۶ مدل موهای جذاب دخترانه سال ۲۰۱۸

23rd سپتامبر 2018
مدل موی دم اسبی

۶ مدل موهای جذاب دخترانه سال ۲۰۱۸ – موی سر، یکی از اساسی ترین بخش های صورت هر انسانی برای زیبایی آنها نامیده می شود. هر انسانی بر اساس شرایط سنی متفاوتی، مدل ها و رنگ های متفاوتی را برای موی خود در نظر می گیرد. اما نکته اینجاست که هر کدام از ما باید بدانیم که چه نوع رنگ و مدلی به صورت ما می آید تا باعث جذاب تر دیده شدن ما شود. در این میان،دختر خانم ها حساسیت ویژه ای بر روی موی خود دارند. در این مقاله قصد داریم که چند مدل موی متفات را برای دختر خانم ها بیان کنیم تا هرکدام که مناسب چهره ی شما می باشد را برگزینید.

۱- مدل موی مصری دخترانه

این مدل مو، مخصوص دختران جوان دارای صورتی گرد که کمی هم گونه دارند می باشد. همانط.ر که در عکس زیر مشاهده می کنید، این مدل مو از پشت و دو طرف تا نزدیکی های زیر چانه کوتاه می شود. این مدل برای موهای فر بسیار شیک می شود. این مدل را من خودم بسیار دوست دارم.

مدل موی مصری دخترانه

۲- مدل موی مصری فانتزی دخترانه

این مدل را به خانم های دارای صورت گرد بدون گونه توصیه می کنیم. آنها باید صورتی صاف داشته باشند. همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید در این مدل موهای پشت گردن یکدست صاف و کوتاه می شنود ولی موهای جلو  و دو طرف بلندتر به سمت چانه و متمایل به چانه می شوند.

مدل موهای جذاب دخترانه

۳- مدل موی عروسکی دخترانه

خانم ها و دخترانی که صورتی کشیده و دراز دارند این مدل می تواند تاثیر زیبایی داشته باشد. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید در این مدل موهای پشت سر همگی صاف هستند و جلوی مو کمی حالت خورد شدگی پیدا می کند و این حالت صورت را کمی به شکل بیضی در می آورد.

مدل موهای جذاب دخترانه

۴- مدل موی قارچی دخترانه

دختر خانم هایی که اصلا موی بلند را نمی پسندند، این مدل بسیار برای شما مناسب است. این مدل که حالت فانتزی و شیک دارد. اگر گردنی بلند دارید و یا صورتی کشیده و یا چاق هستید و گردنی کوتاه دارید، اصلا از این مدل استففاده نکنید چون باعث چاقتر دیده شدن شما می شود. همانطور که در عکس مشاهده می کنید، موهای پشت سر تا روی گوشها به صورت یکدست شبیه قارچ کوتاه شده است و کمی به صورت چتری پائین آمده است.

مدل-مو-قارچی-دخترانه-و-زنانه-جدید-و-زیبا-برای-صورت-های-جوان-نازدونه-7

۵- مدل موی آلمانی دخترانه

خب در قسمت مدل موی قارچی به خانمهای دارای گردن کوتاه و چاق که مدل موی قارچی به آنها نمی آمد، این مدل شیک را توصیه می کنیم. همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید، این مدل از پشت سر، زیر موها کاملا به سمت بالا کوتاه شده است و حالت به صورتی است که رفع کوتاهی گردن را به خوبی انجام می دهد.

مدل موهای جذاب دخترانه

۶- مدل موی دم اسبی

یکی از جذابترین مدل های مو در سال ۲۰۱۸، مدل موی دم اسبی می باشد. این مدل مو، نه تنها در میان دختران، بلکه در میان زنان نیز از محبوبترین مدل های بستن مو می باشد.

به چه دلیل مدل موی دم اسبی در میان دختران محبوبتر است؟

۱- این مدل مو، به خاطر حالتی که دارد، موها را در عقب سر جمع کرده و باعث بلندتر دیده شدن پیشانی می شود.

۲- به خاطر اینکه موها را به سمت عقب می کشد، به هم ریختگی موها را کاملا از بین برده و چهره ای جذاب به وجود می آورد.

۳- کسانی که از شال یا روسری استفاده می کنند، بیشتر این مدل مو را می پسندند. دلیل آن این است که چون این مدل، صورت را کشیده تر می کند و همچنین از عرض نیز سر را کشیده تر می کند، باعث خوش فرم تر شدن صورت با شال و روسری می گردد.

۴- برای ورزش کردن و فعالیت های بیرون از منزل، این حالت بسیار مناسب است.

 

مدل موی دم اسبی

وسایل مختلفی برای بستن مدل مو به حالت دم اسبی

۱- بستن مو با کش

۲- بستن مو با گل سر

۳- بستن مو با تل

۴- بستن مو با گیره

۵- بستن مو با کلیپس

بیشترین وسیله برای بستن مو به حالت دم اسبی، کش می باشد که هم در دسترس و هم به راحتی قابل استفاده است.

در زیر فیلمی قرار داده شده است که ۴ مدل از بهترین روش های مو به سبک دم اسبی را به شما آموزش داده است.

چند توصیه مفید برای حفظ سلامتی موهای شما

  • اگر موهای شما بلند است، حتما هر ماه دو سانت از نوک آنها را کوتاه کنید تا دچار مو خوره نشوید.
  • بعد از حمام، موهای خود را به آرامی خشک کنید، زیرا در این حالت موها سست هستند و اگر آنها را محکم خشک کنید، ریزش پیدا می کنند.
  • اگر از شامپوهای نرم کننده مو استفاده می کنید، آن را فقط به جلوی موی خود بزنید و به ریشه مو نزنید، زیرا باعث ریزش مو می شود.
  • اگر موهای شما چرب است، برای شستن از آب ولرم متمایل به سردی استفاده کنید و اگر موهای شما خشک است از آب گرم متمایل به داغ استفاده کنید. در مقاله ای، ما راه های خلاص شدن از چربی مو را برای شما بیان کرده ایم.
  • اگر دچار ریزش مو هستید، با اضافه کردن مواد گیاهی موثر می توانید از ریزش موی خود جلوگیری کنید. این تریکبات را در مقاله “با اضافه کردن این ترکیبات به شامپوی خود با ریزش مو خداحافظی کنید“، مطالعه کنید.
  • برای بهتر شدن رشد موهای خود نیز مقاله “راه حل های رشد بهتر موی سر” را به شما پیشنهاد می دهیم.

دسته بندی مطالب: آرایش و زیبایی , سبک زندگی

مطالب مرتبط :

فرستادن دیدگاه