0

0

5c1148d51a50d1532c6ec3de

پارک گل قیطریه تهران

آدرس پارک گل قیطریه تهران

: تهران، قیطریه، روبروی پارک، بلوار 35 متری، نبش شب افروز، پلاک 97


دیدن نقشه

0

(0 نظر)
تخفیف ویژه

تخفیف ویژه اعضای سایت تالارنامه

با استفاده از این فرم می توانید از تخفیفات ( پارک گل قیطریه تهران) بهره مند شوید.

رایگان

 رزرو خدمات


می توانید با انتخاب تاریخ مورد نطر خود، این خدمات را رزرو کنید
تخفیف ویژه تابستان
اعتبار از25 تیر 1397تا26 شهریور 1397


تخفیف ویژه زمستان
اعتبار از25 مهر 1397تا26 بهمن 1397تخفیف ویژه

تخفیف ویژه اعضای سایت تالارنامه

با استفاده از این فرم می توانید از تخفیفات ( پارک گل قیطریه تهران) بهره مند شوید.


درباره پارک گل قیطریه تهران


پارک گل قیطریه تهران
عضو موسسه بین المللی فلوروپ 
کارنامه سرزمین آریایی ما، همه گاه پیوندی نا گسستنی با گل و گیاهان گلدار داشته و همواره چشم و چراغ ایران بوده است . نمونه آشکار و پیدای آن سنگ نگاره های ستبر تخت جمشید است که ۲۵۷۵ سال پیش نهادی گویا از فرهنگ نام آشنای مهرورزی و دوستی گل و گیاه را بر سینه دارد. گل ها و گیاهان، این خاموش ترین و زیباترین دهش خداوندی، بخششی است که آدمیان از آفریدگار یگانه به یادگار دارند. از کودکی به یاد دارم که پدر بزرگوارم (حاج ولی الله هوشنگی ) گرایشی پر مهر و ژرف و دلبستگی ویژه ای به گل و گیاه و طبیعت سبز داشت. 
به گفته ای پشتوانه و پیشه اش، پرورش و افزونش گل و گیاه بود تا آنجا که در نخستین ماههای ۱۳۵۴ خورشیدی به بنیاد پارک گل قیطریه دست یابید و با خجستگی کار داد و ستد گل را آغاز کرد. 
آنگاه در سال ۱۹۹۵ میلادی به هموندی (عضو ) سازمان جهانی (فلوروپ –اینترفلورا) پیوستیم تا راه برای گسیل ارمغان گلدسته های فرخنده و شاد باش آشنایان، بستگان و خریداران گرامی مان در جای جای جهان فراهم آوریم. 
و امروزین، مدیریت بنیاد (پارک گل قیطریه) با اینجانب، با کوشمندی دو چندان به همان راهی گام گذارده و می نهد که پاسخگوی پسند و خواسته های پر شمار شما سروران ارجمند باشد. ما سال هایی را که پشت سر نهاده ایم برایمان فراموش شدنی نیست چرا که رخدادهای شگفتی داشته. 
آن دم که دسته گل عروسی، دختری را آراسته می کنیم که چند دهه پیش دسته عروسی مادرش را آذین کرده بودیم. 
نمی توانیم از انبوه گل هایی که برای بزرگداشت و شادمانی روز های بیادماندنی پیروزی جنگ تحمیلی با دشمن گرفته تا ستارگانی چون هنرمندان بزرگ، ورزشکاران جوانمرد و لایه های گوناگون مردم از ما دریافت داشتند و یا انجام چیدمان و گل آرایی نشست ها، گردهمایی ها و همایش های درون مرزی و برون مرزی، همه و همه از برترین خاطره ها و یادمان های این بنیاد به شمار می آیند و بدین سان، یاد بودها و خاطره تک تک آنانی که همیشه با ما بوده، مشتری ما بودند و هستند، در نگاه ژرف ما دوست داشتنی ؛ گرامی و هم چنان جایگاه ویژه خود را داشته و خواهند داشت. اکنون ما پیشینه ای فرا تر از چهار دهه را پشت سرنهاده ایم با یاورمندی و پشتیبانی شما بزرگ منشان بخشنده باز هم میخواهیم هم چنان و بی کم و کاست با رویکرد ارج گزاری و همدلی آکنده از دوستی و گشاده رویی، راه نوینی را به پیماییم و بیش از پیش ؛ میزبان و خدمتگذار شما گرامیان باشیم آن هم با گل 
با برترین سپاس 
مدیریت بنیاد پارک گل قیطریه (الف.هوشنگی)  • خدمات و امکانات پارک گل قیطریه تهران


  •  توضیحات
  • لیست توضیحات
    •   پکیج اول
    •   پکیج دوم


نوشتن دیدگاه جدید
متن دیدگاه


قیمت پارک گل قیطریه تهران