۷ راز انتخاب لباس مردان خوش تیپ

25th اکتبر 2018
مردان خوش تیپ

۷ راز انتخاب لباس مردان خوش تیپ

اکثر مردم در صحبت هایشان این جمله را می گویند که جذاب بودن افراد، به لباس آنها نیست ولی هنگامی که خودشان می خواهند لباس خود را انتخاب کنند، همه موارد مانند سایز و رنگ و فرم آن را کاملا چک می کنند.

اما سوالی که همیشه و همه جا ذهن همه ی مردان را به خود مشغول کرده است، این است که، راز جذابیت در مردانی که خوش تیپ به نظر می رسند، چیست؟

ما می خواهیم در این مقاله، کمی به این سوال پاسخ دهیم.

۱- اندازه بودن لباس در تن

همیشه در هنگام خرید لباس، به این نکته توجه کنید که باید لباس برازنده و اندازه تن شما باشد. به عنوان مثال در فروشگاه، شما با یک کت بسیار زیبا و گران قیمت مواجه می شوید. وقتی آن را می پوشید، یا برایتان تنگ است یا بزرگ. پس این لباس برازنده شما نیست. اما اگر یک کت با قیمت ارزران ولی مناسب اندام خود بپوشید، شما را خوش تیپ نشان می دهد.

برای اینکه زیبا تر جلوه کنید و دیگران با دیدن شما به وجد آیند یکی از بهترین روش ها اینست که لباسی کاملا متناسب با اندام خود یا اصطلاحا فیت خود انتخاب کنید. متناسب بودن اندازه بالا تنه و آستین ها بسیار اهمیت دارند. برای افرادی که بسیار بلند قد هستند بهتر است از لباس های راه راه مانند پرهیز کنند چون آنها را بلند تر جلوه می دهد و همچنین افراد چاق نیز از لباس های راه راه افقی پرهیز کنند.

مردان خوش تیپ

۲- همیشه کمربند ببندید

نکته ای که همیشه در خریدن کمربند باید مورد توجه شما باشد این است که کمر بند باید با کفش شما ست باشد. این ست بودن نظر بیننده را به خود جلب می کند و شما خوش تیپ به نظر می رسید.

اما بستن کمربند، خود باعث می شود که کمر شما، حجم کمتری را نمایش دهد و این امر، جوه ای خاصتر به شما می دهد.

مردان خوش تیپ

۳ – پیراهن های مناسب خود را انتخاب کنید

پیراهن، نقش بسیار مهمی در زیبایی شما دارد. اگر که لاغر هستید، به هیچ عنوان از پیراهن های گشاد استفاده نکنید، این پیراهن ها، شما را لاغر تر نشان می دهد. اگر هم که چاق هستید، از پیراهن های تنگ استفاده نکنید.

نکته دیگر این است که پیراهنی انتخاب کنید که فاصله ی دکمه هایش از هم دیگر، کم باشد. این امر باعث می شود که در هنگام نشستن، لباس زیر شما مشخص نشود و از جلوه ی شما کم نکند.

مردان خوش تیپ

۴- ساعت مچی زیبا

ساعت مچی بر روی دستان شما جلوه خاصی دارد مخصوصا اگر برند قابل توجهی را داشته باشید. به نظر من برای خرید یک ساعت خوب سرمایه گذاری کنید و وقت مناسبی را بگذارید تا یک ساعت شیک و مناسب برای خودتان تهیه کنید. دقت کنید که گوشی موبایل شما نقش ساعت را نمی تواند بازی کند. هرگز به بهانه اینکه گوشی موبایل شما ساعت را نشان می دهد از پوشیدن ساعت امتناع نکنید.

۵- کقش پاشنه دار و سنگین بپوشید

اصولا کفش در نوع ظاهر شما نقش بسیار زیادی را بازی می کند پس سعی کنید کفشی را انتخاب کنید که شما را هوشمند جلوه کند. کفش هایی که دارای پاشنه ی مناسب هستند، در نوع نمایش شما بسیار موثر هستند. کفش های یک دست سیاه یا یک دست سفید بسیار شیک و جذابند. در انتخاب خود در درجه اول به این دو نوع توجه کنید.

۶- کت های دو دکمه بپوشید

کت های دو دکمه بخرید. این نوع کت ها شما را لاغرتر نشان می دهد و پیراهن و کراوات تان  هم بهتر به نظر می رسد.

۷- کیف دستی

یک پوشش هرچند هم کامل باشد بدون همراه داشتن یک کیف دستی ناقص است. بهتر است که از یک کیف کوچک برای وسایلی همچون کارت های بانکی ، گوشی و … خود استفاده کنید. از نظر امنیتت و ایمنی نیز وجود یک کیف دستی که به طور کامل قابل کنترل باشد بسیار ضروری است.

 

دسته بندی مطالب: آرایش و زیبایی , روانشناسی , سبک زندگی

مطالب مرتبط :

 1. فرهاد گفت:

  به نظرم اگه همه اینکارارو بکنیم ولی لباس فیت بدن نباشه فایده نداره
  یه بدن خوشفرمم با بدن سازی بدست میاد که خیلی اثر داره

 2. نوا گفت:

  کلی مرد خوشتیپ میشناسم که هیچکدوم بدن سازی نرفتن ولی خوشتیپن.

 3. فری گفت:

  ولی میشه یه بدن معلومی داشت ولی مثلا با یه کت خوشرنگ و ست کردنش با شلوار خوشتیپ بود.

 4. hamid گفت:

  من معتقدم اگه یسری اصول مثل بالاییا رعایت بشه تاثیر میذاره تو خوشتیپی و اصلا بدن سازی اونقدرا مهم نیست

فرستادن دیدگاه