راهنمای رزرو

1

شما می توانید با کلیک بر روی دکمه تالارهای قابل رزرو در صفحه اول، تالارهای قابل رزرو را مشاهده نمایید.

2

تالار مورد نظر خود را انتخاب نمایید و وارد آن شوید.

3

در این مرحله تاریخ مورد نظر خود را انتخاب نمایید. توجه نمایید که روزهای مختلف هفته، قیمت ها و تخفیف های متفاوتی دارند. لذا ابتدا همه روزها را با دقت مشاهده کرده و سپس انتخاب نمایید.

عکس راهنمای رزرو
4

پس از انتخاب روز مورد نظر با ساعت های مختلف تالار مواجه می شوید. ساعت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

عکس راهنمای رزرو
5

در ادامه، پنجره عضویت یا ورود به سایت تالارنامه برای شما نمایش داده می‌شود. در این قسمت می‌توانید با وارد کردن نام کاربری (شماره تلفن همراه) و رمز عبور در سایت تالارنامه عضو شوید. همچنین در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام نموده‌اید، با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور خود، به ادامه فرآیند رزرو بپردازید.

6

تعدادی از تالارهای موجود در سایت تالارنامه، جهت انجام رزرو قطعی نیاز به بررسی بیشتری دارند، که در این صورت منتظر تماس همکاران ما در تالارنامه بمانید. پس از برقراری تماس و انجام هماهنگی‌های لازم، با بروزرسانی همین پنجره وارد صفحه درگاه پرداخت هزینه خواهید شد. پس از مشاهده این صفحه، می‌توانید با استفاده از درگاه پرداخت بانک، مبلغ رزرو را بصورت الکترونیکی پرداخت کنید. ( مبلغ رزرو همان مبلغ پیش پرداخت می باشد.مبلغ پیش پرداخت، درصدی از مبلغ اصلی می باشد که کاربر جهت رزرو روز موردنظر خود پرداخت می کند و تا 48 ساعت فرصت دارد تا در محل تالار، رزرو خود را نهایی کند و مابقی مبلغ ورودی تالار را پرداخت نماید. لازم به ذکر است پس از اتمام 48 ساعت از زمان رزرو، مبلغ پرداخت شده به تالار واریز شده و در صورت کنسلی، هزینه ای به عنوان هزینه کنسلی از کاربر دریافت می گردد. ) قبل از ورود به درگاه پرداخت اینترنتی با دقت قوانین تالارنامه را مطالعه نموده و گزینه "قوانین تالارنامه را مطالعه و آن را می‌پذیرم" را فعال نمایید. از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی می‌توانید مبلغ تعیین شده را واریز نمایید

7

با پرداخت پس از خروج از درگاه الکترونیکی بانک، رزرو انجام می شود و برای شما پیامی جهت تایید رزرو ارسال می گردد. توصیه می شود هنگام مراجعه به تالار شخص رزرو کننده کارت شناسایی خود را همراه داشته باشد. رزرو شما در صفحه کاربریتان نهایی شده و می توانید آن را مشاهده نمایید. در صورت تمایل به لغو رزرو، با مراجعه به قسمت لیست سفارشات در سایت، کاربر گرامی می‌توانند با همکاران ما تماس گرفته و درخواست لغو رزرو نمایند. همکاران ما طبق قوانین تالار و سایت به درخواست کاربر ارجمند در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

برنامه ریزی و مدیریت آنلاین مراسم
بیشتر بدانید
برنامه ای نیاز دارید که پیدا نکردید؟
پیشنهاد برنامه
به جمع صد‌ها هزار نفری همراهان تالارنامه بپیوندید و همواره به‌روز باشید.

استفاده از مطالب این سایت برای مقاصد تجاری غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.