تالار عروسی رایگان در اصفهان

شاید تا به حال کم و بیش در مورد تالار عروسی رایگان در اصفهان مطالبی به گوشتان رسیده باشد ولی در واقعیت از نزدیک این تالارها را ندیده باشید. بسیاری از عروس و داماد ها، برای برگزار مراسم خود، با بودجه کمی روبرو هستند و تمایل دارند که با هزینه ی کمتر ولی کیفیت مناسب مراسم خود را برگزار کنند. در این صفحه ما به شما توضیحاتی در مورد گرفتن یک تالار عروسی رایگان برای مراسم خود، را بیان کره ایم.

تالار عروسی رایگان در اصفهان

ثبت نام

ثبت نام

تالار عروسی رایگان در اصفهان، تالار پذیرایی رایگان در اصفهان، باغ تالار رایگان در اصفهان، باغ تالار عروسی رایگان در اصفهان

 سوالات متداول

هزینه ی ورودی تالار پذیرایی، شامل چه مواردی می شود؟

تالارهای پذیرایی در سرتاسر کشور، همگی برای برگزای مراسم های جشن (مانند عقد و عروسی)، همایش ها، کنفرانس ها، ولیمه حجاج، تولدها، دورهمی های دوستانه و خانوادگی و حتی مراسم درگذشت اموات مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین شما برای هر کدام از مراسم های بالا، باید یک شب آنها را رزرو کنید که به اصطلاح به آن می گویند.
ورودی تالار شامل اجاره سالن و باغ پذیرایی، نور و صدا، سرویس های پذیرایی، جایگاه ویژه عروس و داماد (بشقاب و لیوان و ...) و ... می شود که در هر تالار پذیرایی متفاوت است. جالب است که بدانید که این نرخ ورودی تالار برای ایام هفته و سال بسیار با هم متفاوت است. مثلا شنبه تا سه شنبه کمترین قیمت را دارد ( دلیل این قیمت کمتر به دلیل استقبال کمتر مردم به برگزاری مراسم در این روزها می باشد) و بقیه روزهای هفته به همراه عیدها، هزینه بالاتری را دارد که این گرانی به دلیل استقبال بالاتر مردم برای برگزاری مراسم می باشد

آیا تالار عروسی رایگان در اصفهان وجود دارد؟

تالار عروسی رایگان در اصفهان؟؟؟ شاید از خودتان بپرسید مگر با هزینه های امروزی تالاری هم هست که مراسمی بدون دریافت هزینه برگزار کند؟ هزینه ورودی یکی از هزینه هایی هست که تالارهای عروسی برای برگزاری یک شب مراسم از مهمان های خود دریافت می کنند پس برای آنها، بازگشت این هزینه بسیار اهمیت دارد. به خصوص که تالارهای عروسی، در ماه های رمضان، محرم و صفر، تعطیل هستند. پس مجبور هستند که درامد خود را در بقیه سال جبران کنند.
بله درست است، در شهر اصفهان و با کمک سایت تالارنامه، تعدادی تالار هستند که بدون دریافت هزینه ورودی، به مهمان های خود سرویس دهی می کنند. ولی این سرویس دهی با شرایطی همراه است.
 1- مراسم در روزهای شنبه تا سه شنبه برگزار شود
 2- کلیه ی پذیرایی های مهمانی از جمله شام و میوه و شیرینی با خود تالار باشد.
در صورت دو شرط بالا، تالارهایی هستند که ورودی خود را دریافت نمی کنند.

آیا کیفیت تالارهای عروسی رایگان نسبت به تالارهای دیگر پایین تر است؟

یکی از مهمترین مسائلی که در مورد تالارهای رایگان، عروس و دامادها رو به شک می اندازد این است که حتما رایگان بودن این تالارها باعث کاهش کیفیت مراسم خواهد شد. اما نکته اینجاست که کیفیت آنها کم نمی شود. این نوع تالارها، با این روش اولا روزهای ابتدایی هفته که اصولا مشتری کمتری دارند را پر کرده و با این کار درامد بیشتری دارند. دوما می توانند هزینه یک مراسم را برای مشتری های خود بسیار کاهش دهند که خیلی از مردم هستند که حاضر هستن برای کاهش هزینه های خود، از این روش ها استفاده کنند.
لازم به ذکر است این طرح فعلا برای تالارهای عروسی شهر اصفهان فعال بوده و به زودی در سایر شهرها نیز فعال می گردد. برای استفاده از این طرح لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.
توضیحات : سایت تالارنامه برای اولین بار، تالار عروسی رایگان در اصفهان را راه اندازی کرده است. این سایت با همکاری تعدادی از تالارهای پذیرایی شهر اصفهان، هزینه های عروس و دامادها را کاهش داده است.

پیشنهادات تالارنامه