۳۰ ویژگی جذاب ترین مردان ۲۰۱۹

29th جولای 2019
30 ویژگی جذاب ترین مردان 2019

۳۰ ویژگی جذاب ترین مردان ۲۰۱۹

۱_ لباسی آراسته

آقایان اگر میخواهند شیک به نظر برسند مطالعه کنند – پیش بینی مد یا هر زمینه دیگری به تخصص و سابقه فرد برمی‌گردد. در بحث مد، این امر کمی پیچیده‌تر می‌شود. چرا که عوامل زیادی باید محاسبه شوند. در یک پیش بینی مد موفق، عواملی از جمله رنگ سال از سوی موسسه پنتون، گرایش مد چند سال گذشته و شرایط اقتصادی و سیاسی سنجیده می‌شوند.

آیـا ظاهـر آنقدرها که میگویند در حیطه شغلی، رمانتیک و تاثیر گذاشتن بر روی دیگران، مؤثر است؟
مطمئناً!!!
از نظر علمی ثابت شده افرادیکه شناختی از شما ندارند، از روی ظاهـر شــما در عـرض ۳۰ ثانیه در مورد شخصیتتان نتـیجه گیری می کنند. این ارزشیابی در مدت زمان بسیار کوتاهی به صورت ناخواسته در ذهن شکل می گیرد.
دانشمندان معتقدند که به ترتیب موارد زیر درمورد دیگران،توجه فرد را به خود جلب می کند: رنگ پوست، جنسیت، سن، رفتار ( قد، حرکات بدن)، ظاهر، ارتباط مستقیم چشمی، و طرز صحبت کردن.
در مورد ۳ گزینه اول ما هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم؛ اما می توانیم با اتکا به یافته های علمی موارد دیگر را به نفع خود تغییر داده و تصور ذهنی دیگران را در مورد خود تغییر دهیم.
از آنجایی که ۸۰% از چیزی که دیگران در مورد ما می بینند به طرز لباش پوشیدنمان بر می گردد، در این مقاله در مورد این مطلب توضیح داده خواهد شد:

30 ویژگی جذاب ترین مردان 2019

30 ویژگی جذاب ترین مردان ۲۰۱۹

 

۱) هیچ گاه با پیراهن آستین کوتاه، از کراوات استفاده نکنید.

 پیراهن های آستین کوتاه، لباس های درجه دو محسوب می شوند. اگر یونیفورم رسمی شغلی شما به این شکل باشد و یا مدیر یک رستوان باشید، پوشیدن این لباس اشکالی ندارد اما اگر می خواهید یک تصویر حرفه ای از خود به جای بگذارید، بهتر است از پوشیدن پیراهن آستین کوتاه خودداری کنید.

 

۲) یکی از مهمترین اجزاء اساسی پوشش یک مرد را کفش هایش تشکیل می دهند.

کفش هایتان باید تمیز باشند، برق بزنند، ظاهر آراسته ای داشته باشند و مناسب مکانی که در آن هستید باشند. اگر کت و شلوار می پوشید حتماً باید کفش های مردانه بندی به پا کنید. یک کفش را برای چند روز پشت سر هم نپوشید و زمانیکه از آنها استفاده نمی کنید، در جای مناسب نگهشان دارید.

 

۳) در مورد شلوار باید گفت که آنقدر باید بلند باشد که جوراب هایتان را بپوشاند و جوراب هایتان هم باید آنقدر بلند باشند که وقتی پاهایتان را روی هم می اندازید، ساق پا مشخص نشود.

شلوار اگر یک تای کوچک روی پا بخورد به اندازه کافی بلند است. سر آستین و پاچه های شلوار نیز باید مرتب و منظم باشند. پاچه های مرتب هنگام نشستن شما را در وضعیت بهتری قرار می دهند و سر آستین های مناسب، سنگینی و وقار شما را افزایش می دهند.

30 ویژگی جذاب ترین مردان 2019

۴) هیچ گاه هم از کمربند دور کمری و کمربندهای پیش سینه دار با هم استفاده نکنید.

این کار شما را قدری نامطمئن جلوه می دهد.

 

۵) جوراب باید با شلوار همخوانی داشته باشد.

 

۶) کمربند باید با کفش همخوانی داشته باشد.

 

۷) کراوات باید تا خط کمربند پایین بیاید.

این امر اختیاری نیست و هیچ بحثی در مورد آن پذیرفته نمی شود. اگر کراوات از اندازه طبیعی خود کوتاهتر باشد، شما را یک فرد ناآگاه جلوه می دهد.

 

۸) گره کراوات زمانی خوب به نظر می رسد که بعد از گره، یک “فرو رفتگی” محسوس در آن ایجاد شود.

 گیره کراوات و سایر آویزهای زینتی که به کراوات متصل می شوند، دمده شده اند.

30 ویژگی جذاب ترین مردان 2019

30 ویژگی جذاب ترین مردان ۲۰۱۹

 

۹) پوشیدن جلیقه نشانگر قدرت بیشتر است.

 باید توجه داشته باشید که آخرین دکمه کت یا جلیقه لزوماً نباید بسته شود. این امر از زمان ادوارد هفتم مد شد. او وزنش افزایش پیدا کرد، نمی توانست دکمه هایش را ببندد و بنابراین این کار را مد کرد.کت های رسمی یک تا سه دکمه دارند. کت هایی که بیش از سه دکمه دارند، قدری امروزی تر بوده و بیشتر جنبه مد را داشته و آن اصالت خود را از دست می دهند و بیشتر برای وقایع اجتماعی معمولی مناسب هستند تا یک ملاقات مهم کاری. در کت هایی که شامل دو دکمه هستند، فقط دکمه اول بسته می شود.
در کت های سه دکمه، یا می توانید تنها دکمه وسط را ببندید و یا دکمه اول و دوم. برخی از متجددین کرانه باختری از این سه دکمه، تنها دکمه بالایی را می بندند!
کت هایی که ۴ دکمه و یا بیشتر دارند طوری طراحی شده اند که در آنها باید حتماً دکمه آخر نیز بسته شود. اگر دکمه آخر به راحتی بسته شد، که باید آنرا ببندید، اما اگر باعث کشیدن پارچه شود، بهتر است که آنرا باز بگذارید.
نوع دیگر کت های مردانه دارای دکمه های بیشتری هستند و از نوع اولیه قدری رسمی تر به نظر می رسند. در این مدل دکمه ها در دو تا سه ردیف عمودی قرار می گیرند. آنها بر اساس دکمه هایی که روی آنها به کار رفته، در سه گروه قابل تشخیص می باشند: ۲/۴ و ۱/۴ و یا ۲/۶.
شماره اول مربوط به تعداد کل دکمه های جلویی است و شماره دوم مربوط به سوراخ دکمه های کاربردی است. نتیجتاً به این معناست که لازم نیست از تمام دکمه هایی که می بینی، استفاده کنید و تمام آنها را ببندید.
در کت های ۲/۴ و ۲/۶ معمولاً دکمه بالایی و وسطی بسته می شود، اما دوک های انگلیسی اغلب دکمه آخر را می بستند و با این کار سینه هاپهن تر و پایین تنه بارک تر شده و چهره مردانه تری به فرد داده می شود.
چرا آقایون ترجیح می دهند که آخرین دکمه کت، جلیقه، و یا ژاکت خودشان را باز بگذارند؟ ادوارد هفتم، پسر ملکه ویکتوریا (۱۹۱۰-۱۸۴۱ مدت زمان پادشاهی ۱۹۱۰- ۱۹۰۱) او آنقدر وزنش زیاد بوده که به هیچ وجه نمی توانست آخرین دکمه لباس هایش را ببندد یا اگر بخواهیم کمی لطافت تاریخی به خرج دهیم، می توانیم بگوییم که یادش می رفته این کار را انجام دهد. اتباع او این کار را به صورت یک مدل مد جدید نشان میدادند و از آن زمان به بعد اغلب آقایون چنین مدی را در پیش گرفتند و امروزه آخرین دکمه های کت اصلاً طوری طراحی نمی شوند که بتوان آنها را بست.
شاید هم ایده نبستن آخرین دکمه کت از نیم تنه های بلند گرفته شده باشد؛ آنها آنقدر بلند بودند که اگر آخرین دکمه ها بسته می شد، فرد به سختی می توانست راه برود. به همین دلیل افرادی که از چنین کت هایی استفاده می کردند، ترجیح می دادند که آخرین دکمه آنرا باز بگذارند.

 

۱۰) آستین کت ها رسمی و اسپورت باید طوری طراحی شده باشد

که در حدود ۴/۱ تا ۲/۱ سانت از سر آستین پیراهنی که در زیر آن پوشیده می شود را نشان بدهند.
ما در یک دنیای پیچیده و شلوغ زندگی می کنیم که افراد با ملاحظه در موقعیت ها و مجالس مختلف سعی می کنند به صورت شکیل لباس بپوشند. در یک کلام می توان گفت که درست لباس پوشیدن، یعنی احترام گذاشتن به خود و دیگران.

 

30 ویژگی جذاب ترین مردان 2019

30 ویژگی جذاب ترین مردان ۲۰۱۹

۲_ ظاهری مناسب

۱- پاکسازی صورت

هنگامی که از خواب بیدار می شوید، باید بدانید که پوست شما در شب، بسیار فعال بوده است و بسیاری از سلول ها را از دور خارج کرده است و چربی زیادی را بر روی پوست قرار می دهد. پس صبح باید ابتدا صورت خود را بشوئید. از صابون به هیچ عنوان استفاده نکنید زیرا باعث خشکی بیش از اندازه پوست شما می شود. برای اینکار از پاک کننده های مرطوب به همراه آب ولرم استفاده کنید.

 

۲- تیغ مناسب و تند

یادتان باشد که استفاده از تیغ های کند و نامناسب، پوست شما را آسیب جدی می زند و خراشیده و زمخت می کند.

 

۳- ژل یا لوسیون اصلاح

اگر عادت دارید که صورت خود را با استفاده از تیغ اصلاح کنید، حتما یادتان باشد که از ژل یا لوسیون اصلاح استفاده کنید و از اصلاح خشک خودداری کنید. حتما در انتخاب ژل اصلاح دقت کنید. ژل صابون استفاده نکنید.

 

۴- لوسیون و ژل بعد از اصلاح

آقایان حتما بعد از اصلاح، از این محصول استفاده کنید. این محصول لطافت خوبی به پوست، بعد از اصلاح به شما می دهد.

 

۵- لایه برداری صورت

سلول های مرده شما، باید از روی پوست شما برداشته شوند. با استفاده از اسکراپ یا لایه بردار پوست، یک نرمی و لطافت خاصی به صورت شما باز می گردد. سعی کنید حداقل دوبار در هفته اینکار را انجام دهید.

 

۶- شستشوی صورت

حتما روزی دوبار صورت خود را بشوئید. پوست صورت به سرعت چرب می شود و چون با آلودگی های بیرون ترکیب می شود، باید حتما دو مرتبه در روز شسته شود. می توانید یکبار صبح و یکبار شب اینکار را انجام دهید. اگر پوستتان به شدت خشک است، از پاک کننده های مرطوب استفاده کنید.

 

۷- ضد آفتاب

همیشه و در هر فصلی سعی کنید از ضد آفتاب استفاده کنید. پوست صورت شما، دائما در معرض آفتاب است. آفتاب پوست شما را تیره و کدر و چروک می کند. پس همیشه سعی کنید از ضد آفتاب استفاده کنید. متوجه باشید که برای جلوگیری از سرطان نیز به آن احتیاج دازید.

 

۸- آب بنوشید

سعی کنید هر روز به مقدار زیادی آب بنوشید. آب رطوبت لازم را به پوست شما باز می گرداند.

 

۹- خواب مناسب و کافی

بدن انسان، در طول شب بیشترین تغییر و تحول را در بدن، به خصوص پوست صورت انجام می دهد. اگر خوابتان مختل شود، پوستتان به شدت آسیب می بیند.

 امیدوارم آقایان جذاب سایت ما، به بهداشت و مراقبت از پوست خود، اهمیت زیادی بدهند.

 

 

30 ویژگی جذاب ترین مردان 2019

30 ویژگی جذاب ترین مردان ۲۰۱۹

۱۰_ به رژیم غذایی و ورزش خود اهمیت بدید.

رعایت رژیم غذایی فقط مختص عروس خانم ها و یا بزرگسالان نیست! آقایونی که می خواهند در هر شرایظی خوش تیپ و جذاب بنظر برسند باید از خوردن غذاهای پرچرب و پر کالری پرهیز کنند، و به طور منظم ورزش را غراموش نکنند. زیرا که خانم ها ذاتا از آقایونی که ظاهر آنها گویای قدرت آنهاست خوششان می آید.

 

۳_ اخلاقیات

۱_ اعتماد به نفس داشته باشید.

خانم ها ذاتا از آقایونی که اعتماد به نفس خوبی دارند، خوششان می آید.  این نوع ویژگی، کاملا از ظاهر آقایون و حتی کلامشان مشخص است. مهم این است که شما سعی در تقویت آن کنید. سعی نکنید، کسی رو گول بزنید. خودتان باشید تا شمارو باور کند.

 

 ۲_ مهربان باشید.

مهربانی ویژگی است، که هر شخصی رو به خود جلب می کند. خصوصا آقایونی که کمی مغرور هستند و در مقابل تنها بعضی عزیزان خود انعطاف پذیر هستند. و این موضوع کاملا قابل درک و مورد استقبال فرد مورد نظر شما خواهد بود. اما حدودی را رعایت کنید.

30 ویژگی جذاب ترین مردان 2019

30 ویژگی جذاب ترین مردان ۲۰۱۹

۳_ شوخ طبعی را فراموش نکنید.

در هنگام سختی ها و یا مشکلات  برد با کسانی است، که آن را جدی نمیگیرند.  اما به این منزله نیست که به آن اهمیتی نمی دهند! خانم ها معمولا مشکلات را بزرگ می کنند و بعضا بخاطره هیجان بالایی که گاهی دچار آن می شوند، احساساتی خواهند شد.

30 ویژگی جذاب ترین مردان 2019

30 ویژگی جذاب ترین مردان ۲۰۱۹

 

۴_ به جزییات توجه کنید.

آقایون بخاطره طبیعت خود بیشتر کلی نگر هستند تا جزیی نگر. و این موضوع گاهی باعث سوتفاهم و یا برداشت های اشتباه از طرف خانم ها خواهد شد. تلاش برای توجه بیشتر به جزییات به جذابیت شما می افزاید.

 

۵_ مودب باشید.

ادب شما نماینگر شخصیت شماست. خصوصا در دیدار اول حتما یکسری موارد و اصول رفتاری را رعایت کنید، زیراکه به شدت تاثیرگذار خواهد بود.

۶_ استقلال مالی

گرچه چندان خوش آیند نباشد، اما خواه ناخواه رفاه مالی برای آقایون ایجاد حس قدرت و برای خانم ها حس حمایتی خوبی را به همراه خواهد داشت. حال اگر رفاه مالی از طریق  تلاش خود آقا به دست آمده باشد، خانم اعتمادی بیشتری به شما می کند.

۷_ هدفمندی

وقتی شما برای زندگی و آینده خود برنامه ریزی داشته باشید، حس اطمینان بیشتری را منتقل خواهید کرد. و همین موضوع باعث جذابیت بیشتر شما خواهد شد. ضمن آنکه بیانگر امید و ذوق شما به زندگی آیندتان است.

 

۸_ ظرفیت خود را بالا ببرید.

نه از موضوعی زیاد خوشحال شوید و نه آنچنان غمگین! هرچه بیشتر بر روی خود مسلط باشید، شرایط برای تصمیم گیری بهتر برای شما بیشتر فراهم خواهد بود.

 

۹_  دستوری صحبت نکنید.

بدترین کار تحمیل موضوعی به کسی است. این کار نشان دهنده ی ضعف شماست نه قدرت شما! ضمن آنکه افراد را از خود دور خواهید کرد. پس دست از کنترل کردن دیگران بردارید.

 

۱۰_  رک باشیم یا نباشیم؟!

رک بودن معنای متفاوتی داره! گاهی بعضی ها به گستاخی و بعضی ها به انتقاد می گویند رک بودن! در صورتی که این ها کاملا متفاوته! دخالت در امور دیگران نوعی گستاخی محسوب می شود. اما موردی که شما را آزرده کرده و می توانید با زبانی نرم و با سیاست بیان کنید، جلب توجه می کند. در واقع شما از حق خود با سیاست دفاع کرده اید.

 

 

دسته بندی مطالب: آرایش و زیبایی , سبک زندگی

مطالب مرتبط :

فرستادن دیدگاه