قوانین عمومی

قوانین عمومی استفاده از وب‌سایت تالارنامه

1

فعالیت وب‌سایت تالارنامه، مطابق با قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران، مجموعه قوانین مدون جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هرگونه نشر مطلب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی، از سوی کاربران در این وبسایت ممنوع است. در صورت اثبات تخلف کاربران در این زمینه، شناسه‌ی کاربری ایشان حذف شده و عواقب احتمالی نیز بر عهده‌ی کاربر خاطی خواهد بود.

2

کلیه‌ی حقوق معنوی محتوایی اعم از متن، عکس یا فیلم که توسط کاربران وب‌سایت تالارنامه تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار گرفته، متعلق به وب‌سایت تالارنامه است. وب‌سایت تالارنامه حق دارد در زمینه‌ی ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات به هر نحوی که صلاح می‌داند اقدام کند.

3

خدمات و محتوياتی که توسط تالارنامه تولید و ارایه شده‌اند؛ تنها جهت استفاده‌ در این وبسایت هستند. هر گونه سواستفاده از محتویات اعم از اطلاعات، عکس‌ها، نحوه‌ی سازماندهی و دسته‌بندی مطالب، نقشه‌ها، طرح‌ها، ایده‌ها، لوگو و ... از وب‌سایت تالارنامه پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سواستفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر محتویات این وبسایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و آدرس اینترنتی وب‌سایت تالارنامه و لینک صحیح به مطلب مذکور مجاز است. در مورد رسانه‌های چاپی، این امر تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب‌سایت ممکن خواهد بود.

4

اطلاعات تالارهای پذیرایی ارائه شده در تالارنامه، بصورت مستقیم از منابع رسمی (تالارهای پذیرایی) دریافت شده است. به علت تغییرات دوره‌ای این اطلاعات، تایید صحت آنها بر عهده همان منابع می باشد. تالارنامه تلاش می کند تا این تغییرات را در کمترین زمان ممکن بروز رسانی نماید.

5

اگر مالکیت تالارهای پذیرایی با تالارنامه بود، مطمئنا تمامی خدمات اعلام شده از تالارها را از لحاظ کیفیت و صحت تضمین می نمود ولی تالارها ممکن است در مواردی در ارایه خدمات اعلام شده کوتاهی نمایند، در اینصورت ما از شما می خواهیم تا این قبیل مشکلات را با تالارنامه درمیان گذارید تا ضمن پیگیری ، بازخورد آن را در اختیار سایر کاربران قرار داده و در صورت لزوم، سرویس مذکور را از خدمات تالار حذف نماییم.

6

کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری جز خود را جهت ثبت‌نام و رزرو ندارد و تعهد می‌‌کند که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وبسایت وارد کند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر است.

7

هرگونه تغییر در مشخصات فردی باید در اسرع وقت در وبسایت تالارنامه توسط خود کاربر تصحیح شود. در غیر این صورت هیچ گونه مسئولیتی در هیچ زمینه‌ای متوجه‌ی تالارنامه نخواهد بود.

8

برای انجام عمل رزرو کاربران امکان جست و جو،مقایسه و ... را دارند اما در صورت نیاز می‌توانند از پشتیبانی و اطلاعات تکمیلی امور مشتریان تالارنامه نیز بهره‌مند شوند. این کار کمک می‌کند تا کاربر بنا به نیازش، بهترین انتخاب را داشته باشد، در هر صورت تایید نهایی از کاربر گرفته خواهد شد.

قوانین رزرو

قوانین رزرو در وب سایت تالارنامه

1

وبسایت تالارنامه (www.talarnameh.com) جهت معرفی و رزرو تالارهای پذیرایی ایجاد شده است. با انجام عمل رزرو در تالارنامه، بین شما و تالاری که در آن رزرو کرده اید؛ قراردادی بسته می شود که در این قرارداد، تالارنامه تنها نقش واسطه را ایفا می کند. تالارنامه در حقیقت اطلاعات رزرواسیون شما را برای تالار فرستاده و متقابلا ایمیل تاییدیه را از طرف تالار برای شما می فرستد.

2

اطلاعات مربوط به تالارهای ایران که در تالارنامه قرار گرفته، از خود تالارها گرفته شده است. این اطلاعات شامل قیمت های بروز شده، امکانات، خالی بودن زمان ها و ... بوده و مسئولیت صحت آن بر عهده تالار است. تالارنامه تمام تلاش خود را مبنی بر بروز بودن اطلاعات و صحت آن انجام خواهد داد.

3

شرایط پیش پرداخت در سایت تالارنامه به این صورت است که با پرداخت چند درصد از بهای مبلغ رزرو به عنوان پیش پرداخت، زمان مورد نظر برای کاربر رزرو می شود. کاربر یا نماینده ایشان، حداکثر 48 ساعت فرصت دارند تا در محل، تالار را رویت کرده و قرارداد اصلی را با مسئول تالار بسته و مابقی مبلغ را پرداخت کنند. پس از عقد قرارداد و ارائه مدارک مورد نیاز، تالار بصورت کامل برای کاربر مورد نظر رزرو می شود. همچنین تا 48 ساعت پس از رزرو، امکان انصراف رایگان برای کاربر وجود دارد و تمامی مبلغ پیش پرداخت به حساب ایشان باز خواهد گشت. چنانچه بعد از گذشت 48 ساعت کاربر هیچ یک از موارد ذکر شده را انجام نداد، پول پرداختی ایشان به حساب تالار ریخته شده و کاربر برای بازپس گیری آن باید به تالار مراجعه و در آنجا هزینه کنسلی خود را نیز پرداخت کند و هیچ مسئولیتی متوجه تالارنامه نیست.

4

این رزرو فقط در برگیرنده ی ورودی تالار است و شامل امکانات تشریفات چون پارکینگ، خوراکی، نوشیدنی، اینترنت و ... نیست. هزینه استفاده از این امکانات توسط کاربر و مستقیما به تالار پرداخت می شود.

5

ممکن است در جریان پرداخت ارتباط شبکه ای قطع شود. این مشکل توسط بانک برطرف می شود. اگر از حساب شما مبلغی کسر شود این مبلغ توسط بانک به حسابتان برخواهد گشت و مسئولیتی در این زمینه متوجه تالارنامه نیست. هر چند تالارنامه در این زمینه پیگیری مربوطه را خواهد داشت.

6

تضمین تالارنامه در زمینه رزرو تالارها تنها به عمل رزرو بر میگردد و هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت سرویس ارائه شده به کاربر نخواهد داشت.

7

هنگام مراجعه به تالار، همراه داشتن مدارک شناسایی الزامی است.

8

اگر کاربر انتظار ویژه ای از تالار دارد می تواند موقع انجام رزرو، این انتظارات را به تالار انتقال دهد. اما پاسخ نهایی و براورده کردن انتظارات بر عهده تالار است نه تالارنامه.

9

اگر رزرو کنسل شود بازپرداخت از طریق شماره حسابی که پیش از رزرو توسط کاربر اعلام شده انجام می شود. بازپرداخت مبلغ قابل استرداد حداکثر ظرف 7 روز کاری انجام خواهد شد.

10

زمان رزرو تالار در پنل کاربر و در ایمیلی که برای او ارسال می شود ذکر شده و خریدار باید مطابق با آن زمانبندی عمل کند. در صورت اشتباه و عدم رعایت زمانبندی، هیچ مسئولیتی بر عهده تالارنامه نبوده و کلیه عواقب احتمالی متوجه کاربر خواهد بود.

َشرایط عضویت

ثبت نام در تالارنامه محدودیتی ندارد و برای عموم مردم رایگان است؛ اما کاربران ملزم به رعایت مجموعه‌ای از قوانین هستند.

1

هر کاربری موظف است برای ثبت‌نام در تالارنامه یک نام کاربری مناسب برای خود انتخاب کند که این نام نباید حاوی محتوای بی‌ادبانه یا دور از عرف باشد.

2

ساخت بیش از یک شناسه‌ی کاربری توسط یک نفر، ممنوع است.

برنامه ریزی و مدیریت آنلاین مراسم
بیشتر بدانید
برنامه ای نیاز دارید که پیدا نکردید؟
پیشنهاد برنامه
به جمع صد‌ها هزار نفری همراهان تالارنامه بپیوندید و همواره به‌روز باشید.

استفاده از مطالب این سایت برای مقاصد تجاری غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.