0

0

5c1148d51a50d1532c6ec5cf

تشریفات عروسی تالارنامه اصفهان

آدرس تشریفات عروسی تالارنامه اصفهان

: اصفهان


دیدن نقشه

0

(0 نظر)
تخفیف ویژه

تخفیف ویژه اعضای سایت تالارنامه

با استفاده از این فرم می توانید از تخفیفات ( تشریفات عروسی تالارنامه اصفهان) بهره مند شوید.

رایگان

 رزرو خدمات


می توانید با انتخاب تاریخ مورد نطر خود، این خدمات را رزرو کنید
تخفیف ویژه تابستان
اعتبار از25 تیر 1397تا26 شهریور 1397


تخفیف ویژه زمستان
اعتبار از25 مهر 1397تا26 بهمن 1397تخفیف ویژه

تخفیف ویژه اعضای سایت تالارنامه

با استفاده از این فرم می توانید از تخفیفات ( تشریفات عروسی تالارنامه اصفهان) بهره مند شوید.


درباره تشریفات عروسی تالارنامه اصفهان


تشریفات عروسی تالارنامه، خدمات مجالس تالارنامه

گروه تشریفات تالارنامه، به عنوان برگزار کننده مجالس و جشن های عروسی، همایش ها و سمینارهای مختلف در شهر اصفهان، خود را به عنوان یکی از برندهای مطرح در این زمینه مطرح کرده است. این مجموعه با ارائه خدمات بی نظیر و با کیفیت، تلاش نموده است که تمامی مراجعین خود را با رضایت کامل بدرقه نماید.

انتخاب درست و دقیق یک تشریفات عروسی، برای داشتن یک شب رویایی بسیار اهمیت دارد. اما شاید خیلی از زوج های جوان نمی دانند که مشخصات یک تشریفات خوب چه ویژگی هایی دارد. اگر شما تمامی قسمت های مراسم خود را به یک خدمات مجالس بسپارید، دیگر دغدغه ای برای داشتن یک مراسم خوب ندارید.

 

از جمله خدمات مجموعه تشریفات تالارنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- تناسب هزینه با توانایی مالی مراجعین

تشریفات عروسی تالارنامه، همیشه سعی داشته است که توازنی میان بودجه عروس و دامادها و سطح برگزاری مراسم آنها برقرار نماید. برای این منظور، با در اختیار داشتن انواع مختلف از خدمات دهندگان، به این منظور دست یافته است.

2- برنامه ریزی مراسم عروسی به صورت گام به گام

تشریفات مجالس تالارنامه، به منظور جلوگیری از سردرگمی زوج های جوان، برنامه ریزی کاملی را برای ارائه به آنها در نظر گرفته است که کاملا متناسب با بودجه ی آنها برنامه ریزی می شود. همچنین ما با افتخار بیان می کنیم که برای اولین بار در سطح کشور، برنامه ریزی عروسی را به صورت آنلاین و کاربردی برای تمامی زوج های جوان در سراسر کشور آماده کرده ایم. برای دیدن برنامه ریزی به صورت آنلاین و استفاده از آن می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

 

3- طراحان خاص

تشریفات عروسی تالارنامه، تشکیل شده از طراحان فعال و خلاق و آشنا به متدهای جدید جهانی، بهترین لحظات زندگی شما را با خاطره ای به یادماندنی همراه می سازند.

4- منوهای تشریفاتی متنوع

با توجه به اینکه مراجعین، اکثرا سلیقه های متفاوتی دارند، تیم تشریفاتی ما، بر اساس هر سلیقه، منوهایی خاص و با کیفیت را در اختیار مدعووین قرار می دهد.

5- تالار عروسی و باغ تالار عروسی

تشریفات عروسی تالارنامه، با توجه به سابقه ی خود، دارای تعداد زیادی تالار پذیرایی و باغ تالار پذیرایی می باشد که با توجه به بودجه و سلیقه ی هر زوج، به آنها ارائه می دهد.

6- خدمات همایش ها و سمینارها

خدمات مجالس تالارنامه، با ارائه خدمات متنوع در برگزاری سمینارها و همایشهای دولتی و خصوصی، افتتاحیه و اختتامیه ها، خدمات خود را گسترش داده است.

این مجموعه با داشتن بیش از ده مدل صندلی، مبل های راحتی VIP ، مدل های جدید چیدمان و تزئین میز و صندلی، مدلهای متنوع گل آرایی و شمع آرایی، جایگاه های عروس و سفره های عقد متنوع می باشد. همگی این موارد متناسب با بهترین دیزاین ها و طراحی های جهانی می باشد.

7- مزون لباس عروس

با توجه به مشکل بودن انتخاب لباس عروس و تنوع مدل های آن، تشریفات تالارنامه، به راحتی، این گام را برای عروس و دامادها راحت می کند. با پیشنهاد های تیم مشاوره ی ما، هر عروس خانمی می تواند لباسی با سلیقه ی خود را به راحتی پیدا کند

8- کارت عروسی

کارت عروسی دیجیتال، یک از خدمات ویژه ای می باشد که در تشریفات عروسی تالارنامه برای اولین بار در کشور ارائه می شود. این محصول، بسیار لاکچری و زیباست که علاوه بر عروس و داماد، تمامی مهمان های شما را دچار یک هیجان خاص برای همراه شدن در جشن شما می کند. برای دیدن نمونه این کارت عروسی و ثبت نام می توانید از لینک زیر استفاده نمائید.

 

9- پذیرایی

پذیرایی در یک مراسم عروسی، یکی از ارکان اصلی در زیبایی یک مراسم عروسی می باشد. تصور کنید که اگر در مراسمی شرکت کرده باشید که از لحاظ پذیرایی همه چیز کم و پراکنده باشد. چه حسی به شما دست می دهد؟

جلب رضایت مهمان ها در مراسم، برای ما در اولویت قرار دارد و باید بدانید که یکی از علوم روز دنیا، نحوه تشریفات و پذیرایی در مراسم ها می باشد.

جهت مراجعه حضوری، لطفا با شماره 09133063370 هماهنگ نمائید.

منتظر قدوم شما هستیم

منبع: تالارنامه

 

 

 

 

 

 

   • خدمات و امکانات تشریفات عروسی تالارنامه اصفهان


  •  توضیحات
  • لیست توضیحات
    •   پکیج اول
    •   پکیج دوم
نوشتن دیدگاه جدید
متن دیدگاه


قیمت تشریفات عروسی تالارنامه اصفهان