۸ نکته برخورد صحیح با خانم ها – برخورد صحیح با همسرتان

1st جولای 2019

۸ نکته برخورد صحیح با خانم ها – برخورد صحیح با همسرتان

همه ی ما می دانیم که خانم ها روحیه ی خیلی لطیفی دارند و حساس بودن آن ها باعث می شود نوع برخورد مناسب با آن ها را بطلبد. آگاهی نداشتن از این موضوع، گاهی باعث می شود سوتفاهم های زیادی ایجاد شود و همین مسائل کوچک باعث بهم خوردن یک زندگی می شود. گاهی کم لطفی اقایون باعث بهم خوردگی این ارتباط می شود. رفتار صحیح مرد با زن باعث حفظ روحیه، شادابی و سلامت زن می شود. خانم ها پیچیدگی های خاص خود را دارند که اگر آقایون به آن پی ببرند و جزییات آن را پیدا کنند می توانند زندگی سراسر خوشبختی و آرامش با یکدیگر داشته باشند. در این مقاله قصد داریم به چند نمونه از این موارد اشاره کنیم که به شما در جهت تحکیم روابط تان کمک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: ۶ علت خیانت زنان به همسرشان

۱_ روحیات خانم ها

روحیه ی لطیف خانم ها باعث می شود که طاقت شنیدن هرحرفی را با هر لحنی نداشته باشند. یک زن ممکن است با تکرار حرفی از جانب همسرش بشکند، در صورتی که از نظر مرد کار بدی نیست اما روحیه حساس زن زمینه را برای شکننده بودن آن بیشتر مهیا می کند. تکرار شدن این برخوردهای ناصحیح از جانب مرد، کم کم باعث سرد شدن رابطه و در نتیجه اختلال زناشویی می شود. خانم ها به کسی نیاز دارند که بتوانند از نظر عاطفی با آن ارتباط برقرار کنند.

 

۲_ تشکر و قدردانی

خانم ها به شدت دوست دارند از آن ها تقدیر شود. این کار حس قدرشناسی شما را به آن ها انتقال می دهد. خانم ها به دنبال کسی هستند که قابل اعتماد باشد و بتوانند از آمال و آرزوهای خود با او صحبت کنند. از بیان مشکلات و ترس هایشان نگرانی نداشته باشند و همیشه همسر خود را دوست و رفیق خود بدانند. خانم ها اصولا موجودات عجیب و پیچیده ای هستند اما اگر بتوانید یار و عاشقی صادق باشید و آن را نشان دهید آن وقت عشقی حقیقی را بیشتر از جانب او احساس خواهید کرد.

 

۳_ بروز احساسات

حتما حتما احساس، عشق و دوست داشتن خود را به همسرتان نشان دهید. البته  نشان دادن احساسات از طریق رفتار توسط آقایون کاملا طبیعی است ولی خانم ها دوست دارند بشنوند تا ببینند. این کار باعث ایحاد حال خوب در آن ها می شود و به بهتر شدن رابطه تان بسیار کمک می کند. از نشان دادن احساسات خود جلوی دیگران خجالت نکشید.

۴_ مناسبت ها را فراموش نکنید.

تولدها، سالگردها و همه ی این ها بهانه ای برای شاد بودن و کنار هم بودن است. هیچ وقت نگویید دیگر از ما گذشته! اصلا اینطور نیست و از شما هیچ وقت نمی گذرد. خصوصا برای خانم ها یادآور این موضوعات و ارزش قایل شدن برای آن نشان دهنده ی دوست داشتن شماست. منظور ما گرفتن هدیه های گرون و برنامه های مهمونی آن چنانی نیست! با گرفتن یک شاخه گل هم می توانید دوست داشتن خود را نشان دهید.

 

۵_ مودب باشید و از او تشکر کنید.

ادب شما نشانه ی احترامی است که برایش قائل هستید  از واژه هایی چون متشکرم، ببخشید و لطفا استفاده کنید.

 

۶_ شنونده ی خوبی باشید.

وقتی موتور صحبت خانم ها روشن می شود آن ها دو گوش می خواهند که فقط حرف هایشان را بشنوند. شاید باور نکنید اما این کار آرامش عجیبی به آن ها می دهد و احساس امنیت خاطر بیشتری می کنند. خوب گوش دادن را بیشتر از قبل تمرین کنید.

 

۷_ حامی او باشید.

در نظر داشته باشید که شما بیشتر نقش حمایت گری او را بر دوش دارید و این موضوع احساس خوبی را منتقل می کند. در هر شرایطی و هرکجا این اطمینان را به او بدهید که شما همیشه هستیدخواهید دید که او بیشتر از همیشه حواسش به شما هست.

 

۸_ تامین مخارج او

در اینکه شرایط اقتصادی سخت تر از گذشته شده شکی نیست و مسلما خانم و اقا هر دو باید تلاش کنند اما شما بیشتر پیش قدم باید باشید و حتی گاهی برایش هدیه بخرید و یا نیازهایی که دارد را خریداری کنید تا از آن لذت ببرد و قطعا شما هم لذت خواهید برد. این کار دلبستگی ایجاد می کند و شما را به یکدیگر بیشتر از قبل نزدیک می کند.

 

مقاله مرتبط: نحوه‌ برخورد صحیح با خانم‌ها

دسته بندی مطالب: روانشناسی , سبک زندگی , موفقیت

مطالب مرتبط :

فرستادن دیدگاه