تشریفات عروسی پلک اصفهان

تخفیف ویژه
تشریفات عروسی پلک اصفهان
تشریفات عروسی پلک اصفهان
تشریفات عروسی پلک اصفهان
تشریفات عروسی پلک اصفهان
تشریفات عروسی پلک اصفهان
تشریفات عروسی پلک اصفهان
تشریفات عروسی پلک اصفهان
تشریفات عروسی پلک اصفهانبا دریافت معرفی نامه وبسایت تالارنامه ، می توانید از تخفیف های این مجموعه بهره مند گردید.

دریافت فرم تخفیفتلفن
موبایل ۰۹۱۳۹۰۵۲۵۵۰ - ۰۹۱۳۱۰۸۴۲۲۰
در تماس تلفنی با خدمات دهنده حتما ذکر کنید که از تالارنامه تماس گرفته اید، تا بتوانند شما را سریعتر راهنمایی کنند.
تلگرام ceremonypelk

اصفهان ، خیابان شریف واقفی موسسه تشریفات پلک اصفهان

توضیحات

تشریفات عروسی پلک اصفهان

برگزارکننده با شکوه ترین مجالس
گروه طراحی و برنامه ریزی مجالس پلک اصفهان به مدیریت میثم پرهیزکار کار خود را در سال 1382 شروع نمود و پس از مدت زمانی کوتاه پایه گذار سبکی نوین در برنامه ریزی و طراحی مجالس ایران گردید.

هم اکنون پلک اصفهان مفتخر است به عنوان کاملترین مجموعه طراح و برنامه ریز عروسی در اصفهان مجهز به آشپزخانه مدرن صنعتی با کادری مجرب کاملترین و جدیدترین تجهزیات ظروف پذیرایی به همراه گروه حرفه ای در سطحی بالا از لحاظ کیفیت و کمیت پذیرای میهمانان گرامی شما باشد. به لحاظ تنوع سعی نموده ایم مدرنترین کارهای موجود را با جدیدترین دیزاین به شمتریان خود عرضه نماییم. احترام به مشتری و میهمانان گرامی و پذیرش انتقادهای سازنده برای ما یک اصل است و این را نیز میدانیم که مشتری مهمترین و بهترین مهمان ماست و او با انتخاب این مجموعه لطف مینماید پس بر ماست که با ارائه خدماتی بی نظیر قدرشناس لطف او باشیم.

 

روزعروسی روزتکرار نشدنی
بی شک مهمترین وتکرار نشدنی ترین روز زندگی هر زوج،روزعروسی آنان است،که همگان خواستار برگزاری بی عیب و نقص این روز میباشند.تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی پلک اصفهان با سالها تجربه مجری و طراح افکار شما عزیزان برای هر چه با شکوه تر شدن و مجلل شدن این روز میباشد.تشریفات مجالس پلک اصفهان با بهره گیری از آخرین متد پذیرایی و تشریفات عروسی افتخار خدمتگذاری شما عزیزان را دارد.

تشریفات وخدمات مجالس پلک
خدمات مجالس و تشریفات پلک اصفهان طراح،مجری، وبرگزار کننده بهترین تشریفات عروسی ، برگزاری سیمنار و همایش، مشاور و طراح مراسم های مجلل سفارتخانه ها به همراه آشپزخانه و کترینگ اختصاصی و همراه با 50 مورد باغ و سالن ویلا در غرب ، شرق و شمال اصفهان میباشد. با تشریفات و خدمات مجالس پلک همراه باشید تا لذت با هم بودن را با خاطرهای خوش از ما هدیه بگیرید.

خط مشی کیفی تشریفات مجالس پلک اصفهان
هدف وآرمان این مجموعه ، همواره رسیدن به بالاترین سطح کیفی بوده که در این راستا باالهام از آخرین متد روز دنیا و ادغام آن با سلیقه وفرهنگ اصیل ایرانی وهمچنین گردآوری تیمی مجرب سبکی نوین را دراجرای تشریفات و خدمات مجالس عروسی خلق کرده تا پاسخگوی اعتماد شما باشد . مدیریت مجالس شما تخصص ماست.

زنجیره عروسی تشریفات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس پلک اصفهان علاوه بر خدمات اصلی خود ، شما را در انتخاب آرایشگاه عروس و داماد ، لباس عروس و داماد ، دسته گل عروس و ماشین عروس و کارت دعوت مدعوین عروسی راهنمایی می کند .

تشریفات پلک اصفهان متخصص مدیریت مجالس عروسی
برگزاری مجلس عروسی در مرحله اول نیازمند یک تیم موفق و با تجربه و هماهنگ می‌باشد . موسسه تشریفات مجالس و خدمات عروسی پلک اصفهان دارای یک تیم مدیریتی با تجربه می‌باشد .تیم پذیرایی پلک و تمامی پرسنل آن دارای مدارک علمی بین المللی در زمینه پذیرایی و هتلداری می باشند . ارائه یک برنامه مدون و هماهنگ شده به عروس و دامادهای گرامی ، مشخص کردن جایگاه تمامی میزها در سالن و شماره گذاری تمامی میزها، مشخص کردن جایگاه میهمان ها به درخواست عروس و داماد و با تایید موسسه ، مدیریت و برنامه ریزی شام عروسی ، قسمتی از مدیریت تشریفات پلک می‌باشد . .


برنامه ریزی در روز عروسی
موسسه تشریفات پلک اصفهان برنامه ویژه ای را برای روز عروسی در اختیار زوج های گرامی قرار می دهد . این برنامه شامل زمانبدی و مراحل حضور عروس و داماد در ابتدای روز عروسی تا پایان شب می باشد که برای عروس و داماد با توجه به مواردی که خواستار آن هستند ایمیل می شود . برنامه نامبرده سبب کاهش استرس عروس و داماد در روز عروسی می شود .
مدیریت هماهنگی مهمانداران  در روز عروسی
از جمله موارد فوق العاده تاثیر گذار در روز عروسی می توان به هماهنگ بودن کلیه مهمانداران موجود در باغ و سالن عروسی اعم از مهمانداران پذیرایی و موزیک و فیلم برداری اشاره کرد . شما می توانید با انتخاب گروه موزیک و فیلم بردازی پیشنهاد شده و معتبر از طرف تشریفات عروسی پلک اصفهان به مدیریت و رهبری جشن عروسی خود کمک شایانی فرمایید.
محاسبه هزینه برگزاری مراسم عروسی
نحوه محاسبه هزینه کل برگزاری مراسم توسط موسسه تشریفات پلک اصفهان:

۱-مبلغ ورودی باغ با توجه به نیاز شما ورودی باغ ها از یک میلیون الی پانزده میلیون تومان می‌باشد . عوامل متفاوتی اعم از زیبایی،فاصله،امکانات جانبی،پارکینگ،ظرفیت میتواند در قیمت باغ یا سالن تاثیرگزارباشد

۲-هزینه منوی انتخابی*تعداد نفرات منوهای موسسه پلک از هر نفر چهل هزار تومان شروع می شود .

۳-هزینه منوی فیلم برداری بستگی به نوع و تعداد و ادوات و مهمانداران متفاوت است

۴-هزینه گروه موزیک انتخابی گروه های متفاوتی از موزیک موجود است که از دو میلیون تومان الی پانزده میلیون تومان می‌باشد .

۵-سفره عقد هزینه سفره عقد از یک میلیون تومان الی چهار میلیون تومان می‌باشد


عوامل مهم در انتخاب باغ و سالن عروسی

عوامل مختلف و متفاوتی می توانند در انتخاب باغ و سالن عروسی تاثیر گذار باشند که می توان به موارد زیر اشاره کرد : فاصله باغ یا سالن از تهران، مسیر دسترسی باغ یا سالن، زیبایی سالن و محوطه داخلی، زیبایی فضای سبز بیرونی و باغ، وجود فضای چمن برای مراسم عقد به صورت اروپایی، وجود ژنراتور برق اضطراری، وجود نور پردازی و یا استیج موزیک، وجود سالن شام با فضای مناسب، سرویس بهداشتی و رختکن، وسایل گرمایش و سرمایش .

 

منبع: تشریفات پلک

پذیرایی و تشریفات
وب سایت

نظر شما چیست ؟دیدگاهی هنوز ثبت نشده است.
برنامه ریزی و مدیریت آنلاین مراسم
بیشتر بدانید
برنامه ای نیاز دارید که پیدا نکردید؟
پیشنهاد برنامه
به جمع صد‌ها هزار نفری همراهان تالارنامه بپیوندید و همواره به‌روز باشید.

استفاده از مطالب این سایت برای مقاصد تجاری غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.