۱۷ ایده جالب برای جذابتر شدن جشن عروسی

17th سپتامبر 2018
جشن عروسی جذاب، 15 ایده جالب برای عروسی

۱۷ ایده جالب برای جذابتر شدن جشن عروسی

۱۷ ایده جالب برای جذابتر شدن جشن عروسی – برگزای جشن عروسی، همیشه، برای عروس و دامادها و مهمان های آنها، از جذابیت خاصی برخوردار بوده است. به نحویکه آنها همیشه تلاش میکنند که بهترین مراسم را داشته باشند. بعضی از عروس و دامادها نیز به دنبال ایده های بسیار جدید و جذابی هستند که برای مراسم خودشان به کار ببرند. در  این مقاله چند روش جذاب برای خاطره انگیزتر کردن مراسمتان به شما پیشنهاد می دهیم.

ایده برای کارت عروسی

۱- کارت دعوت عروسی ودینگ کارت

تیم مشاوره و پشتیبانی تالارنامه، سیستم دعوتی جدید را ابداع نموده است که با این روش، تحولی نوین در زمینه دعوت از میهمانان پیاده سازی شده است. به نحوی که هر ایده و مدلی قابلیت پیاده سازی را دارد و عروس و داماد با هر ایده و فرهنگی، می توانند آن را برای خود پیاده سازی کنند. در لینک زیر شما می توانید با تیم مشاوره و راهنمایی تالارنامه ارتباط برقرار کرده و این ایده را به خوبی برای مراسم خودتان اجرا نمائید.

کارت دعوت عروسی ودینگ کارت

کارت عروسی دیجیتال - کارت عروسی مجازی - کارت دعوت عروسی الکترونیکی

۲- به فکر استراحت مهمانانتان باشید

با دادن یک فضای خوب و آرامش بخش به مهمانتان برای استراحت در بین عروسی، یک حس خوب به مهمانتان بدهید. بعضی از مهمانها در بین مراسم احساس خستگی میکند و به دنبال مکانی هستند که برای لحظاتی از شور وشوق مراسم دور باشند. اینکار می تواند برای آنها لذت بخش باشد. این کار را می توانید به راحتی با قرار دادن تعدادی مبل و صندلی در فضایی دور از رقص و صدا انجام دهید.

۳- مهمانانتان را راهنمایی کنید

اشخاصی را موظف کنید که مهمانان را به سمت صندلی ها برای میل کردن غذا هدایت کنند تا مهمان یک حس خوب را تجربه کنند.

۴- در مراسم عروسی، خاطره ها را زنده کنید

اسم اشخاص و یا یک خاطره برای مهمان هایتان روی یک کاغذ بنویسید و بر روی یک گیاه یا یک کاتوس بزنید. این کار باعث تداعی شدن خاطرات زیبا در مهمان ها میشود.

 

۵- کودکان در مراسم عروسی، اهمیت داشته باشند

سعی کنید تالار پذیرایی را رزرو کنید که دارای فضایی برای بازی کودکان باشد. برای این کار می توانید شخصی را برای مراقبت از کودکان قرار دهید تا والدین آنها بتوانند با خیالی راحت از مراسم شما لذت ببرند.

مکان بازی کودکان در تالار عروسی

۶- یک پازل زیبا از عکس های خودتون و مهمان و دوستاتون بسازید و از آن ها درخواست کنید پشت هر پازل خاطرات شیرین خودشون رو یادداشت کنند.

پازل زیبای عروسی

۷- یک نمودار خانوادگی بسازید تا مهمان ها را به یک دیگر متصل کنید این کار بسیار سخت است ولی باعث میشود مهمان ها روابط خانوادگی خودشان رو متوجه بشوند.

۸- رقص تانگو در مراسم عروسی

۹- رقص دو نفره شما مهترین و رمانتیک ترین قسمت عروسی شما است پس به بهترین شکل آن را انجام دهید. اگر اهنگ شما یک آهنگ زیبا و آرام و عاشقانه هست، بهتره که فضا کمی تاریک باشه و از سقف گل رز و کاغذ رنگی ریز شده ببارد.

۱۰- برای مهمان ها یک قسمت برای ضبط ویدیو مهیا کنید تا بتوانند پیام خوشبختی رو به صورت ویدویی به شما بدهند و سپس شما با چسباندن آن ها به یکدیگر و قرار دادن در شبکه ها اجتماعی یا دادن این فیلم ها به مهمان ها یک خاطره جالب برای مهمان هایتان بسازید.

۱۱- رقص نور و یا متن های خنده دار و یا عاشقانه را به صورت نور روی دیوار ها بندازید تا مهمان هایتان کمی از فضا لذت بیشتری ببرند.

۲ ایده خاص برای عروسی متفاوت

۱۲- یهویی لباس هایتان را عوض کنید و اسپرتش کنید به طور مثال یک دامن و یک کفش اسپرت باعث میشه تمامی مهمان ها شوکه بشوند و باعث شود همه توجه ها به شما جلب شود.

 

۱۳- با مهمان ها و دوستانتان عکس دو نفره بیندازید و سپس تمامی عکس ها را به صورت یک قاب عکس بزرگ در ورودی تالار یا مکان های دیگر قرار دهید.

ایده های نو برای جشن عروسی

۱۴- یک کلاس رقص کوچیک درست کنید و زود و سریع به مهمان های باحالتون رقص یاد بدید که در آخر یک رقص دسته جمعی کنید مطمئن باشید مهمان های جوانتان از این موضوع خوششان میاید و یک خاطره جالب برایشان درست می کنید.

۱۵- لازم نیست ماشین عروس داشته باشید می تونید یک ماشین قدیمی یا حتی یک دوچرخه جالب و فانتزی هم برای شما بشه یک ماشین عروسی. مطمئن باشید این کار باعث می شود مهمان هایتان این کار شما رو به عنوان با مزه ترین خاطره حفظ کنند.

۱۶- به هنگام ورود به تالار عروسی خود، یک نوزاد به همراه خود داشته باشید. این نوزاد می تواند بچه ی فامیلی باشد که شما به آن علاقه بسیار زیادی دارید.

۱۷- از لباس های محلی برای مراسمتان استفاده کنید. امروزه به علت اینکه همه عروس و دامادها از یک نوع سبک لباس استفاده می کنند، اگر شما نوع لباس خود را تغییر بدهید، بسیار جالب توجه می شود.

 

ماشین عروس

جستجوهای مربوط به جشن عروسی جذاب، ۱۵ تا ایده جالب برای عروسی

منبع:

https://www.theknot.com/content/unique-wedding-reception-ideas

دسته بندی مطالب: کارت عروسی دیجیتال , مجله عروس

مطالب مرتبط :

فرستادن دیدگاه