاند. فرم بدن زنان به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

برای این منظور باید فرم اندام خود را به خوبی بشناسید.

اگر فرم بدنتان گلابی است، برای لاغرتر نشان دادن خودتان باید به گردن و یقه توجه ویژه کنید.

لباس های با یقه مربعی و دکلته بسیار مناسب هستند.

اگر فرم بدنتان مثلثی و برعکس گلابی است از دامن پین دار استفاده کنید.

اگر فرم بدنتان مستطیلی است باید لباستان به نحوی باشد که در بدن ایجاد انحنا کند مثل یقه اسکوپ یا یقه دلبری.

اگر فرم بدنتان سیبی شکل است باید طول تنه و عرض باسن خود را افزایش دهید.

برای اینکار از ترکیب رنگها باید استفاده کنید. برای این منظور از دامن های کوتاه و کمر بالاتر استفاده کنید.

اندام سیبی

در این حالت شکم و کمر بزرگ است و قسمت شانه و پاها باریکتر است پس باید از لباس های راستا استفاده کنیم هر چه لباس ساده تر باشد بهتر است.

اندام گلابی

در این حالت شکل باسن و ران بزرگ و شانه به نسبت خیلی کوچکتر است برای بزرگ نشان دادن شانه یقه دکلته و دلبری استفاده می شود و باید دامن ساده و بدون پف و چین باشد. اصلا از لباس دم ماهی استفاده نگردد.

اندام ساعت شنی

زیباترین اندام است در این حالت کمر نسبت به سایر نقاط باریک تر است. لباس عروس دم ماهی به این اندام واقعا می نشیند. دم ماهی مدلی است که لباس تنگ و اندازه بدن است اما از زیر باسن یا روی زانو گشاد می شود.

لباس عروس

اندام مستطیلی

در این حالت بدن تقریبا یکنواخت است. برای زیباتر نشان دادن این اندام می توانیم از لباس دم ماهی استفاده کنیم.

برای افراد کوتاه قد یا بلند قد از دامن چین دار و حجیم استفاده نکنید چون کوتاه را کوتاهتر و بلند را بلندتر نشان می دهد. افراد کوتاه قد می توانند از دامن های چاک دار استفاده کنند.

لباس عروس

۱۸- درباره ی سایز لباستان وسواس نداشته باشید

سایز اکثر لباس ها قابل تغییر است. ولی باز هم قبل از انتخاب، سایز لباس را از مسئول مزون سوال کنید.

۱۹- کفش از دیگر موارد ضروری یک عروس می باشد

سعی کنید تا حد امکان از کفش های با پاشنه ی خیلی بلند استفاده نکنید چون این کفش ها باعث ایجاد اختلال در رقصیدن و یا حتی راه رفتن شما می شود. بهتر است از کفش های لژ دار استفاده کنید. رنگ کفش بهتر است سفید یا شیری باشد.

۲۰- تهیه کردن لباس عروس

۱- روش اول انتخاب

روش اول سفارشِ دوختنِ یک لباس عروسِ مناسب برای شما می باشد. این روش یکی از بهترین روش های موجود می باشد چونکه دقیقا بر اساس قد و قامت و هیکل شما طراحی و دوخته می شود. ولی برای اینکار هزینه ی زیادی باید پرداخت کنید. پس اگر بودجه ی اینکار را دارید این روش مناسب است.

۲- روش دوم

این است که ابتدا لباس را برای شما بدوزند و بعد از آن، شما آن را اجاره کنید. این روش هم مانند روش اول بسیار مناسب است چون بر اساس سلیقه و قد و قامت شما آماده می شد و بعد به دیگر عروس خانم ها اجاره داده می شود. البته این روش را بعضی از مزون ها فقط انجام می دهند که شما باید یکی از آنها را پیدا کنید.

۳- روش سوم

روش سوم هم که اجاره لباس است که تقریبا بسیار به صرفه هست و خیلی از عروس خانم ها از این روش استفاده می کنند. اما در این روش شما باید روش های یک انتخاب مناسب را نیز بلد باشید تا در شب مراسمتان، زیبا به نظر برسید.

۲۱- جنس لباس عروس

لباس عروس های موجود در بازار، با جنس های بسیار متنوعی وجود دارند. حتما در انتخاب جنس لباستان باید فصل برگزاری مراسمتان را هم لحاظ کنید. در فصل های گرم، از لباس هایی استفاده کنید که باعث تعرق زیاد شما نشود. در فصول سرد هم لباستان باید جنسی گرم داشته باشد.

۲۲- مدل و مُد لباس عروس

انتخاب مدل و مُد لباس، کار بسیار سختی می باشد. برای اینکار ما حتما به شما پیشنهاد می کنیم که با طراحان و فروشندگان لباس هماهنگ کنید.

اکثر عروس خانم ها، لباس را بر روی مانکن می بینند و عاشق آن می شوند. ولی اندام مانکن با اندام شما بسیار متفاوت است.

حتما مدلی را که می پسندید، بپوشید و تست کنید. اگر لباسی را در نگاه پسندید ولی با اندام شما همخوانی نداشت، اصلا انتخاب نکنید.

حتما مدل مورد نظر را با بودجه مالی خود انتخاب کنید.

۲۳- سایز لباس عروس

سایز لباس را نیز با هماهنگی فروشنده انتخاب کنید. باز هم پیشنهاد می کنیم که لباس خود را یکماه قبل از مراسم خود اجاره کنید.

۲۴- نوع اندام و استایل

اکنون وقت آن است که بفهمیم برای هر نوع اندامی، باید چه نوع لباسی را مد نظر گرفت.

برای اینکار به شما می گوئیم که یک متر بردارید و شروع کنید به اندازه گیری اندامتان. دور سینه ها، دور کمر و دور باسن خود را به خوبی اندازه بگیرید.

اکنون بر اساس اندازه هایی که دارید می توانید بفهمید که چه نقاطی از بدن شما برجسته تر هست و آیا چاق یا لاغر هستید.

خانم های با قد کوتاه

معمولا به خانم هایی که قد آنها کمتر از ۱۶۰ سانتی متر است، قد کوتاه می گویند. برای شما توصیه می کنیم که لباسی بپوشید که از سینه های شما تا ران های شما تنگ باشد و از آنجا به پائین گشادتر شود.

سعی کنید از جنس لباسهای سبکتر استفاده کنید.

لباس هایی از جنس ابریشم و ساتن، قد شما را بلندتر نمایش می دهند. همچنین مدل های پشت باز برای شما بسیار عالی می باشد.

به هیچ عنوان لباس های گشاد و پف کرده را برای مراسم خود انتخاب نکنید.

لباس عروس های مدل کره ای بسیار برای شما می تواند جذاب باشد.

لباس عروس های مدل کره ای

لباس عروس های مدل کره ای

خانم هایی که چاق هستند

برای شما، پیشنهاد طراحان لباس، لباس هایی با جنس ابریشم و ساتن سبک می باشد. نوعی پارچه با وال وجود دارد که بسیار ظریف و سبک می باشد.

می توانید از لباس هایی که از جنس گیپور و تور هستند نیز استفاده کنید. در انتهای این مقاله، مدل های جدیدی از این نوع لباس ها قرار داده ایم.

نوعی پارچه ی دیگر با نام اورگاندی نیز وجود دارد که از وال سبکتر هستند که می توانید از آنها نیز استفاده کنید.

سعی کنید لباستان، آستین دار باشد. یعنی ترکیبی بین دوخت آستین و بالاتنه و پشت لباس وجود داشته باشد.

تا جایی که می توانید از لباس های پف دار استفاده کنید تا اندام چاق شما را به خوبی پوشش دهند.

از مدل های پرنسسی و ملکه دریایی به شدت بپرهیزید.

 

لباس عروس مدل پرنسسی

لباس عروس مدل پرنسسی

لباس عروس مدل پری دریایی

لباس عروس مدل پری دریایی

عروس خانم هایی با اندام باریک و لاغر

اگر شما هم لاغر هستید باید ابتدا بتوانید اندام خود را حجیم نمایش دهید. اینکار را می توانید با پوشیدن، ژیپون انجام دهید

شما می توانید لباسهای با آستین و هم بدون آستین استفاده کنید.

لباس هایی با مدل های آمازونی وجود دارند که بسیار برای شما برازنده هستند. دیزاین این لباس ها به گونه ای است که جلوی آن تنگ است و در پشت، پف پف می باشد.

اگر اندام زنانه تان برجسته هستند، لباس مدل پری دریایی شما را بسیار جذاب می کند.

۲۵- سلیقه خودتان را در لباس عروس لحاظ کنید

همه ی مواردی که ما در این مقاله بیان می کنیم، در یک کفه ی ترازو قرار دارد و سلیقه و نظر عروس خانم که شما هستید، در طرف دیگر ترازو.

هر چقدر هم که ما تمامی موارد مورد نیاز را بیان کنیم، ولی شما یک مدل خاصی را دوست داشته باشید، حتی اگر در تن شما زیبا نباشد، باز هم همان را تهیه می کنید.

ما هم پیشنهاد می دهیم که به نظر خودتان بسیار اهمیت بدهید ولی این اهمیت به قیمت از دست رفتن یک شب بزرگ برای شما نشود.

۲۶- بودجه مورد نظر شما

عروس خانم ها متاسفانه در ابتدا که به دنبال لباس عروس می گردند، اصلا بودجه خود را در نظر نمی  گیرند و در بازار فقط دنبال مدل های زیبا هستند. بعد هنگامیکه لباس مناسب را پیدا کردند در مورد قیمت صحبت می کنند.

متاسفانه در این هنگام، درگیر سلیقه ی خود شده و همین لباس را که پسندیده اند را می خواهند و خانواده و همسر خود را تحت فشار همین لباس قرار می دهند. برای همین قبل از اینکه در گیر سلیقه شوید، ابتدا لباس را بر اساس بودجه خود بپسندید و سپس در مرحله بعد بر اساس دیگر موارد.

انتخاب بودجه در ابتدا، لِوِل چرخیدن شما در سطح شهر و انتخاب مزون لباس عروس شما را هم تحت تاثیر قرار دهد.

۲۷- زمان

در بیشتر سایت ها و مراکز به شما می گویند که باید از حداقل ۸ ماه قبل به دنبال یافتن لباس عروس خود باشید. ولی از نظر ما اشتباه است. زمان شما به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد.

من به شما می گویم که اگر می خواهید لباس خود را به دو روش اول و دوم که در بالا توضیح دادیم تهیه کنید، از ۵ ماه قبل از مراسمتان یک مدل را بپسندید و بعد سفارش دهید.

ولی اگر می خواهید از روش سوم استفاده کنید. از یکماه قبل و با سرعت سه روزه اینکار را انجام دهید. زیرا دیده شده که اکثر عروس خانم ها از چندین ماه قبل لباس خود را تهیه کرده اند و تا زمان مراسم خود دیگر آن را نپوشیده اند و در آن هنگام با فاجعه ای به نام تغییر سایز روبرو می شوند که کاملا استرس و هیجان نابود کننده ای ایجاد می کند.

ولی اگر شما یکماه قبل لباس خود را تهیه کنید، در طول یکماه با رعایت رژیم غذایی و کنترل استرس خود، اندامتان هیچ تغییری نمی کند.

۲۸- فرهنگ منطقه ی شما

نوع لباس عروس در مناطق مختلف کشور ما بسیار اهمیت دارد. حتی رنگ و مدل آن نیز می تواند بسیار متفاوت باشد.

۲۹-  فصل برگزاری مراسم

اگر مراسم خود را در فصل های سرد سال برگزار می کنید، به هیچ عنوان از لباس های دنباله دار استفاده نکنید. این مدل لباس عروس، به راحتی کثیف شده و آلوده شدن آن، تمامی مراسم شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

۳۰- به حراجی ها توجه نکنید

متاسفانه بعضی از عروس خانم ها، به سمت مزون هایی که حراجی ایجاد می کنند گرایش پیدا می کنند. این حراجی ها می تواند مفید باشد ولی به علت اینکه یک لباس در حراجی توسط بسیاری از افراد اجاره می شود و پوشیده و شستشو می شود، ممکن است از حال خود خارج شود و رنگ و استایل شما را از دست بدهد.

۳۱- نکات اضافه و مورد نیاز

– حتما برای پروی لباس خود، از قبل کفش خود را خریده باشید یا درون مزون، ابتدا کفش را بپسندید. چون شکل، اندازه و رنگ و حالت کفش شما، در انتخاب مدل لباس بسیار مهم است.

– لباس زیری که می خواهید در مراسم خود بپوشید را نیز حتما همراه خود داشته باشید تا هم بتوانید با آن ها ست کنید و هم در زیر لباس مورد نظر شما، مشخص نباشد.

– حتما لباستان را قبل از مراسم شسته و بخار دهید تا برای مراسم آماده باشد.

۳۲- برای خرید یک لباس عروس  سفارشی حدود دو ماه قبل از عروسی بدنبال تهیه آن باشید

پروسه آماده سازی سفارش لباس عروس حداقل دو ماه  و بیشتر طول می کشد تا  لباسی  متناسب با آنچه که سفارش داده اید دوخته شود، و  همچنین ممکن است این لباس به تغییراتی نیاز داشته باشد پس حتما زمان بیشتری باید برای آن درنظر گرفت.

البته ما این نکته را یادآور شویم اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دقیقه نود تازه دست بکار میشوید، و  به اصطلاح  از قفسه فروشگاه ها جنس مورد نظرتان را خریداری می کنید، پس همان بهتر که تا آخرین لحظه  صبر کنید و اصلا برای برنامه ریزی خرید لباس خود به خودتان زحمت ندهید چون نهایتا در آخر لباسی برای شما پیدا خواهد شد!

اما اگر بدنبال لباس رویایی خودتان هستید ما به شما توصیه میکنیم که حتما برای این کار چندماه به خودتان وقت بدهید.

مزون لباس عروس - انتخاب لباس عروس

۳۳- پرس و جو کنید که قیمت  کدام فروشگاه ها متناسب با بودجه تان است

اگر می خواهید یک طراح برای لباس عروستان داشته باشید، اگر بوتیکهای لباس عروس نزدیک به شما، تنوع زیادی برای انتخاب نداشته باشد، ممکن است مجبور شوید به نزدیکترین شهر بزرگ بروید. بودجه شما در انتخاب لباس عروستان بسیار تعیین کننده است.

این نکته  را هم  در نظر بگیرید که اگر لباسی ارزان قیمت میخواهید بهتر آن است که به فروشگاهها و بوتیک های لباس عروس مراجعه کنید، زیرا اگر همان لباس را طراح در مزون برای شما طراحی کند، قیمت آن برای شما گرانتر تمام خواهد شد.

اما اگر برای انتخاب لباستان محدودیت بودجه ندارید میتوانید از یک طراح برای دوخت لباس رویایی تان کمک بگیرید.

مزون لباس عروس - انتخاب لباس عروس

۳۴- به لباس عروسهایی که در مجلات و عکسها نظرتان را جلب می کند توجه کنید

بسیار خوب به نظر میرسد اگر لباسهایی پر زرق و برق و مجلل را می پسندید، زیرا از همین علایق می توانید برای دوخت لباس خودتان ایده های مختلفی بگیرید.

حتی می توانید عکس لباس عروسهای مورد علاقه تان را چاپ کنید یا برش دهید و در اولین ملاقات با طراح لباس عروستان آنها را به او نشان دهید تا با روحیه و سلیقه شما بیشتر آشنا شود. در مجموع این عکسها می توانند ایده لباس عروستان را، با کمک طراح لباستان شکل دهد.

مزون لباس عروس - انتخاب لباس عروس

۳۵-  قرار ملاقات با مزون لباس عروس را در روزهای خلوت

اگر مزون لباس عروس تعیین قرار ملاقات را به عهده خودتان گذاشته، پس ما به شما توصیه می کنیم تا جایی که برایتان ممکن است در روزهای خلوت وسط هفته به مزون بروید.

زیرا اگر در روزهای تعطیل و شلوغ و یا آخر هفته بروید، مجبور می شوید برای اینکه نوبتتان برسد ساعتها معطل شوید و دست آخر نیز آنطور که باید و شاید به کارتان نتوانند رسیدگی کنند. زیرا اکثر عروسها بیشتر تمایل دارند روزهای آخر هفته به سالن مزون مراجعه کنند.

پس ما به شما پیشنهاد می کنیم روزهای خلوت کاری را، به مشورت با طراح لباس عروستان اختصاص دهید، تا مجبور نباشید وسط انبوهی از عروسها شیرجه بزنید و تلاش کنید تا لباستان را آماده کنید.

مزون لباس عروس - انتخاب لباس عروس

۳۶- انتخاب افرادی مناسب برای همراهیتان در مزون لباس عروس

بعضی افراد ممکن همیشه نظراتی ناامید کننده نسبت به ایده و سلیقه شما داشته باشند. شما برای انتخاب مهمترین لباس زندگیتان مطمئنا به چنین افرادی نیاز ندارید. (شما نیازی به شنیدن انتقادات جسورانه آنها ندارید)

این لباس باید زیباترین لباس شما و لبریز از احساسات مثبت و دوست داشتنی باشد. پیشنهاد تالارنامه به شما این است که هوشمندانه اطرافیان را انتخاب کنید. بجای یک گروه بزرگ، دو نفر را که صادقانه و مهربانانه به شما مشورت میدهند با خودتان همراه کنید. بهترین گزینه ها برای همراهیتان، مادر و خواهرتان هستند و بعد از آن، دوستان نزدیک شما.

مزون لباس عروس - انتخاب لباس عروس

۳۷- تنها به لباسهای در محدوده ی بودجه تان توجه کنید

آیا می خواهید لباس عروسهای ۲۰ میلیون تومانی را امتحان کنید؟ اگر بودجه شما نصف آن و یا حتی بسیار کمتر است ما به شما این نوید را می دهیم که در همه قیمتی لباس مجلل و چشمگیر، حتی متناسب با بودجه شما، وجود دارد. بنابراین وقت و تمرکزتان را بر لباس عروسهایی بگذارید که می توانید قیمت آن را بپردازید.

مزون لباس عروس - انتخاب لباس عروس

۳۸- به تجربه ی سالنهای مزون اعتماد کنید

وقتی آنها پیشنهاد می کنند که یک لباس عروس  را امتحان کنید به این خاطر است که، نظرشان این است که آن لباس، چهره و اندامتان را زیباتر نشان می دهد، به هر حال به توصیه های  آنها توجه کنید. به امتحانش می ارزد. مشاوران با تجربه، دارای چشم های آموزش دیده اند و می دانند کدام لباس ها به چه نوع بدن بیشتر به چشم می آیند.

مزون لباس عروس - انتخاب لباس عروس

۳۹- لباس عروسهایی که دوست دارید را فراموش نکنید

تلاش برای پوشیدن لباس های عروس بسیار جالب است، ممکن است ده ها بار یا بیشتر اینکار را انجام دهید. اما در نهایت این کار برای شما خسته کننده و غم انگیز می شود و شما ممکن است کلا لباس مورد علاقه خود را فراموش کنید.

بنابراین پیشنهاد تالارنامه به شما عروسهای خوش سلیقه این است که  اگر فروشگاه لباس عروسی که به آن مراجعه کرده اید اجازه می دهد تا با دوربین، از لباسهای مورد علاقه تان عکس بگیرید، حتما اینکار را انجام دهید.

اما اگر در فروشگاهی ممنوعیت عکسبرداری و فیلمبرداری وجود دارد، نام کارخانه تولید کننده و یا حتی اسم مدل هر لباسی که خوشتان آمده  را یادداشت کنید، زیرا بعدا میتوانید از طریق اینترنت یا مجلات مد، آن برند و لباسهای بیشتری مطابق با سلیقه تان پیدا کنید.

۱۸ مدل لباس عروس در سال ۲۰۲۰ (در حال بروزرسانی)

بالاخره زمان معرفی خاص ترین لباس عروس های سال ۲۰۲۰ هم رسید. ما در زیر ۱۸ مدل خاص ۲۰۲۰ رو براتون به همراه عکس اوردیم. از انجا که در ابتدای سال ۲۰۲۰ هستیم و قطعا مدل های جدید وارد بازار خواهد شد لذا این مقاله روزانه در حال بروزرسانی می باشد تا بتوانیم جدیدترین لباس عروس های ۲۰۲۰ رو در اختیارتون بذاریم

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

18 مدل لباس عروس در سال 2020

۲۲ مدل لباس عروس مدل ۲۰۱۹

ما در پائین، جدید ترین مدل لباس عروس های سال ۲۰۱۷ را برایتان به نمایش گذاشته ایم. می توانید یکی از مدل هایی را که دوست دارید تهیه کنید و بر اساس اندام و قامتتان آن را تهیه کنید.

۱- مدل LA SPOSA

این مدل، یکی از خاصترین مدل های لباس عروس برای عروس خانم های بسیار حساس می باشد. یک لباس رویایی که به نظر بیننده مانند یک لایه پوست، بر روی بدن کشیده شده است. این لباس دارای یک دنباله می باشد که می تواند از آن جدا شود.

این مدل، یکی از خاصترین مدل های لباس عروس برای عروس خانم های بسیار حساس می باشد. یک لباس رویایی که به نظر بیننده مانند یک لایه پوست، بر روی بدن کشیده شده است. این لباس دارای یک دنباله می باشد که می تواند از آن جدا شود.

پشت لباس عروس مدل مدل LA SPOSA

این مدل، یکی از خاصترین مدل های لباس عروس برای عروس خانم های بسیار حساس می باشد. یک لباس رویایی که به نظر بیننده مانند یک لایه پوست، بر روی بدن کشیده شده است. این لباس دارای یک دنباله می باشد که می تواند از آن جدا شود.

جلوی لباس عروس مدل مدل LA SPOSA

۲- مدل LA SPOSA

لباس عروس پری دریایی تزئین شده با تور. مدلی بسیار زنانه با یک شکاف V مانند در پائین جلوی دامن. دارای گردن بند توری و بسیار زیبا و ظریف. دارای طراحی مردن و عاشقانه.

لباس عروس پری دریایی تزئین شده با تور. مدلی بسیار زنانه با یک شکاف V مانند در پائین جلوی دامن. دارای گردن بند توری و بسیار زیبا و ظریف. دارای طراحی مردن و عاشقانه.

مدل LA SPOSA

لباس عروس پری دریایی تزئین شده با تور. مدلی بسیار زنانه با یک شکاف V مانند در پائین جلوی دامن. دارای گردن بند توری و بسیار زیبا و ظریف. دارای طراحی مردن و عاشقانه.

مدل LA SPOSA

۳- مدل لباس عروس Elegance

لباس عروس رویایی آستین بلند با آستین های توری بسیار زیبا. طراحی شده با گلهای گیپور. یک مدل بسیار مورد پسند برای عروس های جوان. ترکیب زیبایی بین گردن بند و آستین ها در این مدل ایجاد شده است. بدون شک، یک لباس رویایی و منحصر به فرد می باشد.

لباس عروس رویایی آستین بلند با آستین های توری بسیار زیبا. توری طراحی شده با گلهای گیپور. یک مدل بسیار مورد پسند برای عروس های جوان. ترکیب زیبایی بین گردن بند و آستین ها در این مدل ایجاد شده است. بدون شک، یک لباس رویایی و منحصر به فرد می باشد.

مدل لباس عروس Elegance

لباس عروس رویایی آستین بلند با آستین های توری بسیار زیبا. توری طراحی شده با گلهای گیپور. یک مدل بسیار مورد پسند برای عروس های جوان. ترکیب زیبایی بین گردن بند و آستین ها در این مدل ایجاد شده است. بدون شک، یک لباس رویایی و منحصر به فرد می باشد.

مدل لباس عروس Elegance

۴- لباس عروس مدل PALAS

یک لباس عروس ساده، همراه با زیایی و طراوت. جنس این لباس از کرپ می باشد. این لباس با آستین های بلند و طراحی ساده، یک طراحی مینیمال را به نمایش گذاشته است.

یک لباس عروس ساده، همراه با زیایی و طراوت. جنس این لباس از کرپ می باشد. این لباس با آستین های بلند و طراحی ساده، یک طراحی مینیمال را به نمایش گذاشته است.

لباس عروس مدل PALAS

یک لباس عروس ساده، همراه با زیایی و طراوت. جنس این لباس از کرپ می باشد. این لباس با آستین های بلند و طراحی ساده، یک طراحی مینیمال را به نمایش گذاشته است.

لباس عروس مدل PALAS

۵- لباس عروس مدل PALACIO

این مدل لباس دارای جلو و دامن کرپ کامل می باشد. در پشت این لباس و گردنبند آن از توری و دوخت گلدوزی شده استفاده شده است. نکته ی زیبای دیگر این لباس، در پشت آن است که از یک طناب کریستالی استفاده کرده است. مدلی بسیار زیباست.

این مدل لباس دارای جلو و دامن کرپ کامل می باشد. در پشت این لباس و گردنبند آن از توری و دوخت گلدوزی شده استفاده شده است. نکته ی زیبای دیگر این لباس، در پشت آن است که از یک طناب کریستالی استفاده کرده است. مدلی بسیار زیباست.

لباس عروس مدل PALACIO

این مدل لباس دارای جلو و دامن کرپ کامل می باشد. در پشت این لباس و گردنبند آن از توری و دوخت گلدوزی شده استفاده شده است. نکته ی زیبای دیگر این لباس، در پشت آن است که از یک طناب کریستالی استفاده کرده است. مدلی بسیار زیباست.

لباس عروس مدل PALACIO

 

۶- لباس عروس مدل PALESA

یک لباس عروس با حالت شناور که در قسمت کمر بسیار باریک می باشد. جنس توری و گیپور این لباس در حالت دامن آن بسیار جذاب است. در قسمت گردن دارای توری های بسیار زیبا که به صورت نواری به پشت وصل شده اند. مدلی جذاب که با احساسات شما بسیار متناسب است.

یک لباس عروس با حالت شناور که در قسمت کمر بسیار باریک می باشد. جنس توری و گیپور این لباس در حالت دامن آن بسیار جذاب است. در قسمت گردن دارای توری های بسیار زیبا که به صورت نواری به پشت وصل شده اند. مدلی جذاب که با احساسات شما بسیار متناسب است. 

لباس عروس مدل PALESA

یک لباس عروس با حالت شناور که در قسمت کمر بسیار باریک می باشد. جنس توری و گیپور این لباس در حالت دامن آن بسیار جذاب است. در قسمت گردن دارای توری های بسیار زیبا که به صورت نواری به پشت وصل شده اند. مدلی جذاب که با احساسات شما بسیار متناسب است. 

لباس عروس مدل PALESA

یک لباس عروس با حالت شناور که در قسمت کمر بسیار باریک می باشد. جنس توری و گیپور این لباس در حالت دامن آن بسیار جذاب است. در قسمت گردن دارای توری های بسیار زیبا که به صورت نواری به پشت وصل شده اند. مدلی جذاب که با احساسات شما بسیار متناسب است. 

لباس عروس مدل PALESA

۷- لباس عروس مدل PALMIRAS

یک لباس عروس زیبا و عاشقانه با طراحی شناور و دامنی تیفوسی. بالای کمر با جنس گیپور و توری گل دوزی شده می باشد. گردنبند آن در جلو و پشت به حالت جواهردوزی شده می باشد.

یک لباس عروس زیبا و عاشقانه با طراحی شناور و دامنی تیفوسی. بالای کمر با جنس گیپور و توری گل دوزی شده می باشد. گردنبند آن در جلو و پشت به حالت جواهردوزی شده می باشد.

لباس عروس مدل PALMIRAS

یک لباس عروس زیبا و عاشقانه با طراحی شناور و دامنی تیفوسی. بالای کمر با جنس گیپور و توری گل دوزی شده می باشد. گردنبند آن در جلو و پشت به حالت جواهردوزی شده می باشد.

لباس عروس مدل PALMIRAS

یک لباس عروس زیبا و عاشقانه با طراحی شناور و دامنی تیفوسی. بالای کمر با جنس گیپور و توری گل دوزی شده می باشد. گردنبند آن در جلو و پشت به حالت جواهردوزی شده می باشد.

لباس عروس مدل PALMIRAS

۸- لباس عروس مدل PENELOPE

یک لباس عروس جذاب دارای دو قسمت بالا و پائین که در یک نظر، یکسره دیده می شود. دارای یک دامن پف کرده تپل که در قسمت بالای کمر آن بسیار سبک می باشد. قسمت بالا تنه ترکیبی از گیپور و تور متصل به کمر. یک لباس منحصر به فرد برای یک روز منحصر به فرد.

یک لباس عروس جذاب دارای دو قسمت بالا و پائین که در یک نظر، یکسره دیده می شود. دارای یک دامن پف کرده تپل که در قسمت بالای کمر آن بسیار سبک می باشد. قسمت بالا تنه ترکیبی از گیپور و تور متصل به کمر. یک لباس منحصر به فرد برای یک روز منحصر به فرد.

لباس عروس مدل PENELOPE

یک لباس عروس جذاب دارای دو قسمت بالا و پائین که در یک نظر، یکسره دیده می شود. دارای یک دامن پف کرده تپل که در قسمت بالای کمر آن بسیار سبک می باشد. قسمت بالا تنه ترکیبی از گیپور و تور متصل به کمر. یک لباس منحصر به فرد برای یک روز منحصر به فرد.

لباس عروس مدل PENELOPE

۹- لباس عروس مدل PETRA

یک لباس عروس دو تکه جذاب. از یکطرف یک دامن تیل زیبا و قسمت بالا تنه که ترکیبی از گیپور و تور که شکل V به خود گرفته و در قسمت کمر بسیار زیبا و باریک می گردد. ترکیب زیبای این لباس مانند یک لایه پوست بر رو بدن نمایان می شود. در پشت کمر و دقیقا بر روی قوس کمر، یک ردیف مروارید دوزی بسیار زیبا، جلوه ای مانند پری دریایی به این لباس داده است.

یک لباس عروس دو تکه جذاب. از یکطرف یک دامن تیل زیبا و قسمت بالا تنه که ترکیبی از گیپور و تور که شکل V به خود گرفته و در قسمت کمر بسیار زیبا و باریک می گردد. ترکیب زیبای این لباس مانند یک لایه پوست بر رو بدن نمایان می شود. در پشت کمر و دقیقا بر روی قوس کمر، یک ردیف مروارید دوزی بسیار زیبا، جلوه ای مانند پری دریایی به این لباس داده است.

لباس عروس مدل PETRA

یک لباس عروس دو تکه جذاب. از یکطرف یک دامن تیل زیبا و قسمت بالا تنه که ترکیبی از گیپور و تور که شکل V به خود گرفته و در قسمت کمر بسیار زیبا و باریک می گردد. ترکیب زیبای این لباس مانند یک لایه پوست بر رو بدن نمایان می شود. در پشت کمر و دقیقا بر روی قوس کمر، یک ردیف مروارید دوزی بسیار زیبا، جلوه ای مانند پری دریایی به این لباس داده است.

لباس عروس مدل PETRA

۱۰- لباس عروس مدل PACIFICA

لباس عروسی که نیم تنه ی پائینی و بالایی آن ترکیبی از کرپ و تور می باشد. کرپ استفاده شده در بالا تنه، دقیقا در زیر توری قرار گرفته و باعث پوشش روی کرپ و نزدیک گردن شده است. این تور از گردن به سمت گودی پشت کمر امده است. بر روی باسن، ردیفی از مروارید دوزی بسیار زیبا دیده شده است. مدل این لباس به نحوی است که برجستگی های بدن را مانند یک پری دریایی به خوبی نشان می دهد. همچنین دنباله دار بودن دامن این مدل، به زیبایی آن بسیار افزوده است.

لباس عروسی که نیم تنه ی پائینی و بالایی آن ترکیبی از کرپ و تور می باشد. کرپ استفاده شده در بالا تنه، دقیقا در زیر توری قرار گرفته و باعث پوشش روی کرپ و نزدیک گردن شده است. این تور از گردن به سمت گودی پشت کمر امده است. بر روی باسن، ردیفی از مروارید دوزی بسیار زیبا دیده شده است. مدل این لباس به نحوی است که برجستگی های بدن را مانند یک پری دریایی به خوبی نشان می دهد. همچنین دنباله دار بودن دامن این مدل، به زیبایی آن بسیار افزوده است.

لباس عروس مدل PACIFICA

لباس عروسی که نیم تنه ی پائینی و بالایی آن ترکیبی از کرپ و تور می باشد. کرپ استفاده شده در بالا تنه، دقیقا در زیر توری قرار گرفته و باعث پوشش روی کرپ و نزدیک گردن شده است. این تور از گردن به سمت گودی پشت کمر امده است. بر روی باسن، ردیفی از مروارید دوزی بسیار زیبا دیده شده است. مدل این لباس به نحوی است که برجستگی های بدن را مانند یک پری دریایی به خوبی نشان می دهد. همچنین دنباله دار بودن دامن این مدل، به زیبایی آن بسیار افزوده است.

لباس عروس مدل PACIFICA

۱۱- لباس عروس مدل PALPITO

این مدل لباس یکی از آن دسته لباس هایی است که در نگاه اول عاشق آن می شوید. لباسی که دارای دو قسمت کاملا متفاوت نسبت به یکدیگر می باشد. بالاتنه ای از جنس کرپ شفاف با چین های عمودی و افقی. که با این چین های عمودی از بالا به پشت وصل شده است. پائین تنه ی آن هم کرپ یکدست صاف و بسیار زیبا می باشد که از سمت زانوها تا انتها، با جداسازی اندام ها از یکدیگر، یاداور یک پری دریایی زیبا می باشد. در قسمت بالا تنه پشت نیز دو طرف لباس با رشته هایی از سنگ های قیمتی و درخشنده به یکریگر وصل شده اند. در قسمت کمر به سمت بالا نیز حالت V به خود گرفته است که بر جذابیت آن افزوده است.

این مدل لباس یکی از آن دسته لباس هایی است که در نگاه اول عاشق آن می شوید. لباسی که دارای دو قسمت کاملا متفاوت نسبت به یکدیگر می باشد. بالاتنه ای از جنس کرپ شفاف با چین های عمودی و افقی. که با این چین های عمودی از بالا به پشت وصل شده است. پائین تنه ی آن هم کرپ یکدست صاف و بسیار زیبا می باشد که از سمت زانوها تا انتها، با جداسازی اندام ها از یکدیگر، یاداور یک پری دریایی زیبا می باشد. در قسمت بالا تنه پشت نیز دو طرف لباس با رشته هایی از سنگ های قیمتی و درخشنده به یکریگر وصل شده اند. در قسمت کمر به سمت بالا نیز حالت V به خود گرفته است که بر جذابیت آن افزوده است.

لباس عروس مدل PALPITO

این مدل لباس یکی از آن دسته لباس هایی است که در نگاه اول عاشق آن می شوید. لباسی که دارای دو قسمت کاملا متفاوت نسبت به یکدیگر می باشد. بالاتنه ای از جنس کرپ شفاف با چین های عمودی و افقی. که با این چین های عمودی از بالا به پشت وصل شده است. پائین تنه ی آن هم کرپ یکدست صاف و بسیار زیبا می باشد که از سمت زانوها تا انتها، با جداسازی اندام ها از یکدیگر، یاداور یک پری دریایی زیبا می باشد. در قسمت بالا تنه پشت نیز دو طرف لباس با رشته هایی از سنگ های قیمتی و درخشنده به یکریگر وصل شده اند. در قسمت کمر به سمت بالا نیز حالت V به خود گرفته است که بر جذابیت آن افزوده است.

لباس عروس مدل PALPITO

۱۲- لباس عروس مدل PAULET

در درجه نخست، یک احساس خاصی نسبت به این لباس عروس پیدا می کنید. این لباس بدون گردنبند، با توجه به پیچیدگی هایی که دارد، زیبایی اندام را به نمایش می گذارد. توری هایی که به زیبایی گل دوزی شده اند، به خوبی بالا تنه و دامن را پوشانده اند.

در درجه نخست، یک احساس خاصی نسبت به این لباس عروس پیدا می کنید. این لباس بدون گردنبند، با توجه به پیچیدگی هایی که دارد، زیبایی اندام را به نمایش می گذارد. توری هایی که به زیبایی گل دوزی شده اند، به خوبی بالا تنه و دامن را پوشانده اند.

لباس عروس مدل PAULET

در درجه نخست، یک احساس خاصی نسبت به این لباس عروس پیدا می کنید. این لباس بدون گردنبند، با توجه به پیچیدگی هایی که دارد، زیبایی اندام را به نمایش می گذارد. توری هایی که به زیبایی گل دوزی شده اند، به خوبی بالا تنه و دامن را پوشانده اند.

لباس عروس مدل PAULET

۱۳- لباس عروس مدل PARKER

یکی دیگر از لباس عروس های بدون گردنبد که زیبایی آن به دلیل اینکه در زیر به صورت یکدست از یک لایه کرپ کاملا شفاف شده است و روی آن توری های گلدوزی شده ای وجود دارد که از ابتدا تا انتهای دنباله دامن، ادامه دار است.

یکی دیگر از لباس عروس های بدون گردنبد که زیبایی آن به دلیل اینکه در زیر به صورت یکدست از یک لایه کرپ کاملا شفاف شده است و روی آن توری های گلدوزی شده ای وجود دارد که از ابتدا تا انتهای دنباله دامن، ادامه دار است.

لباس عروس مدل PARKER

یکی دیگر از لباس عروس های بدون گردنبد که زیبایی آن به دلیل اینکه در زیر به صورت یکدست از یک لایه کرپ کاملا شفاف شده است و روی آن توری های گلدوزی شده ای وجود دارد که از ابتدا تا انتهای دنباله دامن، ادامه دار است.

لباس عروس مدل PARKER

۱۴- لباس عروس مدل PIERA

این لباس با فرمت و طراحی لباس شب می باشد. یکی دیگر از لباس عروس های بدون گردنبد که زیبایی آن به دلیل اینکه در زیر به صورت یکدست از یک لایه کرپ کاملا شفاف شده است و روی آن توری های گلدوزی شده ای وجود دارد که از ابتدا تا انتهای دنباله دامن، ادامه دار است.

این لباس با فرمت و طراحی لباس شب می باشد. یکی دیگر از لباس عروس های بدون گردنبد که زیبایی آن به دلیل اینکه در زیر به صورت یکدست از یک لایه کرپ کاملا شفاف شده است و روی آن توری های گلدوزی شده ای وجود دارد که از ابتدا تا انتهای دنباله دامن، ادامه دار است.

لباس عروس مدل PIERA

این لباس با فرمت و طراحی لباس شب می باشد. یکی دیگر از لباس عروس های بدون گردنبد که زیبایی آن به دلیل اینکه در زیر به صورت یکدست از یک لایه کرپ کاملا شفاف شده است و روی آن توری های گلدوزی شده ای وجود دارد که از ابتدا تا انتهای دنباله دامن، ادامه دار است.

لباس عروس مدل PIERA

۱۵- لباس عروس مدل PERLA

کلمات به هیچ عنوان نمی تواند زیبایی های این لباس را توصیف کنند و فقط چشم ها را خیره می کند. دامن این لباس ترکیبی از گیپور و تور می باشد. ترکیبی که تورهای گلدوزی شده با بدن، در قسمت بالایی ایجاد می کند، بسیار جذاب است. ارتباط بین پشت و جلو، توسط تور و گیپور، زیبایی خاص به این مدل لباس داده است.

کلمات به هیچ عنوان نمی تواند زیبایی های این لباس را توصیف کنند و فقط چشم ها را خیره می کند. دامن این لباس ترکیبی از گیپور و تور می باشد. ترکیبی که تورهای گلدوزی شده با بدن، در قسمت بالایی ایجاد می کند، بسیار جذاب است. ارتباط بین پشت و جلو، توسط تور و گیپور، زیبایی خاص به این مدل لباس داده است. 

لباس عروس مدل PERLA

 

کلمات به هیچ عنوان نمی تواند زیبایی های این لباس را توصیف کنند و فقط چشم ها را خیره می کند. دامن این لباس ترکیبی از گیپور و تور می باشد. ترکیبی که تورهای گلدوزی شده با بدن، در قسمت بالایی ایجاد می کند، بسیار جذاب است. ارتباط بین پشت و جلو، توسط تور و گیپور، زیبایی خاص به این مدل لباس داده است. 

لباس عروس مدل PERLA

کلمات به هیچ عنوان نمی تواند زیبایی های این لباس را توصیف کنند و فقط چشم ها را خیره می کند. دامن این لباس ترکیبی از گیپور و تور می باشد. ترکیبی که تورهای گلدوزی شده با بدن، در قسمت بالایی ایجاد می کند، بسیار جذاب است. ارتباط بین پشت و جلو، توسط تور و گیپور، زیبایی خاص به این مدل لباس داده است. 

لباس عروس مدل PERLA

۱۶- لباس عروس مدل PARVATI

یک لباس یک سره رسمی و شیک که با تورهای گلدوزی شده ای که بر روی تمامی قسمت های این لباس کار شده است، جلوه ای ویژه به آن داده است. در قسمت گردنبند متصل شده به پشت، بسیار هنرمندانه کار شده است. در پشت گردن این لباس نیز ترکیبی از توری گل دوزی شده نازک، بسیار چشم نواز است.

یک لباس یک سره رسمی و شیک که با تورهای گلدوزی شده ای که بر روی تمامی قسمت های این لباس کار شده است، جلوه ای ویژه به آن داده است. در قسمت گردنبند متصل شده به پشت، بسیار هنرمندانه کار شده است. در پشت گردن این لباس نیز ترکیبی از توری گل دوزی شده نازک، بسیار چشم نواز است.

لباس عروس مدل PARVATI

یک لباس یک سره رسمی و شیک که با تورهای گلدوزی شده ای که بر روی تمامی قسمت های این لباس کار شده است، جلوه ای ویژه به آن داده است. در قسمت گردنبند متصل شده به پشت، بسیار هنرمندانه کار شده است. در پشت گردن این لباس نیز ترکیبی از توری گل دوزی شده نازک، بسیار چشم نواز است.

لباس عروس مدل PARVATI

یک لباس یک سره رسمی و شیک که با تورهای گلدوزی شده ای که بر روی تمامی قسمت های این لباس کار شده است، جلوه ای ویژه به آن داده است. در قسمت گردنبند متصل شده به پشت، بسیار هنرمندانه کار شده است. در پشت گردن این لباس نیز ترکیبی از توری گل دوزی شده نازک، بسیار چشم نواز است.

لباس عروس مدل PARVATI

۱۷- لباس عروس مدل PETULA

در ابتدا بهتر است فقط محو تماشای خطوط توری و گیپور گلدوزی شده خاص این لباس عروسی شوید. لباسی که به نحوی گلدوزی شده است که حالتی درخشان به خود گرفته است. این لباس به نحوی طراحی شده است که انگار این طراحی های زیبا بر روی پوست حکاکی شده است.

در ابتدا بهتر است فقط محو تماشای خطوط توری و گیپور گلدوزی شده خاص این لباس عروسی شوید. لباسی که به نحوی گلدوزی شده است که حالتی درخشان به خود گرفته است. این لباس به نحوی طراحی شده است که انگار این طراحی های زیبا بر روی پوست حکاکی شده است.

لباس عروس مدل PETULA

در ابتدا بهتر است فقط محو تماشای خطوط توری و گیپور گلدوزی شده خاص این لباس عروسی شوید. لباسی که به نحوی گلدوزی شده است که حالتی درخشان به خود گرفته است. این لباس به نحوی طراحی شده است که انگار این طراحی های زیبا بر روی پوست حکاکی شده است.

لباس عروس مدل PETULA

در ابتدا بهتر است فقط محو تماشای خطوط توری و گیپور گلدوزی شده خاص این لباس عروسی شوید. لباسی که به نحوی گلدوزی شده است که حالتی درخشان به خود گرفته است. این لباس به نحوی طراحی شده است که انگار این طراحی های زیبا بر روی پوست حکاکی شده است.

لباس عروس مدل PETULA

۱۸- مدل لباس عروس PRATIMA

لباس عروسی با مدل پری دریایی، با دامنی گشاد و براق. دارای گلدوزی های متالیک از جنس ترکیبی توری و گیپور. لباسی که با نمایش اندام به حالت پری دریایی، زیبایی چشمگیری به نمایش می گذارد. این لباس با طراحی یکسان و زیبای خود در قسمت گردنبند و آستین ها، هارمونی یک لباس عروس زیبا را به شما هدیه می دهد.

لباس عروسی با مدل پری دریایی، با دامنی گشاد و براق. دارای گلدوزی های متالیک از جنس ترکیبی توری و گیپور. لباسی که با نمایش اندام به حالت پری دریایی، زیبایی چشمگیری به نمایش می گذارد. این لباس با طراحی یکسان و زیبای خود در قسمت گردنبند و آستین ها، هارمونی یک لباس عروس زیبا را به شما هدیه می دهد.

مدل لباس عروس PRATIMA

لباس عروسی با مدل پری دریایی، با دامنی گشاد و براق. دارای گلدوزی های متالیک از جنس ترکیبی توری و گیپور. لباسی که با نمایش اندام به حالت پری دریایی، زیبایی چشمگیری به نمایش می گذارد. این لباس با طراحی یکسان و زیبای خود در قسمت گردنبند و آستین ها، هارمونی یک لباس عروس زیبا را به شما هدیه می دهد.

مدل لباس عروس PRATIMA

۱۹- لباس عروس مدل PASCALE

این لباس عروس افسانه ای، با گلدوزی های بسیار خاص و شیک، دارای گردنبندی از جنس توری رنگ بدن می باشد که به بدنه ی اصلی لباس و آستین های گلدوزی شده متصل شده است. در این حالت، آستینها، به صورت نیم آستین به چشم می خورند که بسیار جالب است. همچنین تمام گلدوزی بودن لباس، یکی از ویژگی های این لباس است. وجود دور کمر بالاتر نسبت به دیگر لباس عروس ها، باعث بالاتر دیده شدن دامن می شود که یکی از ویژگی های این لباس ویژه می باشد.

این لباس عروس افسانه ای، با گلدوزی های بسیار خاص و شیک، دارای گردنبندی از جنس توری رنگ بدن می باشد که به بدنه ی اصلی لباس و آستین های گلدوزی شده متصل شده است. در این حالت، آستینها، به صورت نیم آستین به چشم می خورند که بسیار جالب است. همچنین تمام گلدوزی بودن لباس، یکی از ویژگی های این لباس است. وجود دور کمر بالاتر نسبت به دیگر لباس عروس ها، باعث بالاتر دیده شدن دامن می شود که یکی از ویژگی های این لباس ویژه می باشد.

لباس عروس مدل PASCALE

این لباس عروس افسانه ای، با گلدوزی های بسیار خاص و شیک، دارای گردنبندی از جنس توری رنگ بدن می باشد که به بدنه ی اصلی لباس و آستین های گلدوزی شده متصل شده است. در این حالت، آستینها، به صورت نیم آستین به چشم می خورند که بسیار جالب است. همچنین تمام گلدوزی بودن لباس، یکی از ویژگی های این لباس است. وجود دور کمر بالاتر نسبت به دیگر لباس عروس ها، باعث بالاتر دیده شدن دامن می شود که یکی از ویژگی های این لباس ویژه می باشد.

لباس عروس مدل PASCALE

 

۲۰- لباس عروس مدل PIA

یک لباس عروس با مدل عجیب. دامنی طراحی شده با تکه های توری و به صورت موج دریا. دارای آستین بلند با تورهای گیپور سفید گلدوزی شده که به توری رنگ بدن متصل شده و از ناحیه گردن به پشت اتصال دارد. دنباله آن قابلیت جداشدن دارد که خود یک مزیت برای فصل های سر سال می باشد. در قسمت پشت، با استفاده از مرواریدهایی زیبا، به یکدیگر وصل شده اند.  یک لباس فوق العاده عاشقانه.

یک لباس عروس با مدل عجیب. دامنی طراحی شده با تکه های توری و به صورت موج دریا. دارای آستین بلند با تورهای گیپور سفید گلدوزی شده که به توری رنگ بدن متصل شده و از ناحیه گردن به پشت اتصال دارد. دنباله آن قابلیت جداشدن دارد که خود یک مزیت برای فصل های سر سال می باشد. در قسمت پشت، با استفاده از مرواریدهایی زیبا، به یکدیگر وصل شده اند.  یک لباس فوق العاده عاشقانه.

لباس عروس مدل PIA

یک لباس عروس با مدل عجیب. دامنی طراحی شده با تکه های توری و به صورت موج دریا. دارای آستین بلند با تورهای گیپور سفید گلدوزی شده که به توری رنگ بدن متصل شده و از ناحیه گردن به پشت اتصال دارد. دنباله آن قابلیت جداشدن دارد که خود یک مزیت برای فصل های سر سال می باشد. در قسمت پشت، با استفاده از مرواریدهایی زیبا، به یکدیگر وصل شده اند.  یک لباس فوق العاده عاشقانه.

لباس عروس مدل PIA

یک لباس عروس با مدل عجیب. دامنی طراحی شده با تکه های توری و به صورت موج دریا. دارای آستین بلند با تورهای گیپور سفید گلدوزی شده که به توری رنگ بدن متصل شده و از ناحیه گردن به پشت اتصال دارد. دنباله آن قابلیت جداشدن دارد که خود یک مزیت برای فصل های سر سال می باشد. در قسمت پشت، با استفاده از مرواریدهایی زیبا، به یکدیگر وصل شده اند.  یک لباس فوق العاده عاشقانه.

لباس عروس مدل PIA

 

۲۱- لباس عروس مدل PINA

لباس عروسی زیبا و ماندگار در ذهن ها. لباسی با جنس بسیار ظریف و نازک و شگفت آور. در ناحیه بالا تنه ترکیبی از تور و گیپور، طراحی زیبایی را برای سینه ها و دست ها ایجاد کرده است. تزئین این لباس با استفاده از کریستال هایی خاص می باشد. یک لباس پر از احساس خاص بودن.

لباس عروسی زیبا و ماندگار در ذهن ها. لباسی با جنس بسیار ظریف و نازک و شگفت آور. در ناحیه بالا تنه ترکیبی از تور و گیپور، طراحی زیبایی را برای سینه ها و دست ها ایجاد کرده است. تزئین این لباس با استفاده از کریستال هایی خاص می باشد. یک لباس پر از احساس خاص بودن.

لباس عروس مدل PINA

لباس عروسی زیبا و ماندگار در ذهن ها. لباسی با جنس بسیار ظریف و نازک و شگفت آور. در ناحیه بالا تنه ترکیبی از تور و گیپور، طراحی زیبایی را برای سینه ها و دست ها ایجاد کرده است. تزئین این لباس با استفاده از کریستال هایی خاص می باشد. یک لباس پر از احساس خاص بودن.

لباس عروس مدل PINA

۲۲- لباس عروس شنل دار

یکی از لباس عروس های زیبا و مورد علاقه در دنیا، لباس عروس شنل دار توری می باشد. این مدل به صورت یکپارچه، بالاتنه را به پایین تنه وصل کرده و از پشت به صورت توری ضریف و نازک و گلدوزی شده می باشد.

شنل آن هم به صورت کامل نیست و دو تکه می باشد که از سر شانه ها آویزاتن شده استو جلوه ای خاص به لباس داده است

 

لباس عروس

کلام آخر:

با تمام این تفاسیر و صحبت ها و گفتن نکات لازم و ضروری اگر بخواهیم به طور خلاصه جمع بندی داشته باشیم پیشنهاد ما به شما انتخاب لباسی ساده، پوشیده و متناسب با اندامتان است. عروس مجلس مظهر زیبایی، لطافت و متانت است. در کنار توجه به نوع برخوردتان، باید لباسی که انتخاب می کنید برازنده ی آن روز باشد. سخت هم نگیرید! هم خودتون رو اذیت می کنید و هم بقیه رو! فقط هوشمندانه انتخاب کنید. به زمان نیز توجه کنید. چرا که اگر مدیریت زمان از دستتان خارج شود مجبور خواهید بود که کارهایتان را در دقیقه نود انجام دهید و مطمون باشید که اگر هم همه ی کارها رو انجام بدید و اما به علت عجله ای که کردید قطعا از انتخاب هایتان راضی نخواهید بود.

 

منیع: کریسما کالر

دسته بندی مطالب: تشریفات عروسی , مجله عروس

مطالب مرتبط :

 1. سعیده گفت:

  خیلی مدل های لباس عروس تون قشنگ بودند. مخصوصا اون هایی که نوشتید مدل های ملکه دریایی. خیلی قشنگ هستند. میشه لطفا بگید اینها را کجا میشه تهیه کرد. چون من چندجا رفتم ولی گفتند این مدل ها را ندارند.

  • خانم سعیده عزیز. ما فقط به معرفی این لباس عروس ها در این مقاله پرداخته ایم. اگر لطف کنید شهر محل سکونت خود را به ما بگوئید، یک مزون که این مدل ها را براتون داشته باشه می تونیم بهتون معرفی کنیم. سپاس از همراهیتون

   • سعیده گفت:

    من خودم اهل تهران هستم ولی همسرم اهل قم هست. هر کدوم از این دوتا شهر باشه من مشکلی ندارم. لطفا محل تهی ی این مدل لباس عروس ها را بگید تا تهیه کنم. تشکر

    • دوتا مزون در تهران و دوتا مزون توی قم بهتون معرفی میکنیم. امیدوارم نظرتون را جلب کنند. در ضمن اگر رفتید اونجا، بگید از طرف سایت تالارنامه امدید و از تخفیف های ویژه ما استفاده کنید.
     ۱-مزون عروس فوزیه تهران : تهران، شهرک غرب، مجتمع تجاری اداری ایران زمین، طبقه دوم مزون فوزیه – ۰۹۱۲۳۴۷۳۶۵۳
     فروش و اجاره لباس عروس و نامزدی
     فروش لباس های عروس اروپایی
     طراحی و دوخت لباس عروس نامزدی و لباس شب
     ۲-مزون سارا ضیاء تهران: تهران شعبه ۱: اقدسیه، جنب مرکز خرید اقدسیه، پلاک ۴۸ شعبه ۲: پاسداران – ۰۲۱-۲۲۴۱۹۱۸۷ ، ۰۲۱-۲۶۱۲۲۵۲۶
     طراحی، دوخت و مدل سازی
     انواع لباس عروس، نامزدی، شب
     طراحی و دوخت انواع پالتو و مانتو
     شعبه اقدسیه (کیف و کفش)
     شعبه پاسداران (لباس شب)

     ۳- مزون لباس عروس ملكه ايراني قم: قم، سالاريه،خيابان اقاقيا،ساختمان آرين طبقه ٢ – ٣٢٩٤٤٤٤٣-٠٢٥
     نمايندگي انحصاري برند INOVIA تركيه
     ۴- مزون ویونا قم: قم، میدان مفید.ابتدای خیابان بهشت.به سمت سالاریه…نرسيده به كوچه ي يكم ،جنب ساختمان مهر.مزون ویونا – ۳۲۹۲۴۴۹۹

 2. ملکه گفت:

  عالی بود . این لباس ها شاهکار هستند. من تا حالا این مدل ها را توی پایین شهر ندیدم. احتمالا خیلی هم گرون باشند. میشه معرفی کنید کجاها دقیقا میشه این مدل ها را اجاره کرد. البته اگر اجاره بدند

  • با سلام خدمت شما کاربر گرامی. این مدل هایی که در این مقاله معرفی شده است، خاص هستند ولی می تونید در مزون های عروس پیدا کنید. اگر در شهر تهران هستید، ما دوتا از مزون های این شهر را در بالا معرفی کردیم. ولی اگر از شهر دیگری هستید، بفرمائید تا راهنمائیتون کنیم. تشکر

 3. نازی گفت:

  لباس ها واقعا معرکه بودن ، لطفا اگه مزونی توی رشت میشناسین معرفی میکنین؟با تشکر

 4. آیناز گفت:

  ممنون از مطالب و عکسهای زیباتون
  ممنون میشم اگر مزونی تو ارومیه میشناسین معرفی کنید.

 5. زهرا گفت:

  من مدلارو خیلی پسندیدم اهل اصفهانم مزون هایی ک توی اصفهان این لباس هارو دارن معرفی میکنین

 6. سپاس از شما تالارنامه عزیز بابت مدل های بسیار بروز و زیبای لباس عروس های سال ۲۰۱۹ که در وب سایتتون قرار دادید و بنده شخصا بعنوان مدیر یه مزون لباس عروس معتبر از این تصاویر استفاده مفید و کاربردی نمودم. ممنون میشم اگر مدل های ۲۰۲۰ هم قرار دادید لیک پیجش رو بهم بگید.

  • admin گفت:

   خیلی خوشحالیم که تونستیم به شما کمک کنیم. بله حتما در اولین فرصت قرار می دهیم

 7. سحر گفت:

  سلام
  مدلهای قشنگی هستند.
  میشه در اصفهان مرون هایی که این مدل ها را دارند معرفی کنید؟

  • admin گفت:

   سلام خدمت شما. این مدل ها ایده هستند و از شرکت های معتبر اروپایی. نمیدونم کدوم یکی از مزون های اصفهان دارند. باید عکسش را ببرید بهشون نشون بدید تا پیدا کنید

 8. تسمه کش اتوماتیک گفت:

  بسیار عالی حرف نداره واقعا لذت میبرم

 9. فاطی گفت:

  عالییی بود . منمونم از عکس های زیباتون اگه مزونی در ارومیه سراغ دارین بهمون بگین

فرستادن دیدگاه