0

0

5c1148d51a50d1532c6eace7

باغ سرای عروس مشهد

آدرس باغ سرای عروس مشهد

: مشهد جاده شاندیز، امام رضا 4 باغ سرای عروس


دیدن نقشه

0

(0 نظر)
تخفیف ویژه

تخفیف ویژه اعضای سایت تالارنامه

با استفاده از این فرم می توانید از تخفیفات ( باغ سرای عروس مشهد) بهره مند شوید.

رایگان

 رزرو خدمات


می توانید با انتخاب تاریخ مورد نطر خود، این خدمات را رزرو کنید
تخفیف ویژه تابستان
اعتبار از25 تیر 1397تا26 شهریور 1397


تخفیف ویژه زمستان
اعتبار از25 مهر 1397تا26 بهمن 1397تخفیف ویژه

تخفیف ویژه اعضای سایت تالارنامه

با استفاده از این فرم می توانید از تخفیفات ( باغ سرای عروس مشهد) بهره مند شوید.


درباره باغ سرای عروس مشهد


باغ سرای عروس مشهد

در مهمانی خود مهمان باشید


مجموعه باغ سرای عروس با بیش از 25 سال سابقه و تجربه موفق در برگزاری مجالس جشن و سرور، ازدواج و مهمانی های بزرگ و باشکوه افتخار دارد ارائه دهنده بهترین و مجلل ترین خدمات برای همشریان گرامی باشد.
ما جشن ازدواج شما را بیاد ماندنی خواهیم ساخت و مجالس و مهمانی هایتان را به ضیافتی با شکوه تبدیل می کنیم.
در محیط زیبا و دلپذیر باغ سرای عروس، از شما و مهمانانتان با انواع غذاهای ایرانی و مدرن، چایخانه سنتی، آتش بازی، رقص هنرمندان محلی، مجری و تنظیم کننده موزیک(دی جی) و بهترین سرویس و خدمات، پذیرایی خواهد شد.
در باغ سرای عروس پذیرایی ما بیش از انتظار و مورد پسند و رضایت شما خواهد بود، زیرا میزبانان با تلفیق مهمان نوازی ایرانی و هنر پذیرایی، خدماتی در خور و شایان بشما ارائه خواهند کرد. خوشوقتیم می توانیم عصرانه از شما با انواع میوه های فصل و غیر فصل، شیرینی های خانگی، بستنی میوه ای و سنتی و انواع نوشیدنی های گرم و سرد پذیرایی کنیم.
در چایخانه سنتی، انواع تنقلات، نوشیدنی های گرم (چای- نسکافه- قهوه)، آش رشته مخصوص و بلال ذغالی را تقدیم و ارائه انواع نوشیدنی های سرد متنوع ( نوشابه، دوغ، آیستی، دلستر، انواع آبمیوه ها و ککتل میوه مخصوص) جزئی از پذیرائیست.
مجتمع باغ سرای عروس با لوازم لوکس مانند میز و صندلی های زیبا با روکش و رومیزی شیک در رنگ های متنوع (مناسب با میز شام و سفره عقد و لباس عروس) بهمراه ظروف بسیار زیبا و جدید سیلور و چینی و لوازم و وسایل دیگر در حد عالی و خدمات و سرویس دهی منظم، بهمراه تشریفات خاص استقبال از عروس و داماد (نور افشانی، گل ریزان و رقص های محلی)، دیزاین و گل آرایی میز شام، تزئین محوطه باغ با نور، گل و آبشار، برای شما و مهمانانتان شبی بیاد ماندنی و خاطره انگیز مهیا خواهد ساخت.
مجتمع باغ سرای عروس، آماده پذیرایی از هرگونه مجلس و مهمانی بدلخواه و سلیقه شماست و طراحان و مجریان این مجموعه توانایی ارائه و انجام مجالس مختلف با شرایط گوناگون و فوق العاده را دارا هستند.

دارای مزون سرای عروس به آدرس مشهد، خیابان ابن سینا ( کوی دکترا ) ، نبش ابن سینا 2/1، مزون سرای عروس

 
   • خدمات و امکانات باغ سرای عروس مشهد


  •  توضیحات
  • لیست توضیحات
    •   پکیج اول
    •   پکیج دوم


نوشتن دیدگاه جدید
متن دیدگاه


قیمت باغ سرای عروس مشهد