0

0

5c1148d51a50d1532c6eac57استودیوی عکاسی آداک اصفهان

آدرس استودیوی عکاسی آداک اصفهان

: اصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی آزمایشگاه دی، ساختمان کوه نور، طبقه سوم، واحد 33


دیدن نقشه

0

(0 نظر)
تخفیف ویژه

تخفیف ویژه اعضای سایت تالارنامه

با استفاده از این فرم می توانید از تخفیفات ( استودیوی عکاسی آداک اصفهان) بهره مند شوید.

رایگان

 رزرو خدمات


می توانید با انتخاب تاریخ مورد نطر خود، این خدمات را رزرو کنید
تخفیف ویژه تابستان
اعتبار از25 تیر 1397تا26 شهریور 1397


تخفیف ویژه زمستان
اعتبار از25 مهر 1397تا26 بهمن 1397تخفیف ویژه

تخفیف ویژه اعضای سایت تالارنامه

با استفاده از این فرم می توانید از تخفیفات ( استودیوی عکاسی آداک اصفهان) بهره مند شوید.


درباره استودیوی عکاسی آداک اصفهان


آتلیه آداک اصفهان، استودیو عکاسی آداک در سال 1387 فعالیت خود را در زمینه عکاسی ودینگ، اسپرت، مدلینگ ، تیزر تبلیغاتی ... آغاز کرده است. این استودیو با استفاده از به روز ترین تجهیزات و همچنین با به کار گیری نیروهای متخصص و حرفه ای خانم و آقا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
ارائه انواع خدمات مختلف عکاسی در کنار حفظ کیفیت و رضایتمندی مشتری، از مهمترین اهداف این مجموعه می باشد.

 

لوکیشن های خاص و منحصر به فرد

استودیو عکاسی آداک با داشتن لوکیشن های اختصاصی در شهر اصفهان و در شمال کشور، عکس های زیبا و متفاوتی را برای شما ثبت خواهد کرد. استفاده از این لوکیشن ها برای عکاسی و فیلمبرداری، بدون ورودی و بدون پرداخت هزینه اضافی علاوه بر پکیج های ودینگ شما خواهد بود.

 

حضور عکاس حرفه ای خانم در کادر عکاسی

کادر عکاسی این استودیو متشکل از عکاسان خانم و آقا می باشد. عکاسان خانمی که با تخصص و مهارت کافی در روز عکاسی در کنار شما هستند، تا شما احساس بهتر و راحتی بیشتری داشته باشید. تیم عکاسی استودیو آداک، همه افرادی متخصص، حرفه ای و آموزش دیده می باشند.

 

عکاسی اسپرت به سبک آداک

یکی از تفاوت های این استودیو با استودیو های عکاسی دیگر، سبک عکس های اسپرت آن می باشد. در این زمینه با استفاده از تکنیک خلاقیت، لوکیشن های خاص و متفاوت و به کارگیری نیروهای متخصص و خلاق از هم صنفی های خود متمایز شده است. شما میتوانید این تمایز در نمونه کار های اسپرت مشاهده کنید.

 

ارائه انواع خدمات عکاسی و فیلمبرداری به صورت حرفه ای

استودیو آداک یکی از معدود استودیو عکاسی در اصفهان است که آماده ارائه انواع خدمات عکاسی و فیلمبرداری از قبیل ودینگ، اسپرت، بارداری، صنعتی تبلیغاتی، همایش و سمینار و .. می باشد. این استودیو درهر یک  شاخه های معرفی شده با استفاده از نیروهای متخصص و حرفه ای، بهترین خدمات را به شما ارائه میدهد.

 

تغییر و تجهیز دکوراسیون و وسایل در هر فصل کاری

در استودیو آداک، در هر فصل کاری یعنی دوبار در سال، دیزاین و تجهیزات به طور کامل عوض خواهد شد و  شما میتوانید اطمینان حاصل کنید که عکس هایتان تکراری و مشابه عکس های دیگر نخواهد شد. بر همین اساس میتوانید برای مناسبت های مختلف خود به این استودیو مراجعه کنید و یا آن را به نزدیکانتان معرفی نمایید.

 

یکی از مجهزترین استودیوهای عکاسی و فیلمبرداری در اصفهان

استودیو آداک یکی از مجهزترین استودیو های اصفهان است. این استودیو با به کارگیری دوربین ها و تجهیزات روز دنیا آماده ارائه خدماتی از قبیل تصویربرداری 4، full HD ، تصویربرداری هوایی (هلی شات)، کرین، رونین و ... به شما عزیزان می باشد.


http://www.adakgrandstudio.com/  • خدمات و امکانات استودیوی عکاسی آداک اصفهان


    • باغ اختصاصی-عکاس خانم-عکاسی تبلیغاتی-کلیپ اسپرت-فیلمبرداری و عکاسی صنعتی-آتلیه عروس و داماد-فیلمبرداری مجالس-آتلیه کودک-چاپ عکس-فیلمبرداری و عکاسی در باغ-چاپ عکس بر روی لیوان-ساخت کلیپ آشنایی-ترمیم عکس های سیاه و سفید-ساخت موزیک ویدئو عروس و داماد-کلیپ بیابان-لیست پیشنهادی-آتلیه تخصصی بارداری-آتلیه تخصصی کودک-عکاسی مدلینگ (اسپرت)-آتلیه تخصصی خانوادگی-عکس پرسنلی-عکس پاسپورتی-خدمات چاپ بر روی شاسی-مشاوره هنری عروس و داماد-مشاوره ی تبلیغاتی-چاپ عکس بر روی لباس-عکاسی فشن و اسپرت-میکس و مونتاژ فیلم-بازسازی فیلم های قدیمی-دارای امارت اختصاصی-آتلیه تخصصی نوزاد-آتلیه تخصصی عروس وداماد
  •  توضیحات
  • لیست توضیحات
    •   پکیج اول
    •   پکیج دوم


نوشتن دیدگاه جدید
متن دیدگاه


قیمت استودیوی عکاسی آداک اصفهان